Sari la conținut

Adevarata Lupta La 125 :)


ce motor ati alege?  

1.621 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

nu vreau sa ma cert cu tine dar (pusti astia)nu suntem chiar asa cum cerdeti voi in fine.......avem drujbe polizoare voi aveti motoare asta e
Stai linistit ca eu nu ma cert cu tine si am mers si cu cei cu rs si cu cei cu cbr125 si chiar AM MERS CU EI :) ....doar ca ,ti-am spus ca mi se pare ceva cam de domeniul fantasticului sa faci 20000km in 3 luni ,dar ma rog ...dau eu un suc la intrunirea de la ploiesti :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 741
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

beau alcol:)))

 

ma crezi nu ma crezi ca am facut aprox 20000km e treaba ta da hai ca iti zic una bomba ieri am conddus un gsx-r de 750 si iam dat 280 pe un drum liber:)) serios vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No problem cu alcool-ul :)

 

Te cred ca ai mers cu 280 cu un gsxr750...e destul de plauzibil ,depinde si din ce an este.Modelele dupa 2004 urca pana in limitare la 299 ,asa ca e foarte posibil sa mergi cu 280 cu un gsxr 750 si nu te contest deloc. Singurul meu dubiu ,este cel referitor la numarul de km parcursi in 3 luni ,atat...in rest ,numai de bine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate credema adik...cum ma trezeam ma duceam la garaj luam motoru si ma plimbam continu pana a venit frigurile jur pe ce vrei tu acum crezi ce vrei:D bafta

Editat de rss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

De aia o paraiai tu constant pe la Ploiesti mai Cobra?...ca sa auda lumea live? ;)

 

Bai silviule am uitat sa imi dau toba jos.... de ce nu mi-ai adus si tu aminte?! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

bai frate...dc se reactualizeaza topicurile..cand nimic nu e adaugat in ele...cel putin acest topic l-am deschis d 5 ori degeaba...era acelasi post..asta a lu` puya

pls un admin sa dea niste expliatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai frate...dc se reactualizeaza topicurile..cand nimic nu e adaugat in ele...cel putin acest topic l-am deschis d 5 ori degeaba...era acelasi post..asta a lu` puya

pls un admin sa dea niste expliatii

Pt. ca atunci cand voteaza cineva in el apare ca si cum e ceva scris in el :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...