Sari la conținut

Luica In Dreptul Cet-ului-11.07.2008


acular
 Share

Postări Recomandate

Pacat de el.

Sa-i fie tarana usoara.

Ma indoiesc ca toti care au postat mai acid pe acest topic au facut-o din invidie sau din alte motive de acest gen.

Trebuie constientizat faptul ca mersul pe doua roti reprezinta un risc in sine, iar atitudinea "mie nu mi se poate intampla" nu se aplica.

Eu chiar nu pot sa inteleg mersul fara casca si fara permis.

Personal, mi se pare sfidare.

 

Pacat de viata lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 130
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Vorba lunga , saracia omului" , macar sa merite atata "cerneala" irosita !

Chiar daca tonul e dur, mesajul e unul clar si subliniat de mai multi: Inconstienta se plateste scump !!!

De ar invata macar unul singur din greseala altuia... dar de unde ??

Pacat de el, pacat de familia lui !!!

Condoleante !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off-topic:

uau cat de tare esti... esti cel mai tare... pot sa te ating? Si o sa poti sa faci si tu ca scuteristii aia gealati cu boxele de la calculator pe scuter... zgarii masina, tragi numarul si zici "na, ia-mi numarul si du-te la politie"...

 

Politist daca as fi, direct dosar penal pentru numar ascuns. Este echivalent cu cel fals asa ca ... parnaia pe reisarii de McDonald's.

 

Da, probabil urma de ironie din postul meu nu a fost prea evidenta. Era o ironie la adresa celor care au sisteme rabatabile.

Acum ceva timp cand nu aveam motorul acesta si nu eram f copt la mine am comandat un sistem wireless rabatabil pe care l-am vandut la cateva sapt de la achizitionare pentru ca mi-am dat seama ca e o prostie. E ca un drac care iti spune ca poti sa mergi tare fara nici o problema. Numarul sub codita era indoit in asa fel incat sa iasa la radar, l-am pus acolo doar pentru a scapa de acel suport original care arata urat.

 

Daca nu ma cunosti si nu stii daca ma duce capul sau nu incearca sa nu faci afirmatii gratuite, nu e civilizat.

 

p.s: nu o ard la McDonalds.

 

on-topic: imi pare rau de baiatul mort, dar nu o sa pot intelege niciodata de ce nu putea sa poarte casca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama lor de motociclete!!! dar stai, motocicletele n-au nici o vona saracele, nu merg singure pe strazi, nu accelereaza singurele, ddeci sarmanele motociclete, le omoara inconstientzii...mala lor de casti...stai k nici castile n-au nici o vina, mai ales aici unde nici nu era o casca. sau o manusa. sau o geaca cu protectii. sau un pantalon, o genunchiera etc

 

mama lor de inconstientzi. de inconstientzi care se suie pe motorete fara casti, permise, minimele cunostintze despre mersul pe motoreta. mama lor de inconstientzi care-i lasa sa se suie pe motorete fara casca si minimul de cunostintze (permis)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ce sa-l invidiati spunti a?

pt ca avea tot ce vroia de la parinti avea masina straina avea casa avea vila la munte avea tot si multi dintre voi il cunosteau ..din cauza asta sa-l invidiati...

 

Ce masina straina ? Cati metri patrati avea vila si unde era situata ? Dar apartamentul ? Ca deja au multi d'astea.Sa stiu si eu daca devin invidios sau nu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ce sa-l invidiati spunti a?

pt ca avea tot ce vroia de la parinti avea masina straina avea casa avea vila la munte avea tot si multi dintre voi il cunosteau ..din cauza asta sa-l invidiati...

altu care agata cu "hai la mine ca am apa calda" :baldy: :blink: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ce sa-l invidiati spunti a?

pt ca avea tot ce vroia de la parinti avea masina straina avea casa avea vila la munte avea tot si multi dintre voi il cunosteau ..din cauza asta sa-l invidiati...

 

 

Daca avea prieteni ca tine nu ma mai mira ca a crapat cum a crapat. Ia zii, nu vrei sa ii faci o vizita, sa-i povestesti face to face cum l-am invidiat noi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ce sa-l invidiati spunti a?

pt ca avea tot ce vroia de la parinti avea masina straina avea casa avea vila la munte avea tot si multi dintre voi il cunosteau ..din cauza asta sa-l invidiati...

 

Locul tau e AICI . cu ce-l ajuta banii lui mami si ai lui tati? e mort. banii nu or sa il aduca inapoi. cine crezi ca invidiaza un mort? ai idee cati s-au dus ca el? cati au crezut ca "plm, nu iau casca, ce poa' sa mi se intample?" ? hai mars inapoi in ghena din care ai iesit, vezi-ti de pitzipoancele si de impresiile tale, lasa-i pe fraierii astia sa-l invidieze in continuare, pentru ca ei sunt vii si sanatosi iar el are creierii imprastiati pe asfalt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ce sa-l invidiati spunti a?

pt ca avea tot ce vroia de la parinti avea masina straina avea casa avea vila la munte avea tot si multi dintre voi il cunosteau ..din cauza asta sa-l invidiati...

 

Si acu' a ajuns intre 4 scanduri....c'asa e in tenis!Invidiaza-l tu, amice!Poate ajungi ca el!

 

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce masina straina ? Cati metri patrati avea vila si unde era situata ? Dar apartamentul ? Ca deja au multi d'astea.Sa stiu si eu daca devin invidios sau nu...

pai ca masina a avut o scoda octavia iar inainte de scoda a mai avut vreo 3 masini si alea tot straine...vila la cheia iar ca metri patrati nush sa zic dar avea destul

dar e o chestie am zis ca uni de aici il cunosc si am observat ca au sarit toti cand am zis de chestia asta cu invidia... deci pana la urma l-ati cunoscut toti ???

