Sari la conținut

Detinatori de Mv Agusta


PingyXP
 Share

Postări Recomandate

Nu te supara frate dar unde lucrezi tu???????????hahahahahahahha

la mv?na am trait-o si pe asta sa o aud ca cineva lucreaza la mv?Auzi man si eu am un breten care are mv f4 de 1000 si se kinuie de o luna sa faca rost de o pompa de frana spate si nu se poate daca tot lucrezi la mv da si tu un nr de tel sau ceva sa vedem poate potzi sa ne ajutzi.............poate

0723247857 - Doamna Cretu

Este profesoara de limba romana de 40 de ani. O sa te ajute ea cu una dintre probleme tale. Nu e nevoie sa-mi multumesti :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 442
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

0723247857 - Doamna Cretu

Este profesoara de limba romana de 40 de ani. O sa te ajute ea cu una dintre probleme tale. Nu e nevoie sa-mi multumesti :(

 

 

:disappointed: cel mai tare reply ever si are si dreptate.

 

si tot pt art referitor la MV. Nu e ca si cum era ascuns sau ceva. Timp de 1 an cat a lucrat reverse acolo erau numai MV-uri si alte motoare in fata, chiar putin mai sus de eva pe magheru, wheelie pe trotuar, zgomot, nebunie :(...era kinna' hard to miss. Ce vremuri...sigh :(

Editat de pretzeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0723247857 - Doamna Cretu

Este profesoara de limba romana de 40 de ani. O sa te ajute ea cu una dintre probleme tale. Nu e nevoie sa-mi multumesti :disappointed:

Explica-mi si mie frate ce ai vrut sa zici ca eu sunt de la tzara si ma prind mai greu......naiba stie cum se face da totzi mecanicii s astia care stiu ceva despre motoare numai la ducati au lucrat si la mv de aia m-am mirat si cand s-a dus cineva la el co u bujie rupta in bloc.....au spus ca ei inca asa ceva nu au vazut si nu pun mana pe acel motor dar sa revenim ca tot nu am intzeles cele scrise de trotinel.......dar cum romanul ii cel mai tare hai sa ne batem jok in continuare de cine putem...kiar am incercat sa nu o i-au personal

 

pentru asta s-a inventat internetul : www.mvagusta.ro

 

Adresa: Blv. Expozitiei Nr. 2, Sector 1, Bucuresti

 

Telefon: 021 312.47.90

Fax: 021 311.39.86; 312.46.74

Lasa-ma man cu bucurestiul ca am incercat de vre 2 ori si odata ne-au zis ca vine in 2 saptamani....de atunci a trecut o luna jumate....asa ca reprezentantza sau nu oricum sunt cacao.....in ungaria nu este deci tot italia va ramane

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Explica-mi si mie frate ce ai vrut sa zici ca eu sunt de la tzara si ma prind mai greu......naiba stie cum se face da totzi mecanicii s astia care stiu ceva despre motoare numai la ducati au lucrat si la mv de aia m-am mirat si cand s-a dus cineva la el co u bujie rupta in bloc.....au spus ca ei inca asa ceva nu au vazut si nu pun mana pe acel motor dar sa revenim ca tot nu am intzeles cele scrise de trotinel.......dar cum romanul ii cel mai tare hai sa ne batem jok in continuare de cine putem...kiar am incercat sa nu o i-au personal

 

 

Lasa-ma man cu bucurestiul ca am incercat de vre 2 ori si odata ne-au zis ca vine in 2 saptamani....de atunci a trecut o luna jumate....asa ca reprezentantza sau nu oricum sunt cacao.....in ungaria nu este deci tot italia va ramane

ti-a recomandat profesoara de romana , pentru ca iti exprimi cu greu putinele idei pe care le ai si nu reusim sa intelegem mai nimic ....

 

Poate daca ai platii , ti-ar venii si piesa ... dar sunt sigur ca , cu o asemenea exprimare meschina nu te-a luat nimeni in serios ... totusi , sunt motoare exclusiviste .

Vrei sa-ti caut eu pe net dealer de MV in ungaria , sau cum ? sau sa te duc in italia ? hop in , platesc eu benzina ...

