Sari la conținut

Accident 26.08.2008 Titan Capat 335 Spre Alba


Edward21
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 76
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aha, acolo e clasic sa vina coiosii pe sina de traNvai, iar cei care fac stanga pe Barajul Sadului nu se mai asigura daca nu cumva sina e libera..

excat asta a fost scenariul accidentului,

Si ink ceva, pe linga lipsa castii nu avea nici macar far..ci 2 leduri de pozitie prinse de coarne undeva..daca nu folosim nici macar aceste mici lucruri care ne pot salva viata..atunci ne numim inconstienti. Insanatosire posesorului :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ea. e sincer ca e din bacau.

GG :angry: BV MAN VEZI CA STII

 

excat asta a fost scenariul accidentului,

Si ink ceva, pe linga lipsa castii nu avea nici macar far..ci 2 leduri de pozitie prinse de coarne undeva..daca nu folosim nici macar aceste mici lucruri care ne pot salva viata..atunci ne numim inconstienti. Insanatosire posesorului :unsure:

 

 

exact man :kiss: cum de stii toate astea avea 2 leduri prinse ...il cunosti si tu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact man :angry: cum de stii toate astea avea 2 leduri prinse ...il cunosti si tu?

Pai exact sau inexact? Puneti'va de acord, ca ala zice ca a fost la colt cu barajul sadului, tu zici ca a fost cu barajul dunarii. Care e adevarul? (intrebare de baraj..:unsure:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai exact sau inexact? Puneti'va de acord, ca ala zice ca a fost la colt cu barajul sadului, tu zici ca a fost cu barajul dunarii. Care e adevarul? (intrebare de baraj..:unsure:)

cum am facut eu schita .nu am fost la fata locului dar mi-au zis prietenii lui exact locul...si am vazut si starea motorului !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai exact sau inexact? Puneti'va de acord, ca ala zice ca a fost la colt cu barajul sadului, tu zici ca a fost cu barajul dunarii. Care e adevarul? (intrebare de baraj..:unsure:)

 

Adevarul este dreptul de a conduce motocicleta ar trebui acordat doar conducatorilor auto profesionisti ( aia cu C, D si cu minim 10 ani vechime la categoria B ).

Adevarul este ca dreptul de a conduce motocicleta trebuie sa fie similar dreptului de port si uz arma de foc letala.

 

Te prinde fara permis pt A = puscaria te mananca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul este dreptul de a conduce motocicleta ar trebui acordat doar conducatorilor auto profesionisti ( aia cu C, D si cu minim 10 ani vechime la categoria B ).

Adevarul este ca dreptul de a conduce motocicleta trebuie sa fie similar dreptului de port si uz arma de foc letala.

 

Te prinde fara permis pt A = puscaria te mananca.

 

 

Daca e copil prost si cu arfe in cap. cu nenea Sile Pietroi etc :unsure:) ..nu e prima oara odata la prins ca a fugit cu masina lu unchisu o dacie supernova la prins si poc ia dat masa 500 de euro gen lasal mama ca e handicapat si la scapat...acum sa vedem..bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e copil prost si cu arfe in cap. cu nenea Sile Pietroi etc :angry:) ..nu e prima oara odata la prins ca a fugit cu masina lu unchisu o dacie supernova la prins si poc ia dat masa 500 de euro gen lasal mama ca e handicapat si la scapat...acum sa vedem..bafta

 

 

 

ce are in cap? :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

harfe, dar e "h" surd, nu se aude. :unsure:

 

 

Mai pe seara daca nu se inchide topicu am sa pun niste poze cu motorul ...sper sa-mi deavoie sa intru in scara sa il vad

 

k.kt. pansat. Nu vezi ca sunt oameni calcati pe trecerea de pietoni si se scapa cu condamnare penala si suspendare?

da mi se pare o prostie asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate.. parca e un dialog dintr-o schita a lui caragiale. :unsure:

 

Mai intai un berbec care nu se stie unde, cu cine mai era, sau de cine s-a lovit, dar am auzit ca-i muci motorul.

 

Si dupa ce domnu din blocu c13 de pe pandurilor a vazut motoreta si a dedus unde e accidentul a aparut scumpica. Asta in timp ce un batranel cu slitul uitat deschis ii atragea atentia ca nu s-a inchis la slit.

 

Momentul favorit a fost cu scumpica, crezand eu ca e vorba de cracanata cu ciorapi in dungi, dovedindu-se a fi de fapt o onorabila donsoara din bc. Speram macar sa fie tanti din pejou... dar nimic.. suspansul continua. CINE PUII MEI E SCUMPICA?

