Sari la conținut

Detinatori de Mv Agusta


PingyXP
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 442
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pacat ca au ajuns toti nebunii sa aiba acces la internet . ba laba exclusivista de america , lasa visele astea si informeaza-te macar . hai jet in plm , vad ca altfel nu poate omul sa vorbeasca cu tine decat daca se coboara la nivelul ...0 .

 

 

baga-te in seama pe la detinatorii de Jinlun , aia care oferca casti moca la fiecare scuter achizitionat si lasa-ne

 

 

arata-mi unde am fost nepoliticos in discutia mea cu @art ? Nu incerca sa fi ironic cu mine , incearca cu matrimoniacii sau cei de nivelul lor ... poate asa iti vei raspunde singur la intrebarea cu carantina

 

O sa incerc sa nu fiu ironic tura asta, esti mult prea elevat. Oops. Pardon. Nu e nimic nepoliticos sa ii zici unui individ 'ba laba, jet in plm'. In cele mai multe universitati de elita din vest, asta se preda in anul I.

 

PS: Scuze de offtopic, ma retrag de pe topicul asta, n-am Agusta si probabil nici n-o sa am vreodata.

Editat de Puc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci merci frate puc dar daca nu ai cu cine vezi tuh.....nici nu trebuieste a te kinui.....in fine deja prea multe pff topicuri.......mah nici eu nu cred ca voi avea agusta(adica sa fie a mea) dar macar ma dau cu ea in fiecare week end....macara atata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi poti sa-mi recomanzi da nu pe a ta oricum, bai "platii" si "venii", care oricum is participii trecute ale verbelor, da sa nu intram in detalii ca ma indoiesc ca am cu cine si oricum nu despre asta era vorba, sunt foarte sigur ca la varsta ta te-au luat cei de la agusta!?, sa faci ce....?!, acolo, sau probabil ai o experienta vasta in domeniu:)) Sa nu-mi spui ca a trecut unu cu o agusta si s-a defectat, tu fiind prin zona ai reparat-o pe loc, el i-a anuntat pe cei de acolo care te-au contactat si te-au angajat. :disappointed: , felicitari, ai merita un premiu nobel, dar mai mic, oricum ms de generozitate, imi cauti tu dealeri, imi platesti benzina, too kind, dar nu am nevoie si eu zic sa-ti revii si sa aterizezi pe planeta noastra, pamant, in caz ca nu stii.

bafta

 

 

Daca tot a venit vorba de motociclete exclusiviste si bretenul meu.....e italian deci se intzelege de ce are agusta.....a ami avut cateva modele de ducati(vreo 4 sau 5) dar nici la ferrariul lui nu au venit asa de greu piesele upsssss am uitat da are si ferrari 460 spider...dar tot nu asta este esentza conversatziei.....si ca sa te contrazic un pik(nu din rautate) la japoneze vin un pik mai rpd piesele comandate dar asta probabil din cauza firmelor de la care comanzi.In fine nu am nimik personal cu nimeni numai nu suport atacurile la persoana si din pacate stau destul de departe de Bucuresti ca sa fuck ceva

Cat iti mai lauzi prietenu, esti lingerica?

 

Ontopic...daca vrei cu adevarat o piesa faci rost de ea prin orice mijloace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat iti mai lauzi prietenu, esti lingerica

Daca ai fi urmarit mai sus ai fi vazut ca am vorbit la misto...dar cum pe tine ca si pe multzi altzii nu entereseaza numai sa se bage in seama ......concluzia este ca nu stiu cine la cine linge.....si nu mai fitzi voi asa de desteptzi man ca nu va sta bine....sau poate fregventatzi aceleasi facultatzi?

Am mai zis si nu vreau sa ma repet(dar sunt nevoit) nu despre asta trebuie sa vorbim dar unii nu se pot abtzine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata-mi unde am fost nepoliticos in discutia mea cu @art ? Nu incerca sa fi ironic cu mine , incearca cu matrimoniacii sau cei de nivelul lor ... poate asa iti vei raspunde singur la intrebarea cu carantina

 

:( :( :( Cum graiesti tu ca un om mare... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( :( :( Cum graiesti tu ca un om mare... :disappointed:

cum te bagi tu in seama ca ....

 

O sa incerc sa nu fiu ironic tura asta, esti mult prea elevat. Oops. Pardon. Nu e nimic nepoliticos sa ii zici unui individ 'ba laba, jet in plm'. In cele mai multe universitati de elita din vest, asta se preda in anul I.

 

PS: Scuze de offtopic, ma retrag de pe topicul asta, n-am Agusta si probabil nici n-o sa am vreodata.

tu ai citit tot topicul , sau incerci sa te legi de mine si nu m-ai gasit prin "zonele" pe care le frecventezi tu pe forum ? ride on chopperica ...

 

Cat iti mai lauzi prietenu, esti lingerica

Daca ai fi urmarit mai sus ai fi vazut ca am vorbit la misto...dar cum pe tine ca si pe multzi altzii nu entereseaza numai sa se bage in seama ......concluzia este ca nu stiu cine la cine linge.....si nu mai fitzi voi asa de desteptzi man ca nu va sta bine....sau poate fregventatzi aceleasi facultatzi?

Am mai zis si nu vreau sa ma repet(dar sunt nevoit) nu despre asta trebuie sa vorbim dar unii nu se pot abtzine

ai terminat 12 clase la seral ?sau deloc ...?

Editat de Reverse
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai terminat 12 clase la seral ?sau deloc ...?

