Sari la conținut

Craciu.....revelion...asteptam Propuneri


pastiluta
 Share

Postări Recomandate

hai sa ridicam pe cineva la rangul de Capitan si sa se ocupe de research. Sa aleaga 5 locatii ieftinache dupa care facem inscrierile si in functie de numarul de oameni alegem locatzia.

fiecare persoana va achita un avans minim de 500.000 lei pentru a evita situatiile in care oamenii spun ca vin , ne bazam pe un numar de persoane si apoi se razgandesc. Avansul respectiv va fi dat in mod cert locatiei pentru rezervare. Va spun asta din experiantza.

:lol:

 

 

 

:ok: Si.. I"M IN! Daca traiesc pana atunci :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 162
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

PS acum 4 ani am facut revu in cort in cheile tatarului intr-o mina veche... :ok:

 

:lol:

 

Meseriash. Acestea sunt revelioane de neuitat nu la restaurant. :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io m-as baga si la rev si la craciun, ca n-am cu cine sa-l fac (maica-mea e plecata din tara, fratemiu prin munti...) dar nush cum o sa fiu cu banii... oricum ideea e suuuper... revu de anu trecut a fost excelent tot in gasca de bikeri si merita sa il refacem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca eu unu o sa fiu cel mai nefericit si de revelionul asta!

iar o sa il fac in statiune la munte la Sinaia ca si anu trecut!LA MUNCA :ok: :lol:

DECI EU UNU NU MA MAI GANDESC UNDE FAC REVU!

bafta si distractie placuta de pe acum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bag. astept capitanul.

 

 

Se pare ca toata lumea face la fel :lol:

 

Anunt:

Se cauta o persoana care sa nu fi practicat vreodata sporturi olimpice ca Fuga de raspundere si care sa aiba abilitati in dirijarea unei hoarde galagioase de betivi, in acelasi timp fiind in stare sa le inchida gura daca spun ca nu le place locatia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine in scoala ma delegau cu recuperat de bani de la colegii rau platnici, nu stiu de ce... :ok:

 

Are legatura cu semnatura cumva?! :lol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS: Ninja, pliz, pliiiiiiiiiiiiiiz nu dadea :moron: !!Glumesc,doar!23.gif

Sper sa nu te superi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prevad peste o luna aceleasi discutii. :ok:

 

In stilul asta nu stiu daca ne combinam la revelion cu voi. Mai ales ca mai sunt si d-astia care intra peste tine cand ti-e lumea mai draga, plonjeaza pe masini, se imabata pana nu mai stiu de ei.

 

Fara suparare :lol:

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahahaha lol, ce ma distratzi. Pierdetzi timpul cautand capitani. Mai bine sa caute fiecare dintre voi o locatzie shi restul este ushor: strangetzi bani shi impartzitzi sarcinile.

 

Locotenentzi nu cautatzi?

 

Trebuie sa va agitatzi totzi sa mai gasitzi ceva "a ora asta".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma scuzati ca va deranjez cu o opinie, dar nu credeti ca e cam tarziu de inchiriat o cabana pentru revelion?

Parerea mea e ca daca nu ia cineva elefantu' de coarne si sa dea avansu' ACUM, urmand sa umble cu adunatul prin bucale dup'aia, o sa faceti reveion la baza partiei, in oarece zapada.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca ne combinam la revelion cu voi. Mai ales ca mai sunt si d-astia care intra peste tine cand ti-e lumea mai draga, plonjeaza pe masini, se imabata pana nu mai stiu de ei.

 

Bah, vorbesti in necunostinta de cauza, nici macar nu ai fost acolo, tot ce stii sunt povestiri ale altora. In plus, nu stiam ca te deranjeaza sa bei.

