Sari la conținut

Albinutza Mea


laura87
 Share

Postări Recomandate

In sfarsit am reusit sa-mi iau motocicleta mult visata, din 2007 am pandit-o pana acum 3 saptamani cand mi-am indeplinit visul :moto:

Miercuri implineste 3 saptamani de plimbari ( tinand cont ca am deja 2100 km ). O motocicleta foarte manevrabila numai buna pt oras, si nu numai. O recomand si incepatorilor cumpatati (102 cai).

Primul meu drum inafara Bucurestiului a fost la mare, si s-a comportat super. Am sa revin cu poze.

Asfalt uscat la toata lumea! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit am reusit sa-mi iau motocicleta mult visata, din 2007 am pandit-o pana acum 3 saptamani cand mi-am indeplinit visul :moto:

Miercuri implineste 3 saptamani de plimbari ( tinand cont ca am deja 2100 km ). O motocicleta foarte manevrabila numai buna pt oras, si nu numai. O recomand si incepatorilor cumpatati (102 cai).

Primul meu drum inafara Bucurestiului a fost la mare, si s-a comportat super. Am sa revin cu poze.

Asfalt uscat la toata lumea! :ok:

 

Sa te bucuri de "vispea "ta si fi prudenta !!! Hai cu noi la o plimbare mica sambata....vezi mai jos despre ce este vorba

/index.php?showtopic=243028

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa te bucuri de "vispea "ta si fi prudenta !!! Hai cu noi la o plimbare mica sambata....vezi mai jos despre ce este vorba

/index.php?showtopic=243028

Am de facut un drum pana la Curtea de Arges, dar in caz ca se amana vin cu cea mai mare placere :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sper sa nu se supere nici intiatoare topicului nici cei care cer poze,dar totusi e o motocicleta nou nouta standard se gasesc poze cu ea peste tot.Nu e ca si cum ar fi nu stiu ce custom.

 

Poze cate vreti aici :kiss: :http://www.bikepics.com/honda/hornet/08/pics.asp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vrea sa vad totusi niste poze

 

 

Invita fata la plimbare si-ai sa vezi cate poze vrei tu. Te asigur, merita, le-am vazut pe-amandoua. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o stapanesti sanatoasa. O motocicleta frumoasa care ti se potriveste ca o manuse. Spun asta pt. ca te-am vazut in Bikers Club. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
In sfarsit am reusit sa-mi iau motocicleta mult visata, din 2007 am pandit-o pana acum 3 saptamani cand mi-am indeplinit visul :P

Miercuri implineste 3 saptamani de plimbari ( tinand cont ca am deja 2100 km ). O motocicleta foarte manevrabila numai buna pt oras, si nu numai. O recomand si incepatorilor cumpatati (102 cai).

Primul meu drum inafara Bucurestiului a fost la mare, si s-a comportat super. Am sa revin cu poze.

Asfalt uscat la toata lumea! :lol:

esti foarte tare :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...