Sari la conținut

Dobitoc Cu Hayabusa


Caspiano
 Share

Postări Recomandate

Stie cineva sau a vazut cineva azi un destept fara echipament de protectie pe o Hayabusa pe Str. Stoian Militaru??? Cea de langa P-ta Progresu !!! Tampitu nu avea nimic in fata dar nush ce a facut ca a cazut dp motor la vreo 10 km/h si sa julit tot pe mana si pe spate !!! Piciorul cred ca si la rupt ca la prins sub motor !!! nr de inmatriculare nu avea dar motorul era Negru cu Alb !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cat de distus sa fii sa mergi fara echipament pe Hayabusa :P :lol: ?!

 

Nu incurajez mersul pe motor fara echipament si pun pariu ca nimeni nu ar face asta dar sa fim oameni seriosi si tot o data realisti catzi dintre noi poarta echipamentul pe caldura asta? si catzi foloseste motor zilnic in loc de conserva? Eu zica ca multzi si tot la fel de multzi merg zilnic neechipatzi poate doar casca si manusi pt ca asa ne`am obisnuit !Parerea mea e ca atentia la conduita si la trafic este tot ceea ce conteaza normal ca si echipamentul dar sa zicem ca in caz de necaz atunci intervine ghinionul :kiss: nu ai ce ii face uite in cazul luipotzi spune ca avut norok de a cazut la 10km/h si s`a facut cam muci ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt motociclisti eu zic ca e mai importanta siguranta decat caldura pe care o suporti;) poti sa iesi si in tricou dar sa ai protectie pt coloana cotiere manusi tibiere genunchiere ghete nu in slapi cu tricou dolce banana si bermude!!!

 

da dar dupa bine cum stitzi de multe ori intervine graba,treburile care le avem de zi cu zi si asa mai departe si atunci uite ca lasi echipament in cui ,dar de fiecare data cand fac asta si pot spune ca am inceput destul de des :lol: atentia mea este mult mai sporita si mersul prin oras mult mai domol sa spun asa....ti`am zis omul a avut ghinion vrei sa zici ca daca cadea de pe scuter si nu de pe hayabusa chiar la aceias viteza si chiar in acelasi fel nu patea nik ? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva sau a vazut cineva azi un destept fara echipament de protectie pe o Hayabusa pe Str. Stoian Militaru??? Cea de langa P-ta Progresu !!! Tampitu nu avea nimic in fata dar nush ce a facut ca a cazut dp motor la vreo 10 km/h si sa julit tot pe mana si pe spate !!! Piciorul cred ca si la rupt ca la prins sub motor !!! nr de inmatriculare nu avea dar motorul era Negru cu Alb !!!

 

ÂŞi tu te-ai dus să-l ajuți să se ridice de pe jos, nu ?

 

 

 

Nu mai poate omul, în ziua de azi, nici să cadă în fața blocului, de fel de fel de motocicliÂşti care să-l judece Âşi să-l tragă la răspundere.

 

@Caspiano ... dacă-l mai vezi, propun să te duci să-l scuipi în față, în numele motocicliÂştilor virtuali revoltați

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@smok3: tu vorbesti serios? poti sa fii tu atent cat vrei, in spate nu vezi. ghinion ? poate. Daca avea echipament poate nu il durea acu.

Uite si moda fara manusi ca deh, le e cald la degetele

http://img225.imageshack.us/my.php?image=wearglovesxl3.jpg

http://img139.imageshack.us/my.php?image=1accident147ma0.jpg

http://img139.imageshack.us/my.php?image=1accident111wp6.jpg

 

te polisezi un pic, n-are nimic ai avut ghinion sa lasi echipamentul acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sictir! de parca conteaza pe ce motor mergi fara echipament. Poti sa iei un fier in tzeasta si cu mobra.

Sa-nteleg ca voi n-ati mers in viata voastra fara echipament??? sa-mi aratati 2 oameni care se blindeaza ca la carte daca merg un km pe canicula.

@ caspiano: 1) Vezi-ti de treburile tale, nu o spun cu rautate. E treaba lui daca se juleste, beleste, foute, mananca, bea sau se da in tanga pe motor.

 

2) Ti se pare topic bun de subforumul asta??

OMU A CAZUT! simplu! Nu exista motociclist fara trante pe loc sau trante, in gerenal

 

Alex,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ÂŞi tu te-ai dus să-l ajuți să se ridice de pe jos, nu ?