Damn, am mai pierdut una care bea :moron:

 

Pe mine in scoala ma delegau cu recuperat de bani de la colegii rau platnici, nu stiu de ce... :lol:

 

 

Poate te facem pe tine capitana :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine in scoala ma delegau cu recuperat de bani de la colegii rau platnici, nu stiu de ce... :ok:

 

Mda, io stiu de ce

 

Prevad peste o luna aceleasi discutii. :moron:

 

In stilul asta nu stiu daca ne combinam la revelion cu voi. Mai ales ca mai sunt si d-astia care intra peste tine cand ti-e lumea mai draga, plonjeaza pe masini, se imabata pana nu mai stiu de ei.

 

Fara suparare :lol:

 

 

Aha... si nu inteleg ce te deranjeaza? Ca beau fara tine, beau bere si tarie in loc de vin, sau ca plonjeaza PE MASINI?

 

Asta e, we suck daca zici tu... oi sti tu ceva. Ne pare rau ca nu stim sa ne distram culegand floricele de pe campii si impletind cununite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De revelion vreau sa am conditii de dormit, sa ma imbrac frumos si elegant, muzica buna, lume buna, liniste,

sa ma gandesc la cele implinite in anul care s-a scurs, la cele ce vor urma...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bine recunosc:

 

Vreau sa ma fac ranga, sa nu stiu de mine 3 zile, sa ma tarasca si sa ma parcheze cineva la culcare, sa rad si sa ma dau cu c.uru de pamant ca asa vrea muschii mei, si destul de important, sa fiu cu voi betivi ordinari ce sunteti!

 

 

:lol: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De revelion vreau sa am conditii de dormit, sa ma imbrac frumos si elegant, muzica buna, lume buna, liniste,

sa ma gandesc la cele implinite in anul care s-a scurs, la cele ce vor urma...

Bine recunosc:

 

Vreau sa ma fac ranga, sa nu stiu de mine 3 zile, sa ma tarasca si sa ma parcheze cineva la culcare, sa rad si sa ma dau cu c.uru de pamant ca asa vrea muschii mei, si destul de important, sa fiu cu voi betivi ordinari ce sunteti!

:lol: :ok:

hellooo,ce ati patit mai???

cred ca dan popescu are dreptate:e destul de tarziu.lasa-ti certurile si mai bine sa hotaram ce si cum stau lucrurile.timpul se scurge si numai in defavoare noastra.

ninja,vrei sa te bagi capitan???e bine sa se vina si cu propuneri,e normal adik,insa totusi trebuiesc indreptate informatiile unei pers.,pt o mai buna evidenta.

PAREREA MEA :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De revelion vreau sa am conditii de dormit, sa ma imbrac frumos si elegant, muzica buna, lume buna, liniste,

sa ma gandesc la cele implinite in anul care s-a scurs, la cele ce vor urma...

Bine recunosc:

 

Vreau sa ma fac ranga, sa nu stiu de mine 3 zile, sa ma tarasca si sa ma parcheze cineva la culcare, sa rad si sa ma dau cu c.uru de pamant ca asa vrea muschii mei, si destul de important, sa fiu cu voi betivi ordinari ce sunteti!

:lol: :moron:

 

:baldy: :moto: :eek:

 

:ok: cu ambele variante

 

:D :kiss: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai doamnelor si bai domnilor, io voi sa va zic ca fui amu cativa ani cu babacii, pa la munte, prin septembrie sa cautam cabana pt revelion.... am gasit cateva care erau rezervate, din februarie, iar cel mai tarziu se rezervasera prin august. Si asta nu se intampla in Predeal, Sinaia, ci undeva de pa la Bran, spre Moeciu de mai mergeai destuuuul, si oricum, era pe vremea pe cand nu era f. cunoscuta zona de turisti; deci, PA PA cabana la munte... cu cortu pa maluu garlii de va (ca pa mine stiu sigur ca nu, ca altfel as veni) tine!!! sau daca-si pune careva casa la bataie..... :lol: (care "se" risca?).

 

Mai e o varianta "haioasa", apartamentele care se inchiriaza special pt revelion- se gasec destul, pretuti pt to(n)ti si toate buzunarele. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbitzi din cartzi si suntetzi prin porumb! :lol:

sunt locuri garla unde se poate face revu (zarnesti, bran..etc)

Anul trecut intre Craciun si revelion eram in Zarnesti sa caut vila pentru revelion.....si ghici ce?! am gasit...

