Sari la conținut

Detinatori de Mv Agusta


PingyXP
 Share

Postări Recomandate

Hai ca nu-i rau Devil .........:)) frumos ........acu 10 ani eu le pacaleam cu mz-u (aveam un etz-250) daca aveam ducati ...cred ca eram acu musulman cu vreo 7 neveste:)) ...........acu degeaba am 5 motoare ca is insurat:)))

eu acu 10 ani daca il aveam nu stiam sa meg pe el, doar daca il balbaiam, in schimb puteam sa ma joc cu MZ.

acuma is pretentioase si la ducatisti, degeaba ai motor, daca nu ai oleaca de masina (in care sa io tragi) esti egal cu 0.

 

cum mi- mai zis cineva: baaaa baiete, cand eram ca tine, si primdeam una la frecus, :makeout: nu conta unde e; in porumb, floarea soarelui sau in santz. acuma is versate, daca nuti permiti sa le duci in club, restaurant, apoi la hotel sau pensiune...... iti cumperi palmare rezistente. :rock:

 

iar pentru cei insurati, vezi ca sau inventat amantele :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 442
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu acu 10 ani daca il aveam nu stiam sa meg pe el, doar daca il balbaiam, in schimb puteam sa ma joc cu MZ.

acuma is pretentioase si la ducatisti, degeaba ai motor, daca nu ai oleaca de masina (in care sa io tragi) esti egal cu 0.

 

cum mi- mai zis cineva: baaaa baiete, cand eram ca tine, si primdeam una la frecus, :makeout: nu conta unde e; in porumb, floarea soarelui sau in santz. acuma is versate, daca nuti permiti sa le duci in club, restaurant, apoi la hotel sau pensiune...... iti cumperi palmare rezistente. :rock:

 

iar pentru cei insurati, vezi ca sau inventat amantele :haha:

 

 

:))) Devil ....alea care se uita la masina ta motor ...etc. si se besesc toate cind merg pe drum nu fac 2 parale .......cea care se uita la tine e nepretuita!!!

...si nu mai zi mah de amante ca poate da nevasta-mea cu ochii de topic si o sa am 5 trotinete dupa aia:)) si alea pe piept:)))

Editat de the_mephisto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ba ce e cu asta? MV Agusta Brutale

 

miroase a ciordeala.

 

MVAGUSTA BRUTALE 910 R F4I - 1900 EURO

Informatii despre motocicleta

Producatorul motocicletei

MVAGUSTA

Modelul motocicletei

BRUTALE 910 R F4I

Anul fabricatiei

2007

Categorie

naked/commuter/standard

Kilometri

7000 Km

Putere

136 CP

Capacitatea

910 cmc

Culoare

combinatie

Starea tehnica si juridica

Stare

buna

Acte

nu se poate inmatricula

Detaliile anuntului de vanzare

Pret

1900 EURO

Locatia

HUNEDOARA

Comentarii

MOTOCICLETA ESTE IN STARE FOARTE BUNA,KM REALI.SCHIMB CU NAKED DUPA 2004 PREFERABIL SUZUKI GSR.PRETUL ESTE NEGOCIABIL

Introdus la

2011-12-02

Expira in

2 zile

Detalii despre vanzator

Nume

costin

email

cosmin_biker@yahoo.com.nospam.com

Stergeti '.nospam.com' inainte de a trimite emailul.

Telefon

0766567004

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

dai si conserva aia naspa din spate. nu cred ca singura merge. e prea mult. imi iau ier ier si ier unu la bani astia, si mai raman si de suc la terasa.

 

on. pffff super oferta pt cine apreciaza calitatea.

 

ce te-a determinat sa o dai breee?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de lichiditati urgent ptr constructia unui Garage in zona Enduro ptr inchirieri,stocari si reparatii in apropierea Bucurestiului. Chiar n-am cum fara sa renuntz la MV...

 

Ma despart mai usor de ea pe timp de iarna iar cel care o cumparapoate dormi linistit cu ea langa pat pana in Primavara.

 

Sa se cunoasca mai bine.

 

Eu... Raman cu pozele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca chiar iti doresti, nimic nu ar trebui sa-ti stea in cale.

 

Eu n-am indoieli ca peste 1-2 ani imi cumpar alta.

 

Nici o indoiala.

 

Roscatele astea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ce fac Baietii???

 

Daca le-ati parcat langa semineu asta nu inseamna ca pe un fotoliu rosu n-ati putea sa va mai conectati "cu solidaritate" celor cu aceeasi pasiune...

 

Na... Eu sunt fericit ca nu s-a vandut MV ul meu (oricum nu se vinde nimic in aceasta perioada) si oricum mai bine imi vand R1 2008 la aceeasi banuti. Deci

 

Hai noroc si La Multi Ani Red Motors...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce fac Baietii???

 

Daca le-ati parcat langa semineu asta nu inseamna ca pe un fotoliu rosu n-ati putea sa va mai conectati "cu solidaritate" celor cu aceeasi pasiune...

 

Na... Eu sunt fericit ca nu s-a vandut MV ul meu (oricum nu se vinde nimic in aceasta perioada) si oricum mai bine imi vand R1 2008 la aceeasi banuti. Deci

 

Hai noroc si La Multi Ani Red Motors...

e mai bine asa ma, te va iubi lumea mai mult. :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e mai bine asa ma, te va iubi lumea mai mult. :haha:

 

In primul rand ma voi iubi eu mai mult... :kick:

 

Trebuie sa vand una din ele si sa cobor cu picioarele pe pamant. Crede ma ca ptr un om normal nu-i ok cu 10 navete spatiale...

