Sari la conținut

plecare brasov


sacal
 Share

Postări Recomandate

Te rog, daca se poate sa comunici si nr de telefon al motelului (motelul petromului parca) aflat vis-a-vis de camping.

Merci mult!

230930[/snapback]

Am sunat-o si eu acum pe Carmina sa o intreb de cazare si locuri nu mai sunt la casute in camping si nici la motelul de vis-a-vis... :crack:

Am inteles ca mai exista un motel petrom la 5 km....

So...cortul sa traiasca!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 87
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am sunat-o si eu acum pe Carmina sa o intreb de cazare si locuri nu mai sunt la casute in camping si nici la motelul de vis-a-vis... :crack: 

Am inteles ca mai exista un motel petrom la 5 km....

So...cortul sa traiasca!!!!

230957[/snapback]

 

Asta e, daca ne-am trezit cu 2 zile inainte :crack: .

Acu trebuie sa ma pregatesc sufleteste ca vin vineri seara si umblu pe intuneric dupa cazare ieftina (cort n-am).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu, dar cum spuneam zilele trecute, dar nu am cu cine . (am de toate , inclusiv motor...mai putin gasca cu care sa merg pana acolo si eventual cu care sa petrec weekendul :crack: )

Asa ca...daca mai aveti loc de un motor si de o incepatoare (eventual pt sambata) lasati mesaj dupa beep ! BEEEEEEEEPPPPPP!!!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai ca mersul in grup e cel mai OK pt o incepatoare. Tu stai in Snagov. Iesi in DN1 vineri pe la 17.15-17.20 si asteapta sa treaca un grup mai serios de bikeri. Faci semn cu manutza si oprim sa te luam si pe tine. Sau daca esti mai smechera :crack: te iei dupa noi direct.

 

Succes! :crack: Ne vedem pe drum!

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu, dar cum spuneam zilele trecute, dar nu am cu cine . (am de toate , inclusiv motor...mai putin gasca cu care sa merg pana acolo si eventual cu care sa petrec weekendul  :wink:  )

Asa ca...daca mai aveti loc de un motor si de o incepatoare (eventual pt sambata) lasati mesaj dupa beep !  BEEEEEEEEPPPPPP!!!!!  :moron:

231279[/snapback]

 

 

Buna .

eu as pleca sambata dar de la ploiesti.

asa ca pentru cine pleaca sambata dimineatza eu as putea fi la petrom la km 6. imi spuneti ora minutu si secunda si voi fi acolo. din pacate sunt sanse sa merg doar sambata... duminica trebuie sa fiu acasa sa-mi fac ceva bagaje .luni zbor.. :friends:(

Deci astept semne azi...

Eu sunt in bucuresti acum ,, si sunt sanse sa plec de azi la ploiesti. dar daca ma ragandesc plecam direct maine dimineata.

:crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu, dar cum spuneam zilele trecute, dar nu am cu cine . (am de toate , inclusiv motor...mai putin gasca cu care sa merg pana acolo si eventual cu care sa petrec weekendul  :moron:  )

Asa ca...daca mai aveti loc de un motor si de o incepatoare (eventual pt sambata) lasati mesaj dupa beep !  BEEEEEEEEPPPPPP!!!!!  :crack:

231279[/snapback]

vezi ca s-a facut o gashka pentu sambata dimineata din bucuresti la 9 de la arc, asta inseamna ca ajung pe la si 15-20 pe DN in dreptul snagovului!

asa ca ai de ales!

daca i-ai ratat ai mai avea o sansa la petrom ploiesti langa metro la 9.30, ultima strigare ar fi la 10.00 ca altfel pierdem parada! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca s-a facut o gashka pentu sambata dimineata din bucuresti la 9 de la arc, asta inseamna ca ajung pe la si 15-20 pe DN in dreptul snagovului!

asa ca ai de ales!

daca i-ai ratat ai mai avea o sansa la petrom ploiesti langa metro la 9.30, ultima strigare ar fi la 10.00 ca altfel pierdem parada! :crack:

231311[/snapback]

 

 

pai nu spuneai ca nu vii.

te-ai hotarat??

 

hai poate ne cunoastem macar de la petrom.

eu cred ca stau doar sambata si atat. nu am cum sa stau pana duminica... am un program ,,, de ,,, imi vine sa-mi dau una in cap ,,, cred ca nu mai am cand sa merg cu motorul pana pe 16 septembrie...

 

hai sa ne vedem cu bine ,,, oriunde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plecare VINERI pe la 2 de la arc - grup de comuniste, minim 3 pana acum (2x ij + 1 nepra)

 

As veni si eu, dar cum spuneam zilele trecute, dar nu am cu cine . (am de toate , inclusiv motor...mai putin gasca cu care sa merg pana acolo si eventual cu care sa petrec weekendul  :crack:   )

Asa ca...daca mai aveti loc de un motor si de o incepatoare (eventual pt sambata) lasati mesaj dupa beep !  BEEEEEEEEPPPPPP!!!!!  :crack:

231279[/snapback]

 

Daca vrei sa vii cu un grup de motoare mai lente (80 - 100) hai cu noi

0722.233.921 daca vrei sa afli cand trecem prin snagov

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu spuneai ca nu vii.

te-ai hotarat??