Editat de Reverse
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-ma man cu bucurestiul ca am incercat de vre 2 ori si odata ne-au zis ca vine in 2 saptamani....de atunci a trecut o luna jumate....asa ca reprezentantza sau nu oricum sunt cacao.....in ungaria nu este deci tot italia va ramane

 

MV Agusta nu e orice firma, e mai exclusivista dupa cum ai observat. Asa se intampla cand iti iei motociclete exclusiviste, prietenul tau trebuia sa fie constient de asta. Si sa nu crezi ca la alea japoneze iti vin cu mult mai repede. Nu le iau apararea celor de la Dageco si nici nu ii acuz de ceva pt ca nu am fost niciodata la ei dar daca iti comanzi vreo piesa de Ferarri nu cred ca iti vine piesa in 2 saptamani.

 

LE: Reverse, cred ca am postat simultan, nu am preluat de la tine ideea cu motociclete exclusiviste.

Editat de Daan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-a recomandat profesoara de romana , pentru ca iti exprimi cu greu putinele idei pe care le ai si nu reusim sa intelegem mai nimic ....

 

Poate daca ai platii , ti-ar venii si piesa ... dar sunt sigur ca , cu o asemenea exprimare meschina nu te-a luat nimeni in serios ... totusi , sunt motoare exclusiviste .

Vrei sa-ti caut eu pe net dealer de MV in ungaria , sau cum ? sau sa te duc in italia ? hop in , platesc eu benzina ...

 

auzi poti sa-mi recomanzi da nu pe a ta oricum, bai "platii" si "venii", care oricum is participii trecute ale verbelor, da sa nu intram in detalii ca ma indoiesc ca am cu cine si oricum nu despre asta era vorba, sunt foarte sigur ca la varsta ta te-au luat cei de la agusta!?, sa faci ce....?!, acolo, sau probabil ai o experienta vasta in domeniu:)) Sa nu-mi spui ca a trecut unu cu o agusta si s-a defectat, tu fiind prin zona ai reparat-o pe loc, el i-a anuntat pe cei de acolo care te-au contactat si te-au angajat. :disappointed: , felicitari, ai merita un premiu nobel, dar mai mic, oricum ms de generozitate, imi cauti tu dealeri, imi platesti benzina, too kind, dar nu am nevoie si eu zic sa-ti revii si sa aterizezi pe planeta noastra, pamant, in caz ca nu stii.

bafta

 

MV Agusta nu e orice firma, e mai exclusivista dupa cum ai observat. Asa se intampla cand iti iei motociclete exclusiviste, prietenul tau trebuia sa fie constient de asta. Si sa nu crezi ca la alea japoneze iti vin cu mult mai repede. Nu le iau apararea celor de la Dageco si nici nu ii acuz de ceva pt ca nu am fost niciodata la ei dar daca iti comanzi vreo piesa de Ferarri nu cred ca iti vine piesa in 2 saptamani.

 

LE: Reverse, cred ca am postat simultan, nu am preluat de la tine ideea cu motociclete exclusiviste.

Daca tot a venit vorba de motociclete exclusiviste si bretenul meu.....e italian deci se intzelege de ce are agusta.....a ami avut cateva modele de ducati(vreo 4 sau 5) dar nici la ferrariul lui nu au venit asa de greu piesele upsssss am uitat da are si ferrari 460 spider...dar tot nu asta este esentza conversatziei.....si ca sa te contrazic un pik(nu din rautate) la japoneze vin un pik mai rpd piesele comandate dar asta probabil din cauza firmelor de la care comanzi.In fine nu am nimik personal cu nimeni numai nu suport atacurile la persoana si din pacate stau destul de departe de Bucuresti ca sa fuck ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi poti sa-mi recomanzi da nu pe a ta oricum, bai "platii" si "venii", care oricum is participii trecute ale verbelor, da sa nu intram in detalii ca ma indoiesc ca am cu cine si oricum nu despre asta era vorba, sunt foarte sigur ca la varsta ta te-au luat cei de la agusta!?, sa faci ce....?!, acolo, sau probabil ai o experienta vasta in domeniu:)) Sa nu-mi spui ca a trecut unu cu o agusta si s-a defectat, tu fiind prin zona ai reparat-o pe loc, el i-a anuntat pe cei de acolo care te-au contactat si te-au angajat. :disappointed: , felicitari, ai merita un premiu nobel, dar mai mic, oricum ms de generozitate, imi cauti tu dealeri, imi platesti benzina, too kind, dar nu am nevoie si eu zic sa-ti revii si sa aterizezi pe planeta noastra, pamant, in caz ca nu stii.

