Sari la conținut

Accident Mortal Pe Dn13


Fatal Fury
 Share

Postări Recomandate

Placerile costa si de data asta a costat viata sa si posibil si a celor din masina. Condoleante familiei si prietenilor.

 

cineva nu are o poza cu baiatu' motociclist???

inainte de accident, sigur, ca am magazin cu echipamente si poate l-am cunoscut dar asa dupa nume nu pot s-o localizez fata:(

vreau sa stiu cine era...:lol:

Sa odihneasca in pace

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 232
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fiecare pasare pe limba ei piere. Cumulul de factori favorabili intamplarii e de obicei egal cu nenorocirea. Atunci cand bulanul nu e cu tine. E doar un punct in statistici. Asa cum putem deveni oricare dintre noi atunci cand intrunim un conditiile. Insa fiecare dintre aceste puncte din statistici are n subpuncte, numite familii, prieteni, etc.

Nu-i pacat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine la ora 14 este inmormantarea, 2 pasageri din SUV au decedat la spital ... fara cuvinte ..... R.I.P

 

Cumplit!Asta nu trebuia sa se intample!

 

RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce vina aveau cei din masina? doua suflete pierdute pentru prostia unuia....

 

Condoleante familiilor si prietenilor, banui ca nici familiei motociclistului nu ii e bine... :lol:

Daca nu tineti la viata voastra, macar respectati dreptul celorlalti la viata.

 

@artistul ala de mergea cu 200 intre satele alea: ia-ti ba o statie orbitala.

 

:P :eek: :D

Editat de Skywalker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Terminati bai cu balacareala!

Numa' de atat sinteti in stare?

Un bun prieten a murit si maine il inmormantam.

Au mai murit si 2 nevinovati si al 3-lea e inca in coma.

Abtineti-va de la cocoshisme de 2 lei si traiti-va viata atat cat mai este pe raboju' fiecaruia.

Dumnezeu sa-l odihneasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Terminati bai cu balacareala!

Numa' de atat sinteti in stare?

Un bun prieten a murit si maine il inmormantam.

Au mai murit si 2 nevinovati si al 3-lea e inca in coma.

Abtineti-va de la cocoshisme de 2 lei si traiti-va viata atat cat mai este pe raboju' fiecaruia.

Dumnezeu sa-l odihneasca.

 

:lol:

Au mai murit si 2 nevinovati si al 3-lea e inca in coma.

Au mai murit si 2 nevinovati si al 3-lea e inca in coma.

Au mai murit si 2 nevinovati si al 3-lea e inca in coma.

 

Cu tot respectul pentru durerea ta, prietene, ia citeste inca odata ...

Imi pare sincer rau pentru prietenul tau, insa faza cu raboju' fiecaruia, ce sa zic...teoria asta a determinarii, a destinului, nu stiu cum se impaca cu viteza excesiva...

Grija mare tuturor.

Editat de mircealeschian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci haidetzi sa clarificam treaba,Deocamdata a murit prietenul nostu Levente Nagy 37 ani, loc de bastina Borosneu Mare.

 

Din cite am vb cu reporterii locali cei de la spital sunt OK inca, acuma cit e adevart cit nu nimeni nu stie.

 

Oricum CONDOLOEANTE familiei indurerate. R.I.P

 

 

 

P.S http://www.indavideo.hu/video/A_veletlen_mar_var

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci haidetzi sa clarificam treaba,Deocamdata a murit prietenul nostu Levente Nagy 37 ani, loc de bastina Borosneu Mare.

 

Din cite am vb cu reporterii locali cei de la spital sunt OK inca, acuma cit e adevart cit nu nimeni nu stie.

 

Oricum CONDOLOEANTE familiei indurerate. R.I.P

 

 

 

P.S http://www.indavideo.hu/video/A_veletlen_mar_var

 

FOARTE tare reclama. Demential de misto.

 

Ontopic. Frate, imi venea mie sa plang cand l-am auzit pe soferul jeep-ului cum vorbea la telefon, probabil cu un cunoscut, o ruda. Nu plangea, avea doar un MARE nod in gat, nod pe care l-am simtit si eu si prietena mea, care eram la 10 metri de el. Rudele baiatului motociclist s-au gandit macar odata ca ceva i se poate intampla fiului, fratelui, varului, dar sa-ti pierzi jumatate din familie (sa zicem sotia, un copil plus altul in scaunul cu rotile) pentru ca un individ se crede Superman, e cam trist.

