Sari la conținut

Locuri faine


Postări Recomandate

Super tari pozele !! Felicitari pentru poze si pentru traseele pe care le-ai facut si la cat mai multe de acest fel !!!! Apropo poate sa puna oricine poze de acest fel de pe unde a umblat sau este un topic personal ??

 

MULTA BAFTA !!!!!!! si ASFALT USCAT !! :laugh: :crack: :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

mai blue shoshon de unde ai mai nebuniile alea de poze????apar intr-o poza 4 mobre ...frumoase ce sa zic.... dar e aia din partea stanga ......olzabest.... :yikes: probabil ca si la bani....costa cat toate trei la un loc...ma uit la poza si vad ca apare si o mobra (cred) ceva mai sport...un intrus ...o honda ceva....de ce e cu voi ??e mai retras??e singurel??nu-l accepta societatea??e bine ca mai sunt oameni care fac si fapte pioase :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu chiar nefericit!

Da-mi te rog un PM cu tel lui.

Nu l-am vazut de prin 2003-2004.

 

Alex Berea de la curse daca e sa-i spui ... ( www.abracing.ro )

 

din 2003 nu l-ai vazut???pai si de ce vrei sa-ti tulburi pacea interioara ?? :scratch: ...0721208467....am constiita incarcata :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina faza cu ursu si Iepurele pai dupa atata vin cred ca se simteau si iei bine !! Frumoase poze felicitari si mai asteptam si altele ! Bafta multa si cat mai multe calatori fara peripeti neplacute !!!! :love: :cheers: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Zi-ne si noua te rog traseul pe care putem vedea aceste locuri minunate..........

 

 

Sunt cam amestecate, nu prea am rabdare .......

 

 

1. Bucuresti - Calarasi - Baneasa - Constanta

2. Bucuresti - Braila - Tulcea - Constanta - Bucuresti

3. Bucuresti - Targoviste - Bran - Fagaras - Sibiu - Cluj - Targu Lapus - Sighet- Bistrita - Sighishoara - Brasov - Campina

4. Bcuresti - Valcea- Brezoi - Voineasa -Obarsia Lotrului - Petrosani- Deva- Sebes - Sibiu - Bucuresti

5. Bucuresti - Valenii de Munte - Brasov - Covasna - Onesti - Bacau

6. Bucuresti - Giurgiu - Corabia - Turnu Severin - Craiova - Valcea- Bucuresti

7. Bucuresti - Cheia -Miercurea Ciuc - Sovata - Sighishoara- Sambata de Jos- Valcea - Pitesti -Bucuresti

 

Ce mi-am adus aminte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...