Sari la conținut

11 - 12 Octombrie 2008, Sf.constantin Si Elena, Bulgaria


bubucaty
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am gasit cazare exact langa apele termale, hotelul fiind langa mare. Lumea face plaja si baie in mare, nu mai spun de bazinele cu apa termala. Atmosfera liinistita, placuta, ideala pt a-ti petrece un sfarsit de saptamana relaxant. Acum suntem la micul dejun, urmand ca in minutele urmatoare sa invadam plaja de aici, care by the way, e minunata, larga, cu nisip fin , fara scoici. Pretutri mai mult decat acceptabile, pt doritorii de peste si fructe de mare avem chiar langa noi o corabie-restaurant care poate satisface orice fel de gusturi in materie.

Cam atat de pe meleaguri bulgaresti, va salut si va astept cu mare drag ! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dau la toata lumea...fara numar, odata in viata faci....19 ani. :rock:

 

 

Baaa.... nu fi obraznic. :unsure: Daca eu nu beau de fel, nu inseamna ca voi nu va puteti face praf, trebuie sa va pazeasca cineva nu?

 

 

Da , sambata la 10 dimineata in Petromul din apropierea vamii Giurgiu, nu ai cum sa-l ratezi sau sa nu-l gasesti. Fara bomboane ca sunt la regim...

 

Drum Bun Rock... God Speed...

 

Si la Multi Ani...

 

Ne auzim peste vreo 4 zile ca apar si eu prin tara... momentan tot pe mare... pe la Le Havre...

 

Salutari Fetelor...

 

PS: - mercy Ardei ptr invitatie,... Vedeti ce faceti acolo

 

Ale Bune...

 

G.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drum Bun Rock... God Speed...

 

Si la Multi Ani...

 

Ne auzim peste vreo 4 zile ca apar si eu prin tara... momentan tot pe mare... pe la Le Havre...

 

Salutari Fetelor...

 

PS: - mercy Ardei ptr invitatie,... Vedeti ce faceti acolo

 

Ale Bune...

 

G.

Multumesc mult, Capitane...te asteptam acasa, poate mai prindem o tura impreuna....pe uscat! Drum bun si ape linistite! :unsure:

 

Acum ne-am intors, a fost dupa cum ma si asteptam, o tura frumoasa intr-o companie placuta. Poze in curand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit cazare exact langa apele termale, hotelul fiind langa mare. Lumea face plaja si baie in mare, nu mai spun de bazinele cu apa termala. Atmosfera liinistita, placuta, ideala pt a-ti petrece un sfarsit de saptamana relaxant. Acum suntem la micul dejun, urmand ca in minutele urmatoare sa invadam plaja de aici, care by the way, e minunata, larga, cu nisip fin , fara scoici. Pretutri mai mult decat acceptabile, pt doritorii de peste si fructe de mare avem chiar langa noi o corabie-restaurant care poate satisface orice fel de gusturi in materie.

Cam atat de pe meleaguri bulgaresti, va salut si va astept cu mare drag ! :unsure:

Rugaminte: spuneti-mi la ce hotel ati gasit cazare, vrem si noi sa repetam figura asta cat de curand. Si poze! O groaza de poze :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O plimbare frumoasa cu aventuri si bai termale pe masura. Compania placuta si meleagurile superbe au facut din aceasta escapada bulgareasca un sfarsit de saptamana revigorant si deosebit de placut. Va multumesc mult, dragi companioni!!!

Editat de phantom21042003
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rugaminte: spuneti-mi la ce hotel ati gasit cazare, vrem si noi sa repetam figura asta cat de curand. Si poze! O groaza de poze :D

Ti-am dat PM, pt alte intrebari , tot pe privat pls.

 

Copii, lucram din greu la poze, cu putin noroc, deschidem topic cu cateva din amintirile acestui weekend.

Vorba lui Carmen, zilele au trecut prea repede parca!!! :unsure:

Super oameni, super vreme, super zile, super bai, totul de nota 10 !!

Am scapat de tanti de la receptie, voia sa ma tina prizoniera, si zambea intr-un anume fel la mine de m-a luat cu fiori :D

Sa vedem data viitoare cum scap :D

Oameni buni , mi-a placut cum s-a mers in grup , va multumesc pt prezenta, carisma, felul vostru de a fi, m-am simtit foarte bine in prezenta voastra. Si mai vreau , da? :rock:

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La o numaratoare scurta au fost 18 motoare? . Imi pare rau ca nu am putut sta si astazi

 

Asteptam poze de la apele termale

Ieri dimineata erau 22 dupa numaratoarea mea, probabil le-ai numarat pe seara si devreme, ca eu am mai intarziat prin Varna si dupa ce s-a lasat noaptea au mai aparut si cei 3 brasoveni.

 

Oricum in valtoarea evenimentelor am uitat sa spun "Robert, la multi ani!" si sa multumesc de distractie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...