Sari la conținut

Lipsa De Experienta Si Viteza Ucide Din Nou


orestte
 Share

Postări Recomandate

QUOTE(XCS911 @ Sep 17 2005, 12:00 AM)

Auzi, bah baiatu'.... Mai zi-ne si tu 3-4 dume de astea, sa le printam si sa le trimitem la familia si la prietenii lui; poate rid si ei, ca acuma sunt un pic fara chef si le mai descretim fruntile....

Miine sa vii tuns.

245069[/snapback]

Nu am chef da caterinca pe tema asta. Cand am scris eram beat. Stiu ce inseamna sa pierzi pe cineva (ca am trecut de n jeguri de ori prin situatii din astea). Da' ce mai conteaza daca traia sau nu. Tot acolo s-a ajuns...

Sunt constient ca ma pot duce si eu dracului la fel de bine si frumos.

Am cam exagerat. Imi cer scuze publice pentru faza asta.

Asfalt curat si sa nu mai auzim de faze din astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 92
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu am chef da caterinca pe tema asta. Cand am scris eram beat. Stiu ce inseamna sa pierzi pe cineva (ca am trecut de n jeguri de ori prin situatii din astea). Da' ce mai conteaza daca traia sau nu. Tot acolo s-a ajuns...

Sunt constient ca ma pot duce si eu dracului la fel de bine si frumos.

Am cam exagerat. Imi cer scuze publice pentru faza asta.

Asfalt curat si sa nu mai auzim de faze din astea.

245076[/snapback]

 

1. si asta-i scuza dupa mintea ta? :cheers:

2. pai daca nu mai spui nimic, poate nu mai auzim de faze din-astea :baldy:

 

Hai noroc si multa minte, ca iti trebuie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@XCS911...tu cine te crezi sa faci asemenea remarci?...hai sa amintesc baietilor de pe forum cine esti,ma baietica,ca sa stie lumea cu cine vorbeste:

 

 

XCS este un baiat din Suceava,care la 16 ani crestea ca Fat-Frumos si avea nu stiu cate masini ale lui,,,printre ele,se afla si o Calibra,preparata in Barcelona,pe care el avea eleroane,spoilere,tobe,suspensii si NOS...si el conducea printre blocuri fara carnet si uite asa trecea noaptea cat de lunga si cand se trezea era dimineata...

 

citate:

 

Calibara e singura masina 100% a mea. A costat 4000 euro si am facut rost de bani prin vanzarea motoarelor mele care erau de la 75 cmc pana la 350 cmc care l-am strans in timp. Masina e pe numele lui taicamiu. o folosesc numai pe traseele mele ( de care sunt foarte sigur - adik no police ), o folosesc in drum spre scoala si servici ( webdesign studio ) si reusesc sa-mi castig banii pt. tuning. Eu am 16 ani ( probabil ca ai vazut n site mai vechi de-al meu ) si am permis A1. Peogeot-ul e al lui taicamiu, dar mai ies si eu cu el prin cartier ( cu acordul lui ), iar Matizul a fost luat de maicamea pt. mine cand voi avea permis... acum il foloseste ea. Cam atat pentru acum... Nu mai dau detalii ca sa nu dau de draq. Pt. mr. POLICEMAN tot ce-am spus e vrajeala!!!!!!

 

e mishto sa mergi pe faleza... numai sa nu intrii in apa cu masina ( 1. e posibil sa n-o mai poti scoate 2. iti rugineste tabla de la sare de zici ca e strecuratoare :crack: ). Am intrat si eu pe plaja in Mangalia si in Vama Veche... vroiam si pe 2 Mai, dar era prea abrupt... si nu aveam 4X4 )

 

Ce e asa de ciudat cu motoarele? Am permis pentru motor de 125 cmc. Chiar m-am gandit aseara sa scap de Calibra ca oricum nu pot sa fac treaba cu ea... adica am riscat prea mult pana acum, cum am riscat cu cel mai puternic motor pe carte l-am avut : Java 350. Vreau sa-mi iau o japoneza noua de 125 si mai astept 2 ani pana la masina. Deja sunt cativa interesati pentru Opel. Oricum il vand dupa Pasti si poate trec pe la Iasi ca tot nu ma credeti :moron:... Sa fim sanatosi pana atunci.

 

Motorul este de 2000 16 valve ( pe vremea in care a fost facut nu existau ecotec ) si nu am stiut cati cai putere are cu tuning. Accesoriile exterioare cica sunt OZ ( asa mi-a spus fostul proprietar, care au fost montate in Spania ). Dupa ce le-am bushit, au fost inlocuite cu altele facute manual si lipide de alea originale. N-am cine stie ce accesorii pentru interior... un volan simplu momo si cap de scimbator tot momo. Am vrut sa-mi montez scaune sparco dar din unele probleme financiare am renuntat la aceasta idee... Cam atat...

 

 

 

 

:cheers: :baldy: :baldy: :) :crack: :crack: :10: :crack: :angry: :nono:

 

Cam asta esti,ma copile...nesimtit si mincinos,trantesti prin noroi necazul unor oameni...personal,daca dau vreodata ochii cu tine,iti dau una de mai cad si vreo 2 de amici de-ai tai pe acasa...la scoala cu tine!

