Sari la conținut

Voshod


iuli-voshod
 Share

Postări Recomandate

voshod de vanzare in ploiesti....fara acte....urgent....

 

 

LE: :laugh: are si bordul dar nu e montat....lipsa instalatie electrica si magnetou,are napolitana.....astept oferte pe PM si la telefon: cata 0730897213 , radu 0727717746...hai va rog eu scapatima de el ....3 mil jumate ....350 ron ...salut...

post-17038-1229158435_thumb.jpg

post-17038-1229158449_thumb.jpg

post-17038-1229158458_thumb.jpg

post-17038-1229158465_thumb.jpg

post-17038-1229158481_thumb.jpg

Editat de kta_bmxpunk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

poate sunt offtopic, dar stiu pe cineva care vinde un voshod 3 m din '92 la 12 mil vechi...moto e pe numele meu si se afla in jud CS, daca e cineva interesat pm me

ce stie sa faca de banii astia?!?...adica mi se pare enorm pretul...pe al meu am dat 200 de euro(7 mil) si are motorul nou e in rodaj;...e modificat ceva?!?...da si tu mai multe detalii!!! :smoke: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"danyoldmoto ajunge mai greu sa le ia..."

 

 

si ai idee de unde fac si eu rost de una functionala?

 

nu stiu de unde ai putea sa faci rost de una... daca aflu ceva te anunt!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! daca tot fac parte din categoria proprietarilor de Voshod, m-am gandit sa adaug si eu niste poze!

bine ma Fanele;...chiar vroiam sa-ti spun sa pui poze cu al tau:)...super marfa;arata ff bine...RESPECT!!!... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna am avut si eu Voshod si pot sa zic ca lam iubit:D mia fost foarte drag pt ca si facut datoria la cel mai mare rang:Dlam facut cross si o vara intreaga am tras pe el fara sa mi se strice macar odata si mergea k un adevarat cross credetima deci iubitile si ingrijitile cei care le aveti Akum eu lam vandu pt k am avut nevoie de bani dar sincer regret. Miau mai ramas piese ATENTIE SET NOU!! pentru 3m cu o evacuare piston segmenti blot cilindru NOI NOUTE Un cadru intreg cu acte...Dak sunteti interesati de ceva vorbim tel 0742721688 sau messenger danny_pintilie@yahoo.com

 

 

 

SA AUZIM DE BINE!!!! :o :(

 

Buna am avut si eu Voshod si pot sa zic ca lam iubit:D mia fost foarte drag pt ca si facut datoria la cel mai mare rang:Dlam facut cross si o vara intreaga am tras pe el fara sa mi se strice macar odata si mergea k un adevarat cross credetima deci iubitile si ingrijitile cei care le aveti Akum eu lam vandu pt k am avut nevoie de bani dar sincer regret. Miau mai ramas piese ATENTIE SET NOU!! pentru 3m cu o evacuare piston segmenti blot cilindru NOI NOUTE Un cadru intreg cu acte...Dak sunteti interesati de ceva vorbim tel 0742721688 sau messenger danny_pintilie@yahoo.com

 

 

 

SA AUZIM DE BINE!!!! :laugh: :moto:

O sa pun poze cu setu si cu Cadru cadru e complet asteapta sa fie pus un motor si gata:Dsi e in stare perfecta;)

post-14580-1230987489_thumb.jpg

post-14580-1230987527_thumb.jpg

post-14580-1230987581_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna am avut si eu Voshod si pot sa zic ca lam iubit:D mia fost foarte drag pt ca si facut datoria la cel mai mare rang:Dlam facut cross si o vara intreaga am tras pe el fara sa mi se strice macar odata si mergea k un adevarat cross credetima deci iubitile si ingrijitile cei care le aveti Akum eu lam vandu pt k am avut nevoie de bani dar sincer regret. Miau mai ramas piese ATENTIE SET NOU!! pentru 3m cu o evacuare piston segmenti blot cilindru NOI NOUTE Un cadru intreg cu acte...Dak sunteti interesati de ceva vorbim tel 0742721688 sau messenger danny_pintilie@yahoo.com

 

 

 

SA AUZIM DE BINE!!!! :o :(

 

 

O sa pun poze cu setu si cu Cadru cadru e complet asteapta sa fie pus un motor si gata:Dsi e in stare perfecta;)

Salut!! frumos Voshod ai avut mann;pacat ca l-ai dat:(...ia spune-mi si mie de la ce e furca aia?!?ca de voshod nu e sigur; am mai vazut asa ceva pe un minsk si m-ar interesa si pe mine...toate bune;ti-am dat add pe mess mai vorbim acolo!!! bafta!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare frati voshodisti! eu m-am decis sa vand Voshodul in primavara -vara... dar vreau sa il "predau" intr-o stare buna de functionare si pt asta am nevoie de cateva chestii!

