Sari la conținut

Caut Nipru


lazar_viorels
 Share

Postări Recomandate

Salut. Depinde, ce cauti, ce vrei de la el, ce ceri, ce oferi... Am un Nipru in lucru. Din ce scrie la tine la <profile> esti din Calarasi. Nu e asa o mare problema. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
..si vrei sa si mearga?

Normal sefu ca tre sa mearga.Ce are pretul cu mersul.Mai avem putin pina la craciun.Fi si tu mai ingaduitor cu cei tineri,da-i omului un sfat o vorba buna poate te cinsteste cu un wiski si o cana de vin fiert la Apasu. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal sefu ca tre sa mearga.Ce are pretul cu mersul.Mai avem putin pina la craciun.Fi si tu mai ingaduitor cu cei tineri,da-i omului un sfat o vorba buna poate te cinsteste cu un wiski si o cana de vin fiert la Apasu. :P

:crack: ..pai ma gandeam si eu ca poate vrea sa ajunga pe ia pana acasa!! ..un sfat, zici? :laugh: hai sa cautam babe vaduve, care au nipre de pe la raposti... O cana de vin la arpasu? Asta da, de o saptamana ma gandesc la ea :)

...nipru la 300 e atat dispun(stiu ca valoare lui este mult mai mare)

mah, ..la banii astia gasesti doar fara acte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niprul meu e din nou la vanzare 300 de euro. Are acte e functional si se afla in Galati

0724042348 Alex

 

Sau un schimb cu ceva mai mic si cu atas. Asta as fi prima optiune.

Editat de kama3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niprul meu e din nou la vanzare 300 de euro. Are acte e functional si se afla in Galati

0724042348 Alex

 

Sau un schimb cu ceva mai mic si cu atas. Asta as fi prima optiune.

Salut,daca vrei iti pot oferi un voshod cu acte,are secmenti ,piston,lant,pinioane noi(id lazar_viorels)sau tel :0727595175

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
sal man stiu un nipru la un mos dr nu prea vrea sal dea ,are dragoste mare de el pt ca fura pepeni an atas ca un haiduc ,nustiu sa mai ancerc sa al conving si te anunt :D

 

 

Te intelegi tu cu mosu' ca doar esti si tu haiduc. Am vazut ca ai Mz-u preparat de haiducie. :smoke: :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

pai eu zic sa vb cu nea Dany ca zicea ca pregateste ceva ca in filmele alea :). Hai sa traiesti domnu Mikulaish. Doar stii ca si pe dansul il interesau de SImson chestii.

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...