Sari la conținut

Bd Timisoara - 30.07.2008


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

atata timp cat nu sunt in trafic si nu deranjeaza (sper ca nu erau pe langa vreun bloc) nu vad care e problema sa faca stunt-uri.

 

la mai mare baieti si fara incidente!

 

Eu nu vorbesc de stunturi...vorbesc de zgomot, ora si dupa cum observi, sunt exact pe drum public.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am "observat" fiindca nu s-a specificat exact unde s-a intamplat, bd timisoara e mare. daca erau in trafic, da, rusine.

cat despre zgomot si ora, daca nu erau pe langa "civilizatie", in continuare nu vad care e problema.

 

tre sa gasiti oameni buni un teren bun de joaca, sunt sigura ca sunt prin bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am "observat" fiindca nu s-a specificat exact unde s-a intamplat, bd timisoara e mare. daca erau in trafic, da, rusine.

cat despre zgomot si ora, daca nu erau pe langa "civilizatie", in continuare nu vad care e problema.

 

tre sa gasiti oameni buni un teren bun de joaca, sunt sigura ca sunt prin bucuresti.

Din cate stiu eu ,terenul de joaca era deja la ikea in parcare...

Se pare ca si de-acolo i-au gonit politistii.Dar si asa..puteau sa gaseasca alt loc mai ok sa se "joace"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da lasati mai in pace oamenii

ce naiba sunteti asa moralisti , asta ca sa nu zic altceva . zona este fff ok sa faca ce vor , nu vad ce e rau ce fac ei acolo la miez de noapte , este o zona industriala nu deranjeaza pe nimeni , poate doar niste militieni ce nu au incarcare care in loc sa doarma iar ziua sa dirijeze in interesectii se pun la pinda poate poate isi fac planul la amenzi .ce atita tam tam ca sunt in pantaloni scurti e pielea lui treaba lui ce face cu ea din partea mea se poate da si in putza goala si in loc de casca- pene de indian vopsite roz . in loc sa ii felicitati ca isi fac de joaca intr-un loc unde la acele ore circulatia este 0 voi va luati de ei aiurea in tramvai , daca o faceau pe o artera circulata mai ziceam ca da domne deranjeaza ceilalti participanti la trafic fac zgomot sa nu pot dormi pensionarii

, asa acolo sunt doar depozite , parcari ,ciini ai nimanui si paznici .ca se dau pe o roata hahahah sa se dea si pe o oglinda, pe o scarita pe ce vrea muschiul lui e motorul lui ,e munca lui, e treaba lui daca il strica .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da lasati mai in pace oamenii

ce naiba sunteti asa moralisti , asta ca sa nu zic altceva . zona este fff ok sa faca ce vor , nu vad ce e rau ce fac ei acolo la miez de noapte , este o zona industriala nu deranjeaza pe nimeni , poate doar niste militieni ce nu au incarcare care in loc sa doarma iar ziua sa dirijeze in interesectii se pun la pinda poate poate isi fac planul la amenzi .ce atita tam tam ca sunt in pantaloni scurti e pielea lui treaba lui ce face cu ea din partea mea se poate da si in putza goala si in loc de casca- pene de indian vopsite roz . in loc sa ii felicitati ca isi fac de joaca intr-un loc unde la acele ore circulatia este 0 voi va luati de ei aiurea in tramvai , daca o faceau pe o artera circulata mai ziceam ca da domne deranjeaza ceilalti participanti la trafic fac zgomot sa nu pot dormi pensionarii

, asa acolo sunt doar depozite , parcari ,ciini ai nimanui si paznici .ca se dau pe o roata hahahah sa se dea si pe o oglinda, pe o scarita pe ce vrea muschiul lui e motorul lui ,e munca lui, e treaba lui daca il strica .

raule ;)

cand bem o bere? :D

Editat de MetalWarrior
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decat sa ne pandim unii pe altii mai bine stabilim o intalnire cu politia rutiera si cadem de acord asupra unei locatii unde sa ne putem intalni macar o data pe saptamana.

