Sari la conținut

PREPAR MOTOCICLETE VECHI


tudosoiu_tudor
 Share

Postări Recomandate

:laugh: SALUTARE LATOTI MOTOCICLISTI CU INTENTI DE A DA REDA VITA SOVIETICELOR SI COMUNISTELOR VREAU SA VA SPUN CA TARA NOASTRA GAZDUIESTE MULTE VECHITURI MOTO SI E PACAT SA LE LASAM UITARI CEL MAI MISTO E ACHIZITIONAREA LOR SI PREPARATE AN TRUN MOD [AMERICAN CHOPPER]DACA EXISTA CINEVA HOTARAT ASTEPT SA MA CONTACTEZE DAR SA AIVA NOTIUNI DE BAZA.ULTIMUL EXEMPLU E MOTORUL MEU DIN FOTO ,NR MEU DE TEL0731865599

post-44339-1229109694_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: SALUTARE LATOTI MOTOCICLISTI CU INTENTI DE A DA REDA VITA SOVIETICELOR SI COMUNISTELOR VREAU SA VA SPUN CA TARA NOASTRA GAZDUIESTE MULTE VECHITURI MOTO SI E PACAT SA LE LASAM UITARI CEL MAI MISTO E ACHIZITIONAREA LOR SI PREPARATE AN TRUN MOD [AMERICAN CHOPPER]DACA EXISTA CINEVA HOTARAT ASTEPT SA MA CONTACTEZE DAR SA AIVA NOTIUNI DE BAZA.ULTIMUL EXEMPLU E MOTORUL MEU DIN FOTO ,NR MEU DE TEL0731865599

Pt. inceput te-as sfatui sa nu mai scrii cu majuscule. Pe forum se considera tipat. In rest succes la chopper-eala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: SALUTARE LATOTI MOTOCICLISTI CU INTENTI DE A DA REDA VITA SOVIETICELOR SI COMUNISTELOR VREAU SA VA SPUN CA TARA NOASTRA GAZDUIESTE MULTE VECHITURI MOTO SI E PACAT SA LE LASAM UITARI CEL MAI MISTO E ACHIZITIONAREA LOR SI PREPARATE AN TRUN MOD [AMERICAN CHOPPER]DACA EXISTA CINEVA HOTARAT ASTEPT SA MA CONTACTEZE DAR SA AIVA NOTIUNI DE BAZA.ULTIMUL EXEMPLU E MOTORUL MEU DIN FOTO ,NR MEU DE TEL0731865599

 

 

cruiser, daca se poate zice macar atat...

 

spor!

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P
:laugh: SALUTARE LATOTI MOTOCICLISTI CU INTENTI DE A DA REDA VITA SOVIETICELOR SI COMUNISTELOR VREAU SA VA SPUN CA TARA NOASTRA GAZDUIESTE MULTE VECHITURI MOTO SI E PACAT SA LE LASAM UITARI CEL MAI MISTO E ACHIZITIONAREA LOR SI PREPARATE AN TRUN MOD [AMERICAN CHOPPER]DACA EXISTA CINEVA HOTARAT ASTEPT SA MA CONTACTEZE DAR SA AIVA NOTIUNI DE BAZA.ULTIMUL EXEMPLU E MOTORUL MEU DIN FOTO ,NR MEU DE TEL0731865599

 

 

cu siguranta ti-a mai spus cineva asta dar o sa-ti mai spun si eu odata: ESTI RETARDAT BAAA!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: SALUTARE LATOTI MOTOCICLISTI CU INTENTI DE A DA REDA VITA SOVIETICELOR SI COMUNISTELOR VREAU SA VA SPUN CA TARA NOASTRA GAZDUIESTE MULTE VECHITURI MOTO SI E PACAT SA LE LASAM UITARI CEL MAI MISTO E ACHIZITIONAREA LOR SI PREPARATE AN TRUN MOD [AMERICAN CHOPPER]DACA EXISTA CINEVA HOTARAT ASTEPT SA MA CONTACTEZE DAR SA AIVA NOTIUNI DE BAZA.ULTIMUL EXEMPLU E MOTORUL MEU DIN FOTO ,NR MEU DE TEL0731865599

Bun venit aici

acu ai vazut si tu cum sta treaba aici ,daca stii ceva meserie cauta clienti in alta parte aici vii doar sa ajuti, asta in cazul in care iti cere cineva ajutorul sau te oferi tu sa ajuti,

succes in continuare :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor, si ma refer in general la contestatarii vehemneti, gen Mihai Mobra sau Stress, voi chiar nu mai ganditi. Daca topicul asta aparea acum 6 ani, erati toti in extaz, acum s-a uitat de unde s-a plecat? Omul poate nu a stiut pana acum de internet, pentru el asta e un vis, de a chopperi un ETZ, voi chiar trebuie sa dati cu tifla la orice new comer?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu siguranta ti-a mai spus cineva asta dar o sa-ti mai spun si eu odata: ESTI RETARDAT BAAA!!!!

