Sari la conținut

KTM 990 SMT (T- de la ,,touring")


petrica
 Share

Postări Recomandate

In martie KTM, va lansa (printre alte modele) si un model ,,soselisto-tourerist" care pe langa up-grade-ul ce sa facut la motor, arata si intr-un mare fel !

Actualul 2V la 75grade, urca de la 98CP, la 115CP. Modelul are la baza modelul 990SMC, caruia i s-au mai atasat diverse plastice, facandu-l mai potrivit si pentru turele lungi. Pret ... 12390 euro.

 

Mie unul imi place ! ..... voua ?

post-10224-1228226679_thumb.jpg

post-10224-1228226705_thumb.jpg

post-10224-1228226718_thumb.jpg

post-10224-1228226729_thumb.jpg

post-10224-1228226749_thumb.jpg

post-10224-1228226754_thumb.jpg

post-10224-1228226760_thumb.jpg

post-10224-1228226766_thumb.jpg

Editat de petrica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ce numar ??? :laugh:

 

daca nu ma insel, in numarul de martie, cel mai tarziu. va fi test calumea, pe circuit, pe strada, nu prezentare sau traducere din articol din afara. si eu sunt curios ce o sa fie de capul lui si cum or sa vina baietii de la test (sper cu ranjetul pana la urechi, cu permisul in buzunar si cu genunchii tociti :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu ma insel, in numarul de martie, cel mai tarziu. va fi test calumea, pe circuit, pe strada, nu prezentare sau traducere din articol din afara. si eu sunt curios ce o sa fie de capul lui si cum or sa vina baietii de la test (sper cu ranjetul pana la urechi, cu permisul in buzunar si cu genunchii tociti :laugh: )

 

... martie 2009 ? ............. pai atunci, mobra se gaseste si in magazine !

Chiar nu a facut nimeni nici un test cu asa ceva, pe afara ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... martie 2009 ? ............. pai atunci, mobra se gaseste si in magazine !

Chiar nu a facut nimeni nici un test cu asa ceva, pe afara ?

 

pai... e foarte simplu. testul se va face undeva la sfarsitul lunii ianuarie si cel mai sigur revista pe februarie va fi gata inaintea testului. alta solutie nu cred ca exista. revista pe februarie se face in ianuarie, revista ep martie se face in februarie. daca vrei, iti pot lasa pe pm adresa de mail a celui care se va ocupa de test, si cand se va intoarce, iti va impartasi niste impresii la cald.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...