 

 

Mi-a placut rau faza cand aia stateau pe marginea strazii incercand sa prinda pe careva cu radarul si apare tipul ala pe o roata cu bicicleta pe langa ei :D

 

bai , masina aia de politie nici nu cred ca a venit la reclamatie , a venit sa vada si ea spectacol , a zis ceva? a dat 2 ture dupa care sa oprit mai in spate sa se uite. nu avea radar nu avea nimic , nu sa luat de nimeni. am vazut ca a vb cateva minute cu un rider in spate si cam atat. daca era ceva se anunta. chestia cu o sa vina masina de radar sa filmeze cred ca era zvon. acolo nu are cine sa faca reclamatie , nu deranjezi pe nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-12082-1217689260_thumb.jpg

Astia tot spontan au aparut si cu samantza pregatita? astia erau "bikerii" sau fanii lor? plm

 

post-12082-1217689378_thumb.jpg

 

pentru o mai buna vizualizare .... samantza ii ajuta pe aia de le cresc coa-iele cand se sparg in figuri

 

post-12082-1217689444_thumb.jpg

astia tot spontan au aparut? sau era campionat moto-auto?

 

 

foarte frumos aseara , mi-a placut...cati bikeri sau strans..cred ca peste 50, 60 de motociclete, dar sa spart gasca din cauza la militieni...ahh...

foarte spontana ca au apucat si samantarii sa ajunga ...... fulgerator s-au strans 50 de figuranti, toti aveau drum pe acolo si s-au oprit sa sparga o samantza

 

 

din cauza la militieni pacat ca nu ati ajuns la sectie .... bikeri?!?! unde? eu am vazut reisari de genul bmw ursulet, a6 si cativa spargatori de seminte

 

Asta e fratilor !

 

Sa nu mai comenteze unii aiurea atata timp cat nu avem un circuit pe care sa ne dam.

 

si daca nu faci furori intre spargatorii de samantza ... iti cad .coa-iele. jos ... nu!?!?!? si atunci ne rupem in figuri ca sa le crestem la loc

 

 

da lasati mai in pace oamenii

ce naiba sunteti asa moralisti , asta ca sa nu zic altceva . zona este fff ok sa faca ce vor , nu vad ce e rau ce fac ei acolo la miez de noapte , este o zona industriala nu deranjeaza pe nimeni , poate doar niste militieni ce nu au incarcare care in loc sa doarma iar ziua sa dirijeze in interesectii se pun la pinda poate poate isi fac planul la amenzi .ce atita tam tam ca sunt in pantaloni scurti e pielea lui treaba lui ce face cu ea din partea mea se poate da si in putza goala si in loc de casca- pene de indian vopsite roz . in loc sa ii felicitati ca isi fac de joaca intr-un loc unde la acele ore circulatia este 0 voi va luati de ei aiurea in tramvai , daca o faceau pe o artera circulata mai ziceam ca da domne deranjeaza ceilalti participanti la trafic fac zgomot sa nu pot dormi pensionarii

, asa acolo sunt doar depozite , parcari ,ciini ai nimanui si paznici .ca se dau pe o roata hahahah sa se dea si pe o oglinda, pe o scarita pe ce vrea muschiul lui e motorul lui ,e munca lui, e treaba lui daca il strica .

 

 

pana una alta arata a drum public ....deci ce faceau ei nu e prea ok ... cred ca va uitati prea mult la filme gen fast&frustrat

 

 

daca trecea un "biker" si povestea ca o ardeau la liniuta 10 cocalari cu dacie tunata, fix in aceeasi zona sareati ca sacalii sa injurati cretinii care fac de astea in locuri publice si vai ce frustrati tre sa fie .... :D

Editat de Kumuya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana una alta arata a drum public ....deci ce faceau ei nu e prea ok ... cred ca va uitati prea mult la filme gen fast&frustrat

 

 

daca trecea un "biker" si povestea ca o ardeau la liniuta 10 cocalari cu dacie tunata, fix in aceeasi zona sareati ca sacalii sa injurati cretinii care fac de astea in locuri publice si vai ce frustrati tre sa fie .... :D

 

tu nu intelegi ca mai bine sa faca ce vor ei in zona aia necirculata decit sa faca nazdravanii prin centru sau unde sunt drumuri circulate .ar fi bine sa se stringa mereu acolo sa se faca ce le trece prin cap decit sa ii gasesti tu mare motorist pe linga tine in trafic .ca maninca unii seminte ba da ce te uiti tu ce maninca ala sau altul bine naibii ca nu sunt cu seringa in vena .cu ce te deranjeaza pe tine ca ei au gasit un loc unde sa faca liniute si ce vor ei ??nu deranjeaza pe nimeni intelegi asta ?? pot sa pirtiie mopircile acolo cit vor pot sa se ridice pe o roata cit vor nu deranjeaza pe nimeni si cred ca acest luru este mai important .ca maninca seminte unii spectatorii, ca au venit si cu masinile acolo este treaba lor da ce ne apucam acum sa fim arhanghelii civilizatiei romanesti .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-12082-1217689260_thumb.jpg

