Sari la conținut

Postări Recomandate

1.Duminica dimineata s-a pierdut o geaca verde cu negru de piele (a fost lasata din greseala pe o remorca si a picat) daca a gasit-o cineva il rog sa ma contacteze.

 

2. Sa-i dau la m8ie lu' ala care paraia mobra la 5 dimineata si striga scularea.

 

3. Prea mult praf

 

4. Prea mult soare

 

5. Cascadoriile de la parada fara nici un pic de precautie, noroc ca au fost buni baietii aia si n-au cazut ca altfel maturau 50 de insi odata...

 

6. Magazine p*l.a , am cautat ceva echipament si n-am gasit mai nimic...

 

Atmosfera a fost placuta ca la orice intrunire dar organizarea praf. La anul nu mai venim cu siguranta! Asta care te-ai dat cu atv-ul: Nu, nu ne-am amuzat sau apreciat ce scheme faceai tu , n-a fost amuzant...

post-28661-1217840212_thumb.jpg

post-28661-1217840216_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 157
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

speram ca la anu` sa se schimbe locatia.... sau cel putin sa planteze niste copaci pe acolo... si sa arunce o mana de gazon. :lol:

stai linistit ca acolo nu se va mai tine in veci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe ce tare pe forum toata lumea se vaita da la bv nu lam vazut pe unu care sa stea intrun colt si sa se planga ca aoleuu ce naspa e locatia cui nui ia placut a plecat in rest toata lumea a baut si a fost fericita eu asta am vazut.Intradevar praf locatia dar creca si organizatorii regreta fosta locatie ca si noi.Bafta! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, topicul asta era pentru poze. Daca vretzi sa criticatzi organizatorii, facetzi un topic la rubrica intruniri. O sa pun poze cat mai curand. Am descarcat acum 4 giga de poze din camera, din care vreo 2 sunt de la intrunire. Le fac mici si le incarc.

 

astept pozele, in special celelalte 2 giga, alea facute pe Transfagarasan.

 

despre intrunire, hmmm....

 

in urma discutiilor cu cativa din organizatori, am inteles perfect de ce locatia asta nasola, aleasa in ultimile zile. Locatia initiala de anii trecuti s-a "scumpit putin" , de vreo 10 ori, apoi noua locatie a fost inundata de ploile din saptamana precedenta, si a devenit o mlastina. Asa s-a trecut la aceasta a 3-a optiune.

 

Insa lipsa wc-urilor io nu o inteleg. Sai ai 2 wc-uri la atatia participanti, e patetic. Lipsa dusurilor la fel. Zero, desi surse de apa erau.

 

Si inca cat mai cate.

 

Sa lasi atatia sa se urce beti pe motoare si sa le forjeze cu 60-70 printre corturi, iar nu inteleg.

 

Ba mai mult, sa lasi atatia sa iasa din camping fara casti, si sa-i lasi sa faca curse pe soseaua de langa camping, cu pasageri, la fel de "echipati", iar nu inteleg.

 

Sa-l lasi pe labagiu ala de sambata dimineata pe la ora 5 dimineata care facea zeci de ture cu Dragstaru lui rosu de 1100 , fara tobe, si pe prietenii lui aia de fluierau ca la oi, sa enerveze un camping intreg, fara ca macar UN organizator sa incerce sa-i tempereze, iar nu inteleg. A trebuit sa se duca Boieru' sa rezolve in locul altora.

 

Dupa parada : sa organizezi un asemenea "show" de stunturi, da dovada de pura inconstienta. Unii chiar nu au invatat nimic din incidentu' de la Galati ?

 

Din punctul de vedere al sigurantei participantilor, organizatorii ar trebui sa se inchine si sa multumeasca Domnului ca nu s-a intamplat nimic grav.

 

Nu stiu ce plusuri sa gasesc. Poate ca au reusit sa aduca "Cargo" si "Vita de Vie" pe scena. Alte intruniri nu au reusit decat sa aduca amatori de mana a 5-a , care vin sa cante pe bere si seminte, si sa urle si sa ragaie pe scena.