Ia uite ba ca se petrec lucruri noi de cand nu mai intru eu asa des pe aici :D

Bine-ai revenit BAAAAA :smoke:

Forumeala placuta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

minunata si plina cu soare ziua de azi 19-12-08 mai ales dupa o drumetie plina de spectacol si aer curat pe malul dunari un tinut tocmai bun de haiducit pe un mz 150 si un voschod alaturi de primul colaborator an preparat vechituri,idea e ca m-am ancarcat cu energie pozitiva calarind mz ul prin codru verde an cardasie cu un nou haiduc cu o vestimentatie adecvata[ex foto] ;)

post-44339-1229722148_thumb.jpg

post-44339-1229722243_thumb.jpg

post-44339-1229722330_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

minunata si plina cu soare ziua de azi 19-12-08 mai ales dupa o drumetie plina de spectacol si aer curat pe malul dunari un tinut tocmai bun de haiducit pe un mz 150 si un voschod alaturi de primul colaborator an preparat vechituri,idea e ca m-am ancarcat cu energie pozitiva calarind mz ul prin codru verde an cardasie cu un nou haiduc cu o vestimentatie adecvata[ex foto] ;)

ce superb e voshodelul:X:X:X...ai idee pe unde gasesc si eu simeringuri ptr furca de fata?!? da-mi pm...numai bine!!!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit si multa bafta cu restaurarea fierataniilor!!! am si eu doi prieteni care desi au motoare,ei colaboreaza si restaureaza un IZH 56:)...tot respectul!!!...

am vorbit cu dani si a zis ca ajunge mai greu sa imi aduca:(...

Editat de iuli-voshod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-mi place ca si-au batut baietzii gura degeaba...omu ii da inainte cu ale lui...Bravo man.

Si acum ca o parere personala.Puneti pe voi o protectie ceva ca nu veti apuca multe motoare choperizate sau cum oti vrea voi sa le numiti .

Editat de Thunder Rock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am mai intrat de mult pe forum si din pacate sunt neplacut surprins de ceea ce s-a ajuns sa fie. Nu inteleg de ce unii oameni intre in discutiile altora daca nu sunt interesati de subiectul discutat si cu atat mai mult aduc jigniri si ofense celorlalti. Cu ce va incurca pe voi ca oamenii astia au o pasiune pentru motoare mai vechi si vor sa le modifice? Sau problema voastra e ca nu stiu scrie corect? Cu parare de rau constat faptul ca multi motociclisti care probabil au umblat si ei cu un IJ ori CZ, MZ etc. visand in momentele acelea ca sunt in saua unul GSX sau Vulcan, au uitat de unde a inceput totul. Unde-i spiritul de alta data? Chiar trebuie sa iesim in fata cu vorbe urate, cu betze in roate si cu URA?

Admir oamenii care inca viseaza. E un sentiment pe care l-am experimentat si eu. Dupa ce nu am mai vrut sa vad comuniste, am trecut la lucruri considerate atunci serioase. Asa si sunt. Fiecare categorie are farmecul ei. De ceva vreme "incalec" un Buell......dar nu mai simt nimic. Nu trebuie descurajati cei care vor sa viseze, sa creeze. Chiar daca nu este o reusita munca lor, nu trebuie sa ne batem joc. Isi vor da seama unde au gresit si data viirtoare vor face mai bine. Am trecut si eu prin asta de aceea va incurajez. IAR ACUM AM REVENIT LA BATRANELE DOAMNE!!!!!!!!! Am un IJ Planeta 2 din 1962 si un Manet S100 din 1961. IJ-ul vreau sa-l bobber-esc iar Manetul urmeaza sa fie restaurat.

 

Asa ca va sunt alaturi!!!!! Trebuie doar sa lucrati cu rabdare, serioazitate si responsabilitate. Nu faceti compromisuri. Studiati mult inainte de a concepe un design de motocicleta. Nu vrea nimeni sa vada circuland niste motociclete concepute si executate "din topor".

 

SPOR LA TREABA!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Admir oamenii care inca viseaza. E un sentiment pe care l-am experimentat si eu. Dupa ce nu am mai vrut sa vad comuniste, am trecut la lucruri considerate atunci serioase. Asa si sunt. Fiecare categorie are farmecul ei. De ceva vreme "incalec" un Buell......dar nu mai simt nimic. Nu trebuie descurajati cei care vor sa viseze, sa creeze. Chiar daca nu este o reusita munca lor, nu trebuie sa ne batem joc.

SPOR LA TREABA!!!!!!!!

 

Frumos spus prietene!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...