bafta

pueril ... Unde ai vazut tu ca ma ocup cu mecanica ? Mi-ar fi usor sa-ti explic cam ce calificari si diplome am eu , cam cat din viata am petrecut-o peste hotare si la cate facultati sunt student ... dar prefer sa rog pleava sa nu se mai antureze cu nobilimea.

 

succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pueril ... Unde ai vazut tu ca ma ocup cu mecanica ? Mi-ar fi usor sa-ti explic cam ce calificari si diplome am eu , cam cat din viata am petrecut-o peste hotare si la cate facultati sunt student ... dar prefer sa rog pleava sa nu se mai antureze cu nobilimea.

 

succes

Vezi ca deviezi de la subiect deja o dai in lauda de sine care este boala si se poate trata poate te ajuta internetul la ce?????Boala asta de lauda este grava frate si nu ajuta la nimik?Ai zis ca lucrezi sau ai lucrat la mv si ai avut si motor de serviciu....dar din cate stiu eu aia de la mv nu au facut scutere si nici biciclete cu motor......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot a venit vorba de motociclete exclusiviste si bretenul meu.....e italian deci se intzelege de ce are agusta.....a ami avut cateva modele de ducati(vreo 4 sau 5) dar nici la ferrariul lui nu au venit asa de greu piesele upsssss am uitat da are si ferrari 460 spider...dar tot nu asta este esentza conversatziei.....si ca sa te contrazic un pik(nu din rautate) la japoneze vin un pik mai rpd piesele comandate dar asta probabil din cauza firmelor de la care comanzi.In fine nu am nimik personal cu nimeni numai nu suport atacurile la persoana si din pacate stau destul de departe de Bucuresti ca sa fuck ceva

 

vai ce magnat ...si nu gaseste si el o piesa de MV , cat de trist . si vezi ca 460`u nu se face si in varianta "spider"

 

Vezi ca deviezi de la subiect deja o dai in lauda de sine care este boala si se poate trata poate te ajuta internetul la ce?????Boala asta de lauda este grava frate si nu ajuta la nimik?Ai zis ca lucrezi sau ai lucrat la mv si ai avut si motor de serviciu....dar din cate stiu eu aia de la mv nu au facut scutere si nici biciclete cu motor......

nu ... cica nici motoare pentru tarani inculti nu fac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca esti tu cult......numai la faza cu ferrariul este exact faza cu numarul e telefon la care nici domnia ta de boier nu prea s-a prins ca a fost zisa la stou dar ce sa facem noi aia fara facultatzi...bine ca exista specimene ca si tine si ne luminatzi mintea cu inteligentza voastra fara limite......dar eu zic sa ne trezim ca nu despre asta era vorba si daca mai continui te zic la unkiul meu JIJI

 

Am uitat stii de ce nu este 460 spider?????/ca este exclusivist.........numai model american pt exclusivisti hahahahahah petarda retardata ce esti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca au ajuns toti nebunii sa aiba acces la internet . ba laba exclusivista de america , lasa visele astea si informeaza-te macar . hai jet in plm , vad ca altfel nu poate omul sa vorbeasca cu tine decat daca se coboara la nivelul ...0 .

 

 

baga-te in seama pe la detinatorii de Jinlun , aia care oferca casti moca la fiecare scuter achizitionat si lasa-ne

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca au ajuns toti nebunii sa aiba acces la internet . ba laba exclusivista de america , lasa visele astea si informeaza-te macar . hai jet in plm , vad ca altfel nu poate omul sa vorbeasca cu tine decat daca se coboara la nivelul ...0 .