 

Vineri seara cred au fost de 2 ori mai multi participanti decat sambata. Asta pentru ca multi au venit vineri si s-au carat sambata. Si au anuntat si pe altii sa nu mai vina.

 

Organizatorii au beneficiat de un mare atuu : renumele foarte bun , pozitiv, pe care il avea intrunirea de la Brasov. La anu o sa fie opusul.

 

----------------------------

 

Insa altceva ma scoate din sarite : ratatii care ies acum la suprafata, care nu fac altceva decat sa stea pe por.caria asta de forum, si sa iasa ca ciupercile dupa ploaie si sa adune posturi gen :

 

"ce jmeker ca nu am venit"

"am vrut sa vin , dar Cel de sus m-a oprit"

"ce inspiratie de moment sa nu vin la Brasov, ce genial sunt"

"vai ce tare sunt ca am economisit 20 de lei"

 

Pentru astia le spun : frecati tastatura aia si apoi bagativ-o undeva, ca va sta bine sa-i blamati pe unii care macar au incercat sa faca ceva. Ca nu iese intotdeauna, asta e altceva. Din greseli se invata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astept pozele, in special celelalte 2 giga, alea facute pe Transfagarasan.

 

despre intrunire, hmmm....

 

in urma discutiilor cu cativa din organizatori, am inteles perfect de ce locatia asta nasola, aleasa in ultimile zile. Locatia initiala de anii trecuti s-a "scumpit putin" , de vreo 10 ori, apoi noua locatie a fost inundata de ploile din saptamana precedenta, si a devenit o mlastina. Asa s-a trecut la aceasta a 3-a optiune.

 

Insa lipsa wc-urilor io nu o inteleg. Sai ai 2 wc-uri la atatia participanti, e patetic. Lipsa dusurilor la fel. Zero, desi surse de apa erau.

 

Si inca cat mai cate.

 

Sa lasi atatia sa se urce beti pe motoare si sa le forjeze cu 60-70 printre corturi, iar nu inteleg.

 

Ba mai mult, sa lasi atatia sa iasa din camping fara casti, si sa-i lasi sa faca curse pe soseaua de langa camping, cu pasageri, la fel de "echipati", iar nu inteleg.

 

Sa-l lasi pe labagiu ala de sambata dimineata pe la ora 5 dimineata care facea zeci de ture cu Dragstaru lui rosu de 1100 , fara tobe, si pe prietenii lui aia de fluierau ca la oi, sa enerveze un camping intreg, fara ca macar UN organizator sa incerce sa-i tempereze, iar nu inteleg. A trebuit sa se duca Boieru' sa rezolve in locul altora.

 

Dupa parada : sa organizezi un asemenea "show" de stunturi, da dovada de pura inconstienta. Unii chiar nu au invatat nimic din incidentu' de la Galati ?

 

Din punctul de vedere al sigurantei participantilor, organizatorii ar trebui sa se inchine si sa multumeasca Domnului ca nu s-a intamplat nimic grav.

 

Nu stiu ce plusuri sa gasesc. Poate ca au reusit sa aduca "Cargo" si "Vita de Vie" pe scena. Alte intruniri nu au reusit decat sa aduca amatori de mana a 5-a , care vin sa cante pe bere si seminte, si sa urle si sa ragaie pe scena.

 

Vineri seara cred au fost de 2 ori mai multi participanti decat sambata. Asta pentru ca multi au venit vineri si s-au carat sambata. Si au anuntat si pe altii sa nu mai vina.

 

Organizatorii au beneficiat de un mare atuu : renumele foarte bun , pozitiv, pe care il avea intrunirea de la Brasov. La anu o sa fie opusul.

