Sari la conținut

Pro Biker's Party, 22-24 August - Snagov Parc


mau
 Share

Postări Recomandate

22-24 AUGUST

COPLEXUL TURISTIC SNAGOV PARC

CEA MAI FRUMOASA LOCATIE

CEA MAI ASTEPTATA INTRUNIRE

 

PRO BIKER'S PARTY

 

Clubul sportiv de motociclism Pro Bike Bucuresti organizeaza in perioada 22-24 August 2008, Pro Biker’s Party.

Programul intrunirii cuprinde jocuri specifice, concerte, focuri de artificii si mult asteptata parada care va pleca din Snagov va strabate Bucurestiul si dupa o stationare de 30 minute in Piata Victoriei se va intoarce inapoi .

Datorita fenomenului moto care a avut o dezvoltare expansiva in ultimii ani interesul partenerilor media a crescut asa ca acest eveniment va fi promovat pe posturi tv si radio cu acoperire nationala. De asemenea evenimentul va fi promovat in revistele de specialitate moto ca Univers Moto si MotoLife ca si in reviste pentru promovarea evenimentelor : B24 Fun si 7 Seri.

Sponsori principali ai intruniri putem numi Coca Cola HBC, Valvoline Romania, Bergenbier si Tomina Trans societati care vor fi prezentate si pe afisele si flayerele ce vor promova evenimentul.

In aceasta perioada se organizeaza si o zona comerciala unde an de an principali jucatori pe piata moto din Romania sunt prezenti pentru a-si promova produsele incepand cu reprezentantii marilor producatori de motociclete ca si producatori de echipamente,consumabile si accesorii moto .

Ca trupe ce vor sustine concerte putem anunta deja Altar, Quart, Voodoo, Act, Habar si inca cateva surprize

Nu suntem siguri inca daca vom reusi sa aducem abele formatii: DIRECTIA 5 si IRIS dar unul din aceste 2 contracte se vor finaliza.

Tombola - premii surpriza !!!

 

PRO-BIKER’S PARTY

22-24 August 2008

 

Vineri 22 August

 

12.00 Deschiderea oficiala

12.00 – 16.00 Camparea

16.00 – 18.00 Jocuri

1. Concurs viteza de baut bere – 12 baieti

8 fete

2. Concurs skandenberg - 16 baieti

- 8 fete

18.00 – 19.00 Intrunirea cluburilor moto (Obiective 2008)

19.00 – 19.30 Prezentarea programului intrunirii si a sponsorilor

19.00 - 20.30 Concert Rock

20.30 – 21.00 Prezentarea standurilor comerciale

21.00 – 22.00 Concert Rock

22.00 – 22.30 Midnight show

22.30 – 01.30 Concert Rock

 

Sambata 23 August

 

10.00 Desteptarea

10.00 – 11.00 Micul Dejun

11.00 – 12.00 Intalnirea presedintilor de club pentru organizarea paradei moto

12.00 – 14.30 PARADA MOTO

Snagov Parc-D.N. 1-Piata Presei Libere-Piata Victoriei- D.N. 1-Snagov Parc.

La Casa Poporului 30 minute PIT STOP- demonstratii moto

15.00– 19.00 Jocuri

1. Trasul Funiei 8 echipe x 5

2. Impinsul Butoaielor cu Motocicleta 8 participanti

3. Popice cu Roata de Motocicleta 10 participanti

4. Prinderea Carnatului din Mers 8 echipe mixte

5. Alergarea in Saci cate doi 8 echipe

6. Schimbarea Echipamentului Moto 8 echipe mixte

19.00 – 19.30 Show pentru desemnarea castigatorilor

19.30 – 21.00 Concert Rock

21.00 – 22.00 Deschiderea Discotecii

22.00 – 23.00 Concert Rock

23.00- 23.00 Focuri Artificii

23.00 – 01.00 Concert Rock

01.00 – 01.30 Midnight Show

01.30 – 04.00 Disco Party

 

Duminica 24 August

 

10.00 Desteptarea

10.00 – 10.30 Mic Dejun

10.30 – 12.00 Fotografierea si Filmarea Cluburilor

12.00 – 14.00 Rock Party - clasic

Editat de mau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Era si timpul sa reinviatzi :P toata lumea stie cate de reusite au fost in antepenultimi ani petrecerile de la Snagov si sincer imi pare rau ca anul trecut nu s`a putut tine..cat despre locatie ce pot spune banueisc ca cei care o stiu nu pot spune ca nu este de vis :lol:

