Sari la conținut

Accident Jeff


mihai.grizzly
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 162
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bafta mult jeff, sa te faci bine.

hai ca pan' la primavara n-o sa mai avem nici pe dracu', o sa fim ca noi..... si pe frigu' asta oricum, cui ii arde de plimbare?! :cheers:

va consolati amandoi .macar tie ti-au dat drumu desi probabil mana e k in robocop.sa pui mana sa te faci bine ca nu te mai primim aici rablagita. :rolleyes:

 

L-au operat?

doar la femur.urmeaza sa vada ce face cu bazinul si celalalt femur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea!

 

 

 

Da,am trecut prin prima interventie chirurgicala,constand in reconstructia femurului stang,fracturat in 5 buc.

La celalalt picior sa descoperit un mic fragment desprins de pe rotula,acum sta imobilizat adica in extensie

Mai urmeaza o interventie la bazin,fixarea prin introducerea unei placute,iar dupa asta refacerea organului mai pretios.

 

Sper sa ne auzim cu bine!

 

Respect

SI MULTUMESC INCA O DATA TUTUROR PT SUPORTUL ARATAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea!

 

 

 

Da,am trecut prin prima interventie chirurgicala,constand in reconstructia femurului stang,fracturat in 5 buc.

La celalalt picior sa descoperit un mic fragment desprins de pe rotula,acum sta imobilizat adica in extensie

Mai urmeaza o interventie la bazin,fixarea prin introducerea unei placute,iar dupa asta refacerea organului mai pretios.

 

Sper sa ne auzim cu bine!

 

Respect

SI MULTUMESC INCA O DATA TUTUROR PT SUPORTUL ARATAT

 

Stai linistit omule c-o sa te faci bine si-o sa revii si pe motor. Totul e sa ai rabdare, sa nu faci pe viteazul ignorand sfaturile medicilor si daca-ti spun aia ca "n" luni n-ai voie sa pui picioarele in pamant si trebuie sa mergi in OO, asa trebuie sa faci.

 

Multa sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tu zici maine ca a facut accident andrei si eu nu stiu cine e andrei, inseamna ca acel mesaj NU mi se adreseaza. deci nu ma bag in discutie...

inteleg ca pana acum ai postat doar daca ai cunoscut pe cei implicati.Fa-ti site in Brasov doar pentru tine,sa te joci singur.Asfalt uscat.

 

tu te plictisesti?

 

nu cunosti, nu te bagi. scri doar ca sa te bagi in seama? vezi-ti de ale tale...

avea dreptate cine spunea ca vor aparea si pe aici acei gura casca, numai sa se bage in seama..

 

PS: valabil si pt cel care anterior isi pusese aceeasi intrebare. Sau voi credeti ca ii cunoasteti pe toti motociclistii din RO?

Uimitor, sa stiti ca exista si unii pe care nu ii stiti si probabil mai mult de 95% din cei din tara nici nu au auzit de voi...

 

PS2: pt cei care au mutat topicul de la brasov... acum intelegeti de ce era mai bine sa fie lasat acolo?

inteleg ca pana acum ai postat doar daca ai cunoscut pe cei implicati.Fa-ti site in Brasov doar pentru tine,sa te joci singur.Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inteleg ca pana acum ai postat doar daca ai cunoscut pe cei implicati.Fa-ti site in Brasov doar pentru tine,sa te joci singur.Asfalt uscat.

 

 

inteleg ca pana acum ai postat doar daca ai cunoscut pe cei implicati.Fa-ti site in Brasov doar pentru tine,sa te joci singur.Asfalt uscat.

 

 

nu-ntelegeti ma nene ca topicu' a fost postat initial la "Brasov". e logic sa se stie-ntre ei.... dupa care a fost mutat la "Accidente"

 

ofofofof...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-ntelegeti ma nene ca topicu' a fost postat initial la "Brasov". e logic sa se stie-ntre ei.... dupa care a fost mutat la "Accidente"

 

ofofofof...

vai,ce chestie.trebuia sa-l tina doar pentru ei,cum vrea sefu ..cu totul..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca unii chiar nu am ce face si se apuca de comentarii aiurea. BA FRATILOR cu ce va simtiti mai bine daca incepeti sa comentatzi de aiurea. Daca il cunasteti bine daca nu , nu va mai aruncati cu vorbea-aiurea-n tranvai. Daca vreti sa ajutati bine, daca vreti sa-i ziceti ceva iarasi bine, daca va intereseaza starera lui e ok, dar nu incepeti sa puneti intrebari si camentarii de-an - **lea. vreti comentarii pe langa exsista topic special ptr asa ceva.