Astia tot spontan au aparut si cu samantza pregatita? astia erau "bikerii" sau fanii lor? plm

 

post-12082-1217689378_thumb.jpg

 

pentru o mai buna vizualizare .... samantza ii ajuta pe aia de le cresc coa-iele cand se sparg in figuri

 

post-12082-1217689444_thumb.jpg

astia tot spontan au aparut? sau era campionat moto-auto?

 

 

 

foarte spontana ca au apucat si samantarii sa ajunga ...... fulgerator s-au strans 50 de figuranti, toti aveau drum pe acolo si s-au oprit sa sparga o samantza

 

 

din cauza la militieni pacat ca nu ati ajuns la sectie .... bikeri?!?! unde? eu am vazut reisari de genul bmw ursulet, a6 si cativa spargatori de seminte

 

 

 

si daca nu faci furori intre spargatorii de samantza ... iti cad .coa-iele. jos ... nu!?!?!? si atunci ne rupem in figuri ca sa le crestem la loc

 

 

 

 

 

pana una alta arata a drum public ....deci ce faceau ei nu e prea ok ... cred ca va uitati prea mult la filme gen fast&frustrat

 

 

daca trecea un "biker" si povestea ca o ardeau la liniuta 10 cocalari cu dacie tunata, fix in aceeasi zona sareati ca sacalii sa injurati cretinii care fac de astea in locuri publice si vai ce frustrati tre sa fie .... :D

 

bah nu mai fi ku muya acum , daca nu te duci intr-un loc si apar de pe camp samantarii ce faci , ii iei la bateie? si care e problema in a manca seminte pana la urma. si daca nu iti place ca e loc public , cu toate ca e la marginea buc si nu e nici draq acolo. ai u alta varianta mai save?

pt mine a fost prima oara si mi sa parut ok ca pot sa exersez cu motoru anumite chestii fara sa ma ia o masina daca pic etc

u nu mananci seminte niciodata? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu nu intelegi ca mai bine sa faca ce vor ei in zona aia necirculata decit sa faca nazdravanii prin centru sau unde sunt drumuri circulate .ar fi bine sa se stringa mereu acolo sa se faca ce le trece prin cap decit sa ii gasesti tu mare motorist pe linga tine in trafic .ca maninca unii seminte ba da ce te uiti tu ce maninca ala sau altul bine naibii ca nu sunt cu seringa in vena .cu ce te deranjeaza pe tine ca ei au gasit un loc unde sa faca liniute si ce vor ei ??nu deranjeaza pe nimeni intelegi asta ?? pot sa pirtiie mopircile acolo cit vor pot sa se ridice pe o roata cit vor nu deranjeaza pe nimeni si cred ca acest luru este mai important .ca maninca seminte unii spectatorii, ca au venit si cu masinile acolo este treaba lor da ce ne apucam acum sa fim arhanghelii civilizatiei romanesti .

 

daca ai vedea primul post din topic, ala cu intalnire spontana ai intelege unde bat :) si acel mare motorist care se sparge in basini noaptea .... de dimineata va fi tot un mare zmeu pe sosele ca .... nu a descoperit degeaba cu o seara in urma cat de zmeu este el ... sunt si alte locuri in care poti sa-ti etalezi talentele pentru tine si nu pe strada .....

 

 

bah nu mai fi ku muya acum , daca nu te duci intr-un loc si apar de pe camp samantarii ce faci , ii iei la bateie? si care e problema in a manca seminte pana la urma. si daca nu iti place ca e loc public , cu toate ca e la marginea buc si nu e nici draq acolo. ai u alta varianta mai save?

pt mine a fost prima oara si mi sa parut ok ca pot sa exersez cu motoru anumite chestii fara sa ma ia o masina daca pic etc

u nu mananci seminte niciodata? ;)

 

daca ma duc pe camp .... nu ma plimb pe langa samantari ... ei apar si eu imi vad de treaba :)

si i-am numit samantari doar pentru a nu comenta culoarea lor ... in poza par mai tuciuri ... si da, am ceva cu tiganii :)