- o sugestie despre cum sa fac o garnitura la chiuloasa!(am inteles ca se poate face din cupru, dar de unde sa fac eu rost de foitza de cupru???? :o )

- si placutze de ambreiaj! :(

 

De placutze de ambreiaj fac eu rost ... dar la garnitura am nevoie de sfaturi! ca cea pe care o folosesc nu este prea buna...

ms anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare frati voshodisti! eu m-am decis sa vand Voshodul in primavara -vara... dar vreau sa il "predau" intr-o stare buna de functionare si pt asta am nevoie de cateva chestii!

- o sugestie despre cum sa fac o garnitura la chiuloasa!(am inteles ca se poate face din cupru, dar de unde sa fac eu rost de foitza de cupru???? :o )

- si placutze de ambreiaj! :(

 

De placutze de ambreiaj fac eu rost ... dar la garnitura am nevoie de sfaturi! ca cea pe care o folosesc nu este prea buna...

ms anticipat!

Intai de toate ia si bea o bere;la cutie.

Dupa aia taie din tabla cutiei un cerc la dimensiunea dorita si pune-l intre cilindru si chiulasa.Apoi strangi cu masura,sa nu strici filetele.

Dupa ce ai facut chestia asta cauta un motor prapadit de Mobra si ia de la el discurile de ambreiaj.Din cate imi amintesc eu se potrivesc la Voshod.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intai de toate ia si bea o bere;la cutie.

Dupa aia taie din tabla cutiei un cerc la dimensiunea dorita si pune-l intre cilindru si chiulasa.Apoi strangi cu masura,sa nu strici filetele.

Dupa ce ai facut chestia asta cauta un motor prapadit de Mobra si ia de la el discurile de ambreiaj.Din cate imi amintesc eu se potrivesc la Voshod.

am auzit si eu ca se potrivesc discurile de mobra! ms de sfat! si de povestea cu berea am auzit :o dar nu stiam ce sa zic! poate o sa incerc si asa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit si eu ca se potrivesc discurile de mobra! ms de sfat! si de povestea cu berea am auzit :o dar nu stiam ce sa zic! poate o sa incerc si asa!

 

 

am eu ferodouri(placi textolit de mobra)

 

a,si de preferat sa o pui cu silicon pe o parte si pe alta acea garnitura

Editat de Mihai_Mobra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu ferodouri(placi textolit de mobra)

 

a,si de preferat sa o pui cu silicon pe o parte si pe alta acea garnitura

de ce il vinzi ma Fanele?!?:(((...

nu pune silicon ca se arde; pune-o asa cum e si strange CU MASURA piulitele;bafta la reparat!!!>:laugh:<... :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu ferodouri(placi textolit de mobra)

 

a,si de preferat sa o pui cu silicon pe o parte si pe alta acea garnitura

 

 

ferodourile tale sunt bune , noi sau in ce stare? daca sunt bune cumpar cateva de la tine si daca esti dispus sa le vinzi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ferodourile tale sunt bune , noi sau in ce stare? daca sunt bune cumpar cateva de la tine si daca esti dispus sa le vinzi!

 

am dau cu 15 lei(5 la numar) noi noute!

posibil ca tie sa iti trebuiasca mai multe,nu stiu cum este ambreajul la voshod

 

ptr. Iuli:cum s se arda siliconul?pana acum mie nu mi s-a intamplat,aaa,daca pui din ala cu 1 leu 30 baxuri sigur ca nu este bun!

baga unul rosu 2+2 si o sa vezi ca o sa tina mult si bine

P.S:daca ai cheie dinamometrica este si mai bine(dar nu stiu cat de mult de strang piulitele......4 DecaNewton?nu,nu,nu,....nu mai stiu...)

in orice caz,da-mi PM si vorbim

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce semnalizari ptr spate imi recomandati si mie;vreau noi sau in stare foarte buna dar sa fie mai ieftioare asa ca ptr stundenti ca deh:P...aveti careva de dat?!?

ca nu mai vreau sa stau sa lipesc la ale mele:( ca amandoua sunt rupte:(......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...