 

Bafta la urmatoarele interventii unchiure. O sa fac pauza un pic cu vizitele, ca-s cobza de raceala. numai bine

 

 

P.S. scuze de eventualele greseli de "scriere"

Editat de CoLtZz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jeff este baiatul care duminica la amiaza aduna gunoaiele lasate de noi dupa party-ul de la Rasnov in timp ce noi plecam spre casa.Tot respectul Jeff,sa ai putere de lupta si insanatosire grabnica.

Multumesc pentru informatie. Eram curios deoarece toata lumea vorbea despre Jeff ca si cum toti il cunosteau de foarte mult timp. Apoi mi-am dat seama ca topicul fusese mutat de la comunitati locale-Brasov la accidente. Ceea ce nu observasem in cadrul discutiilor despre Jeff era ca aproape toti erau din Brasov si deci era normal sa-l cunoasca. Eu sunt din Constanta. A fost o simpla intrebare, eram curios sa stiu cine este. Acum stiu si ii urez si eu multa sanatate . Nu cred ca isi aveau rostul comentariile acide facute de betigash & co.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am intrat prima oara pe forum eram motociclist tare incepator si m-am bagat in atentie la "Accident la intersectia Morii cu Mihai Viteazu".

Prietenii tin minte!

Atunci Nu intelegeam/nu am experimentat anumite chestii si nu realizam cum e posibil ca o motocicleta care circula REGULAMENTAR si PREVENTIV sa nu poata evita impactul cu o masina care face anumite manevre... Acuma stiu. Din fericire, nu din proprie experienta, dar STIU.

 

Imi cer IERTARE cu privire la toate afirmatiile facute cu privire la condusul preventiv si franarea de urgenta. Imi mentin parerea cu privire la echipament.

 

Jeff, nu ne cunoastem personal, dar ai tot respectul meu pentru Prietenii pe care ii ai! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multa sanatate Jeff !

sa ne vedem cu bine

 

Salutare la toata lumea!

 

 

 

Da,am trecut prin prima interventie chirurgicala,constand in reconstructia femurului stang,fracturat in 5 buc.

La celalalt picior sa descoperit un mic fragment desprins de pe rotula,acum sta imobilizat adica in extensie

Mai urmeaza o interventie la bazin,fixarea prin introducerea unei placute,iar dupa asta refacerea organului mai pretios.

 

Sper sa ne auzim cu bine!

 

Respect

SI MULTUMESC INCA O DATA TUTUROR PT SUPORTUL ARATAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai,ce chestie.trebuia sa-l tina doar pentru ei,cum vrea sefu ..cu totul..

 

hm... ironie ieftina . nu te onoreaza . ma solidarizez si eu ofertei kamarazilor din brasov.

 

ps : in general inchei un topic cu " respect " . nu as fi vrut in cazul tau dar bunul smitz ma obliga . in definitiv sintem toti bikeri si , cine stie , poate i'zti vei schimba atitudinea cindva . deci :

 

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa te lipesti rapid Jeff ca e nevoie de 2 maini la echipa de sfoara.

 

Multa sanatate ca acum de asta e nevoie.

 

Ma alatur concitadinului meu sa-i urez lui Jeff sanatate maxima, avem nevoie de el intreg ptr intrunirea de anul viitor.

 

Cu respect, mike.

 

 

 

PS: Asociatia motociclopilor pe 2 roti va trage de atentie : CASCA OCHIU' AMICE !!! fii realist, nimeni nu te vede...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma alatur concitadinului meu sa-i urez lui Jeff sanatate maxima, avem nevoie de el intreg ptr intrunirea de anul viitor.

 

Cu respect, mike.

 

 

 

PS: Asociatia motociclopilor pe 2 roti va trage de atentie : CASCA OCHIU' AMICE !!! fii realist, nimeni nu te vede...

 

 

Ma coplesesc urarile voastre de bine,multumesc foarte mult tuturor,conteaza enorm de mult in aceste momente dureroase.