 

 

din pacate numai de midnight racers varianta moto nu duceam lipsa ... dar se pare ca e un sport la moda

 

 

turcu rulz :)

 

incepusera sa claxoneze aia :) trebuia sa ii ia carnetu :) :)

 

 

e cumva acelasi turcu care si-a fracturat motorul mergand cu viteza de 40 km/h ... pe la Buftea? :D daca da ... atunci se intelege de ce a ajuns fierul ala in asemenea hal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai vedea primul post din topic, ala cu intalnire spontana ai intelege unde bat ;) si acel mare motorist care se sparge in basini noaptea .... de dimineata va fi tot un mare zmeu pe sosele ca .... nu a descoperit degeaba cu o seara in urma cat de zmeu este el ... sunt si alte locuri in care poti sa-ti etalezi talentele pentru tine si nu pe strada .....

 

 

 

 

daca ma duc pe camp .... nu ma plimb pe langa samantari ... ei apar si eu imi vad de treaba :)

si i-am numit samantari doar pentru a nu comenta culoarea lor ... in poza par mai tuciuri ... si da, am ceva cu tiganii :)

 

 

din pacate numai de midnight racers varianta moto nu duceam lipsa ... dar se pare ca e un sport la moda

 

 

 

 

 

e cumva acelasi turcu care si-a fracturat motorul mergand cu viteza de 40 km/h ... pe la Buftea? :D daca da ... atunci se intelege de ce a ajuns fierul ala in asemenea hal

siio am ceva cu ei , dar daca s-au oprit sa se uite , ce treaba am io cu ei

ps: te inscri in RGH? (AROMANIA GIPSY HUNTERS) :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o mai dati in diverse ... turcu e acelasi cu accidentul?

 

ia te rog frumos sa enumeri tu aici acele locuri unde pot face kinderii ce vor fara sa deranjeze pe nimeni . oricum motoristul care testeaza perfomantele motorului seara cred ca ziua baga somn .

 

sa inteleg ca traieste din pariuri si banii lu tac-su .... ca munca e pentru prosti, nu pentru jmecheri

 

sincer nu stau sa le caut si nici n-o fac pe sfantul ... eu am fost in baneasa in padure sa o ard ... am inceput cu "aleile" si am continuat cu "potecile" si sunt multicele, cred ca am luat toate padurile de pe langa bucuresti si toate sunt dotate cu drumuri si cu poteci ... dixtractie pentru toata lumea ....

da' sunt unii care nu o dau numai pe acolo ... eu unul m-am scarbit de fitzo-reisari care o ard aiurea si prin parcuri si peste tot pe unde este un drum mai bun ... sa nu spun de bd. unirii unde noaptea tre' sa ai grija ca oricand poate sa apara un pluton de rachete .... dar o mai dau si in timpul zilei pe o roata ... eventual se si imprastie cum a facut unul saptamana trecuta pe la zepter .... :D

 

vorbind serios ..... chiar trebuie sa ne rupem in figuri? nu e vorba de mentalitate comunista sau nu stiu ce .... mi se da pe gheata ca o ard unii pe o roata si alti 10 cocalari ii aplauda dar incep sa vad ca in romania numai pe baza de smecherie e totul, esti smecher daca ai vitezana si o dai pe o roata si atunci toata lumea trage vitezana pe o roata ..... esti smecher daca o arzi dubios .... plm ... ne miram ca vor unii sa interzica motoarele noaptea .... da toata lumea isi scoate sitele sa fie cool ca se aude noaptea de la universitate pana la romana, tot aratam cu degetul spre alte metropole ... da la aia nu scoti harbul nici din garaj daca ai tobe "romanesti". eu sustin verificarea tobelor si saltarea talonului din caza lipsei sitelor .... ca deja e nesimtire ce am auzit pe multe motoare ... si cum e dreptul tau de a circula si de a da pe roata e si dreptul meu sa nu-mi sparga unul timpanele cu toba lui .... care oricum e mai sparta decat una de dacie

 

 

P.S. nici eu n-am toba tocmai stock dar nu e nici burlan

 

 

siio am ceva cu ei , dar daca s-au oprit sa se uite , ce treaba am io cu ei

ps: te inscri in RGH? (AROMANIA GIPSY HUNTERS) :))

 

:)

 

se trage cu prastia dupa zburatoare? ;)

Editat de Kumuya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.nu e acelasi turcu. asta ca sa nu mai astepti raspunsul mult. ca poate muncesti si sambata.

