Sari la conținut

Heavy Riders Bike Fest


Postări Recomandate

HEAVY RIDERS MOTORCYCLE CLUB

 

prezintă

 

„HEAVY RIDERS BIKE FEST”

 

Ediția I.

 

Ultimul mare festival moto - muzical al verii 2008 se întâmplă lângă PloieÂşti în perioada 29-31 August 2008.

 

In adâncul pădurii de la PăuleÂşti, aflată la 8 km departare de PloieÂşti, Heavy Riders Motorcycle Club va aÂşteaptă să sărbătoriți în stil motociclistic încheierea verii 2008, propunându-vă un program deosebit: peste 12 trupe (rock & blues), multiple concursuri cu premii, parada moto, proiecții audio-video, teren de paintbal, circuitul de enduro cross, minicircuit atv, licitații cu tricouri autografiate de toate trupele participante Âşi o multime de alte surprize.

 

Fondurile strânse din biletele de intrare, licitații Âşi sponsorizări sunt destinate demarării construcției unei case, pentru copii defavorizați de la Valea Screzii, comuna PoseÂşti, județul Prahova!

 

Detalii privind harta Âşi traseele prin care se poate ajunge la locație, programul festivalului inclusiv numele trupelor care cântă în cele două seri, precum Âşi alte noutati - vor fi anunțate din timp atât pe acest topic, cât Âşi pe pagina clubului Heavy Riders M.C.

post-34466-1216105147_thumb.jpg

Editat de Heavy Riders M.C.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 240
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

HEAVY RIDERS MOTORCYCLE CLUB

 

In adâncul pădurii de la PăuleÂşti, aflată la 8 km departare de PloieÂşti, Heavy Riders Motorcycle Club va aÂşteaptă să sărbătoriți în stil motociclistic încheierea verii 2008, propunându-vă un program deosebit: peste 12 trupe (rock & blues), multiple concursuri cu premii, parada moto, proiecții audio-video, teren de paintbal, circuitul de enduro cross, minicircuit atv, licitații cu tricouri autografiate de toate trupele participante Âşi o multime de alte surprize.

 

Foarte interesanta ideea de a avea si blues . Bravo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte interesanta ideea de a avea si blues . Bravo

 

Sper sa ne facem timp sa va onoram cu prezenta-desi sunt cam prins in perioada aia cu nunta :blink: si poate bem si berea aia :baldy:

Editat de bykerkess
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: Mi-am eliberat deja week-end-ul respectiv. Cat despre locatie... He, he... Oana sta in Gageni, chiar la liziera padurii... Adica in 5 min sunt acasa la socri, pe jos. Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: Mi-am eliberat deja week-end-ul respectiv. Cat despre locatie... He, he... Oana sta in Gageni, chiar la liziera padurii... Adica in 5 min sunt acasa la socri, pe jos.

 

DECI DACII AU UNDE SA DOARMA :blink: :blink: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI DACII AU UNDE SA DOARMA :baldy: :blink: :blink:

 

Daca reuseste careva sa treaca de stapanul curtii...

 

post-10458-1216112070_thumb.jpg

 

Singura persoana de care asculta in totalitate este Oana, dar daca lui nu ii convine ceva...

 

Gata, nu mai fac offtopic-uri, promit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In mod sigur o sa fim acolo.

Mie imi place foarte mult sa merg la intruniri noi, in locatii noi, unde totul e altfel. Unde cauti sa descoperi unde e berea si parca esti din noi la prima intrunire.

O sa fie super mai ales ca baietii din Heavy Riders sunt extraordinari. Oriunde sunt ei sufletul lor umple locul de caldura si prietenie.

Ne vedem acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'm there, dude.... Pe jos si tot vin pana acolo... Nu promit ca vin de JOi, dar Vineri dupa amiaza sunt acolo.

 

Si daca imi permiteti o intrebare: vreuna dintre trupele mele preferate Bruma si Nexus, vin acolo?

 

Later edit: o sa purtati cutite la brau? Ca am vazut ca la Dacorum s-a speriat rau cineva.... :baldy:

Editat de ambidextru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit o intrunire foarte aproape de casa. Cu toate ca pe 30 ii botez baiatul unui prieten, cu siguranta voi ajunge la Paulesti.

 

In sfarsit o intrunire foarte aproape de casa. Cu toate ca pe 30 ii botez baiatul unui prieten, cu siguranta voi ajunge la Paulesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari! E de bineeee...... Distractie, beutura, muzica, narghilele multe... Fac urgent un calcul sa vad daca nu cumva sunt pe mare, dar mai mult ca sigur o sa fiu liber, deci contatzi si pe ajutorul meu. Numai bine si sa ne vedem sanatoshi!

 

P.S. Nu mai purtatzi mai cutzite la brau, sa vina si AK raptor ala... Sa nu se simta frustrat... :blink: Eu o sa port ciocanul de snitzele :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...