Va promit solemn ca la anu focul de tabara de la intrunirea Brasovului va arde si mai vioi,banuiesc ca 2 carje in plus vor conta!

 

RESPECT

 

AVETI GRIJA DE VOI,NU VA LASATI FAMILIA SI PRIETENII SA SUFERE!

 

RIDE SAFE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata ca Jeff nu a uitat sa zambeasca:post-15199-1221248870_thumb.jpg

 

Sanatateee!!!!

 

Asa am aflat si eu cine e Jeff. Il stiam din vedere pentru ca este unul din baietii care au pus umarul ca noi sa ne simtim bine la intrunirea de la Rasnov.

Imi pare nespus de rau pentru accidentul suferit. Eu abia azi am aflat :grinbandit: .

M-a cam strins in spate cit am citi topicul, insa iti doresc tot binele din lume si mult curaj.

 

Sper sa ne vedem cu bine la intrunirea din 2009.

 

Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru informatie. Eram curios deoarece toata lumea vorbea despre Jeff ca si cum toti il cunosteau de foarte mult timp. Apoi mi-am dat seama ca topicul fusese mutat de la comunitati locale-Brasov la accidente. Ceea ce nu observasem in cadrul discutiilor despre Jeff era ca aproape toti erau din Brasov si deci era normal sa-l cunoasca. Eu sunt din Constanta. A fost o simpla intrebare, eram curios sa stiu cine este. Acum stiu si ii urez si eu multa sanatate . Nu cred ca isi aveau rostul comentariile acide facute de betigash & co.

 

Dap

 

Erai curios pt ca dupa nume credeai ca este englez, sau dracu stie ce natie.

 

Dar acum te-ai lamurit, este bozgor, exact ca mine si inca multi de pe forum, ca doar asa ne-ai numit prin PM-urile romantice pe care l-ai trimis.

 

Acum poti sa scrii si lui lucruri frumoase, urari numai de bine de la constanta !! :grinbandit:

 

Si nu te mai plange ca o c..va, pt ca betigash si company au dreptate, ar trebui sa facem o colectie de PM-uri scrise de tine, poate te dau afara de pe forumul asta frustratule !!

 

 

Numai bine Jeff, sper sa treci cu bine peste toate problemele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimati camarazi,

 

Pur si simplu mi-e greata de iesirile in decor. Nu pot sa beau atat incat sa citesc doar randurile care merita si nici sa iau vreun antispastic pentru a ma ocoli "colicile neuronale", dar pot sa va dau un sfat : nu ne mai obligati sa ne pi_sh_am pe randurile voastre de cacao, din cauza unor frustrari cu radacini mancate de timp. Dati-va PM-uri pana crapa serverul, frecati-va cu router-ele, switch-urile si ce draq mai aveti la indemana si lasati oamenii care sunt inscrisi pe forum sa citeasca doar ce tine de

M O T O C I C L I S M , nu de "curve" precum MARKO BELA sau VADIM TUDOR, a caror conturi sunt doldora si ne zambesc in sictir.

 

cu scuzele de rigoare pt off-topic

si poate mai bine ar fi daca ar trece macar unul pe zi dintre dvs pe la Jeff, decat sa comentati degeaba.

 

AM ZIS !

Editat de dhamzea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok fetelor...aici scrie : accident ,deci prietenul nostru' , al unora de aici , este, sincer, acum imobilizat la pat in spital si se pare ca va mai sta inca vreo 6 saptamani la patul de la geam ,aveti respect ....ok i-ati transmis urari de bine ,va multumeste din inima si chiar si el a facut-o de cateva ori aici.......restul discutiilor ,deschideti-va alt topic ......machedoane...fereste-te de munte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut azi dimineatza pe la Jeff si era relativ bine (daca se poate spune asa in situatia lui). Era si sora lui acolo sa-l ajute. Cred ca cel mai rau sta in momentul acesta cu rabdarea si moralul. De partea cu sanatatea se ocupa medicii, dar de partea cu moralul ar trebui sa ne ocupam noi, PRIETENII.

In concluzie, cine are de spus ceva de incurajare este binevenit pe acest topic.

Cine nu ... este binevazut ... daca posteaza pe altele.

 

SOK EGESEGET JEFF

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...