Editat de kenzo08
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ca masina a avut o scoda octavia iar inainte de scoda a mai avut vreo 3 masini si alea tot straine...vila la cheia iar ca metri patrati nush sa zic dar avea destul

dar e o chestie am zis ca uni de aici il cunosc si am observat ca au sarit toti cand am zis de chestia asta cu invidia... deci pana la urma l-ati cunoscut toti ???

 

nu inteleg de ce ai mai raspuns...se pare ca tu chiar nu ai sesizat ironia :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prevad alt caz...

Acu' juma' de ora am mai vazut unu' d'asta cu pasagera, ambii fara casca si clasicul echipament papuci,tricou,pantaloni scurti si nelipsitii ochelari de soare. :baldy:

M-am luat de el si mi-a zis ca el merge incet si se duce pana in capatul strazii si inapoi. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce plm va certati atat?Vorbiti despre un accident doua luni.Asta e primul si trebuie sa trageti invataturi?Cate topicuri identice nu au fost pana acum?Cati au murit dupa?Las-o dracu de treaba, prea multa atentie pentru idioti!Cine isi ia permisul cat.A, stie ca este obligatorie casca pe cap, asa ca nu mai dati voi invataturi.Cine e dobitoc, moare, asta e clar!

 

Si asta care a mierlit-o, a fost tot un dobitoc.Posibil cocalaro-manelar.Am mai spus-o si o mai spun: Duceti-va cat mai multi!!!

 

 

Draga maxi_mix, bai cxcxt, avorton fara pic de minte cum gatu' matii poti sa scrii asa ceva?!? Fa o pauza , stergete de fecale la gura si gandeste-te ( nu-ti este la indemana dar fa un efort ) putin la ce debitezi! il cunosteai pe omul asta ? Ai idee cat rau pot face ineptiile tale? Crezi ca nimic rau nu se poate intampla daca locuiesti in patria hotilor, ai numar de aluminiu si un IP la vedere ? O sa-ti para tare rau pentru randurile astea, iti promit ! Sper sa ai prieteni la fel de buni restauratori ca si tine pentru ca o sa ai nevoie......

Pana cand ne vedem iti urez sanatate maxima pisoias frustrat !

 

 

 

 

Nu pot sa cred ca sunteti in stare sa scrieti atatea rautati despre un om care a platit pretul suprem pentru gresala sa. Cine sunteti voi sa-l judecati asa de aspru ?

 

La ce va ajuta rautatea asta ? Ce treaba aveti cu ce a avut sau ce i-a lipsit?!? Lasati-l sa se odihneasca in pace, ca nu a gresit cu nimic in fata voastra !

 

Ati plecat de la o viata stinsa prematur si in loc sa alinati durerea lasata in urma ati aruncat cu toate vorbele urate pe care le aveati la indemana.

 

Va implor in numele celor care l-au cunoscut sa-l lasati sa se odihneasca in pace !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e usor sa vb despre o persoana pe care nu o cunosti...numai familia si noi prieteni care la-m cunoscut stiim ce e in sufletul nostru,nu mai judecati pe cineva fara sa stai o clipa langa el...

Astazi Marius a fost imormantat va rog din suflet nu mai fiti rautaciosi si nu il mai judecati daca nu il cunoasteti!

Odihneasca in pace ! nu te vom uita niciodata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga maxi_mix, bai cxcxt, avorton fara pic de minte cum gatu' matii poti sa scrii asa ceva?!? Fa o pauza , stergete de fecale la gura si gandeste-te ( nu-ti este la indemana dar fa un efort ) putin la ce debitezi! il cunosteai pe omul asta ? Ai idee cat rau pot face ineptiile tale? Crezi ca nimic rau nu se poate intampla daca locuiesti in patria hotilor, ai numar de aluminiu si un IP la vedere ? O sa-ti para tare rau pentru randurile astea, iti promit ! Sper sa ai prieteni la fel de buni restauratori ca si tine pentru ca o sa ai nevoie......

Pana cand ne vedem iti urez sanatate maxima pisoias frustrat !

 

 

 

 

Nu pot sa cred ca sunteti in stare sa scrieti atatea rautati despre un om care a platit pretul suprem pentru gresala sa. Cine sunteti voi sa-l judecati asa de aspru ?

 

La ce va ajuta rautatea asta ? Ce treaba aveti cu ce a avut sau ce i-a lipsit?!? Lasati-l sa se odihneasca in pace, ca nu a gresit cu nimic in fata voastra !

 

Ati plecat de la o viata stinsa prematur si in loc sa alinati durerea lasata in urma ati aruncat cu toate vorbele urate pe care le aveati la indemana.

 

Va implor in numele celor care l-au cunoscut sa-l lasati sa se odihneasca in pace !

 

 

 

Ok, am priceput.Vrei loc de intanlire sau iti dau adresa?Pentru modul cum ai vorbit, imi doresc si eu o intanlire.O rezolvam daca vrei, nu-i problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa-ti dezvalui locul de intalnire pentru ca nu vreau sa-ti stric surpriza!

 

 

Ok, te astept atunci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba yo am avut ce am avut de spus ...pe mn ma suparat ca ati vorbit foarte dur despre el

yo va cer scuze la astia care vam insultat dar eram nervos atunci

Marius a fost inmormantat ieri 15.07.2008 la cimiterul BERCENI 2

daca se poate OFF-TOPIC sa-l lasam sa se odihneasca in pace

 

 

NU TE VOM UITA NICIODATA !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...