 

----------------------------

 

Insa altceva ma scoate din sarite : ratatii care ies acum la suprafata, care nu fac altceva decat sa stea pe por.caria asta de forum, si sa iasa ca ciupercile dupa ploaie si sa adune posturi gen :

 

"ce jmeker ca nu am venit"

"am vrut sa vin , dar Cel de sus m-a oprit"

"ce inspiratie de moment sa nu vin la Brasov, ce genial sunt"

"vai ce tare sunt ca am economisit 20 de lei"

 

Pentru astia le spun : frecati tastatura aia si apoi bagativ-o undeva, ca va sta bine sa-i blamati pe unii care macar au incercat sa faca ceva. Ca nu iese intotdeauna, asta e altceva. Din greseli se invata.

...respect :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru astia le spun : frecati tastatura aia si apoi bagativ-o undeva, ca va sta bine sa-i blamati pe unii care macar au incercat sa faca ceva. Ca nu iese intotdeauna, asta e altceva. Din greseli se invata.

 

 

1. Auzi mai raule, decat sa faci un mare c.a.c.a.t cum au facut ei, mai bine nu faci deloc. :lol:

2. Mi se pare corect sa fie lumea revoltata pentru aceasta intrunire, au venit de la sute de kilometrii ca sa ce?Sa dea cate 200mii DE PERSOANA, sa intre o ora si apoi sa gaseasca o alta locatie.

3. Daca organizatorii au vazut in ce hal sunt conditiile, la ce pana mea au mai cerut 200mii de persoana?Nu era mai corect taxa/motor? :P

4. Conditiile am vazut ca nici tie nu ti-au placut, si nici altora de pe aici.De ce mai sari de c.u.r in sus cand isi spun parerile?Au dreptate!

5. Apropo de astia care spui ca au economisit 200mii..tu vorbesti?Te fwti in poponeata pentru 5mii si zici de astia? :eek:

Eu inteleg ca sunt niste relatii intre cluburi, dar asta nu inseamna ca trebuie sa le iei apararea, lasa-i pe ei sa isi spuna punctul de vedere, asa cum ni l-am spus si noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu regret ca am venit....am stat sambata in jur de o ora.Am facut drumul asta sa ma pot reantalni cu prieteni vechi pe care nu i-am mai vazut de anul trecut avand in vedere ca anul asta nu am mai fost la nici o intalnire.

Pacat totusi de locatia de anii trecuti....era cea mai apreciata intalnire din tara impreuna cu cea de la Ploiesti.

Pentru cei care dau cu pietre....incercati si voi sa organizati o intrunire.....si pe urma spune-ti-va parerea.Astea au fost conditiile acum...poate anul viitor va fi iar cum trebuie.

Eu unul m-am bucurat de drum.....n-am mai iesit pe strada de aproape 3 luni....si intrunirea asta m-a pus iar in sa :lol:

Pentru cei care au campat acolo sunt sigur ca a fost mult mai greu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare intrunirea. Exact ca toate celelalte la care am fost. Ajuns acolo, pus cortu' (indoit cateva cuie), mancat (am prins o portie de mancarica la ceaun, FOARTE buna), beut beri (IEFTINA! de 2 ori mai ieftina decat la Tg. Secuiesc), stat la taclale pana tarziu. Stau bine cu somnul asa ca ala cu motorul nu m-a deranjat, in schimb m-a trezit dimineata o conlocuitoare care vindea pepeni. Am fost cu gagica-mea, da' si ea era cu motoru' asa ca nu prea conta daca era 20 de lei de cap de persoana sau de motor. A doua zi am aflat ca niste prieteni sunt intr-o locatie cu niste copacei, iarba si un paraias. Am avut o mare problema sa iau decizia asta, dar intr-un final am ales copaceii, iarba si paraiasul.

 

Eu nu sunt dezamagit de intrunirea de la Brasov. A fost ca toate celelalte, cu o locatie mai nasoala, atata tot. Peste tot apar indivizi care zic ca nu se justifica taxele, ca budele sunt naspa. Apropo. Care 2 bude taica? La gagici (mi-a zis a mea) erau suficiente cabine, la baieti erau pisoare 'cacalau', scuzati expresia. Pentru numaru' 2, stateai un pic la coada, asta e.

