Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Doat nevasta-ta este practicanta de asa ceva :crack:

 

Eu sunt Alina, nevasta lui Bikerz, am 22 de ani si locuiesc in Catanzaro, Italia :what:

"Calaresc" o Honda CR 125 model 2004 ( fosta motocicleta a sotului meu )

 

Cateva poze cu mine:

Toata admiratia pt ce faci, jos palaria :crack: . Da o intrebare, ce e aia de langa pedala de frana in poza cu wheelie-ul ca nu imi dau seama?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu-s inca motociclista,dar peste vreo 4-5 ani o sa-mi pot cumpara una(vreau un chopper).Momentan am 14 ani dar pana la 18-19 o sa-mi pot strange bani de motocicleta :ok:

 

 

sper ca aveti chef si de mine,asa mica cum sunt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu-s inca motociclista,dar peste vreo 4-5 ani o sa-mi pot cumpara una(vreau un chopper).Momentan am 14 ani dar pana la 18-19 o sa-mi pot strange bani de motocicleta :ok:

 

sper ca aveti chef si de mine,asa mica cum sunt

 

pana iti ei motocicleta.... iti urez bafta la bac

bine venisi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna irina

stres, bine ai venit

 

am fost duminica pe transfagarasan si am vazut foarte multi motociclisti, dar din pacate nu am vazut motocicliste decat ca pasagere. e drept ca nu i-am vazut chiar pe toti care erau pe acolo in week-end, dar am ramas totusi cu senzatia ca eu personal nu vad nicicum fetele care isi conduc singure motoarele. unde sunteti fetelor? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna irina

stres, bine ai venit

 

am fost duminica pe transfagarasan si am vazut foarte multi motociclisti, dar din pacate nu am vazut motocicliste decat ca pasagere. e drept ca nu i-am vazut chiar pe toti care erau pe acolo in week-end, dar am ramas totusi cu senzatia ca eu personal nu vad nicicum fetele care isi conduc singure motoarele. unde sunteti fetelor? :ok:

Din pacate eu inca nu am motor.La vara o sa apar si eu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde sunteti fetelor? :hug:

 

Io, in general, sunt mai mult la munca sau ma deplasez intre munci. "Vizibila" in libertate in Buc, in orice zi a saptamanii, mai putin sambata, cand ma poti vedea unde te astepti mai putin... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut comunitatea moto!Felicitari fetelor indraznete si baietilor care inteleg sa ne dea o sansa!

M-am gandit sa ma prezint,nu de alta dar aspir la titlu de MEMBRA-deocamdata sunt doar un membru care isi da cu stangul in dreptul...rog pe aceasta cale administratorii sa ma ajute :crack:

Revenind la subiect...sunt Andu,din Bucuresti.Eu si motoarele..asta e poveste lunga si incurcata,dar finalul se anunta fericit..voi fi intr-o zi o mica motociclista :P

Numai bine si..asfalt uscat! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! io sunt corina si de ceva vreme mi s-a activat si mie microbul cu moto.. cu ajutorul stiu io cui.. si nu spun, dar ii multumesc din suflet .. si stie asta :D

am inceput scoala de vreo 2 saptamani, n-am decat vreo 5 sedinte dar ma tin pe motor si-mi place la nebunie

probabil ca voi avea unul al meu ... in primavara si ala va fi unul sport ...cred ca un zzr (dar pana atunci tre sa mai fac niste tractiuni... ca sa-l strunesc :crack: )

sunt din bucuresti, jurist, "muntzomana" dar in ultima vreme nu prea am mai avut timp de drumetii, soferita de 10 ani.. (deci.. atentie la cometarii .. toate femeile conducatoare auto sunt asa si pe dincolo :P )

ma bucur ca sunt printre voi si abia astept sa ne cunoastem "live" :lol:

bafta multa si sa auzim de bine

:kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

na bun. hai sa ma prezint si eu, ca asa-i frumos: Caly (nu, nu o plagiez pe Kali :kiss: ) din Cluj, si da, fara moto... deocamdata. daca merg bine lucrurile, anul viitor pe vremea asta o sa modific anumite date in profil.

cum am ajuns aici ca MEMBRA (nu membru, solicit ajutor de la vreun nene admin, sau cine poate face ceva in legatura cu asta, dar nu-i musai :) ) poi pana nu demult, pasiunea/atractia catre motoare se rezuma la salivat si oftat ore intregi in fata televizorului sau a pozelor cu diferite... minunatii. dar a venit un cavaler pe 100 de cai (putere) aproape negrii (verde inchis) si m-a salvat din ne-fericire :eek: si daca tot nu ma urcasem inainte pe vreun motor, m-a dus din prima intr-o excursie sibiu-carta-balea lac-vidraru-sibiu pe acelasi drum. a fost cel putin de vis. :P cu tot cu peripetiile de rigore. daca am fost sau nu pasagera buna, el stie. :D (eu zic ca da :lol: )

poate, cu putin noroc ne-om vedem pe la meeting-uri :D ,insa nu anul asta.

Multumesc pt atentie :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ma duc la un psiholog , sau la un psihiatru si ma convinge dupa vreo 27 de sedinte , cumva ,ca sunt fata, pot sa postez si eu aici, ......cu delicateţe?

sau este nevoie de ceva masuri mai hard, cum ar fi trepanatie+ceva curs de empatie rezonata, ca sa fiu on topic cu ced se intimpla pe aici...

...sa-mi fie rusine... :P

..astept cenzura!

Editat de drobu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ma duc la un psiholog , sau la un psihiatru si ma convinge dupa vreo 27 de sedinte , cumva ,ca sunt fata, pot sa postez si eu aici, ......cu delicateţe?

sau este nevoie de ceva masuri mai hard, cum ar fi trepanatie+ceva curs de empatie rezonata, ca sa fiu on topic cu ced se intimpla pe aici...

...sa-mi fie rusine... :D

..astept cenzura!

O sarit discu' sau acum ti-o venit inspiratia si ai creat postul ideal, de il pui pe toate topic-urile? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: deci...sa vedem...am constatat ca baietii sunt in general foarte prietenosi,sa zicem asa si ne incurajeaza enorm.... :crack: pe de alta parte se vaita ca fetele sunt fitoase,numai rochii,farduri si pantofi,cafele,barfe si alte alea pe capul lor si ei saracii sunt vesnic neintelesi... :baldy:

lasa ca vedeti voi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...