Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

:kick: :blbl: stres n-are voie. E minora, legalmente vorbind, n-are voie sa consume alcool. Dar poti s-o inviti la un suc. ;) :banana: :lol: :crack:

 

 

Aa... ia stai... de fapt, si tu esti minora, deci nici tu n-ai voie alcool. :crack: Pai cum vine asta? :lol: ... Fie, hai, o bere fara alcool aveti voie. :lol: :bow:

 

 

 

 

 

Eei... am glumit! :lol: :banana: Bine ati venit, fetelor! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mi se pare mie sau deja sectiunea cu poze a devenit mai mult o cale de a concura pentru miss motociclism.ro?

 

daca avem motocicliste frumoase, ce vrei? :banana: nu or avea unele dintre ele motor, da au suflet de motociclist :crack: lasa fetelor ca ne vedem pe la festuri si bem :lol: si atunci sa veniti si cu motoarele sa nu va admiram numai pe voi :wink:

 

@AmonRA: merci de poze...marfa rezolutia :crack: si misto fata din ele :banana: pacat ca-i cam departe ;)

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alooooooo! Kids... cioc-cioc! :lol:

 

Asta e topicul unde se prezinta fetele. O poza-doua erau de-ajuns. :blbl: Parerea mea. :wink:

 

 

Pentru catalog foto si eventualul Miss Motociclism.ro, exista topicul

 

ASTA.

 

:kick:

 

 

 

Asadar... hai cu poze, feteleee... :crack: Ca vine iarna si vor si baietii sa-si clateasca ochisorii. :crack: :lol:

 

 

 

 

;) :banana: :banana: all!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare mie sau deja sectiunea cu poze a devenit mai mult o cale de a concura pentru miss motociclism.ro?

 

mmm nu chiar cel putin din punctu meu de vedere...mi`a cerut omu poze...si nah poze :bow:

 

:blbl: :lol: stres n-are voie. E minora, legalmente vorbind, n-are voie sa consume alcool. Dar poti s-o inviti la un suc. ;) :banana: :bow: :crack:

Aa... ia stai... de fapt, si tu esti minora, deci nici tu n-ai voie alcool.Pai cum vine asta? :lol: ... Fie, hai, o bere fara alcool aveti voie. :lol: :ok:

Eei... am glumit! :lol: :banana: Bine ati venit, fetelor! :wink:

 

:kick: bine te`am gasit

:bow: eh n`avem voie :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mmm nu chiar cel putin din punctu meu de vedere...mi`a cerut omu poze...si nah poze ;)

 

asa asa....merci mult..esti o scumpa :banana: ca toate fetele de prin zona de altfel...bv voua fetelor...asfalt uscat pt cele ce au nevoie :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daciana Stanciu, 29 de ani, Bucuresti-Dristor.

A (din cauza unui pariu) si B (din necesitate) din 2004.

Nu am motocicleta, vreau un trike enduro sa ma pot plimba cu el pe coclauri (asta spre disperarea unui prieten, care e chopperist convins).

Bine v+am gasit! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kick: :blbl: stres n-are voie. E minora, legalmente vorbind, n-are voie sa consume alcool. Dar poti s-o inviti la un suc. ;) :banana: :lol: :crack:

Aa... ia stai... de fapt, si tu esti minora, deci nici tu n-ai voie alcool. :crack: Pai cum vine asta? :lol: ... Fie, hai, o bere fara alcool aveti voie. :lol: :bow:

Eei... am glumit! :lol: :banana: Bine ati venit, fetelor! :wink:

Stai linistita,nu trebuie sa-mi dai voie sa beau alcool,daca asta vreau sa fac.Numai de tata mai ascult din pasti in craciun :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daciana asta e singurul trike enduro pe care il cunosc. Isi face treaba f bine in teren si pe sosea o tii linistit in 90-100. E Ural Gear-up folosita in armata austriaca, si in teste pt parasutistii Spetznas in Rusia. Practic e facut sa te distrezi, il conduci cu A.

post-4291-1163975186_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

helou helou..ma numesc diana sunt din bucuresti si am aproape 19 ani :blbl: ..am "boala"asta de mica..imi plac super sporturile si touringurile..nu am moto inca iar de A sper sa dau in martie in secret :lol: (daca afla ai mei ma omoara) :banana: ..mi-as dori enorm un motor dar singura solutie este sa mi-l iau bin banii mei..sau doneaza cineva? :lol: ..ce sa mai zic..cam atat despre mine..pentru informatii suplimentare...aveti adresa de mess :banana: ..asfalt uscat tuturor :crack: P.S aici o poza cu mine cu niste catei..ca daca moto nu am :wink: :crack: .....aa si smokey scz pt topicurile noi..nu am stiut unde sa postez..sorry :lol: ;) :kick:

post-13860-1164219250_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...