 

Asa ca, o astept pe aia de la anu, poate o nimeriti din nou in acelasi timp cu Transalpistii, tot acolo ma duc :lol:

Editat de Puc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INDIFERENT CARE AU FOST CAUZELE ACESTUI DEZASTRU DE INTRUNIRE, ORGANIZATORII AR FI PUTUT DA UN ANUNT, MACAR IN PREZIUA INTRUNIRII, IN CARE SA EXPLICE PE SCURT CE S-A INTAMPLAT SI EVENTUAL SI MACAR O POZA CU LOCATIA,LIPSA ACESTUI FAPT M-A FACE SA CRED CA TOTUL A FOST CU SCOPUL DE A MAI SCOATE NISTE BANI(IN ORICE FEL) SI ASTA INTR-O TOTALA LIPSA DE RESPECT PT MOTOCICLISTI! PT TOATE ACESTE LUCRURI NU EXISTA DECAT UN SINGUR CUVANT DE SPUS:RUSINE!.ps JUR CA NU VOI MAI PARTICIPA LA VREO INTRUNIRE ORG DE ACEST CLUB (IMI E SILA SA-I MAI SCRIU SI NUMELE)ps2 SI TOATE ACESTEA IN CONDITIILE IN CARE ERAM UN FAN,AS PUTEA ZICE,AL ACESTUI CLUB , PE CARE IL DADEAM CA EXEMPLU PT TOATE CLUBURILE DIN ACEASTA ROMANIE!!!RUSINE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...fost...ajuns vineri la 23.00...baut juma de bere cu cativa prieteni...ascultat un pic de cargo...la 2.00 AM plecat...din cauza de job...

...personal mi-a placut atmosfera de madmax :lol: ...(asta poate pt. ca am stat putin,si apoi am dormit in patul meu)...si lumea...mult mai buna decat la alte intruniri...

...intr-adevar...cu orice risc...nu as fi ramas acolo,daca mi-as fi propus asta..

 

poze nu am...nu mergea blitzu`...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, aia la Bonneville Salt Flats s-or plange de lipsa umbrei? :P

 

parca dupa ce vad toate criticile imi pare rau ca n-am venit sa vad atmosfera de mad max... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He, he. Shameera mea cea prafuita a ajuns pe forum.

 

Am fost. N-am vrut sa merg pentru ca stiu cam cu ce se manaca intrunirile si nu se potrivesc cu personalitatea mea. Dar pentru ca era BRASOV si pentru ca nu am avut inspiratia sa vin o idee mai buna decat a fetei mele, m-am dus. Dupa o noapte nedormita 100% am ajuns in Bv. A durat vreo 2 ore pana am gasit un biker sa-mi explice cum ajung acolo. Firesc, ca doar era 5 dimineata.

Am ajuns si... m-am lamurit istant ca va fi jale. Masochist cu state vechi fiind, am tras aer in piept, am dat cu Shameera de betonul de la intrare ca nah uitasera aia sa puna dezinfectantu in groapa, macar ca nu bagam germeni civilizati in acel spatiu saharian, si m-am intro-bagat.

Am suportat cu stoicism si somn pe o bancuta la umbra ca in cort muream numai daca incercam sa ma apropii, ziua de sambata. Praful a avut gust bun si m-am ferit ca de draq de femei ca nu cumva sa-mi zgarii pretiosul obiect prin ele.

Imi amintesc cu dor si jale de tankbagul ala URIAS... din pacate nu aveam 300roni ca altfel aveam si eu un motiv sa nu regret plimbarea aia la Bv in afara drumului si a companiei, evident.

 

O sa mai dau pe la intruniri, in gand si in simtiri. Cu respect, endurist ma fac. Ce pana mea, sa inghit praful altora? Sa-l inghita altii pe-al meu de acum. Am zis.

