Sari la conținut

Halloween Beibi!


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

Aduc eu popcornul, that I gotta see :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 433
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

so, cum mai stati cu pregatirile de halauin? :( eu si pisi am cam rezolvat. pisi a rezolvat si costumatia, pantalonii cu care va veni, sa nu va speriati, asa au ajuns in urma accidentului pe care l-a avut ieri. mama lor de tarani cu jeepane :( .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so, cum mai stati cu pregatirile de halauin? :( eu si pisi am cam rezolvat. pisi a rezolvat si costumatia, pantalonii cu care va veni, sa nu va speriati, asa au ajuns in urma accidentului pe care l-a avut ieri. mama lor de tarani cu jeepane :( .

a avut accident cornoholio??? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu accident... doar ca un personaj intr-un 4X4 a binevoit sa schimbe banda peste mine si m-a parcat sub alta masina :lol:

In afara de tuning la haine si la motor am scapat ok :lol: doare putin pe colo colo dar are cine sa pupe sa-mi treaca :(

 

bine ca esti tu ok, asta conteaza, chiar daca ai avut "ocazia" sa-ti personalizezi costumul :(

Editat de dya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neatza ppl! bine ca razvan e ok, deja ma luase un gol prin stomac....eu am terminat ieri capitolul costumatie. gata. am scapat de stres. acum ma pregatesc de distractie...ieri am incercat o varianta de make up. pentru ca e water proof, m-am chinuit pana m-am dus la nani sa sterg movul din sprancene...dimineata cine pana mea se mai putea da jos din pat. abia m-am smuls de pe perna...si evident, inca sterg la make up. se uita lumea cam ciudat in departament, dar asta e..unii au si zile mai putin bune. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am luat macheala azi, plus sclimpici si fluturasi, plus restul materialului pentru fustitza :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se anunta o noapte luuuuuuuunga...si cum nu am motor pot bea si alcool...

pai alcool pentru tine nema, ca ai 10 ani. dar daca vrei iti aduc trotineta pustiului./..are si frana. :( si te poti da racing prin paw sau deh hard enduro pe scari....ca beci nu cred ca avem la paw. dar poti dona banii de alocatie. si primesti un cico. fara zahar ca am vazut ca statisticile referitoare la obezitate sunt alarmante. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se anunta o noapte luuuuuuuunga...si cum nu am motor pot bea si alcool...

 

bun, am cu cine bea. da' vezi ca facem share la trotineta pustiului, demult vroiam sa fac un trial pe scarile alea. daca-l fac si-n costum de zana, cu atat mai bine... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai alcool pentru tine nema, ca ai 10 ani. dar daca vrei iti aduc trotineta pustiului./..are si frana. :( si te poti da racing prin paw sau deh hard enduro pe scari....ca beci nu cred ca avem la paw. dar poti dona banii de alocatie. si primesti un cico. fara zahar ca am vazut ca statisticile referitoare la obezitate sunt alarmante. :lol:

 

 

are ABS? beau vinifruct si sampanie robi-bubble, sau cum ii zice, daca nu vin cu gsm=ul si cand nu ma vede nimeni torc in brifcor, si dupa aia enduro :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu...bolnav? tu si cu doctorii ce mai sustineti asta, dar voi sunteti prea putini. Vocile imi spun sanatos si cum ele is mai multe, le cred pe ele. In alta ordine de idei, n-am fratiori...am avut niste surioare, dar le-am amanetat ca sa imi cumpar eu mobra :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne multumim si cu tine. ce sa facem? dar sa vii cu tot cu voci. o sa ma uit dupa cel mai tanar participant la party.... :( si vin si cu trotineta...in alta ordine de idei va asteptam cu drag la party. nu e orice party, vrem sa va lasam fara bani. e un party caritabil si ne bazam pe voi sa fiti asa cum ati fost mereu. sufletisti. pups si spor la echipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se anunta o noapte luuuuuuuunga...si cum nu am motor pot bea si alcool...

 

vaaaaai, n-ai motor? si cauti frate pe forum de motociclisti, unde s-a adunat la pufozite de la pufozite de la creme de la motociclism? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne multumim si cu tine. ce sa facem? dar sa vii cu tot cu voci. o sa ma uit dupa cel mai tanar participant la party.... :( si vin si cu trotineta...in alta ordine de idei va asteptam cu drag la party. nu e orice party, vrem sa va lasam fara bani. e un party caritabil si ne bazam pe voi sa fiti asa cum ati fost mereu. sufletisti. pups si spor la echipat!

 

Io zic sa te uiti in sus dupa el, c-am auzit ca-i mai dulapior de fel :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vaaaaai, n-ai motor? si cauti frate pe forum de motociclisti, unde s-a adunat la pufozite de la pufozite de la creme de la motociclism? :(

 

motor am, dar e la doftor saracutu...a umblat prin ploaie si a racit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motor am, dar e la doftor saracutu...a umblat prin ploaie si a racit.

 

 

oooo, salacutul..... :( ....poor little thing.....

 

p.s. nenea antisocialul, deci pana la coada dvs in ce va costumati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motor am, dar e la doftor saracutu...a umblat prin ploaie si a racit.

Aspirina saracului?? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oooo, salacutul..... :lol: ....poor little thing.....

 

p.s. nenea antisocialul, deci pana la coada dvs in ce va costumati?

 

doftoru o zi ca 2 sapt sta in carantina pana vin pesele :lol:

 

in porcusoru isteric...comentezi?!? :( :(

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt un porc in general,antisocial, isteric nu is, dar ma costumez in isteric cu aceasta ocazie...sunt antisocial, inganfat si salbatic...asa mi s-a spus :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...