 

Mai bine una si 10 navete de bere... Sa ma iubeasca cum spui tu lumea nu eu pe mine si mine pe eu... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand ma voi iubi eu mai mult... :kick:

 

Trebuie sa vand una din ele si sa cobor cu picioarele pe pamant. Crede ma ca ptr un om normal nu-i ok cu 10 navete spatiale...

 

Mai bine una si 10 navete de bere... Sa ma iubeasca cum spui tu lumea nu eu pe mine si mine pe eu... :cheers:

hai ca incep eu numaratoarea: 10 negri mititei,.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ba! Am 3 MV Agusta si cu toate astea ma deranjeaza ( Cine se poate lauda cu o astfel de creatie) mi se pare trasa de par si treaba cu lauda si ma deranjeaza sa fiu manelist.

 

Cine a scris asta in numele MV este rugat sa o stearga si sa scrie ceva de genul MV ouners sau oricum ceva care sa fie normal nu extraordinar...

 

Eu NU am Agusta ca sa ma duc la terasa cu lanturi aurite la gat si alte tiganeli ci ptr ca imi place si ma excita ea, nu imaginea fata de restul!!!

 

Este o motocicleta normala lafel ca toate celelalte cu problemele si fericirile ei.

 

Are chestii in plus si minusuri fata de restul motoarelor. Si mobra e o motoreta care ptr unii e minunata. Si eu am un Hoinar si il iubesc lafel ptr ceea ce-a facut.

 

Hai schimbati numele topicului si dicutati omeneste despre ce probleme aveti la MV si fiti oameni normali nu ..kalari! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine te-a supara ma sabine, ideia e ca multi cand vad ca ai Italian bike isi schimba impresia, te vad fitzos, cocalar, figurant, ca vrei impresii si toate astea, pt ca se simt inferiori ca tu te "risti" si poti avea ceva oarecum mai cu mot decat ei.

 

faptul ca ai 3 Mv, pt mine e o dovada de respect fata de tine, pt ca iubesti acea marca si te face sa te simti mai fericit. pana la urma cum ai zis si tu; toate au +/- doar ca astea au mai mult + la feeling, dar nu te face mai motociclist decat altul. cum leam mai zis is eu la unii, cand ies la plimbari tot cu posesori de japoneze ies, ca doar nu oi sta sa astept doar pe cei care au ca mine. diferenta e ca te simti unic. e ca si cum ai avea o femeie urata ce pozeaza in Playboy, stii ca a ta e unica si diferita de celalalte.

 

 

hai noroace.

 

ai mai vanduto pana la urma, sau ai rezolvat problemele. $$$

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma deranjeaza subtitlul. Ma deranjeaza rau!!!

 

Nu am vandut-o si azi dupa ce-am scos R1 de curse la o ultima proba inainte de racetrack, in drum spre casa, am dat nas in nas cu un MV nou nout...

 

Am ajuns la garaj si n-am putut pleca acasa. Am scos si MV ul la o tura.

 

Si eu o Iubesc dar nu pot trai doar cu ea...

 

Schimba titlul sau deschid alt topic MV!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ma ca nu te poti abtine, e mai rau decat o amanta frumoasa. nu te poti abtine de la ea, mai ales cand o vezi cum arata si stii ca nu multi au la fel ca tine

 

pai ce e rau la titlu? ca nu e: posesorii de mv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

stiu ma ca nu te poti abtine, e mai rau decat o amanta frumoasa. nu te poti abtine de la ea, mai ales cand o vezi cum arata si stii ca nu multi au la fel ca tine

 

pai ce e rau la titlu? ca nu e: posesorii de mv

 

 

Nu vreau sa alimentez spiritul de conflict care vad ca s-a creat si nici nu vreau sa ma bag aiurea in seama.

 

Eram intr-o excursie cu bicicleta pe Transfagarasan si vedeam multe motociclete pe care cu totii le admiram (eram un grup),dar atunci cand ati trecut voi,pur si simplu tot grupul s-a oprit si a ramas cu gura cascata.(Un MV,un Ducati si un KTM)

Desi gusturile sunt subiective,cand ajungi la capitolul motoare facute de italieni,brusc gusturile devin obiective.Sunt cele mai frumoase si motociclete!

Nu pot sa ma pronunt in ceea ce priveste motoarele sau ciclistica deoarecece nu am avut onoarea sa pilotez una dintre ele.Dar ca aspect sunt inegalabile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa alimentez spiritul de conflict care vad ca s-a creat si nici nu vreau sa ma bag aiurea in seama.

 

Eram intr-o excursie cu bicicleta pe Transfagarasan si vedeam multe motociclete pe care cu totii le admiram (eram un grup),dar atunci cand ati trecut voi,pur si simplu tot grupul s-a oprit si a ramas cu gura cascata.(Un MV,un Ducati si un KTM)

Desi gusturile sunt subiective,cand ajungi la capitolul motoare facute de italieni,brusc gusturile devin obiective.Sunt cele mai frumoase si motociclete!

Nu pot sa ma pronunt in ceea ce priveste motoarele sau ciclistica deoarecece nu am avut onoarea sa pilotez una dintre ele.Dar ca aspect sunt inegalabile.

daca o sa ai ocazia vei vedea cu siguranta diferenta. e cu totu altceva.... e more light

 

Au cascat gura la KTM probabil. :crack:

pai ala era cireasa de pe tort.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...