In w-end am de gand sa trag o tura ...si poate ma insotzeste cineva....

Stiu sigur ca o vila in care incap in jur de 15 persoane se invarte pe la 1000 - 1500 euro pe o perioada cuprinsa intre 3 si 5 zile...(2 - 4 nopti).

Asa ca daca va coafeaza aceasta suma eu ma duc si incerc sa vad ce e de facut.

 

tzinetzi cont de urmatorul calcul:

 

1500 euro / 15 persoane ==> 100 euro/de caciula (720.000 lei vechi pe zi); pentru 5 zile (nu include masa!) dar avem tot ce ne trebe (bucatarie echipata, 2 bai, camere cu 2, 3 paturi, mansarda etc)

 

Ganditzi si spunetzi!

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ziceti de Revelion la mare?????????? Eforie ???

 

Am primit urmatoarea oferta...... puteti vedea imagini pe adresele date????

 

Alte propuneri, ceva concret...

 

 

REVELION CASA CU LEI 2005 / 2006

 

124 Euro / persoana

 

5 nopti cazare (28, 29, 30, 31, 1) + MASA FESTIVA REVELION

 

Acceptam si plata cu VIRAMENT, CARTI DE CREDIT sau TICHETE DE MASA / CADOU !

 

-------------------------------------------------------------------

 

CASA CU LEI *** Eforie Nord - A. F. Tudorache Marius - la dispozitia dumneavoastra in orice anotimp

 

-------------------------------------------------------------------

 

Str. Mesteacanului Nr. 20 B (in apropiere de Sanatoriul Balnear Efosan GRAND - pe partea stanga, cam la jumatatea distantei dintre peco Petrom si GRAND)

 

-------------------------------------------------------------------

 

www.casa-cu-lei.ro

 

http://usphoto.ro/ro/galerie.php?galid=601

 

-------------------------------------------------------------------

 

IN CURAND SE VA DESCHIDE SI RESTAURANTUL !!! --- REVELION CASA CU LEI 2005 - 2006!!!

 

-------------------------------------------------------------------

 

10 % COMISION PENTRU AGENTIILE DE TURISM & COLABORATORI

 

-------------------------------------------------------------------

 

OFERTA SPECIALA CAZARE ***

(oferta valabila pentru minim 3 nopti de cazare)

 

55 - 75 RON / zi / camera (16,5 - 22,5 Euro / zi / camera)

 

camera 2 persoane (3S, 4S, 5S, 3D, 4D, 5D)

 

camera 3 persoane (1S, 1D)

 

camera 4 persoane (6S, 6D)

 

-------------------------------------------------------------------

 

www.casa-cu-lei.ro :lol:

post-7020-1132048885_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moron:

 

Io va graiesc amu spre atentiunea voastra ca trebe intocmita si echpa de uratori-colindatori cu atributii clare de recuperare a investitiei astfel:

 

una bucata caprita : Alveolu

doua bucati tobosari :Paw-waw-laba blanda si Joe-bigudiuri reci

doua bucati ursi cu blana proprie: Escu si Irascibilu

doi dresori cu lant si bici ptr martinei: Pastiluta si Kali

Una bucata urator cu biciu: evident....Ninja

:ok:

amaratu' responsabil cu punga de bani, colashei, nushi, mere si rachiu' : ehehhheeeehehe...IO

Locotenenti cu tobe si chipiu: Norway_Gal-gal sefu si toti cei ramasi prin santuri..Tro5, Myando,Wolf4mwolf,pacasac,Navaro, reprezentativi....

Cu Buhaiu' : cei timizi : Otar, Carmela ...

Si El Capitan : Cine are biciu .. mana si "caruta cu prosti": NINJA SKIJA

 

Totul e doar fictiunea me si intamplator are legatura cu realitatea!

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...