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:eek: Misto! din pacate...eu nu voi putea amana intalnirea de la Breaza! asa ca...motociclisti...veti avea 2 "intruniri" la mai putin de 100 de km distanta! Nu poate fi de cat bine! :lol:

 

 

Stefane .....cred ca sti unde o sa venim :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P Misto! din pacate...eu nu voi putea amana intalnirea de la Breaza! asa ca...motociclisti...veti avea 2 "intruniri" la mai putin de 100 de km distanta! Nu poate fi de cat bine! :lol:

 

Corect-am asa un feeling ca la breaza vor merge cei care au o vechime in moto de cel putin 5 ani, care nu au nevoie de discoteca si artificii si am curaj sa fac pariu ca va fi plin de chopper si enduro-nu ma injurati dar asa cred 1 chopper va fi-Brunhilda!

Editat de bykerkess
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O mica rectificare ... in acelasi timp cu intrunirea noastra va fi si cursa din jurul Casei Poporului. Astfel oprirea paradei va fi facuta in Piata Victoriei.

Avand in vedere si discutiile din ultima vreme referitoare la motociclisti vs decibeli ... avem marea rugaminte ca participantii la parada sa nu mearga in turatzii inalte si pe cat posibil sa nu incalce regulile de circulatie in timpul paradei. TKS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu incape loc de comparatie intre o intrunire la breaza si Intrunirea Pro Bike de la Snagov ... singura intrunire care satisface toate genurile moto :kiss: :D

 

just curios s-au remediat eternele problemele cu budele la snagov?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-adevar nu exista comparatie intre intrunirea pro-baic de la snagov si cea de la Breaza !

 

poti considera budele acelea o emblema ,daca vrei .

Editat de LOTRU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda... partea nasoala , asa cum a zis si Stephon.. e ca se suprapune peste Breaza, intrunire deja anuntata de ceva vreme.

 

intrunirea Pro Bike a fost stabilita si anuntata inclusiv pe motociclism.ro inca din 2007

/index.php?...t=0&start=0

 

Oricum nu este nimic rau in a avea atat de multe evenimente moto incat sa se si suprapuna ... mult succes prietenilor din Breaza ... si speram sa mai curete din imaginea stricata de intrunirea brasovului.

Editat de mau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrunirea Pro Bike a fost stabilita si anuntata inclusiv pe motociclism.ro inca din 2007

/index.php?...t=0&start=0

 

Oricum nu este nimic rau in a avea atat de multe evenimente moto incat sa se si suprapuna ... mult succes prietenilor din Breaza ... si speram sa mai curete din imaginea stricata de intrunirea brasovului.

 

dap... my mistake , uitasem sa verific calendarul anuntat al intrunirilor.

 

o sa vedem cum facem sa impacam si capra si varza. Plus ca stiam de la TV de cursa auto din jurul Casei Poporului, si nu as vrea sa o ratez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu incape loc de comparatie intre o intrunire la breaza si Intrunirea Pro Bike de la Snagov ... singura intrunire care satisface toate genurile moto

 

daca tot esti atat de destept si te dai atat de "rotund" pe forumul asta...imi poti argumenta de ce Snagovul satisface "toate genurile moto" iar breaza nu??? :D

 

Cred ca o sa ramai surprins cati motociclisti cu mobre de viteza au fost anii trecuti la Breaza si s-au simtit excelent! :kiss:

 

intrunirea Pro Bike a fost stabilita si anuntata inclusiv pe motociclism.ro inca din 2007

/index.php?...t=0&start=0

 

 

corect! dar...avand in vedere anii trecuti cand...la fel...s-a anuntat si...nu s-a organizat nu prea imi faceam griji in privinta acestei intruniri!

 

Oricum nu este nimic rau in a avea atat de multe evenimente moto incat sa se si suprapuna ... mult succes prietenilor din Breaza ... si speram sa mai curete din imaginea stricata de intrunirea brasovului

 

corect! oricum...si eu va urez mult succes cu intrunirea!

 

o sa vedem cum facem sa impacam si capra si varza. Plus ca stiam de la TV de cursa auto din jurul Casei Poporului, si nu as vrea sa o ratez.