Editat de ravenshield
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata ca am ajuns si eu la prima "intalnire de motociclisti" la care am plecat dupa 10 minute dupa ce mi-am oprit motorul....

Semnalizarea era asa de buna ca prietenele mele au trecut cu motocicletele pe langa... La momentul ala eu eram deja edificat, "momma" blonda si brainless de la intrare imi explicase deja ca locatia era de fapt un targ de vite( sper ca nu fusese proaspat cumparata) ca intrarea costa 20 RON indiferent daca veneam in seara celei de-a doua zile si ca nu pot intra fara taxa nici macar sa discut cu prietenii mei din Sibiu sa vad daca le mai aduc butelii de oxigen si masti de praf...

Ce nu am inteles: acest topic era pentru informarea noastra, puteam fi anuntati ca locatia e stil Kabul, nu trebuia sa fim pacaliti sa batem sute de kilometri pentru a fi cazati intr-un targ de animale. Brasovul este inconjurat de locuri pitoresti asa ca e o adevarata performanta in sens negativ sa alegi un astfel de loc - in legenda deja in circulatie conform careia organizatorilor li s-ar fi cerut 30.000 de euro pentru campingul de la Darste sper ca nu va apucati sa credeti... Daca tot conspiri si pacalesti lumea cu nerusinare ofera si tu niste compensatii - macar taxa putea fi redusa la jumatate pentru cei care veneau sambata seara, mai ales ca la un moment dat intrarea a devenit brusc libera, tot la bunul plac al organizatorilor. Probabil Bull Bikers au vrut sa-si transforme porecla in renume, alegand un showroom de rumegatoare pentru a-si insulta semenii - probabil Cow Bikers sau Pig Bikers ar fi fost mai potrivit daca tinem cont de baliga mai sus mentionata si de toalete. I-am inteles pe cei care au stat totusi in acele conditii de lagar de concentrare pentru ca nu e usor sa faci stanga-nprejur dupa atat drum si poate nu toti au avut bugetul necesar sa stea la hotel pe aiurea. Pe cei care au stat doar pentru bere cum s-a mai amintit pe alocuri ii deplang pentru saracia de standarde personale de civilizatie.

O astfel de oligofrenie organizatorica nu face un deserviciu numai clubului brasovean, ci tuturor cluburilor din tara care tin intruniri, pentru ca din acest moment nu mai poti avea incredere in nici un anunt de moto-party. De unde mai poti sa stii peste ce dai dupa ce faci sute de kilometri? Mai merita sa investim benzina, cauciucuri si nervi, sau chiar sa ne riscam viata pentru niste intruniri care ba nu se mai tin, ba se tin cum se tin? Am ajuns intr-o situatie similara cu litoralul romanesc - execrabil si mai scump decat in strainatate. Spun asta pentru ca ar trebui facut ceva si daca tot sunt niste tentative de organizare pe aici gen OAMR si AMA si daca intalnirile reprezentantilor cluburilor mai au un sens ar trebui stabilite niste standarde clare de organizare si de "advertisement" ale party-urilor moto pentru ca o astfel de monstruozitate sa nu mai aiba loc vreodata.

Pana atunci s-ar putea sa mai fim considerati si de alti rechini ai pietei de "moto-distertainment" doar un septel motorizat...

Apropo, pe blonda de la intrare au cumparat-o cu sistem de operare preinstalat?

Editat de Darth Wraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie sa se distreze, si are prieteni cu care sa faca asta, s-a simtzit bine. Cine nu a putut sa se sparga in bashini pe acolo, a plecat. ma bucur ca incepe sa se faca o selectie. Cei care se simt bine oriunde, si cei care prefera somnul la hotel, discotecile cu gagici in curu' gol pe cealalta parte. Eu nu am vazut oameni nemultzumitzi acolo. Pentru ca aceia plecasera. Am ramas noi, "satanistii" cum ne numea cineva.

