Sari la conținut

plecare brasov


sacal
 Share

Postări Recomandate

care cum si cand plecati?

vineri/

sambata?

viteza de croaziera? meeting point?

 

EDIT BD:

 

Plecare Vineri ora 17.00 de la ARC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 87
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu (Gilera enduro 125 post-4583-1124774859_thumb.jpg)

+ Simpson 250 din '61 post-4583-1124774950_thumb.jpg

+ iJH (poate cu atas k sa punem bagajele)+ alt Simpson plecam simbata dimineatza (vorbim miercuri la Arc la ce ora si unde ne vedem).

viteza de croaziera 60-70-80 km/h

cine mai e interesat si cine poate merge cu asa viteza ne vedem la Arc maine sau ne scriem.

drum bun calare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg la Brasov.Acum sa vad daca cu masina sau cu moto.Plecare  vineri dupa 16.00

229171[/snapback]

 

:unsure: :rusinica:

 

Nitescu cu moto!? :bounce:

 

Vineri ora 17.00 plecarea de la Arc !?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se aproba. Daca-mi recuperez permisul pana vineri, sunt si eu prezent la ora 17.00 la Arc. Daca nu... o sa vin cu masina direct acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg la Brasov.Acum sa vad daca cu masina sau cu moto.Plecare  vineri dupa 16.00

229171[/snapback]

 

Vino domnule draga, cu transporteru'. :unsure:

Daca faci rost de un motor si ti se bloceaza iar ghidonu' pe undeva :bounce:

:rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum schimb marca :unsure: .Dar tot la 600 ma dau :rusinica:

Vino domnule draga, cu transporteru'.  :bounce:

Daca faci rost de un motor si ti se bloceaza iar ghidonu'  pe undeva :crack:

:bounce:

229309[/snapback]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

camarade foxbat . in locatia unde se tine intrunirea de la brasov poti campa linistit cortul . gratis . daca oasele tale au imbatrinit pe motor si nu mai suporta frigul :rusinica:) , atunci sa sti ca in locatie gasesti si cabanitze de lemn , cu doua paturi , la preturi de 250.000 - 300.000 < ele sint mai scumpe dar sefii de la bull bikers au aranjat sa fie preturile astea . dar , ca sa prinzi locuri la cabanitze trebuie sa vi printre primii . daca nu gasesti nici acolo , chiar la intrarea in campingul darste , unde se tine intrunirea , se mai afla un motel , foarte fain , cu apa calda , televiziune , etc , camera la pretul de 600.000 .lei vechi, of course. daca nici acolo nu gasesti situatia se complica pt ca trebuie sa te cazezi mai departe , spre centrul orasului , care este full de pensiuni si moteluri , insa la preturi de bikeri bogati . pt. alte amanunte i'ti stau la dispozitie . nu numai tie , tuturor camarazilor . la buna vedere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

camarade foxbat . in locatia unde se tine intrunirea de la brasov poti campa linistit cortul . gratis . daca oasele tale au imbatrinit pe motor si nu mai suporta frigul :rusinica:) , atunci sa sti ca in locatie gasesti si cabanitze de lemn , cu doua paturi , la preturi de 250.000 - 300.000 < ele sint mai scumpe dar sefii de la bull bikers au aranjat sa fie preturile astea . dar , ca sa prinzi locuri la cabanitze trebuie sa vi printre primii . daca nu gasesti nici acolo , chiar la intrarea in campingul darste , unde se tine intrunirea , se mai afla un motel , foarte fain , cu apa calda , televiziune , etc , camera la pretul de 600.000 .lei vechi, of course. daca nici acolo nu gasesti situatia se complica pt ca trebuie sa te cazezi mai departe , spre centrul orasului , care este full de pensiuni si moteluri , insa la preturi de bikeri bogati . pt. alte amanunte i'ti stau la dispozitie . nu numai tie , tuturor camarazilor . la buna vedere

229393[/snapback]

ai un nr. de telefon de la campingul cu apa calda si TV ? nevasta-mea este in luna a saptea si as vrea sa-i acord putin confort ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma la ce ora se pleaca de la Arc? ca nu am inteles decat ca Baiazid pleaca cu CataM pe nu stiu ce chei si ca Nitescu isi ia 600. Fuck off topic :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vreau sa plec sambata dimineata din ploiesti.

merg cu 80-100km/h si fac si mult zgomot! :rusinica:

229375[/snapback]

 

salut . si eu tot din ploiesti sunt...dar stau mai mult in bucuresti. nu cred ca sunt cunoscut inca in oras. daca sunt ceva sanse as merge si eu sambata... accept viteza medie 80-100 :-)).... si fac zgomot,,, cat face un F 650 BMW.

 

as vrea sa stiu in ce zile va mai intalniti voi si locul? eu nu prea vin in ploiesti decat in weekend si as vrea sa mai stau si eu de vb cu CEI DE ACASA.

mercic pt intelegere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma la ce ora se pleaca de la Arc? ca nu am inteles decat ca Baiazid pleaca cu CataM pe nu stiu ce chei si ca Nitescu isi ia 600. Fuck off topic :rusinica:

230020[/snapback]

 

Daca tu ajungi la 16.55 la ARC.. la 17.00 o sa ai cu cine pleca de acolo..

 

e posibil sa ne unim cu Silver Pistons in Ploiesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma asteptati si pe mine.Cred ca vin cu Banditu' de 650s sau cu DRZ (ca gsxr 600 se vinde sambata :rusinica:) si cu Cristina cu 250.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma asteptati si pe mine.Cred ca vin cu Banditu' de 650s sau cu DRZ (ca gsxr 600 se vinde sambata :rusinica:)  si cu Cristina cu 250.

230045[/snapback]

 

sigur ca te asteptam si pe tine.. pana la ora 17.00 cand plecam ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma la ce ora se pleaca de la Arc? ca nu am inteles decat ca Baiazid pleaca cu CataM pe nu stiu ce chei si ca Nitescu isi ia 600. Fuck off topic :rusinica:

230020[/snapback]

 

Nu ai inteles nimic :bounce: (no offence)

 

Eu plec singur. Am un ritm de mers mult mai bun decat in gasca. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut . si eu tot din ploiesti sunt...dar stau mai mult in bucuresti. nu cred ca sunt cunoscut inca in oras. daca sunt ceva sanse as merge si eu sambata...  accept viteza medie 80-100 :-)).... si fac zgomot,,, cat face un F 650 BMW.

 

as vrea sa stiu in ce zile va mai intalniti voi si locul? eu nu prea vin in ploiesti decat in weekend si as vrea sa mai stau si eu de vb cu CEI DE ACASA.

mercic pt intelegere

230022[/snapback]

pai si io stau in bucuresti si doar in "uichend" merg acasa... si ziceam ca plec din ploiesti ca am o obligatie vineri seara si de sambata sunt liber!

asa ca si io sunt "strain" la ploiesti!

daca e, mergem sambata cu plecare pe la 9.30 -10.00 ca sa ajungem la 12 la parada.

o sa incerc sa ajung azi la arc dar nu promit ca azi e ziua mea si :rusinica: :unsure:

daca e vorbim vineri sa vad daca mai strang mai multi din "republica" sa trecem carpatii! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci nu vrea nimeni sa mearga impreuna cu o Gilera si un Simpson si un Ijh?

plecam simbata dimineatza, cu 60 - 80 km/h

 

drum bun calare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...