 

Doamne Doamne sa-l odihneasca pe Levente, desi sinucigasii si criminalii nu prea sunt primiti in rai, din cate stiu eu, iar accidentul de aici e si sinucidere si crima. Sa ne fereasca acelasi DD de asa ceva, de o parte sau de alta a baricadei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt din Brasov, bun prieten cu cei care se aflau in masina. O femeie si un copil au murit la spital, iar un barbat a fost internat cu rani grave. Nu va dati seama ce drama traiesc cei care au supravietuit... Am multi prieteni motociclisti dar, fratilor, am ajuns sa va urasc aceasta pasiune tampita care va baga in pamant si, mai grav, ii baga si pe altii complet nevinovati! Spunea cineva mai sus cu lejeritate ca pe acel drum merge cu 200 km/h... Amice, esti idiot??? Daca vrei sa iti faci creierii zob e fix problema ta (si a celor asemeni tie), mergi oriunde dar NU PE UN DRUM PUBLIC!!! Sa il plang pe cel care a produs aceasta cumplita tragedie? Poate o sa imi atrag o groaza de injuraturi, dar e un criminal! Si la fel sunteti toti cei care va scoateti la plimbare bolizii de sute de cai putere pe drumuri publice, alergand cu viteze halucinante (motociclisti sau automobilisti, nu conteaza). Probabil ca tot ceea ce am spus aici nu va schimba cu nimic situatia si va fi uitat pana maine, dar familiile celor care au murit, cei care au trait acele clipe de cosmar nu vor uita niciodata tragedia pe care a provocat-o unul dintre cei asemeni voua. Asa ca nu va mirati, fratilor, ca din ce in ce mai multi va blameaza si va injura cand va vad in trafic.

Stiu ca nu toti motociclistii sunt asa, iar pe cei care sunt cu capul pe umeri ii asigur ca au tot respectul meu. Pe restul, va urasc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt din Brasov, bun prieten cu cei care se aflau in masina. O femeie si un copil au murit la spital, iar un barbat a fost internat cu rani grave. Nu va dati seama ce drama traiesc cei care au supravietuit... Am multi prieteni motociclisti dar, fratilor, am ajuns sa va urasc aceasta pasiune tampita care va baga in pamant si, mai grav, ii baga si pe altii complet nevinovati! Spunea cineva mai sus cu lejeritate ca pe acel drum merge cu 200 km/h... Amice, esti idiot??? Daca vrei sa iti faci creierii zob e fix problema ta (si a celor asemeni tie), mergi oriunde dar NU PE UN DRUM PUBLIC!!! Sa il plang pe cel care a produs aceasta cumplita tragedie? Poate o sa imi atrag o groaza de injuraturi, dar e un criminal! Si la fel sunteti toti cei care va scoateti la plimbare bolizii de sute de cai putere pe drumuri publice, alergand cu viteze halucinante (motociclisti sau automobilisti, nu conteaza). Probabil ca tot ceea ce am spus aici nu va schimba cu nimic situatia si va fi uitat pana maine, dar familiile celor care au murit, cei care au trait acele clipe de cosmar nu vor uita niciodata tragedia pe care a provocat-o unul dintre cei asemeni voua. Asa ca nu va mirati, fratilor, ca din ce in ce mai multi va blameaza si va injura cand va vad in trafic.

Stiu ca nu toti motociclistii sunt asa, iar pe cei care sunt cu capul pe umeri ii asigur ca au tot respectul meu. Pe restul, va urasc!

si eu pe conservari :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt din Brasov, bun prieten cu cei care se aflau in masina. O femeie si un copil au murit la spital, iar un barbat a fost internat cu rani grave. Nu va dati seama ce drama traiesc cei care au supravietuit... Am multi prieteni motociclisti dar, fratilor, am ajuns sa va urasc aceasta pasiune tampita care va baga in pamant si, mai grav, ii baga si pe altii complet nevinovati! Spunea cineva mai sus cu lejeritate ca pe acel drum merge cu 200 km/h... Amice, esti idiot??? Daca vrei sa iti faci creierii zob e fix problema ta (si a celor asemeni tie), mergi oriunde dar NU PE UN DRUM PUBLIC!!! Sa il plang pe cel care a produs aceasta cumplita tragedie? Poate o sa imi atrag o groaza de injuraturi, dar e un criminal! Si la fel sunteti toti cei care va scoateti la plimbare bolizii de sute de cai putere pe drumuri publice, alergand cu viteze halucinante (motociclisti sau automobilisti, nu conteaza). Probabil ca tot ceea ce am spus aici nu va schimba cu nimic situatia si va fi uitat pana maine, dar familiile celor care au murit, cei care au trait acele clipe de cosmar nu vor uita niciodata tragedia pe care a provocat-o unul dintre cei asemeni voua. Asa ca nu va mirati, fratilor, ca din ce in ce mai multi va blameaza si va injura cand va vad in trafic.

Stiu ca nu toti motociclistii sunt asa, iar pe cei care sunt cu capul pe umeri ii asigur ca au tot respectul meu. Pe restul, va urasc!