 

2.cu ce e unu mai breaz daca e pasionat de mersu pe coclauri decat unu care e pasionat de mersu pe o roata?

 

3.nu castigi grade daca o ridici pe o roata, pur si simplu te simti tu bine si asta conteaza.chestia cu smecheria e problema veche in romania si nu are legatura cu motociclismul. sunt prea putini care isi cunosc lungul nasului. dar inca o data, nu are legatura cu motociclismul, are legatura cu educatia.

 

p.s: eu am toba stock si incerc sa ma dau si pe o roata, si ies noaptea si a doua zi ca prin minune am timp si de munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.nu e acelasi turcu. asta ca sa nu mai astepti raspunsul mult. ca poate muncesti si sambata.

 

2.cu ce e unu mai breaz daca e pasionat de mersu pe coclauri decat unu care e pasionat de mersu pe o roata?

 

3.nu castigi grade daca o ridici pe o roata, pur si simplu te simti tu bine si asta conteaza.chestia cu smecheria e problema veche in romania si nu are legatura cu motociclismul. sunt prea putini care isi cunosc lungul nasului. dar inca o data, nu are legatura cu motociclismul, are legatura cu educatia.

 

p.s: eu am toba stock si incerc sa ma dau si pe o roata, si ies noaptea si a doua zi ca prin minune am timp si de munca.

 

1. nu ardeam de nerabdare ... dar era o curiozitate ... corespunde data si un nume .... irelevant de altfel dar e coincidenta

 

2. nu e mai breaz doar ca pe unde se da el riscurile pentru ceilalti sunt mai mici, nu ai gura casca sau alte chestii pe langa tine, nu vorbesc de cocalarii cu enduro care se filmeaza sa se puna pe youtube si aduc si tot stolul cu ei sa-i sustina

 

3. aha .... si de aia ma iau toti cocalari la semafor cu da-o pe o roata co-a-e :D din cauza acelor putini motociclisti care se sparg in figuri

 

 

p.s. felicitari, macar nu te incadrezi in categoria "nu mi-a dat mooooistu' de tata bani de r1 si mi-am luat r6"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca tot e un topic de doi lei despre meseriashii care trebuie neaparat sa se dea pe o roata si "n-are saracii circuit"...

tin sa-i transmit pe aceasta cale cele mai calduroase urari de ma-sa "riderului" care s-a ridicat pe o roata pe drumul national vineri 01.08 pe la 19:00 in Bragadiru pe sensul spre Bucuresti. Probabil ca sunt eu ultima gaina dar, avand si pasager am preferat sa "sar" de pe banda 2 pe 1 ca nu cumva meseriashul sa se verse peste mine.

 

Bafta si minte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca tot e un topic de doi lei despre meseriashii care trebuie neaparat sa se dea pe o roata si "n-are saracii circuit"...

tin sa-i transmit pe aceasta cale cele mai calduroase urari de ma-sa "riderului" care s-a ridicat pe o roata pe drumul national vineri 01.08 pe la 19:00 in Bragadiru pe sensul spre Bucuresti. Probabil ca sunt eu ultima gaina dar, avand si pasager am preferat sa "sar" de pe banda 2 pe 1 ca nu cumva meseriashul sa se verse peste mine.

 

Bafta si minte

 

cred ca esti tu ultima gaina, acel meserias era un as al rotii, nu aveai de ce sa te temi, nu punea pe nimeni in pericol, facea doar ce-i placea lui si se pisha pe restul lumii, era strada lui ca doar de aia plateste impozite si taxe ..... deci nu ai ce comenta, esti fricos :D

 

 

@reisarii de la samantza de la miezu' noptii.... ia fiti atenti la pustiu' asta .... edy talent .... puii mei, e un meseriash .... nu aveti tupeu daca nu faceti ca el .... e mai smecher ca voi si are doar troaca aia .... v-a facut ;)

 

post-12082-1217704031_thumb.jpg

 

post-12082-1217704047_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kumuya - mai am eu niste vecini care nu pot sa respire cand vad motor in parcare si incep sa se agite ca niste clote. Ce ti-a venit frate ? Ai vazut macar locatia ? Nu au pe cine sa deranjeze ?

