Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Inca o doza cu poze

eu nu sunt nici sexi, nici frumoasa, nu ma intrec cu nimeni si nici nu am carenata, sunt doar o motociclista care isi iubeste motorul...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Lipsa ta de inspiratie" a strans peste 454k vizualizari... ;)

.......da.....dar au trecut si cativa ani, intre timp.....comunitatea moto feminina a crescut.....eu personal, atata inspiratie am acum incat abia imi mai gasesc timp sa ma "dau" pe forum..... :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca o doza cu poze
eu nu sunt nici sexi, nici frumoasa, nu ma intrec cu nimeni si nici nu am carenata, sunt doar o motociclista care isi iubeste motorul...

 

Brava fata, mi-au placut pozele tale, mai ales ultima. Esti frumoasa cand zambesti, adica mai tot timpul, tine-o tot asa!

Te pup !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brava fata, mi-au placut pozele tale, mai ales ultima. Esti frumoasa cand zambesti, adica mai tot timpul, tine-o tot asa!

Te pup !

Multumesc mult, e si normal sa zambesc cand sunt cu motoru. De fapt ideea mea e ca nu conteaza cat de frumoase si sexi suntem, ca aici nu e un concurs si ca desi in viata de zi cu zi sunt o femeie complexata o data ce am pus casca in cap si am plecat sunt cea mai frumoasa si fericita din lume si cred ca asa va simtiti toate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca o doza cu poze
eu nu sunt nici sexi, nici frumoasa, nu ma intrec cu nimeni si nici nu am carenata, sunt doar o motociclista care isi iubeste motorul...

 

Foarte misto filmuletul. Felicitari!!!

 

Cat despre protagonista, numai cuvinte de lauda!!

 

B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! :( sunt piscotelul sau daniela(...cum va este mai usor..:kiss: ) am 20 ani si sunt din Bucuresti.Dragostea ptr motociclete a inceput acum 1 anisor....sidromul mi l a dat un foarte bun prieten motorist...si singurica am inceput sa citesc despre ele ,sa cer detali, si am citi pe internet cat de frumos este dar si cat de periculoase sunt:) si m-am tot documentat...si intre timp mi am strans banutii ptr primu motoru..mi am cumparat SUZUKI GS 500E...si ptr ca m-am documentat si am cerut sfaturi si am invatat din greselile altora,nu am avut multe neplaceri ..de cand am carnetu de 4 luni..si fiind incepatoare inca mai am de invat:) si de PLIMBAT :) :P

post-52981-1257732970_thumb.jpg

post-52981-1257733290_thumb.jpg

post-52981-1257733408_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! :( sunt piscotelul sau daniela(...cum va este mai usor..:kiss: ) am 20 ani si sunt din Bucuresti.Dragostea ptr motociclete a inceput acum 1 anisor....sidromul mi l a dat un foarte bun prieten motorist...si singurica am inceput sa citesc despre ele ,sa cer detali, si am citi pe internet cat de frumos este dar si cat de periculoase sunt:) si m-am tot documentat...si intre timp mi am strans banutii ptr primu motoru..mi am cumparat SUZUKI GS 500E...si ptr ca m-am documentat si am cerut sfaturi si am invatat din greselile altora,nu am avut multe neplaceri ..de cand am carnetu de 4 luni..si fiind incepatoare inca mai am de invat:) si de PLIMBAT :) :P

Noh bine venisi si la cat mai multi km cu zambetul pe buze!

 

...mi se pare mie sau stiu casca aia de undeva? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da e ca a mea... :P

nu conteaza ca este ca a ta..:())casca ca a noastra mai au si alti motociclisti...dar eu am vazut o casca foarte frumoasa....si pe aceea o vreau:)))na sti cum este vine craciunu...revelionu..ziua mea..:kiss:))si imi fac cadouri:))) :) o zi buna :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu conteaza ca este ca a ta..:kiss:))casca ca a noastra mai au si alti motociclisti...dar eu am vazut o casca foarte frumoasa....si pe aceea o vreau:)))na sti cum este vine craciunu...revelionu..ziua mea..:P))si imi fac cadouri:))) :) o zi buna :P

Linisteste-te, eu i-am raspuns lui Switch, nu ca vaaaiii ai casca ca a mea. Sunt sute de casti de genu :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Buna la toata lumea

M-am gandit sa ma arat si eu la fata cu 2 poze in ipostaze cat se poate de diferite,care sper sa va placa :lol:

 

 

Impecabil, visul oricarui barbat si frumoasa si motociclista. O mica nelamurire am, motorul ala nu e a lui Hai-Hui mi se pare foarte cunoscut. Sa fii iubita!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Impecabil, visul oricarui barbat si frumoasa si motociclista. O mica nelamurire am, motorul ala nu e a lui Hai-Hui mi se pare foarte cunoscut. Sa fii iubita!

 

Multumesc pentru cuvintele frumoase...da,motorul este a lui, dar in curand imi voi face si eu carnetul si nu voi mai fi pasagera pentru nimeni,sper sa-l iau din prima :lol: .O zi frumoasa iti doresc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Dap, frumoasa si frumoase motoriste pe aci :laugh: il iei,curaj si sa vina vremea buna sa poti exersa, multa bafta ;)

 

Multumesc pentru cuvintele incurajatoare,am nevoie de multa bafta...si sper sa am norocul sa-mi gasesc mai apoi si un motor pe masura ca din pacate ce vreau eu nu am prea multe sanse sa-mi iau :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
iata-ma si pe mine :P

scuzati seriozitatea.....

 

Ingeras nu motociclista.. Asfalt uscat si curbe curate:D

Mesaj completat

Buna la toata lumea

M-am gandit sa ma arat si eu la fata cu 2 poze in ipostaze cat se poate de diferite,care sper sa va placa :bounce:

 

Da intradevar o alta ipostaza dar cea cu bicicelta e frumoasa nu gluma..cealalta pare de hi5 ;-) No offence.

Asfalt cu namol si macadam..daca tot ai un mini enduro:)

Mesaj completat

Eu:)

 

post-45458-1255625994_thumb.jpg

 

Si pe ce calareti?:)

Mesaj completat

hmm si io p'aici :lol:

 

 

poi si mobra?:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce:

Salutari motociclistelor!!!

Sunt si eu pe aici sper sa ma integrez in peisaj!

Proprietate personala? Bine ai venit si sigur o sa te integrezi ;-)

Mesaj completat

Inca o doza cu poze
eu nu sunt nici sexi, nici frumoasa, nu ma intrec cu nimeni si nici nu am carenata, sunt doar o motociclista care isi iubeste motorul...

 

Mda asa erai si cind te-am cunsocut eu la trei brazi East European Show... pe ploaie.. nici nu te-ai trezit bine si zimbeai ..chear nu stiu de ce esti tu complexata:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...