Sari la conținut

Noul Site Universmoto.ro


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

Pai sa incep io: la prima vedere este foarte multa informatie, speram ca si pe viitor siteul sa fie actualizat in permanenta.

 

Imi place ca sunt foarte multe poze care nuanteaza articolele :baldy:

 

Parca fonturile au marimi cam ciudate, cam prea mari pe alocuri :moron:

 

Nu-mi place "tonul" sondajului, mai precis partea cu "nu inteleg". Adica daca nu-mi place (sau nu ma intereseaza) un articol nu inseamna ca nu-l inteleg. Sau invers? :lol: Nu mai inteleg nimic :D

 

Concurenta are forum :kiss: ... ar trebui si aici ceva pentru interactiunea cu publicul cititor :eek: Adica comentarii ale articolelor, laude sau dojene, etc ... cam ce facem noi in sectiunea asta.

 

Poate ar fi interesanta o caseta tehnica cu redactia, sa vedem ce freza mai are demostene :ok:

 

In rest: felicitari si la mai mare :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mmmmmm.....imi place!

 

Exceptand sondajul ala cu "nu-ti place=esti idiot", mi-e ok!

 

Si prezentarea e destul de curata, fara artificii inutile care sa deranjeze lectura/navigarea.

 

Succese in continuare! :ok:

 

...

Poate ar fi interesanta o caseta tehnica cu redactia, sa vedem ce freza mai are demostene :lol:

...

Ai rabdare sa apara in Motorrad si or sa o traduca baietii! :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare, frate! Pe bune. Cinste UM ca nu se sfieste sa puna informatia pe net, deobicei aici apar doar teasere, restul pe hartie si/sau pe bani.

Editat de f_zoltan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi place "tonul" sondajului, mai precis partea cu "nu inteleg". Adica daca nu-mi place (sau nu ma intereseaza) un articol nu inseamna ca nu-l inteleg. Sau invers? :lol: Nu mai inteleg nimic :moron:

 

Exceptand sondajul ala cu "nu-ti place=esti idiot", mi-e ok!

 

De acord ca "tonul" este impropriu si sondajul total nefericit.

El este "lucrarea" serviciului de marketing.

Redactia spera ca acest site va fi din ce in ce mai bun si va avea si "voce" (forum)...

Sa auzim numai de bine !

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ar trebui arhivate toate articolele interesante aparute de-a lungul timpului in UM, in Auto-Moto-si-Sport, Auto Pro, Auto Piata (si pe unde o mai fi publicat teste nenea Dan Nastase). sa cauti dupa modelul care te intereseaza, sa vezi daca gasesti un test cu el (ca pe site-ul Motorrad-ului, de ex).

 

spor la treaba !

 

P.S. sanatate, nea Dane! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ar trebui arhivate toate articolele interesante aparute de-a lungul timpului in UM, in Auto-Moto-si-Sport, Auto Pro, Auto Piata (si pe unde o mai fi publicat teste nenea Dan Nastase). sa cauti dupa modelul care te intereseaza, sa vezi daca gasesti un test cu el (ca pe site-ul Motorrad-ului, de ex).

 

 

 

 

:lol: :ok: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Total dezamagit astazi, am incercat sa vad imagini de la Milano si cand colo doar imagini adunate de pe net deja postate pe forum de o saptamana. Jenant. Altfel, laudabil efortul in general. Cu atat mai mult pacat sa dai cu karata in spanac cu pozele alea. Vezi poza cu Benelli TNT de la Milano pusa azi pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele si reportajul le vei putea vedea in revista! Nu asa e normal? :P

Stirea are menirea sa te informeze ca exista ceva important la Milano, restul detaliilor fiind disponibile in revista

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da. Insa modul in care au fost anuntate pozele si calitatea mai mult decat proasta a unora, distoneaza puternic cu caracterul stirii. Parerea mea este ca decat poze aiurea, mai bine fara poze. Puteati s-o puneti pe aia de pe site-ul EICMA, cu Belusconi care taie panglica si gata. Parerea mea. :P

Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele sunt asa fiindca au acelasi caracter informativ. :P Se investeste mult timp in acest site si, de ce nu, si bani, insa trebuie tinut minte ca este acolo pentru a promova revista si nu viceversa. Nu este un forum sau o revista on-line in sine (asta ar presupune bani din partea cititorilor asa cum se practica in occident). Nu inca. Vor exista materiale updatate in permanenta si stiri de ultima ora, toate din lumea moto, insa NU este o oglinda virtuala a revistei!

In momentul in care piata noastra va permite, probabil versiunea online va contine tot ceea ce se gaseste si pe hartie, cu poze la rezolutie inalta dar bineinteles, contra cost. Hey, i've gotta live too! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne spuneti si noua cine a castigat lupta din Alpi ? Ca nu mai avem rabdare pana la numarul viitor.

La clasa naked de ce nu au luat si un Monster S4R ? Are tot atatia cai cat si castigatoarea (CB 1300), insa are cu cca 66 kg mai putin, lucru care poate spune multe...

 

P.S. Interesanta si calatoria cu Hayabusa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...