 

Partea cu limbajul e de-a dreptul delicioasa. Domnu' arfele astea (si apropo, h-ul ala nu e surd, e inmuiat doar) sunt ca niste Harpe cu h-ul erect? Ca in Irlanda astia au pus arfa asta si pe steag... ma gandesc sa am grija. Astia au arfe in steag nu-n cap. E mai grav.

 

va multumesc celor care voluntar sau involuntar mi-au oferit 20 de minute amuzante.

 

Aluia cu Aprilia ... RIP (in caz ca pune mana pe una mai mare si iese din oras vreodata)

 

Si hai sa va dau si eu de gandit: aguritza_2005cine e?

Editat de melciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Id'ul celui care a deschis topicul ...baniuesc :angry: :unsure:

 

Hai ca sa va dau si eu de gandit ....ca toata lumea e desteapta pe aici sa va vad eu acum.

 

"Cat de mare e un ou mic ?" -Ia sa vad stiti ? :kiss:

Editat de bogdancbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa zic frate ... inevitabilul s-a produs .... bulgaru mergea de vreo 4 luni asa fara permis .... inainte avea ceva de 50 cc si tot fara casca mergea .... acum si-a luat mai mare si tot fara casca dar mai rau este ca mergea fara permis .... imi pare rau pentru el pentru ca acum este ranit si poate o sa aibe si probleme cu politia .... dar ganditi-va ca poate va iesea voua in fatza cand erati pe motor si poate era mai rau ... intr-un fel ... a meritat ce a patit :unsure:

 

ride safe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti niste TARANI ... cu mici exceptii ... daca vreti sa vorbiti la subiect vorbiti, daca nu lasati in pace omul, ca va vedea el ce o sa se intample ... pacat de el ... nu cred ca e unu` aici care nu a incalcat legea .. si nu ziceti ca nu ati incalcato` ca va scuip in fata :kiss: ...

 

De ce peste tot trebuie sa apara un destept care sa f*ta meciul ?! Pt ca nu ii duce capul prea mult ... bravo mah, sunteti tari

E drept ca mai bine taci decat sa vorbesti pe langa subiect, dar e bine si asa mai rau.

Tipul asta, chiar daca nu avea permis, poate e mai motociclist decat unii papagali de pe aici, am zis poate, nu il cunosc .

 

 

Numai bine, daca v-am deranjat sper numai sa nu ma si bateti ... :angry: :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu il cunosc din clasa a4a .... si acum sunt anul 2 la facultalte ..... crede-ma amice .... stiu ce vorbesc .... era orice vrei tu numai nu motociclist .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu il cunosc din clasa a4a .... si acum sunt anul 2 la facultalte ..... crede-ma amice .... stiu ce vorbesc .... era orice vrei tu numai nu motociclist .....

 

 

ok omule ... am zis poate, dar papagalii astea ma streseaza pe mine, care se plictisesc si vorbesc tampenii. Si inca ceva, daca vreti sa va certati faceti un schimb de ID-uri de mess si certativa acolo ca tiganii. Nu mai stati logati, ca merge rau forumul ... Faceti asta pt cei care sunt interesati de altele nu de caterinca.

 

 

La revedere .... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti niste TARANI ... cu mici exceptii ... daca vreti sa vorbiti la subiect vorbiti, daca nu lasati in pace omul, ca va vedea el ce o sa se intample ... pacat de el ... nu cred ca e unu` aici care nu a incalcat legea .. si nu ziceti ca nu ati incalcato` ca va scuip in fata :kiss: ...

 

De ce peste tot trebuie sa apara un destept care sa f*ta meciul ?! Pt ca nu ii duce capul prea mult ... bravo mah, sunteti tari

E drept ca mai bine taci decat sa vorbesti pe langa subiect, dar e bine si asa mai rau.

Tipul asta, chiar daca nu avea permis, poate e mai motociclist decat unii papagali de pe aici, am zis poate, nu il cunosc .

 

 

Numai bine, daca v-am deranjat sper numai sa nu ma si bateti ... :angry: :unsure:

 

Vezi sa ridici viziera daca iti mai are de ejaculari mandibulare.

 

Daca ai de scupiat hai la tata. Nu am incalcat-o. Multumit? Orice mexican penal e mare motociclist ca a pus mana pe una si se da prin oras sa-l vada fufele. Chiar imi pare rau daca se face bine de tot sincer sa fiu.

 

Acum abtine-te de la manifesarile astea belicoase. Altu care-i barbat ca are motoreta.

Editat de melciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...