Sari la conținut

Vrea Cineva Maine Pe Cheia?


Purghy
 Share

Postări Recomandate

A fost tare misto in excursie. Pacat ca la intoarcere m-am pierdut de restul grupului. Oamenii rapizi in fata, aia mai lenti in spate. Si totusi cumva i-am ratat pe toti... :laugh:

 

Sa stiti ca mancarea aia din Brasov a picat tare rau. Si oboseala, si mancarea - n-am prea mai fost sigur pe mine la intoarcere, asa ca a trebuit sa o iau ceva mai incet. Data viitoare nu mai iau decat un fel de mancare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cunosc asta cu pierdutu'. Am practicat-o si eu de cateva ori :laugh:

Eu parca tin minte ca ne-ai depasit o data...Eu si Purghy am ramas ultimii..si mergeam cu 80.

Opriri au fost in Rompetrol-ul de dupa Comarnic si cateva minute la Petromul din Ploiesti. Dupa care am luat-o prin oras.

Editat de CosX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cunosc asta cu pierdutu'. Am practicat-o si eu de cateva ori :laugh:

Eu parca tin minte ca ne-ai depasit o data...Eu si Purghy am ramas ultimii..si mergeam cu 80.

Opriri au fost in Rompetrol-ul de dupa Comarnic si cateva minute la Petromul din Ploiesti. Dupa care am luat-o prin oras.

Hei! Am ajuns si eu acasica, deh, Berceniul e departe... Nici eu nu inteleg cum ai ramas in urma ca am mers chiar incet de cred ca m-au injurat toti. Dar a fost foarte frumos... Hai cu pozele cu coastele! :laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, eu am luat-o pe centura. De aia nu v-am mai gasit. Desi cel mai probabil am trecut pe langa cei din fatza in Comarnic. E, data viitoare o sa tin minte sa intreb pe unde ne mai regrupam. :laugh:

 

Hei! Am ajuns si eu acasica, deh, Berceniul e departe... Nici eu nu inteleg cum ai ramas in urma ca am mers chiar incet de cred ca m-au injurat toti. Dar a fost foarte frumos... Hai cu pozele cu coastele! :laugh: :)

 

Pai nu in urma, inainte. :D Am tot sperat sa-i vad pe cei din fata opriti pe undeva. Dar cand am vazut ca nu mai dau de ei, m-am oprit de abia la o benzinarie de pe centura. Voi deja erati pe alta directie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamnie doamnie fanfane ne-ai speriat un pic ca te-ai pierdut!! Las ca data viitoare mergem toti la unison. Stabilim o viteza de croaziera de comun acord si aia e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu inteleg cum ai ramas in urma ca am mers chiar incet de cred ca m-au injurat toti.

Nu te-a injurat nimeni, a fost placut la intoarcere sa mergem mai incet. A fost frumos, iar companionii pe masura.

Ne vedem la proxima plimbare. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au iesit super, alea de pe traseu. Pacat ca n-a fost o excursie pt. facut poze ca mai mult ca sigur ca ne apuca noaptea pana sa ajungem la Cheia.

Restaurantul mi s-a parut exceptional (inauntru). Dar nu i s-a parut nimanui ca are un nume de... inmormantare?

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crede-ma ca m-am abtinut sa ma opresc la pozat de cate ori am vazut ceva demn de luat in seama. ma enerveaza si manusile astea de iarna care m-i le-am luat ca se pun foarte greu inapoi pe mana si m-am lasat pagubas. ramane sa fac poze cand plec singur in tura sa nu stea nimeni dupa mine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos scoate fisheye-ul ala. Mai mai ca imi vine sa ma apuc de strans bani sa iau si eu unu :laugh:

Pana scoteam eu casca, cagula manusile...facut poza...pus casca, cagula manusile...disparea tot chefu de pozat..plus ca ar fi trebuit sa astepte ceilalti pana imi satisfaceam talentul fotografic :)

Editat de CosX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt Bigduke, adica radu care o lua de nebun :laugh: . Oricum nici voi nu veneati la mult timp in urma mea desi eu am mers cu mult mai mult decat 80 :D . Oricum si mie mi-a placut excursia si ma bucur ca am intalnit lume buna. O sa pun si pozele maine ... trebuie sa le developez :laugh: .

Daca nu v-a displacut prezenta disparitia si iar prezenta (si tot asa ) mea poate ne mai grupam.

Intr-adevar four roses :) ... dar coastele sunt de exceptie si ionut poate confirma!

 

Si eu sunt din berceni ... chiar am trecut pe langa tine pe la tineretului :D

Editat de BigDuke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data viitoare poate reusim si o poza de grup la un moment dat. Punem poza si identificam participantii pe ea. :laugh:

 

Eu n-am facut nici o poza. V-am vazut cu aparate serioase si am zis ca va las pe voi. In plus, tre sa gasesc o modalitate de a tine aparatul la indemana, ca mi-ar fi luat si mie cate o pauza de 3 minute la fiecare poza.

 

Apropo de peisaje, ati ajuns vreodata la Manastirea Crasna ? Voiam sa va sugerez sa ajungem juma de ora si pe acolo, dar am trecut de ea imediat dupa ce m-am intalnit cu voi. Sa vedeti acolo cate poze ati face...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...