Sari la conținut

Am Patit Si Eu Necazul...:(


aleczalecz
 Share

Postări Recomandate

UITE STII CE, EU NU AM FACUT TOPIC CA SA MA JUDECI TU, L-AM FACUT PUR SI SIMPLU CA SA SPUN ALTORA SA NU FACA LA FEL ADICA"SA NU SE MAI I-A LA INTRECERI PE SOELE SI SA NU FACA PE ZMEII", AM RECUNOSCUT , DA A FOST VINA MEA DAR NU TREBUIE SA MA FACI TU PE MINE POKEMON....

 

 

Cum faci ma (monsteristu) pokemoni? :bounce:

 

Vreau si eu sa fac pokemoni !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tot mai des ma gandesc sa fac un topic si cu pokemoni. tu deja incepi sa pleci din pole position.

 

Asta iarna cand vroiai sa pleci de la munca seara pe la 10 si afara ninja de se pusese zapada de douaj' de centimetrii se faceau pariuri pe forum daca ajungi sau nu acasa intreg.

Si nu ai 16 ani.Si nu te-a facut nimeni bhoul.Sincer, nu vad nici o diferenta intre situatii, din contra, este mai grav in cazul tau.

Te inteleg ca ai pata pusa pe scuteristi si pokemoni dar ai ajuns sa te iei aiurea de oameni.

Devii obositor cu elitismul tau,pastreaza-l pentru o cauza mai importanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul post zici:

 

"normal ca am reparat masina aluia, si aucm caut piese la motor"

 

Apoi:

 

"nuuu ori m-am exprimat eu gresit ori a-ti inteles gresit....o sa recitesc si o sa modific daca e ceva....nu i-am reparat nimic , in plus si-a luat el bataie de la soferul tatalui meu ca m-a amenintat a facut scandal acolo"

 

 

Imaginatie multa, memorie scurta. Las ca se termina vacanta si mergi la scoala si faci compuyneri acolo.

 

 

Esti sigur ca taca-tau are sofer? Sau macar permis de sofer?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul post zici:

 

"normal ca am reparat masina aluia, si aucm caut piese la motor"

 

Apoi:

 

"nuuu ori m-am exprimat eu gresit ori a-ti inteles gresit....o sa recitesc si o sa modific daca e ceva....nu i-am reparat nimic , in plus si-a luat el bataie de la soferul tatalui meu ca m-a amenintat a facut scandal acolo"

 

 

Imaginatie multa, memorie scurta. Las ca se termina vacanta si mergi la scoala si faci compuyneri acolo.

 

 

Esti sigur ca taca-tau are sofer? Sau macar permis de sofer?

 

Mai lucif3r , doar ti-a zis omu ca s-a aruncat de pe motor si a picat in cap ! La ce te mai astepti de la el acu ? :bounce:

 

Si oricum cred ca topicu e la oha .

Editat de florianpeiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram intr-o duminica dimineaza, mergeam la bunica mea intr-un orasel la vreo 40 km....aveam cam 70km/h, cand ce sa vezi?un "rau" cu un logan incepuse sa imi dea flash-uri , sa ma claxoneze sa ii dau bice....precizez ca idiotul avea drum liber putea sa ma depaseasca...dar nu, el vroia sa fie rau,,,,,,,,,,,[,,,,,,,,,,,,,,,]:bounce::( va urez asfalt uscat si sa nu faceti ca mine:(:rock:

 

 

acolo a fost buba dupa parerea mea. chestii din astea se petrec des pe strada. tine-ti drumul, fa semn bizonului sa te depaseasca, da semnal dreapta sa inteleaga si mai bine ca il lasi sa treaca si nu da gaz decat daca e pericol... e plina tara de ghertoi... nu le da apa la moara...

sanatate maxima si fii cu obrazul mai gros data viitoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai lucif3r , doar ti-a zis omu ca s-a aruncat de pe motor si a picat in cap ! La ce te mai astepti de la el acu ? :bounce:

 

Si oricum cred ca topicu e la oha .

yeap...stupid me...gandire de conservar ce vrei :mymistake:

 

eu nu cred ca e la oha si ar fi bine sa nu fim pusi pe scandal ca vine cu soferu lu taticu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TARKA 2, astept o cauza importanta de la tine. sau doar iti place sa folosesti clisee de mult fumate.

 

Mai invechit decat cliseul luptei revolutionare contra cocalarilor,manelelor,scuteristi ,pokemoni & stuff ,adica "cainii latra,ursul trece" , nu are cum sa fie.

