Sari la conținut

Miercuri 28 Sep Seara


bandi
 Share

Postări Recomandate

seara asta, pe la 8 jumate, in timp ce-mi rodeam unghiile in conserva ca n-ajunsesem la arc, la spitalul de urgenta floreasca parcate fo' 6-7 motoare de diferite tipuri, inclusiv un motopolitzist. any news?... sper ca nu ceva foarte grav (acu' 2 saptamani plimbam sh io ursu' pe culoare, am fost destul de norocos...)

 

ride safe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

seara asta, pe la 8 jumate, in timp ce-mi rodeam unghiile in conserva ca n-ajunsesem la arc, la spitalul de urgenta floreasca parcate fo' 6-7 motoare de diferite tipuri, inclusiv un motopolitzist. any news?... sper ca nu ceva foarte grav (acu' 2 saptamani plimbam sh io ursu' pe culoare, am fost destul de norocos...)

 

ride safe

nu s-a intamplat nimic grav

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu s-a intamplat nimic grav

 

 

da, 'nimic grav'....un idiot cu un renault megan i-a taiat fata motociclistului si l-a trimis pe ...jos...

noroc ca baiatul se pare ca nu e foarte sifonat (avea costum complet), dar va fi tinut la floreasca in seara asta...

dar totusi e CEVA GRAV : un ACIDENT!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motociclistul a cazut si s-a lovit cu spatele de un copac. Nu isi putea misca picioarele si il durea tot corpul. probabil leziuni la coloana.

A recunoscut ca avea viteza (70-80)depasind masinile prin dreapta. Nu mai stiu ce s-a intamplat dupa ce a venit Politia, pt ca am plecat. Nu avea rost sa mai stau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motociclistul a cazut si s-a lovit cu spatele de un copac. Nu isi putea misca picioarele si il durea tot corpul. probabil leziuni la coloana.

A recunoscut ca avea viteza (70-80)depasind masinile prin dreapta. Nu mai stiu ce s-a intamplat dupa ce a venit Politia, pt ca am plecat. Nu avea rost sa mai stau

mai, terminatzi cu afirmatziile ca vorbitzi aiurea.

nu s-a lovit de copac ci doar de bordura.

isi putea misca picioarele si il durea doar spatele

nu avea viteza aia, asta a fost norocul lui

acum se afla la spital si nu are nici o fractura sau leziune interna.cu ceva repaos la pat o sa fie ca nou

problema GRAVA a fost ca salvarea a venit dupa aprox. 30 de min. de la apelare.noroc cu ajutorul politistilor de la fatza locului care s-au dus pur si simplu sa "vaneze" o salvare pe traseu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai, terminatzi cu afirmatziile ca vorbitzi aiurea.

 

Nu vorbesc aiurea :banana: Eu eram ala care il tinea de mana si i-a aprins o tigara ca sa il linisteasca, ca tremura mai ceva ca la 220 si mi-a spus ca s-a lovit de copac dupa ce a cazut. Asta in timp ce prietenii lui isi anuntau iubitele.

E posibil sa se fi lovit de bordura, nu stiu, eu am ajuns acolo la 2 minute dupa accident, dar cel care era intins pe jos asa mi-a spus mie si celor care il intrebau unde s-a lovit.

 

Bine ca isi revine, nu mai conteaza acum unde s-a lovit. bafta si sanatate multa :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu unul nu prea inteleg treaba asta cu secretul asupra celui implicat....O fi Tariceanu !? :banana:

Insanatosire grabnica !

Poate nu vrea omul sa stie lumea ca a avut el accident, ce credeti ca toti au scris aic la rubrica asta?

Oricum oricine ar fi insanatosire grabnica si sanatate, ca fara de ea nu mai putem calari motoarele.

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A auzit cineva de accidentul de la Biserica Armeneasca(Mosilor).

Din cate am inteles sa lasat cu :banana:

1. Ce cand cum unde? :D :cheers:

2.Pentru asta trebui sa fai un topic separat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ai cam nimerit-o aici.

 

Multa sanatate!

Ba va contazic :banana: .motoreta e doar putin julita pe partea dreapta. :cheers:

Cat despre identitate, probabil o sa povesteasca cel in cauza peste cateva zile cand o sa iasa din spital.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...