Imi pare rau ca nu am iesit si a doua oara la tzaranul ala. I-am promis ca ma urc cu motorul pe panarama aia a lui, si imi pare rau ca nu m-am tzinut de cuvant. Pentru ca a doua zi, a facut toata ziua ce stia el mai bine, adika sa omoare nenorocirea aia de motoreta, ridicand praful. Bine macar ca plecat si ne-a scutit de prezentza lui. Nici macar pe femeile de srviciu nu le-a impresionat, ca si alea sunt femei serioase. Bai baiatule, daca vrei sa leshine panaramele dupa tine, du-te pe centura. La intrunirile moto nu o sa reushesti sa agatzi nimik. Doar cate un pumn bine plasat intre ochelarii aia de manelist de 2 lei. acum chiar imi pare rau ca nu am stricat un cadru sa iti faca o poza sa vada totzi cine era ala care "ne-a respectat" somnul.

post-3626-1217851779_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie una asa cum a fost a fost O.K Poate ca daca era o locatie mai draguta si macar cu putina iarba pe ici pe colo si cate un copac era de 10 ori mai bine.Referitor la motorete rupte pe la ore din astea 3-4 dimineata, cred ca au fost mult mai putini decat la Sibiu anu trecut, unde a fost o gasca din asta din Alba cu gixere de 600 parca si unu din ei cu cu ceva honda cbr bineanteles din 91,-92 care le-au rupt in continuu pana pe la 5-6 dimineata ,pana cand mai aveam putin si ne luam la bataie cu ei,dar pana la coada au crapat motoarele singure.In concluzie cine a avut cu cine s-a simtit bine cine nu nu.In plus un amic de al meu a fost lovit in fata mea, pe drumul spre Brasov de un Dacia papuc, si dai spitale si chestii noroc ca bine ca nu a patit nimic grav.

 

 

 

 

Am mai dat anuntul asta dar il; mai dau o data .Am pierdut(furat) actele si 2 telefoane.Ma rog normal ca vreau decat actele si nimic mai mult.

Talon motoreta Honda Cbf-500,Talon cotet Ford Fiesta,B.I Cristea Ionut,Permis conducere :Cristea Ionut,ma rog card si alte chestii care nu sunt chiar atat de importante.Daca stiti pe cineva care a gasit sau care a dus la politie sau orice info va rog sa imi dati si mie un semn sau un mail macar ca telefon acum nu mai am pe adresa ionutcristea2000@yahoo.com sau cine il stie pe Pacasac sa ii cumnice lui.Treaba nasoala e ca fordul e de la firma si astia fac cam urat.

 

 

 

In rest toate bune si asfalt uscat si sa ne vedem cu bine la urmatoare intrunire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care au mers cu prietenii si au stiut sa se distreze,pentru cei care stiu sa se simta bine oriunde si oricum,pentru cei care nu vin cu pretentii si figuri de dat in stamba a fost foarte ok. Toti stiu sa se planga si sa reclame,dar habar nu au ce greu se face o intrunire si ce efort au depus acesti baieti pentru ca nu sari peste anul acesta.Daca v-a placut pana acum la Darste a fost nu numai pt ca locatia este mult mai buna ci poate pentru ca si baietii astia sunt foarte de treaba si s-au straduit sa va faca sa va simtiti bine. Anul asta s-a schimbat doar locatia...nu si persoanele,asa ca mai usor cu reclamatiile!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie una asa cum a fost a fost O.K Poate ca daca era o locatie mai draguta si macar cu putina iarba pe ici pe colo si cate un copac era de 10 ori mai bine.Referitor la motorete rupte pe la ore din astea 3-4 dimineata, cred ca au fost mult mai putini decat la Sibiu anu trecut, unde a fost o gasca din asta din Alba cu gixere de 600 parca si unu din ei cu cu ceva honda cbr bineanteles din 91,-92 care le-au rupt in continuu pana pe la 5-6 dimineata ,pana cand mai aveam putin si ne luam la bataie cu ei,dar pana la coada au crapat motoarele singure.In concluzie cine a avut cu cine s-a simtit bine cine nu nu.In plus un amic de al meu a fost lovit in fata mea, pe drumul spre Brasov de un Dacia papuc, si dai spitale si chestii noroc ca bine ca nu a patit nimic grav.