 

Din moment ce consideri ca esti suficient de copt ca sa-i judeci pe altii cu siguranta poti gasi de unul singur aceasta cauza.Nu trebuie sa-ti spun eu nimic.Eu chiar vorbeam serios cand m-am referit la cauza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... Unul din pustii fitosi din ziua de azi. La 18 ani isi va lua deja motor de 1000 ca el merge de la 16 cu A1 si a mai mers si inainte fara permis(cum chiar el ne spune) acumuland o infinita experienta. La 16 ani el merge cu 120km/h pe DN suparat ca il depaseste unul cu Loganul, iar la 18 merge deja cu 280 ca sa stea fara grija ca l-ar mai putea depasi cineva. Ai inceput tu bine cu 125, dar daca la varsta asta iti scapa deja mana in gaz...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abureala povestea cu accidentu ... cel putin mie asa mi se pare :bounce:

 

 

Sa-mi trag palme daca mai inteleg ceva. Ba tu esti de vina,ba el e de vina. Ba i-ai facut masina,ba nu i-ai facut-o. Ba ai motor,ba nu mai ai. Ba erai pe drum cu prioritate,ba nu erai...Trebuia sa te hotarasti si sa ne spui si noua o poveste cat de cat plauzibila.

 

 

Mda... Unul din pustii fitosi din ziua de azi. La 18 ani isi va lua deja motor de 1000 ca el merge de la 16 cu A1 si a mai mers si inainte fara permis(cum chiar el ne spune) acumuland o infinita experienta. La 16 ani el merge cu 120km/h pe DN suparat ca il depaseste unul cu Loganul, iar la 18 merge deja cu 280 ca sa stea fara grija ca l-ar mai putea depasi cineva. Ai inceput tu bine cu 125, dar daca la varsta asta iti scapa deja mana in gaz...

 

 

 

ia uite ba nene ce seriosi is si astia, nu tin la o caterinca....duceti-va in (cuvant urat) mea si spalati-va pe dinti cu pokemonii de (cuvant urat) bai donatorilor....hai ca va "dau gas"....wum wum wum....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu faceti ca el. Adica baiatu care ii ia taticu tot. Am observat ca nu avea remuscari de motor ca orice motociclist care tine la motorul lui , nui nimic ia tata altu ca sa mai sari o data. Poate de data asta sari in alta lume. Off ECHIPAMENT. Si altadata numai intra in panica trebuia sa franezi....chestii trestii , dar ai facut pe superman :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite ba nene ce seriosi is si astia, nu tin la o caterinca....duceti-va in (cuvant urat) mea si spalati-va pe dinti cu pokemonii de (cuvant urat) bai donatorilor....hai ca va "dau gas"....wum wum wum....

 

Ban, forever !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram intr-o duminica dimineaza, mergeam la bunica mea intr-un orasel la vreo 40 km....aveam cam 70km/h, cand ce sa vezi?un "rau" cu un logan incepuse sa imi dea flash-uri , sa ma claxoneze sa ii dau bice....precizez ca idiotul avea drum liber putea sa ma depaseasca...dar nu, el vroia sa fie rau...si eu ce am facut?am dat, am dat, am dat pana pe la 120km/h cam asa....si la o intersectie un prost cu o dacie fix in fata mea....nu aveam decat casca...ce sa fac nu aveam timp sa fac nimic...?am incercat sa incetinesc si cand am vazut ca o sa il lovesc am sarit de pe motor....si am cazut in cap si mi-am rupt mana dreapta...si idiotul a sarit sa ma i-a si la bataie...eu ce sa ii fac..am 16 ani conduc cu A1 si am o aprilia rs 125 model 2007....adica aveam....spuneti-va parerea despre un sofer care dupa ce ca a gresit si mi-a iesit brust in fata a sarit sa ma ia si la bataie, strigand in gura mare "sa imi faci masina in momentul asta", dupa ce vazusem moartea cu ochii:(....eram speriat, foarte speriat...motocicleta era facuta praf...vina mea , recunosc, ca m-am pus la mintea unui tantalau si am dat bice pe un sector de drum unde trebuia sa merg cu 90km/h....normal ca am reparat masina aluia, si aucm caut piese la motor....mai imi trebuie carena stanga si carena fata cu far si parbriz...:rock::( va urez asfalt uscat si sa nu faceti ca mine:(:D

Explica-mi si mie cum drq cazi tu in cap la 120 , fara echipament si apoi vi sa scri pe forum a !? Mai baiatule tu sti ce e aia cazatura la 120 ?? Chiar si echipamentul full , rar te selveaza cand cazi in cap la viteza aia . Da-i pe Jetix :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tine minte un lucru: aia cu dacii sunt frustrati. au acasa femei cu musteata, salar de rahat, televizor si microunde in rate, icoana deasupra usii. nu bagi in seama asemenea specimene, chiar daca claxoneaza sau da flash-uri cu aparatura din dotare a rahatului luat in leasing. tu iti vezi de drum, eventual ca sa il sacai circuli cu viteza maxima legala si toate lumea isi vede de-ale lui. nu ai tu obligatii fata de nimeni, insa la varsta ta, inteleg ca te lasi usor intimidat de oricine.

 

cat despre tine, motor din 2007 dar n-ai casca? 120 la ora la varsta aia, cu partza aia de 125??? hai mai las-o, o cauti cu lumanarea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...