 

Nu suntem toti asa, din contra, sunt in procent mult mai mic cei care mor si ii afecteaza pe cei din jur. As vrea sa ii intreb (retoric) pe cei care scriau (zmei fiind) "ca ce, eu merg asa pe barba si responsabilitatea mea". Da, dar uite ca de data asta ai murit si tragic este ca in afara de decesul tau ai mai luat si pe altii. La asta nu te-ai gandit, nu? Sunt atatea si atatea locuri (chiar si in Romania) unde putem merge cu viteza fara sa ne punem in pericol sau pe cei din jur. Condoleante familiilor indurerate !

 

si eu pe conservari :lol:

 

Ana, ce e in capul tau ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

topic numai bun de facut glume

nevermind... nu am inceput eu cu injectiile

imi pare sincer rau mai ales pentru cei ramasi.. caci ei sufera acum.. si nu cred ca e usor sa iti ingropi sotia si copilul...

insa ura conservarilor pentru donatori nu o inteleg... din cate cunosc conservarii sunt de vina in majoritatea cazurilor... nu stiu care pe care nu respecta...

 

Condoleante familiilor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nevermind... nu am inceput eu cu injectiile

imi pare sincer rau mai ales pentru cei ramasi.. caci ei sufera acum.. si nu cred ca e usor sa iti ingropi sotia si copilul...

insa ura conservarilor pentru donatori nu o inteleg... din cate cunosc conservarii sunt de vina in majoritatea cazurilor... nu stiu care pe care nu respecta...

 

Condoleante familiilor...

 

Nu e vb de conservari sau motociclisti, ci de oameni lipsiti de responsabilitate. Tie iti place sa strangi posturi am vazut. Gandeste inainte sa postezi. O sa tindem spre o conduita civilizata in trafic abia peste multi, multi ani. Daca vrei sa mai continui polemica pe acesta tema trimite PM pt ca posturile astea pe care le bagam nu au nici un rost si pierdem timpul de pomana cu ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nevermind... nu am inceput eu cu injectiile

imi pare sincer rau mai ales pentru cei ramasi.. caci ei sufera acum.. si nu cred ca e usor sa iti ingropi sotia si copilul...

insa ura conservarilor pentru donatori nu o inteleg... din cate cunosc conservarii sunt de vina in majoritatea cazurilor... nu stiu care pe care nu respecta...

 

Condoleante familiilor...

 

Eu nici macar "conservar" nu sunt, iar daca ai fi citit cu atentie ti-ai fi dat seama ca am facut referire la toti cei care, in inconstienta lor, conduc pe drumurile publice cu viteze astronomice. Probabil te-ai simtit cu musca pe... casca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nici macar "conservar" nu sunt, iar daca ai fi citit cu atentie ti-ai fi dat seama ca am facut referire la toti cei care, in inconstienta lor, conduc pe drumurile publice cu viteze astronomice. Probabil te-ai simtit cu musca pe... casca.

cu un 125 ce viteza astronomica crezi ca pot sa am ?? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu un 125 ce viteza astronomica crezi ca pot sa am ?? :P

 

Pe moto se moare si la 60 km/h daca iti intoarce unul in fata si intri frontal in portiera lui.Asa ca, ciocul mic, ca esti off-topic !

 

Au murit 3 oameni deocamdata, nu crezi ca e cazul sa fim un pic decenti? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi majoritatea accidentelor se intampla din cauza cutiilor pe 4 roti , acesta nu este unul din ele.

Conducea de mult motociclete , respect asta...dar la ce folos?Acest accident va avea un MARE impact negativ asupra motociclistilor , fiind un adevarat dezastru

Ma intreb oare cum ar fi daca in loc de atatea masini pe strada ar fi motociclete si viceversa?

Odihneasca-se in pace toti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din punctul meu de vedere, mircebv are dreptate deplina. nu mai e loc de "X mergea bine, era imparatul vitezei" (cuvant urat)-pansat...se vede ca nu mergea bine...ba dimpotriva mergea prost. niciodata nu am avut nimic cu posesorii de vitezane...dar cand vad cate un (cuvant urat) care ucide pe altii nevinovati numai ca el se crede cristos al soselelor mi-as dori sa-l pot invia sa-l mai omor eu de doua-trei ori... si asta e valabil pentru motoristi, automobilisti, basculantisti, macaragii, oricine.

 

da, a murit un membru al comunitatii moto...ok, tarana usoara din partea comunitatii moto. DAR mortul a fost un inconstient care a luat cu el niste vieti nevinovate si din punctul de vedere al restului de comunitati posibile, el se dovedeste a fi inca un onanist care se crede imaparatul soselei si sfarseste la groapa. iar asta o spun cu tot respectul pentru prietenii si familia lui...pentru ca e adevarul simplu. eu nu cred in "despre morti numai de bine" si sincer mis e pare ca cei care se tin cu dintii de prostia asta sunt niste ipocriti... hitler, stalin, ceausescu, sunt toti morti: cu ei de ce nu aplicati acelasi principiu?

