Sari la conținut

Kronstadt Bikers Party


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

Dupa cum arata locatia in poze e Ok,sa speram ca ne vedem acolo daca nu o ia vremea razna!

 

Fagarasenii spun.....................PREZENT!!!

hai fagarasenilor ca se lasa greu...va asteptam !

reclama....pai nu prea ne lasa adiministratorul sa imprastiem anuntul peste tot pe forum asa ca....urlam si noi cum putem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 253
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vin si yo daca ma primiti dar puneti si voi o harta cu locatia

:)

 

 

in curind o sa postam si o harta exacta a locatiei . pt cei care au mai calatorit in zona este foarte simplu : campingul se afla exact la inceputul drumului care leaga rasnovul de poiana brasov .

 

Dupa cum arata locatia in poze e Ok,sa speram ca ne vedem acolo daca nu o ia vremea razna!

 

Fagarasenii spun.....................PREZENT!!!

 

asta ar fi si culmea ! tocmai voi sa nu venitzi ?! dar greu mai sintetzi de gasit frate .... am fost ieri cu jerry si cu jeff in fagaras , intr'o plimbare si v'am cautat sa stam de vorba , dar ce sa vezi : nici un biker prin orasul meu de bastina ! desigur , in afara de catziva coco-mongo calare pe scutere . v'atzi tras la umbra , he ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Rasnov ,inainte de Petrom este intersectia aceea mare:

post-15199-1219053597_thumb.jpg

-inainte Pitesti

-dr. Zarnesti

-Stg. Poiana

Mergi spre Poiana Bv:post-15199-1219053702_thumb.jpg

Sau alta varianta ar fi sa urci din Bv in Poiana,cobori spre Rasnov si pe dreapta dai de camping.

Va asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate rezerva o casuta?

ptr. casute vedeti ca deja au incep rezervarile...asa ca...grabitiva

 

ptr. casute vedeti ca deja au inceput rezervarile...asa ca...grabitiva
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La pensiunile din Rasnov stie careva ce tarife sunt? Cele mai ieftine, evident.

la 6 km...in Glajarie ,o cabana superrrr ,6 dormitoare + sala , cerea 150 E plus o canistra de motorina (benzina )...se numeste "La noi"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma primiti si pe mine la intrunirea voastra vin si eu cu IJ daca ma tinut pana hat departe ma tine si pana la voi de la Roman.

Sper sa gasesc locatia tinand cont ca sunt novice si plec singur incolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vom afisa harti foarte explicite catre locatie si vom pune la dispozitie numere de telefon la care puteti suna la orice ora pe parcursul evenimentului pentru a primi detalii suplimentare sau pentru a ajuta pe cei care s-au ratacit ori au dat de necaz pe drum.

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma primiti si pe mine la intrunirea voastra vin si eu cu IJ daca ma tinut pana hat departe ma tine si pana la voi de la Roman.

Sper sa gasesc locatia tinand cont ca sunt novice si plec singur incolo.

 

"omul sfinteste locul ! "

daca stii vorba asta si o aplici , esti binevenit - valabila pt toata lumea, de altfel.

sa ne distram tzapan si sa ne amintim numa' de bine.

in rest, toate cele bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta ar fi si culmea ! tocmai voi sa nu venitzi ?! dar greu mai sintetzi de gasit frate .... am fost ieri cu jerry si cu jeff in fagaras , intr'o plimbare si v'am cautat sa stam de vorba , dar ce sa vezi : nici un biker prin orasul meu de bastina ! desigur , in afara de catziva coco-mongo calare pe scutere . v'atzi tras la umbra , he ?

 

pai uni dintre noi mai si "munceste".si eu am mai trecut miercurea prim brasov si am vrut sa ma opresc pe la voi prin livada,dar imi era frica sa nu fiu linsat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva poze cu Cetatea la baza careia este campingul nu cred ca strica... Nu? :)

 

 

 

 

Restul trebuie vazut pentru cine e interesat...... Merita !!!

 

Asfalt uscat si vreme calduroasa la party.... daca nu o incalzim noi :blink: :laugh: :)

:laugh:

post-19788-1219081321_thumb.jpg

post-19788-1219081353_thumb.jpg

post-19788-1219081383_thumb.jpg

post-19788-1219081428_thumb.jpg

post-19788-1219081464_thumb.jpg

post-19788-1219081490_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari la toti ,chiar acum o luna am fost pe la cetatea rasnov si am trecut si pe langa champing ,chiar e super zona si merita de.o intrunire

din pacate acum nu sunt in tara asa ca poate la anu,da poate baieti din buzau or sa vina .,sper sa iasa bine si sa se simta bine lumea ca asta e cel mai important,si poate ne vedem la anu

eu va salut cu faru si bafta la toti :)

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

estem bere. Buna si la pret rezonabil :lool:.

BERE FARA ALCOOL ESTE ? ...CA E JENANT SA BATI DRUMUL CA SA AJUNGI ACOLO

SI SA TE OPRESCA PRIMUL MILITIAN PT. TESTUL ALCOOLIC, DOAR PT. FAPTUL CA TE RETRAGI DINTR-UN BIKER'S FEST,

IN PLUS UNII CHIAR AU PROBLEME CU SERVICIUL SI VIN DOAR DE DRAGUL DE A VEDEA CEVA FAIN, DAR NUMAI PT. O ZI.

P.S. BEREA FARA ALCOOL ORICUM TINE MAI BINE DE SETE DECAT UN SUC ! :blink: :laugh: :) :) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BERE FARA ALCOOL ESTE ? ...CA E JENANT SA BATI DRUMUL CA SA AJUNGI ACOLO

SI SA TE OPRESCA PRIMUL MILITIAN PT. TESTUL ALCOOLIC, DOAR PT. FAPTUL CA TE RETRAGI DINTR-UN BIKER'S FEST,

IN PLUS UNII CHIAR AU PROBLEME CU SERVICIUL SI VIN DOAR DE DRAGUL DE A VEDEA CEVA FAIN, DAR NUMAI PT. O ZI.

P.S. BEREA FARA ALCOOL ORICUM TINE MAI BINE DE SETE DECAT UN SUC ! :) :laugh: :) :laugh: :lol:

hmmmmmmmm......... s-a inventat berea fara alcool???? .... :blink: ,..... incercam sa gasim :lool:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...