 

 

baga-te in seama pe la detinatorii de Jinlun , aia care oferca casti moca la fiecare scuter achizitionat si lasa-ne

E bine cand tzi-e mila de tine asta daca luam in seama cuvantul nebun doar la tine te refereai nu.....iar asta cu laba trista te rog domnule boier nu mai linge in poponeata petoata lumea de poe forum ca am mai intalnit expresia asta la multzi...fi original frate si vezi ca itzi scade glicemia daca te enrvezi nu cumva sa itzi vina rau ca dupa aia nu o sa mai fie cine sa coloreze paginile forumului cu cate o perla.Iar in legatura cu detzinatorii aia de care zici tu (eu nu am auzit de marca aia o fi ceva exclusivist) sa stii ca nu m-am intalnit dsar am sa-i intreb de tine poate te cunosc.O singura concluzie trag din cele spuse de tine ca nu faci fatza stresului(cu toate scolile tale) si o dai in injuraturi....hah exclusivist de la agusta ce esti(tocmai te-am injurat)

 

haha nu mai pot de ras.. :disappointed:

Stiu nici io hahahahahahaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ca sa te contrazic un pik(nu din rautate) la japoneze vin un pik mai rpd piesele comandate dar asta probabil din cauza firmelor de la care comanzi.

 

Piese pt Kawasaki ER6n au venit intr-o luna. Nu are importanta de unde am cumparat dar nu am cumparat chiar de oriunde. Si asta e motocicleta low-cost care se face pe banda rulanta.

 

 

bretenul meu.....e italian deci se intzelege sa fuck ceva

 

:disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De necrezut ce reverentios se poate exprima un individ cu foarte multe facultati si cu foarte multe iesiri in afara granitelor. Monumental de frumos. Ma intreb, aia care sunt in carantina ce-au facut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De necrezut ce reverentios se poate exprima un individ cu foarte multe facultati si cu foarte multe iesiri in afara granitelor. Monumental de frumos. Ma intreb, aia care sunt in carantina ce-au facut?

arata-mi unde am fost nepoliticos in discutia mea cu @art ? Nu incerca sa fi ironic cu mine , incearca cu matrimoniacii sau cei de nivelul lor ... poate asa iti vei raspunde singur la intrebarea cu carantina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ktm e japoneza nu ?

desigur la fel ca agusta si ceva imi spune ca au un pic mai multe batai de cap din punct de vedere a numarului de repere si a numarului de motoare vandute

 

si uite ca nu au nevoie de o luna jumate sa-ti dea piesa, si la un pret de bun simt.

 

ktm, ready to race.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a da ai dreptate ,nu stiam de ce zici ca e facatura,intradevar nu miam dat seama ca am scris 920 :scratch:910r scuze inca o data,acum eu ce sa zic a mea asa dadea explozii cand reduceam,si inca ceva consuma fara sa exagerez aproape 20%,poate avea ceva dereglat nu stiu dar cum am zis nu am fost prea incantat desii nu am dormit noptile la gandul ca o voi avea,mi-am dorito f mult ,am pus si niste poze sa nu mai zici ca am luato de pe youtube

post-23264-1224178942_thumb.jpg

post-23264-1224178964_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi nu va simtiti aiurea cand va ganditi ca ala e roman ca voi? :| Bre, 'gea cu tot cu prietenu' tau italian care si-a luat dacie spaidar.

Bai bre bre vezi ca iara te exprimi in asa fel incat numai in lumea ta isi da seama lumea ce vorbesti........duma a fost la stou........si cum a zis cineva de mai sus nu despre asta era vorba in topic....da cum unii dintre noi nu se pot abtzine.....tot timpul apare cate un destept si se da mare cum este el si cat de bine se stie el la multe kestii etc.etc........eu zik una hai sa vorbeasca baietzii care au agusta sau vor sa aibe si ceilaltzi sa citeasca sau sa isi zica parerea depsre mv..sau ma rog ne putem si certa dar nu cred ca e bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....eu zik una hai sa vorbeasca baietzii care au agusta sau vor sa aibe si ceilaltzi sa citeasca sau sa isi zica parerea depsre mv..sau ma rog ne putem si certa dar nu cred ca e bine

 

OK, pai atunci sa vorbesc eu. Am avut Agusta, momentan e putin busita, de indata ce se va termina cu dosarul o voi repara sau imi voi lua alta, depinde de costurile reparatiei. MV Agusta for life.

 

@ suzuki_pill: dar de ce nu ai numere, semnale pe spate si oglinzi?

Editat de Daan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...