 

 

Cristi...ne suparam! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@stephon nici daca ti-as desena n-ai intelege ... 1 n-am zis nimic de vitezane , am spus clar toate genurile moto .. si acum placerea ta , presupunem ca am zis de motoarele de viteza si iti zic ca la Pro Bike Party se aduna toata crema motociclistica care participa la concursuri (viteza,enduro,aruncat cu scuipat whatever) + motociclisti de rand + mult hulitii forjatori de strada ... lucru care nu prea se intampla la alte intalniri . Nu continui ptr ca s-ar putea interpreta drept un conflict probike-motolism ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ca daca te-ai fii exprimat corect nu era necesar...nici macar sa scrii randurile de mai sus...mai ales sa imi mai si desenezi! :kiss:

 

"crema motociclistica"....:D)))))))))))))

 

 

de venit...vine "crema" la mai toate intrunirile din zone apropiate! te asigur! dar...mai ales la snagov pt. ca...e aproape! :)

 

iar de conflict...nici nu poate fi vorba! pt. ca...nu am nicio treaba cu forumul acesta si...mai ales cu pro-bikeul! aici sunt simplu...tastaturist! :lol:

 

 

haide mai bine as nu umplem topicul oamenilor cu toate discutiile inutile! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ca daca te-ai fii exprimat corect nu era necesar...nici macar sa scrii randurile de mai sus...mai ales sa imi mai si desenezi! :D

 

"crema motociclistica"....:))))))))))))))

 

 

de venit...vine "crema" la mai toate intrunirile din zone apropiate! te asigur! dar...mai ales la snagov pt. ca...e aproape! :D

 

iar de conflict...nici nu poate fi vorba! pt. ca...nu am nicio treaba cu forumul acesta si...mai ales cu pro-bikeul! aici sunt simplu...tastaturist! :drums:

 

 

haide mai bine as nu umplem topicul oamenilor cu toate discutiile inutile! :lol:

cand ziceam crema , nu ma refeream la betivi ...crema de whisky .

 

ok , am incheiat transmisiunea :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buzoienii se anunta la snagov, asa zic baietii... :kiss: gasesc si eu un magazin cu echipamente pt lungani ca la brasov nu am gasit nimic...?

 

vor fi echipamente sper eu de toate dimensiunile ... de exemplu motolouis care va si premia 3 dintre concursuri cu casti a promis sa vina cu toate marimile astfel incat sa nimereasca dimensiunile oricarei capatzani de castigator :D

 

Vor mai fi echipamente de la magazinul lui Cozo si de la Kawamotors ... foarte posibil sa vina si Dainese + Clover

 

Cred ca este o nimereala fericita ca petrecerea pica odata cu cursa FIAGT, cei care vor dori sa participe la intrunire si sa vada si cursa au 2 motive sa vina sau sa ramana in Bucuresti.

 

PS - referitor la tombola o sa incercam in loc sa dam un premiu mare de exemplu o motoreta ... sa dam foarte multe de valori mai mici ... ba chiar speram cu ajutorul sponsorilor Agip, Motolouis, Scutercentre. Go Racing, Motowell, Tomina si KawaMotors ... sa dam premii la minim 10% dintre participantii la intrunire ... asta in conditiile in care la ultima intrunire de la Snagov au fost peste 3000 de petrecareti

Editat de mau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vor fi echipamente sper eu de toate dimensiunile ... de exemplu motolouis care va si premia 3 dintre concursuri cu casti a promis sa vina cu toate marimile astfel incat sa nimereasca dimensiunile oricarei capatzani de castigator :kiss:

 

Vor mai fi echipamente de la magazinul lui Cozo si de la Kawamotors ... foarte posibil sa vina si Dainese + Clover

 

Cred ca este o nimereala fericita ca petrecerea pica odata cu cursa FIAGT, cei care vor dori sa participe la intrunire si sa vada si cursa au 2 motive sa vina sau sa ramana in Bucuresti.

 

PS - referitor la tombola o sa incercam in loc sa dam un premiu mare de exemplu o motoreta ... sa dam foarte multe de valori mai mici ... ba chiar speram cu ajutorul sponsorilor Agip, Motolouis, Scutercentre. Go Racing, Motowell, Tomina si KawaMotors ... sa dam premii la minim 10% dintre participantii la intrunire ... asta in conditiile in care la ultima intrunire de la Snagov au fost peste 3000 de petrecareti

 

Un poster aveti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam asta e macheta afisului dar inca se lucreaza la ea.

nu te supara tot peste drum de "el capitan" se tine intrunirea? ca in 2003?

post-13765-1218177172_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care aveti chef sa impacati si capra si varza si vreti sa mergem impreuna eu as vrea sa vin vineri seara la Pro-bike si sambata pe la amiaza sa plec la Breaza ,asa ca daca mai e cineva cu planuri identice dati un PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...