 

Nu putea oricum sa-l ridice, pentru ca dl Caspiano are cativa anisori si 30 de kg :lol:) Eu zic norocu' tau ca n-ai iesit ala sa te intrebe de ce cotcodacesti pe la poarta, sa-si verse nervii pe tine... :kiss:

 

Apropo...poate te prinde ala si-ti da doua castane pentru cata inspiratie ai avut cand ai inceput topicul :P

Editat de Grimmjow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il injurati voi, il injurati pe tanar ca a facut topicul, dar treaba asta nu-i prea placuta:

 

nr de inmatriculare nu avea dar motorul era Negru cu Alb !!!

 

caspiane, nu tre sa iti faci griji de astia, se bucura de existenta "lucrului manual", si mor singuri intr-o zi...speranta ramane sa nu ia si alti nevinovati cu ei, cand pleaca definitiv

 

lupi moralisti ai nabii ne-am facut cu totii....vede omu ca pica o cioara FARA NUMERE pe mobra, si sarim cu gura, dar la topicul in care am zis sa instiintam cand vedem ceva mobra suspecta in trafic sau transportata de vro masina, de ce ati aplaudat toti?ia sa vedem...

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motociclistii se impart in 2 categorii

cei care au cazut si cei care or sa cada

acum il faci dobitoc pe om,dar te uiti in jurul tau sa vezi cati motociclisti si cati scuteristi au altceva pe ei inafara de casac si manusi

eu cred ca era un om cerebral daca il vedeai cu 100 la ora ziceam sa te iei de el,dar omul a avut ghinion sa o tavaleasca la la 10 la ora

crezi ca daca era cu altceva consecintele erau altele?

eu cred ca suferi rau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Caspiano

1. motociclismul incepe calare in poligon, nu pe forum (stii tu de ce iti spun asta).

2. modul in care scrii n-o sa-ti aduca nici respectul si nici aprecierea "motociclistilor" pe care ii admiri atat :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva sau a vazut cineva azi un destept fara echipament de protectie pe o Hayabusa pe Str. Stoian Militaru??? Cea de langa P-ta Progresu !!! Tampitu nu avea nimic in fata dar nush ce a facut ca a cazut dp motor la vreo 10 km/h si sa julit tot pe mana si pe spate !!! Piciorul cred ca si la rupt ca la prins sub motor !!! nr de inmatriculare nu avea dar motorul era Negru cu Alb !!!

si nu inteleg care e problema ta ca el a cazut cu motocicleta?pe deasupra mai il faci si dobitoc...

oricui i se poate intampla asa ca du-te si cumpara-ti o trotineta si da-te cu ea ca daca o sa cazi tu nu o sa iti rupi piciorul ! :kiss:

topic aiurea ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Caspiano mutumit? place ciorba? :lol:

io ma oftic ca n-a fost postat de vineri :cheers:

tare dor mi-e de topicurile "de vineri" :kiss:

 

ontopic: ba da ala era proprietar?sau tocmai atunci fura mobra? :lol: n-ai vazut cumva daca i-au cazut numerele din san? :P

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sictir! de parca conteaza pe ce motor mergi fara echipament. Poti sa iei un fier in tzeasta si cu mobra.

Sa-nteleg ca voi n-ati mers in viata voastra fara echipament??? sa-mi aratati 2 oameni care se blindeaza ca la carte daca merg un km pe canicula.

@ caspiano: 1) Vezi-ti de treburile tale, nu o spun cu rautate. E treaba lui daca se juleste, beleste, foute, mananca, bea sau se da in tanga pe motor.

 

2) Ti se pare topic bun de subforumul asta??

OMU A CAZUT! simplu! Nu exista motociclist fara trante pe loc sau trante, in gerenal

 

Alex,

 

ba da, fraie're :kiss: nici macar cand am avut accident nu am cazut, am ramas infipt :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da, fraie're :P nici macar cand am avut accident nu am cazut, am ramas infipt :cheers:

:lol: norocelule, te cam intinzi cu gluma.

Te mai prind eu pe la brasov :kiss: si te mai ard pe o poiana. Tu doar distrugi mobre si le pierzi numerele pe strada. Da' esti artist ca faci varza mobra si nu cazi. Gigi are muschi, Gigi are CB, Gigi depaseste papuci(de fapt incearca), Gigi nu cade, Gigi se infige.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...