 

hai poate ne cunoastem macar de la petrom.

eu cred ca stau doar sambata si atat. nu am cum sa stau pana duminica... am un program ,,, de ,,, imi vine sa-mi dau una in cap ,,, cred ca nu mai am cand sa merg cu motorul pana pe 16 septembrie...

 

hai sa ne vedem cu bine ,,, oriunde.

231314[/snapback]

pai io plec in seara asta la ploiesti, iar maine dimineata e hotarata treaba pt BV...

probabil ca nici io nu o sa pot sta pana duminica... :crack:

spre ploiesti plec pe la 18... daca te prinde zi si ne vedem pe la baneasa!

daca nu ramane maine la 9.30 la petrom!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si s-a votat ora 5 pm plecare de la arc...Parca v ad ca iar plecam la 9 ca de obicei.

Cine are loc de o pasagera, ca eu nu pot car bagaje...e vorba de Miu care vrea si ea sa mearga are casca si un zambet frumos...hai care se baga? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu, dar cum spuneam zilele trecute, dar nu am cu cine . (am de toate , inclusiv motor...mai putin gasca cu care sa merg pana acolo si eventual cu care sa petrec weekendul  :crack:  )

Asa ca...daca mai aveti loc de un motor si de o incepatoare (eventual pt sambata) lasati mesaj dupa beep !  BEEEEEEEEPPPPPP!!!!!  :crack:

231279[/snapback]

 

 

beeeeeeeeep

 

daca vrei sa pleci de simbata, un grup mai lent (60-80 km/h) se intilneste la Baneasa la ora 09.

de unde era 5, am ramas doar o Gilera + Simpson

 

asta k sa ai de unde alege din multimea de moto care or sa treaca pe linga Snagov

 

drum bun calare

 

beeeeeeeeep

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate eu nu voi putea merge, de-abia diseara ma duc sa iau motorul, cam toate gumele sunt nasoale (au crapaturi pana la camera) :crack: ....Mai dureaza.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si s-a votat ora 5 pm plecare de la arc...Parca v ad ca iar plecam la 9 ca de obicei.

Cine are loc de o pasagera, ca eu nu pot car bagaje...e vorba de Miu care vrea si ea sa mearga are casca si un zambet frumos...hai care se baga? :crack:

231326[/snapback]

 

pe miu am adjudecat-o eu... :crack:

 

a zis ca vrea sa impinga la motor pe serpentine daca ramanem fara benzina sa faca conditie fizica :moron:

 

Aberez, desigur....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai grija de ea, ca o incurci daca nu ajunge bine la bv!!! :crack:

Editat de rontz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai pana aku suntem cam asa astia cu sambata dim.

wolf4wolf

andrei cristian

laur balaur

doro 75- cu 2 motoare

eu- cu inca 2 motoare

si ne intalnim in ploiesti cu traian si compania

hai sa ne vedem la 8.00 la arc si asteptam pana la 8.30

la 8.30 plecam si pe la 9 suntem la petrom in ploiesti.

ramane asa?

230754[/snapback]

Fratilor nu vreau sa par neserios dar s-ar putea sa plec in seara asta din Bucuresti (chestii, treburi..socoteli):wink:

In cazul in care nu mai postez vis-a-vis de plecare...inseamna ca am taiat-o in seara asta ..daca nu reusesc sa plec, o sa reconfirm prezenta mea maine dimineata la Arc 08-08.30..

 

P.S. In orice caz ne vedem la Brasov :crack: :crack: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe miu am adjudecat-o eu...  :crack:

 

a zis ca vrea sa impinga la motor pe serpentine daca ramanem fara benzina sa faca conditie fizica  :crack:

 

Aberez, desigur....

231415[/snapback]

 

Merci nenea, vezi cum mergi sa imi duci fata intreaga.Ca de nu....

:moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Guzzu up and running!

Nimic nu se compara cu un V care tractoreste frumos sub tine...Lumini, semnale, shimbat filtru si ulei, am si spalat-o partial azi! Viata e frumoasa cand iti merge motoreta.Ne vedem la Brasov! :crack: :moron: :crack:

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata, am rezolvat... ma ia o caramida zburatoare si ma duce acasa... mersi wolf4mwolf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci nenea, vezi cum mergi sa imi duci fata intreaga.Ca de nu....

:wink:

231503[/snapback]

 

 

Uu... sado-maso... spank me baby ! ! ! :crack:

 

:crack: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...