 

 

Sursa citatelor:www.automotorclub.com....sectiunea Masina Mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Dragos!

mie imi pare reau ca nu sunt si eu acasa, ca il convocam pe baietel la o sedinta in fundatie sa ne povesteasca cum e sa vorbesti pitzigaiat. :baldy:

 

@XCS111: in afara de tampeniile pe care le spui si ca pupi pe unii in fund (nu dau nume, dar se aude tzocaiala de departe, tocmai de la Bucuresti) mai mergi si fara permis cu masina... si offfff ce m-am enervat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@XCS911...tu cine te crezi sa faci asemenea remarci?...hai sa amintesc baietilor de pe forum cine esti,ma baietica,ca sa stie lumea cu cine vorbeste:

XCS este un baiat din Suceava,care la 16 ani crestea ca Fat-Frumos si avea nu stiu cate masini ale lui,,,printre ele,se afla si o Calibra,preparata in Barcelona,pe care el avea eleroane,spoilere,tobe,suspensii si NOS...si el conducea printre blocuri fara carnet si uite asa trecea noaptea cat de lunga si cand se trezea era dimineata...

 

citate:

 

Calibara e singura masina 100% a mea. A costat 4000 euro si am facut rost de bani prin vanzarea motoarelor mele care erau de la 75 cmc pana la 350 cmc care l-am strans in timp. Masina e pe numele lui taicamiu. o folosesc numai pe traseele mele ( de care sunt foarte sigur - adik no police ), o folosesc in drum spre scoala si servici ( webdesign studio ) si reusesc sa-mi castig banii pt. tuning. Eu am 16 ani ( probabil ca ai vazut n site mai vechi de-al meu ) si am permis A1. Peogeot-ul e al lui taicamiu, dar mai ies si eu cu el prin cartier ( cu acordul lui ), iar Matizul a fost luat de maicamea pt. mine cand voi avea permis... acum il foloseste ea. Cam atat pentru acum... Nu mai dau detalii ca sa nu dau de draq. Pt. mr. POLICEMAN tot ce-am spus e vrajeala!!!!!!

 

e mishto sa mergi pe faleza... numai sa nu intrii in apa cu masina ( 1. e posibil sa n-o mai poti scoate 2. iti rugineste tabla de la sare de zici ca e strecuratoare :haha: ). Am intrat si eu pe plaja in Mangalia si in Vama Veche... vroiam si pe 2 Mai, dar era prea abrupt... si nu aveam 4X4 )

 

Ce e asa de ciudat cu motoarele? Am permis pentru motor de 125 cmc. Chiar m-am gandit aseara sa scap de Calibra ca oricum nu pot sa fac treaba cu ea... adica am riscat prea mult pana acum, cum am riscat cu cel mai puternic motor pe carte l-am avut : Java 350. Vreau sa-mi iau o japoneza noua de 125 si mai astept 2 ani pana la masina. Deja sunt cativa interesati pentru Opel. Oricum il vand dupa Pasti si poate trec pe la Iasi ca tot nu ma credeti :haha:... Sa fim sanatosi pana atunci.

 

Motorul este de 2000 16 valve ( pe vremea in care a fost facut nu existau ecotec ) si nu am stiut cati cai putere are cu tuning. Accesoriile exterioare cica sunt OZ ( asa mi-a spus fostul proprietar, care au fost montate in Spania ). Dupa ce le-am bushit, au fost inlocuite cu altele facute manual si lipide de alea originale. N-am cine stie ce accesorii pentru interior... un volan simplu momo si cap de scimbator tot momo. Am vrut sa-mi montez scaune sparco dar din unele probleme financiare am renuntat la aceasta idee... Cam atat...

:baldy: :baldy: :) :crack: :crack: :10: :crack: :angry: :nono: :crack:

 

Cam asta esti,ma copile...nesimtit si mincinos,trantesti prin noroi necazul unor oameni...personal,daca dau vreodata ochii cu tine,iti dau una de mai cad si vreo 2 de amici de-ai tai pe acasa...la scoala cu tine!

Sursa citatelor:www.automotorclub.com....sectiunea Masina Mea

Mda... de fiecare data repeti lucrul asta. Gaseste ceva mai nou. De fiecare data cand ma gasesti undeva, ma ataci. Daca-mi schimb id-ul mai ai ce zice? Ok. La faza cu masina aia le-am explicat la Iasi celor care au avut ceva de intrebat si nu vreau s-o dau in off-topic.

PS: Pune faza asta pe fiecare forum, chiar daca nu stau pe unele. Poate intru si sa stie lumea ce cacao mic si mincinos sunt! E mai bine asa. Sa nu-mi mai fac prezentare!

 

Bravo Dragos!

mie imi pare reau ca nu sunt si eu acasa, ca il convocam pe baietel la o sedinta in fundatie sa ne povesteasca cum e sa vorbesti pitzigaiat. :moron:

 

@XCS111: in afara de tampeniile pe care le spui si ca pupi pe unii in fund (nu dau nume, dar se aude tzocaiala de departe, tocmai de la Bucuresti) mai mergi si fara permis cu masina... si offfff ce m-am enervat :cheers:

 

Chiar te rog sa dai nume.

Ce se aude in Bucuresti? Va salut!

 

Cat despre fundatie... hopaaa bataie in fundatie. Hai sa fad cati reusiti sa ma puneti la pamant... just for the record!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mey copil de mingi,tupeul tau nu face decat sa iti agraveze situatia...eu te-am lasat in pace ca nu ai zis nimic rau pana la faza legata de un baiat,care,din pacate,a murit...e pacat,ma copile,sa vorbesti rau despre morti...sau pana la varsta asta a ta nici unul din parinti/bunici/matusi nu s-a obosit sa-ti explice?...cat despre faptul ca te atac,stai calm,esti la 1000 de ani lumina departare de activitatile mele curente...eu doar am incercat sa arat lumii si alta fata a lui exces chemati politia...

 

 

 

As dori ca in 24h sa fie sterse toate mesajele care nu-si au locul pe un topic dedicat unui om care a trecut in nefiinta.Va multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...