Sari la conținut

Legitimatii motociclism.ro - Brasov


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Admin
Mah da' incercatzi sa faceti scriptu ala sa verifice daca userul pt. care se face ecusonul e autentificat ca asa sa vezi cate clone de Smokey, Axa si altzi user 'mai celebrii' o sa apara!

235489[/snapback]

sa-si faca, si asa am cativa care ma cauta cu bata :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai mozilla si opera merg si pe windows? Ca imprimanta ce o am nu mere pe linux si nici nu-l am instalat acum?

235496[/snapback]

 

Ambele sunt disponibile in versiuni pentru Win/Linux/Mac si alte platforme.

 

 

Shi ca sa fiu carcotash, cred ca se putea face mult mai misto legitimatia, ca asa cum e arata cam aiurea.Daca nu mi se face somn in urmatoarele 10 min, incerc sa fac ceva in photoshop sa vad ce iese.

235497[/snapback]

 

La design evident se poate lucra, problema este ca scripturile sunt generate si nu desenate manual, asadar posibilitatile de exprimare artistica sunt relativ limitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am facut legitimatie!Nu e cum vroiam da' mi-e somn, mi-e lene sa stau sa fac ceva mai complex si n-am instalate nici fonturile. Poate maine intr-o pauza de foutut buha...

235546[/snapback]

Coffe Man, TRAIESTE????

:crack: :crack: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Mi-am facut legitimatie!Nu e cum vroiam da' mi-e somn, mi-e lene sa stau sa fac ceva mai complex si n-am instalate nici fonturile. Poate maine intr-o pauza de foutut buha...

235546[/snapback]

te rog sa pui in loc de "coffe man" un alt nick, de exemplu .... "dead_man_walking" :crack:

 

 

nu dati cu parul, a fost o chestie facuta repede-repede inainte de smaeb, care sa permita o generare automata pentru toti userii - unii au nume lung, altii mai scurt, etc.

 

daca nu va placa varianta standard - sunteti liberi sa va faceti una custom, ideea e sa va recunoasca lumea, eventual sa va salute :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Motoare custom - legitimatii custom.Merge.

2. Pt. DMW tre' facuta o chestie speciala ca ....aaa m-am prins, te refereai ca e numele prea lung. Se rezolva shi asta. Da' auzi mai Smokey, nici voi nu v-ati gandit bine sa includeti nr. de posturi in legitimatie. Cu d-astia ca DMW oricat de lunga faci legitimatia tot nu incape numarul.

BTW cred ca va trebui sa declarati nr. de posturi ca double, ca la anu pe vremea asta, DMW-ul o sa aiba 3765452656243896549328 de posturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare, ca-s tare nelamurit...

  ce mama drk cauta pe legitimatie nr de posturi?

sau te saluta oamenii cu mai mult respect daca e o cifra mai mare? mi se pare cea mai mare tampenie...no offense.

236255[/snapback]

Corect, mai ales ca nr. se modifica tot timpu. Daia pe legitimatia mea n-am pus asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2. Pt. DMW tre' facuta o chestie speciala ca ....aaa m-am prins, te refereai ca e numele prea lung. Se rezolva shi asta. Da' auzi mai Smokey, nici voi nu v-ati gandit bine sa includeti nr. de posturi in legitimatie. Cu d-astia ca DMW oricat de lunga faci legitimatia tot nu incape numarul.

BTW cred ca va trebui sa declarati nr. de posturi ca double, ca la anu pe vremea asta, DMW-ul o sa aiba 3765452656243896549328 de posturi

235697[/snapback]

 

:) :eek: :P

 

de d-ashtia ca tine care stau sa-mi numere posturile, m-am cam saturat!!!

nu shtiam ca exista vre-un concurs sau ceva de genul asta in legatura cu postarea!!! shi nici nu se da vre-un premiu daca ai cel mai mare numar de posturi!!!

 

postez din placere, nu ca sa aiba cine sa-mi numere posturile!!! :drink: :lol: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...