 

nah ca se intoarce roata... daca era ala cu jeepul care intra in plin in 2-3 motoristi cred ca unele tastaturi luau foc... nu am vazut inca pe nimeni spumegand si blestemand pe motoristul cel UCIGAS...unde e masura cu care ii jduecati pe "conservari"?

 

plus ca aud pe toata lumea cu "conservari" in sus si in jos...nu stiu toti cum sunt, dar 95% din amicii mei pe motoare conduc si mashini...si nu sunt niste peizani cu permis luat din greseala. am mai bagat seama ca multi din cei care se strivesc cu motoreta au numai A-ul si sunt cam incepatori in ale traficului...pe mine 12 ani de condus cu B ma ajuta enorm...inclusiv in a nu merge ca un idiot cu cat poate duce motorul.

 

probabil cuvintele sunt cam de prisos insa a nu stiu cata oara...daca mergi ca un bou, o sa mori ca un bou. sorry!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe moto se moare si la 60 km/h daca iti intoarce unul in fata si intri frontal in portiera lui.Asa ca, ciocul mic, ca esti off-topic !

 

Au murit 3 oameni deocamdata, nu crezi ca e cazul sa fim un pic decenti? :lol:

prietene ti-am mai zis, mai bine ai face km si sa prinzi experienta, poate depasesti cei 2000km facuti pe an decat sa stai aici sa fi lup moralist.pe moto mori si pe loc daca vine un bmw peste tine.lasa cugetarile si dute pe posesoridemotociclete.ro.hai pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din punctul meu de vedere, mircebv are dreptate deplina. nu mai e loc de "X mergea bine, era imparatul vitezei" (cuvant urat)-pansat...se vede ca nu mergea bine...ba dimpotriva mergea prost. niciodata nu am avut nimic cu posesorii de vitezane...dar cand vad cate un (cuvant urat) care ucide pe altii nevinovati numai ca el se crede cristos al soselelor mi-as dori sa-l pot invia sa-l mai omor eu de doua-trei ori... si asta e valabil pentru motoristi, automobilisti, basculantisti, macaragii, oricine.

 

da, a murit un membru al comunitatii moto...ok, tarana usoara din partea comunitatii moto. DAR mortul a fost un inconstient care a luat cu el niste vieti nevinovate si din punctul de vedere al restului de comunitati posibile, el se dovedeste a fi inca un onanist care se crede imaparatul soselei si sfarseste la groapa. iar asta o spun cu tot respectul pentru prietenii si familia lui...pentru ca e adevarul simplu. eu nu cred in "despre morti numai de bine" si sincer mis e pare ca cei care se tin cu dintii de prostia asta sunt niste ipocriti... hitler, stalin, ceausescu, sunt toti morti: cu ei de ce nu aplicati acelasi principiu?

 

nah ca se intoarce roata... daca era ala cu jeepul care intra in plin in 2-3 motoristi cred ca unele tastaturi luau foc... nu am vazut inca pe nimeni spumegand si blestemand pe motoristul cel UCIGAS...unde e masura cu care ii jduecati pe "conservari"?

 

plus ca aud pe toata lumea cu "conservari" in sus si in jos...nu stiu toti cum sunt, dar 95% din amicii mei pe motoare conduc si mashini...si nu sunt niste peizani cu permis luat din greseala. am mai bagat seama ca multi din cei care se strivesc cu motoreta au numai A-ul si sunt cam incepatori in ale traficului...pe mine 12 ani de condus cu B ma ajuta enorm...inclusiv in a nu merge ca un idiot cu cat poate duce motorul.

 

probabil cuvintele sunt cam de prisos insa a nu stiu cata oara...daca mergi ca un bou, o sa mori ca un bou. sorry!

 

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene ti-am mai zis, mai bine ai face km si sa prinzi experienta, poate depasesti cei 2000km facuti pe an decat sa stai aici sa fi lup moralist.pe moto mori si pe loc daca vine un bmw peste tine.lasa cugetarile si dute pe posesoridemotociclete.ro.hai pa

 

Prima oara nu te-am bagat in seama, acum am luat la cunostinta, iar data viitoare te injur de mama!

Marsh!

 

Daca ai ceva personal cu mine, da-mi pm si rezolvam in particular!

 

PS:si nu uita sa-ti completezi profilul, poate asa aflu si eu ce meserias ma trimite la plimbare!

 

BTW:in 20 de ani de B am adunat 1.000.000 km.

 

Cand vei atinge si tu suma asta, sa ma cauti!Pana atunci, bafta!

Editat de PNL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...