 

Ai destule topicuri unde sa postezi la greu, trebuie neaparat sa te bagi in seama ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi aduc aminte cum...acum un an sau doi...un "baietas" d-asta...avea o mobra...o cazatura de mobra mai exact! si...in prima luna luna(parca) cica...a schimbat unu' banda peste el si...a facut motoreta muci! de atunci...nu prea a mai mers cu mobra! sper sa imi fii adus corect aminte intamplarea! acum...de vreo 2 luni si-a luat alta moba...de o mie! cu toate ca...e rupt in c.ur rau(la genul..."gagico...cati bani ai la tine ca eu mai am 50000. ne combinam la o fasole d-asta ca mi-e fame rau?" - dialog intre el(mare don juan) si gagica-sa la Biker's Otopeni.

 

Acum...mai nou...se da pe-o roata! si in pantaloni scurti! Tinere..."edy talent", sfatul meu este sa tii cu dintii de motoreta asta ca...piesele..."ie scumpe" trust me! been there, done that! :D sper ca te recunosti din cele povestire! daca nu...iti dau un hint! ai o mobra galbena! ;)

 

Cat pt. ceilalti...luati aminte baieti: este imposibil ca...facand asta...sa nu picati! cand sunteti mai "zmei" atunci se intampla!

 

Asa ziceam si eu, ca stiu sa ma dau pe-o roata, fie fata...fie spate! practica...mi-a aratat ca dintr-o greseala prosteasca...o poti pati foarte usor! acum...depinde foarte mult si de norocul fiecaruia!Eu am scapat fizic...doar cu un deget rupt si cu cateva contuzii si zgarieturi! paguba motor + echipament...cam 3000 de euro! :)

 

 

bine...acum o sa sara de poponeata in sus anumiti indivizi, la care infantilismul este in floare carora...mami si tati le-au facut "cado" mobrele sa imi demonstreze mie ca...ei sunt adevarati stunteri! baieti...nu va mai obositi! mie oricum mi se falfaie de basinile voastre! eu am incercat sa vadau doar un sfat omenesc!

 

 

Daaaaar....mai exista inca un lucru care...din pacate...ma scaote foarte rau din sarite! tot voi...noaptea...o ardeti foooarte dubios pe Timisoara si pe Drumul Taberei in "forja" cu tobe aftermarket care mai de care mai galagioase! ba dobitocilor...oamenii mai si dorm la orele acelea! unii muncesc a doua zi nu freaca menta ca voi pe spatele parintilor! Ce-i drept...la motoretele cu care circul acum...am tot tobe aftermarket dar...spre deosebire de acesti retarzi...incerc pe cat posibil sa nu merg intr-a-ntaia pana in zona rosie!

 

 

Sper sa va intre putin in cap randurile de mai sus!

 

bafta la lasat pielea pe asfalt(fie ea prelucrata fie ea naturala) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca tot e un topic de doi lei despre meseriashii care trebuie neaparat sa se dea pe o roata si "n-are saracii circuit"...

tin sa-i transmit pe aceasta cale cele mai calduroase urari de ma-sa "riderului" care s-a ridicat pe o roata pe drumul national vineri 01.08 pe la 19:00 in Bragadiru pe sensul spre Bucuresti. Probabil ca sunt eu ultima gaina dar, avand si pasager am preferat sa "sar" de pe banda 2 pe 1 ca nu cumva meseriashul sa se verse peste mine.

 

Bafta si minte

las ca astazi veneam de la valea doftanei super obosit , si in otopeni ma depaseste unu pe o kawa blana de mi-a invartit casca , si avea o pasagera in maieu , macar avea casca , mai bine ma dau pe o roata pe valea cascadelor decat sa o ard ca ala , in 5 sec nu l-am mai vazut sa dus crosetand , si nici io nu mergeam chiar legal , era undeva la 100km

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

limba romana la pamant :eek:

 

 

of of...ce te-ai face tu daca nu ar mai exista uameni destia ca mene, nu ai mai avea ce sa mai comentezi....mai dute ba si culcate...." multe urari numai de bine " :lol: :P

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

of of...ce te-ai face tu daca nu ar mai exista uameni destia ca mene, nu ai mai avea ce sa mai comentezi....mai dute ba si culcate...." multe urari numai de bine " :lol: :P

 

n-ai cu cine mah..n-ai cu cine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...