Sari la conținut

Postări Recomandate

http://community.webshots.com/album/565065732RlFXMY

 

Sper sa trecetzi cu vederea fotografiile nefocusate corect, miscate, sau facute aiurea... Spre deosebire de restul, eu m-am simtzit bine, chiar daca locatzia a fost asa cum ati vazut. Cand ma uitam dintr-un capat in celalalt, aveam senzatzia ca sunt in filme western, asteptam sa treaca rostogolindu-se prin praf ghemuri de maracini uscatzi, si sa apara 2 pistolari sa isi regleze conturile. In plus, multzimea de palarii de acolo, intregea atmosfera Texana... Din pacate nu au aparut decat cei 2 tzarani autohtoni, pe care i-a mentzionat toata lumea.

Deci. In primul rand, am selectat pozele iesite mai bine, in care nu mi-a tremurat mana de la bere.

Imi cer scuze clujencei pentru glumele facute dimineatza referitoare la spray-ul fixativ si cutia de farduri de pe moto. O sa o vedetzi in poze, a fost una din putzinele prezentze feminine care atrageau atentzia prin frumusetze. Sper sa nu se supere prea tare prietenul ei. Pozele le-am facut de la distantza, incercand sa nu o deranjez, dar dupa cum se vede in poze, s-a prins...

Ma bucur ca cel putzin o parte din noi ne-am simtzit bine, unii ne-am imbatat ca porcii, altzii mai putzin, am ras si am stat la povesti ca de fiecare data... Salut gaska vesela, si abia astept sa ne revedem la urmatoarea, care pt mine o sa fie Breaza.

 

Dupa cum observatzi, sunt numai oameni "tristi", si "nemultzumitzi" in pozele mele. Restul pozelor le gasitzi pe linkul de mai sus.

post-3626-1217979171_thumb.jpg

post-3626-1217979204_thumb.jpg

post-3626-1217979223_thumb.jpg

post-3626-1217979244_thumb.jpg

post-3626-1217979275_thumb.jpg

post-3626-1217979301_thumb.jpg

post-3626-1217979347_thumb.jpg

post-3626-1217979369_thumb.jpg

post-3626-1217979409_thumb.jpg

post-3626-1217979435_thumb.jpg

post-3626-1217979483_thumb.jpg

post-3626-1217979530_thumb.jpg

post-3626-1217979563_thumb.jpg

post-3626-1217979589_thumb.jpg

post-3626-1217979614_thumb.jpg

post-3626-1217979658_thumb.jpg

post-3626-1217979685_thumb.jpg

post-3626-1217979712_thumb.jpg

post-3626-1217979747_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 156
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

dsc4016ht1.jpg

sa cred ca s-a plimbat asa doar in incinta targului :lol: , nu si in drum spre casa...

Editat de MetalWarrior
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

desi sunt din Brasov, eu am venit din Ungaria, de pe langa Budapesta pentru intrunirea asta. Din pacate am ramas cu oboseala de pe drum, mult praf, si un gust amar. Fratilor, la anu gasiti o locatie mai de Doamne-ajuta, si postati poze inainte cu locatia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o rugaminte la voi . am nevoie de adresa de mess a lu' roko. cel care era si cu motoare si accesorii de vanzare,care a participat si la concursurile de baut dere,sumo,roaba...etc.pm cu o adresa de contact de la el va rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
lasa mah ca la intrunire de ocupa Uizu de ariergarda :kiss: daca o lua altu pe la spate???

 

@achile: sa te ard la partz de bulangiu chelios ce esti, te prind eu!

 

@metalwarrior: matale ce crezi nene, aia a fost tinuta de parada!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma, chiar daca ati stat la intrunire sau nu, tot v-ati distrat cumva. Drumul pana acolo, serpentine, pe unde v-ati mai dus la plimbare... cred ca ar trebui lasat topicul asta pentru cine vrea sa puna poze.

 

Parerea mea! :D

 

dar pentru cei care toata ziua vad serpentine gen Paltinis sau Transfagarasan, ar fi distractie mare sa vada ciulinii Baraganului...

important e ca dacat sa mananci (cuvant urat), mai bine nu mananci nimic o saptamana...decat sa ''organizezi'' un targ de vite si sa spui ca e intalnire moto, mai bine deloc sau amanata...

cum am spus si pe Regionala ''Bulls Brasov CFR'', chiar trebuie sa ma duc la medicul veterinar sa ma caute de capuse...sa-mi pun filtru de aer sau praf cum vreti, in loc sa-l pun pe motor mi-l bag in gura...

oamanii care au plecat dezamagiti, nu vor uita, iar cei care au facut eforturi mari sa ajunga acolo, sunt sigur ca slabe sanse sa mai mearga la Bv. in viitorul apropiat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa mah ca la intrunire de ocupa Uizu de ariergarda :D daca o lua altu pe la spate???

targu' de...cum?!..cum s-a chemat anu' asta?... :P

...misto afisul,oricum!!! :D

 

dsc4016ht1.jpg

sa cred ca s-a plimbat asa doar in incinta targului :P , nu si in drum spre casa...

...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

targu' de...cum?!..cum s-a chemat anu' asta?... :D

...misto afisul,oricum!!! :P

 

 

...

NICI MACAR IN TARG NU S-A PLIMBAT:)) Unde naiba cu tocurile alea..:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NICI MACAR IN TARG NU S-A PLIMBAT:)) Unde naiba cu tocurile alea..:D

Cu tocuri sau fara tocuri, te asigur ca se plimba , si inca de cativa ani, nu de ieri de azi. Si se cam plimba pe unde vrea muschiu' ei, respectiv cam pe la toate intrunirile din tara, ea si cu motorul ei si cu ... tocurile ei...

Sunteti mai rau ca niste femei cand e vorba de barfa si de presupuneri...

Editat de koana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NICI MACAR IN TARG NU S-A PLIMBAT:)) Unde naiba cu tocurile alea..:P

Uite ca unii dintre noi putem sa mergem pe motor si in cizme cu tocuri de 10 cm :D

 

Cu tocuri sau fara tocuri, te asigur ca se plimba , si inca de cativa ani, nu de ieri de azi. Si se cam plimba pe unde vrea muschiu' ei, respectiv cam pe la toate intrunirile din tara, ea si cu motorul ei si cu ... tocurile ei...

Sunteti mai rau ca niste femei cand e vorba de barfa si de presupuneri...

Merci de suport :P Si da, ai dreptate! Nu-i intrec nici macar femeile :D

 

ba chiar a fost si la...mini-parada ...... :D pantera

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...