Sari la conținut

Bd Timisoara - 30.07.2008


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

are legatura dar esti prea prost sa intelegi.

ca sa intelegi , cine e fito biker .

- u ai motor de 10 mii de euro ss , cu care fac pariu ca nu te duci pe circuit deci l-ai luat sa te dai la semafor si sa agati femei

-io am motor de 3 mii , sport turing

- esti genu care face 1000 km intr-un an , io am 10 mii in 3 luni

-ma tine sa o mai dau si pe o roata , atat cum pot , si ma duc intr-un loc save , unde mai sunt si samantari . u nu poti sa o faci si iti rozo unghile

mars la sapa

 

Pfoaaa...ce tare...toti oamenii zic de km ca fac ca in draci - dar cand le vand numa sub 40.000 km le vezi sau mai rar pana in 45.000.

 

Ca nu ma duc pe circuit? Care circuit? Avem asa ceva noi? In Romania? Nu cred. Amckart este circuit de karting - nu de motociclete, ca daca te poti da acolo cu motocicleta e alta treaba. Am fost si eu si te plictisesti repede si da nu m-am dus pentru a scoate cel mai putin timp ci doar sa vad cum este si sa ma invat cat mai bine cu motorul.

 

Tu de cand ti-ai luat 1000 parca ti-a venit ciclul pe forum frate...numa critici si prostii de mare fitos. Respect pe cei care macar au bunul simt de a nu uita de unde au plecat...dar tu ai cam uitat si deja esti mare pilot.

 

Fito-biker mai este si ala care isi pune poze la avatar cu el facand o broscuta. Ce vrei sa arati? Ca stii sa tragi de gaz? Oricine poate cu putin antrenament. Diferenta intre tine si cei care se dau pe circuit si fac km este ca tu vrei sa arati ca te duci si ca stii sa te dai racing cu motorul, iar ceilalti isi vad de treaba lor in continuare fara sa se dea mari zmei cu poze cu ei facand nu stiu ce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are legatura dar esti prea prost sa intelegi.

ca sa intelegi , cine e fito biker .

- u ai motor de 10 mii de euro ss , cu care fac pariu ca nu te duci pe circuit deci l-ai luat sa te dai la semafor si sa agati femei

-io am motor de 3 mii , sport turing

- esti genu care face 1000 km intr-un an , io am 10 mii in 3 luni

-ma tine sa o mai dau si pe o roata , atat cum pot , si ma duc intr-un loc save , unde mai sunt si samantari . u nu poti sa o faci si iti rozo unghile

mars la sapa

 

Ce smecher esti tu cu 10.000 in 3 luni.

Daca ti se pare safe sa te dai pe bulevard...no comment.

Invata sa "scrie" romaneste si dupa aia lauda-te cu acrobatiile tale pe bulevard.

Daca nu era vreo fufa acolo sau vreunu care sa te aplaude ... iti pierea chefu de acrobatii. Tot pentru atentie o faci si tu.

 

.. Si va mai mirati de ce vor astia sa ne interzica dupa ora 23. Din cauza diverselor "specimene"

Editat de CosX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah ce retarzi :kiss: , daca io vreau sa fac ceva cu motoru , o fac cand pleaca lumea si se elibereaza , nu stau io sa i incurc pe altii sau sa fiu privit , spre deosebire de voi , nu imi trebuie motor sa ma aplaude vre-o fata .

 

Pfoaaa...ce tare...toti oamenii zic de km ca fac ca in draci - dar cand le vand numa sub 40.000 km le vezi sau mai rar pana in 45.000.

 

Ca nu ma duc pe circuit? Care circuit? Avem asa ceva noi? In Romania? Nu cred. Amckart este circuit de karting - nu de motociclete, ca daca te poti da acolo cu motocicleta e alta treaba. Am fost si eu si te plictisesti repede si da nu m-am dus pentru a scoate cel mai putin timp ci doar sa vad cum este si sa ma invat cat mai bine cu motorul.

 

Tu de cand ti-ai luat 1000 parca ti-a venit ciclul pe forum frate...numa critici si prostii de mare fitos. Respect pe cei care macar au bunul simt de a nu uita de unde au plecat...dar tu ai cam uitat si deja esti mare pilot.

 

Fito-biker mai este si ala care isi pune poze la avatar cu el facand o broscuta. Ce vrei sa arati? Ca stii sa tragi de gaz? Oricine poate cu putin antrenament. Diferenta intre tine si cei care se dau pe circuit si fac km este ca tu vrei sa arati ca te duci si ca stii sa te dai racing cu motorul, iar ceilalti isi vad de treaba lor in continuare fara sa se dea mari zmei cu poze cu ei facand nu stiu ce.

 

bai io cred ca u esti gelos :D

 

Fito-biker mai este si ala care isi pune poze la avatar cu el facand o broscuta. Ce vrei sa arati? Ca stii sa tragi de gaz?

vrea sa arat de fapt cat de bun e fotograful si cum a reusit el in rapida mea broscuta sa faca poza parand ca sunt pe o roata. da ce sa stiti voi. fiecare vede ce vrea , e liber sa spuna si sa faca si sa creada ce vrea !corect?

 

 

Ce smecher esti tu cu 10.000 in 3 luni.

Daca ti se pare safe sa te dai pe bulevard...no comment.

 

pai nu.. :)

 

sa inteleg ca u te dai pe luna , prin copaci :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce forum de pensionari a ajuns asta... unii sunt ipocriti, altii fricosi, altii mincinosi si unii just plain stoopid.

sbz rulz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

daca vrei sa vezi prieteni buni , vrei sa intalnesti oameni care se pricep , vino pe bd .timisoara in fiecare seara dupa ora 23 :00 !

din pacate in ultima vreme locul s-a imputit ,tiganii au incepu sa vin acolo cu scutere sau masini !

locul e bun ...dar de ramas si exersat dupa ce mai pleaca din prostime ...dupa 1-2 adica

ma apucasem in urma cu 2 zile sa fac poze la cei cunoscuti care se dadeau pe-o roata in speranta ca va iesi ceva mai clar si le voi trimite celor in cauza pe mess ,insa au sarit slaparii si cocalarii cu gura ca de ce fac eu poze acolo , ca n-am voie ...cand colo eu incercam sa umblu la setari sa pot prinde ceva mai clar ...

cei care ma cunosc i-au calmat repede lamurindu-se rapid si constatand ca faceau gura degeaba !

cocalari jegosii ...

era un topic pe forum .. tiganii pe motociclete ! sunt si d-astia ..mda veniti si va convingeti !

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa vezi prieteni buni , vrei sa intalnesti oameni care se pricep , vino pe bd .timisoara in fiecare seara dupa ora 23 :00 !

din pacate in ultima vreme locul s-a imputit ,tiganii au incepu sa vin acolo cu scutere sau masini !

locul e bun ...dar de ramas si exersat dupa ce mai pleaca din prostime ...dupa 1-2 adica

ma apucasem in urma cu 2 zile sa fac poze la cei cunoscuti care se dadeau pe-o roata in speranta ca va iesi ceva mai clar si le voi trimite celor in cauza pe mess ,insa au sarit slaparii si cocalarii cu gura ca de ce fac eu poze acolo , ca n-am voie ...cand colo eu incercam sa umblu la setari sa pot prinde ceva mai clar ...

cei care ma cunosc i-au calmat repede lamurindu-se rapid si constatand ca faceau gura degeaba !

cocalari jegosii ...

era un topic pe forum .. tiganii pe motociclete ! sunt si d-astia ..mda veniti si va convingeti !

 

m-am speriat acu cateva zile cand am vazut cati cocalari erau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...