 

 

 

 

Am mai dat anuntul asta dar il; mai dau o data .Am pierdut(furat) actele si 2 telefoane.Ma rog normal ca vreau decat actele si nimic mai mult.

Talon motoreta Honda Cbf-500,Talon cotet Ford Fiesta,B.I Cristea Ionut,Permis conducere :Cristea Ionut,ma rog card si alte chestii care nu sunt chiar atat de importante.Daca stiti pe cineva care a gasit sau care a dus la politie sau orice info va rog sa imi dati si mie un semn sau un mail macar ca telefon acum nu mai am pe adresa ionutcristea2000@yahoo.com sau cine il stie pe Pacasac sa ii cumnice lui.Treaba nasoala e ca fordul e de la firma si astia fac cam urat.

 

 

 

In rest toate bune si asfalt uscat si sa ne vedem cu bine la urmatoare intrunire.

i-am mai raspuns si lui Paca...vezi ca Dan Buji tocmai anuntase ca a gasit ceva asemanator...acte ,banii ,tel mobil intr-o punga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul asta s-a schimbat doar locatia...nu si persoanele,asa ca mai usor cu reclamatiile!!!

 

 

Asa este, decat de c.a.c.a.t, mai bine deloc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toti

Dupa ce am condus vineri toata ziua, si am ajuns vineri noaptea la ora 2.30, a doua zi la ora 9.00 mi-am facut bagajul si am plecat.

 

RUSINE! Cea mai de (cuvant urat) intrunire la care am fost vreodata..nici cortu n-am reusit sa il montez, era o turma de vaci la capu meu peste gard...plus ca am inghitit o tona de praf.

 

Naspa.... pacat ca in ceilalti ani a fost de nota 10!

 

Nu zic ca nu s-a muncit la aceasta organizare..dar s-a muncit prost si ineficient.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-am mai raspuns si lui Paca...vezi ca Dan Buji tocmai anuntase ca a gasit ceva asemanator...acte ,banii ,tel mobil intr-o punga

Pai si cum dau de el? ca nu stiu? si daca le-a lasat pe undeva pe undeva pe la bar, am intrebat si mi-au spus cei de acolo ca acte nu au gasit, decat un telefon si o cheie de motoreta, si am plecat cand nu mai ramasese aproape nimeni...acolo.Pacasac a plecat la mare din cate stiu eu azi, dar el are vreun numar ceva de al lui Dan Buji??Oricum multumesc mult pt info.

Editat de porcilla
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

Te-am vazut si speram ca opriti in Predeal, voi mergeati spre Sinaia, am zis ca daca la Timisoara cand am fost cu business nu am reusit sa ne vedem, poate de data asta. V-ati uitat, dar n-ati oprit... nu v-ati gandit si voi ca poate grupul ala de 12 motociclete avea probleme si puteati da o mana de ajutor?

 

:lol:

 

Salut la toti

Dupa ce am condus vineri toata ziua, si am ajuns vineri noaptea la ora 2.30, a doua zi la ora 9.00 mi-am facut bagajul si am plecat.

 

RUSINE! Cea mai de (cuvant urat) intrunire la care am fost vreodata..nici cortu n-am reusit sa il montez, era o turma de vaci la capu meu peste gard...plus ca am inghitit o tona de praf.

 

Naspa.... pacat ca in ceilalti ani a fost de nota 10!

 

Nu zic ca nu s-a muncit la aceasta organizare..dar s-a muncit prost si ineficient.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...