Auzi tovarase..tu iarasi contiuni cu povestile tale nemuritoare despre ce educatzie ai primit tu si acte scoli ai facut tu......dar pana la urma nu asta conteaza..........conteaza sa ai coloana vertebrala si sa fi om nu prin diplome aratzi ca esti om ci prin fapte dar asat poate la tine nu conteaza.....si simplul fapt ca ai inceput sa injuri denota faptul ca esti un frustrat si probleme de personalitate sa nu vorbim de complexele de inferioritate de care suferi tzi-am mai spus las-o balta frate sau daca vrei putem sa continuam nu ma deranjeaza.....

 

si art...motor cand ne luam? :)

Auzi frate.........nu vreau sa te jignesc kair nu vreau....dar crede-ma ca am mai multzi km invartitzi pe surub la motoare decat km ai sa ai tu cu toate motocicletele pe care le-ai avut si ai sa le ai...dar asta este o alta poveste....un singur lucru vad aici...ca lumea nu stie numai sa blameze anumite kestii pe acre le scriu altzii si sa se lege de toat lumea....in fine hai sa fi tu multzumit inca nu am motor..in viatza mea nu am mers inca peunul dar sper ca la anu imi dau parintzii bani de unul si am sa vad cum fuck sa ajung si pe la bucuresti.....sa mai stam la o beresi sa vorbim fara sa ne contrazicem.........over and out

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica surubaritul n-are nicio legatura cu utilizarea motocicletei ... te-am intrebat de seral pentru ca reusesc cu greu sa urmaresc ceea ce incerci tu sa tastezi , datorita caracterelor folosite , lipsei semnelor de punctuatie si a ideilor amestecate .

 

 

si hai sa incheiem , noi sa fim sanatosi si te astept cu berea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica surubaritul n-are nicio legatura cu utilizarea motocicletei ... te-am intrebat de seral pentru ca reusesc cu greu sa urmaresc ceea ce incerci tu sa tastezi , datorita caracterelor folosite , lipsei semnelor de punctuatie si a ideilor amestecate .

 

 

si hai sa incheiem , noi sa fim sanatosi si te astept cu berea

Corect frate.......si scuza-ma daca te-am jignit cu posturile mele...am raspuns doar atacului la persoana.....sper sa fie ceva cu berea aia keep in touch...si ai grija de tine in trafic...ca nimeni nu are

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun hai sa te lamuresc si cu asta , asa am cumparato fara oglinzi(pt ca au fost rupte)si fara semnale spate(si ele au fost rupte) iar numar nu avea pt ca atuci am aduso nu apucasem sa o inmatriculez ,nici nu stiu de fapt ce importanta are si ce legatura cu ce se discuta ,dar asta e am incheiat discutia ,sper ca nu am suparat pe nimeni mi-am exprimat doar opiniile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0723247857 - Doamna Cretu

Este profesoara de limba romana de 40 de ani. O sa te ajute ea cu una dintre probleme tale. Nu e nevoie sa-mi multumesti :)

 

O cunosc si eu ... de incredere , recomand .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi frate.........nu vreau sa te jignesc kair nu vreau....

 

Dar uite ca ai facut-o. (si nu sunt fratele tau)

 

dar crede-ma ca am mai multzi km invartitzi pe surub la motoare decat km ai sa ai tu cu toate motocicletele pe care le-ai avut si ai sa le ai

 

Permite-mi sa nu te cred. De altfel mai imi permit (fara voia ta) sa cred ca nu ai nici foarte multa educatie alaturi de control de sine. Iar la ce presupuneri arogante te arunci, nu cred ca mai are rost sa dezvolt. Desigur, te invit sa imi demonstrezi contrarul oricum crezi tu de cuviinta.

 

un singur lucru vad aici...ca lumea nu stie numai sa blameze anumite kestii pe acre le scriu altzii si sa se lege de toat lumea

 

Dar ti-a placut cand puc sa l-a luat de reverse. Reversul medaliel nu mai este pe gustul tau?

 

....in fine hai sa fi tu multzumit inca nu am motor..in viatza mea nu am mers inca peunul dar sper ca la anu imi dau parintzii bani de unul si am sa vad cum fuck sa ajung si pe la bucuresti.....sa mai stam la o beresi sa vorbim fara sa ne contrazicem.........over and out

 

Ma bucur ca incerci sa ma multumesti dar nu acesta este scopul. Faptul ca esti sincer e un pas mare. Bafta la achizitia unui motor. :)

Editat de pretzeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine mah daca tu te simtzi ofensat da scrisurile mele nu le mai citi......sau daca se refera la tine nu te mai simtzi jignit ca vad ca voi kiar asta urmaritzi sa va luatzi in gura cu unu si cu altu.....bine mah voi suntetzi aia desteptzi cu scoli voi suntetzi cei mai mari motociclisti voi suntetzi cei mai cei .....ce pot sa fuck eu un simplu muritor de rand cu aspiratzii mari in a cumpara un motor cu banii de alocatzie.......sper ca esti multzumit p......a mea are kef luni dimineatza sa se apuce in contradicztii cu totzi frustratzii care in week end nu au avut parte de sex pt ca bretena lor a fost ocupata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce zici Dane ? :)

 

Zic ca fusese tavalita si d-aia nu a fost multumit de ea.

 

Si poze. Ala cu Agusta neagra nu sunt eu. Diferenta dintre mine si el e ca Agusta lui e neagra cu cadrul rosu iar a mea era rosie cu cadrul negru.

post-13268-1224491258_thumb.jpg

post-13268-1224491277_thumb.jpg

post-13268-1224491286_thumb.jpg

post-13268-1224491307_thumb.jpg

post-13268-1224491318_thumb.jpg

post-13268-1224491474_thumb.jpg

Editat de Daan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

superba! de curiozitate, cat? :laugh: ... nu, nu o vand pe suzi, dar tare as vrea si asa ceva :D

Intreb de pret deoarece nu functioneaza bikeshop, nu stiu ce are.

Editat de gabibuton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...