Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

Ai gresit locul, pozele cu motocicletele se pun aici: /index.php?showtopic=14456

 

Aici se pun doar poze cu proprietara. Alaturi de cv-ul complet si numarul de telefon.

 

O mica corectie doar. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

103 pagini numa' de gajici..ma uit pe strada dupa ele si nu intalnesc niciuna..

pe unde s-or da?? :huh:

 

Am vz eu duminica trecuta drin poli 2gagici pe cbr-uri de 125. F frumos! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revanito am vazut ca stai in bloc cu boby... sorry ca nu te-am salutat pana acum dar nu stiam care e posesoarea hornetului :huh:

promit ca de acum o sa o fac. :cheers: oricum mi-a stat mintea in loc cand am vazut cate fete motocicliste avem.. bv voua pt curaj si nebunie. in curand si nevasta mea va fi posesoare de 600rr si o sa ii zic sa intre pe aci. inca o data salut la toate si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Andreea ma numesc, sunt din Curtea de Arges dar locuiesc si circul in orasul zgomotos :blink: De motociclete m-am indragostit de mai multa vreme, permisul l-am luat in toamna iar motoreta (un CBR de 125) acum 2 luni. :) Ne-am imprietenit repede si mi-e drag de ea de mor. :P

post-47122-1273395918_thumb.jpg post-47122-1273395985_thumb.jpg post-47122-1273396043_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Iar aceea este o simpăticenie de "Chitară Spaniol" de la Hora, cred. Să le stăpâneÂşti sănătoasă Âşi cu drag pe amândouă! :) Ar fi frumos să te auzim cântând la piston Âşi păcănind din grif. În ie, natĂźrlich!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar aceea este o simpăticenie de "Chitară Spaniol" de la Hora, cred. Să le stăpâneÂşti sănătoasă Âşi cu drag pe amândouă! :crack: Ar fi frumos să te auzim cântând la piston Âşi păcănind din grif. În ie, natĂźrlich!

 

Asa este, a fost prima mea chitara, am tinut-o pentru aspiratiile clasice. Pentru folk si incercari rock si jazz :crack: am un Ibanez. :)

 

O sa ma gandesc la propunere, eventual o sa folosesc si manusile din echipament si in loc de pana cheia ;)

 

Asfalt uscat si atentie sporita!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

[Offtopic]

Nu credeam sa mai vaz reply-uri la posturi vechi de 4 ani jumate... :what:

[/Offtopic]

 

Apropo de 4 ani... tot de pe-atunci n-am mai pus "update". Desi mare lucru (la look) nu cred ca s-a schimbat de-atunci. :lol:

 

post-7770-1275772680_thumb.jpg post-7770-1275772726_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi, hi...asta mica n-a crescut deloc

 

pot sa pun si eu o poza care a facut furori candva? bubule, sa nu dai!

 

post-9641-1275820872_thumb.jpg

Vaaaaaaaaaaaaai... :what: :lol: :lol: Tradatoare cu multi catei in curte ce esti! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doua intrebari scurte..

1. @Diana : frate ai fermoarul la geaca de piele tras pana in gat dar salele pe afara... Don't get it, cum puteti merge asa, ca eu fara maieu sunt moarta, ma doare spatele instant.

2. @ bubu... faceai pipilica mai???? :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doua intrebari scurte..

1. @Diana : frate ai fermoarul la geaca de piele tras pana in gat dar salele pe afara... Don't get it, cum puteti merge asa, ca eu fara maieu sunt moarta, ma doare spatele instant.

2. @ bubu... faceai pipilica mai???? :lol:

 

1. Intamplator imi iesise tricoul din blugi si nu am stat sa mai trag de el ...nici eu nu merg cu salele pe afara

 

2. Sheesh :what:

 

Ontopic:

 

 

post-3502-1275926727_thumb.jpgpost-3502-1275926802_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bună all ( sper să nu deranjez ) ...pun Âşi eu câteva poze cu mine ( una bonus de când eram mică , să se vadă de când eram pasionată :D ) . Eu sunt adeptă a mai multor părți ...Âşi 2 roți Âşi 4 ....tuning Âşi curse -_- Astfalt uscat !

Pune casca la snowboard ca nu-i ca-n filme. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auch, da' ce patisi? :lol:

hih... pove lunga... -_- dar bine ca a trecut... pe scurt mam dat peste cap din cauza unui surdo-mut care mi-a taiat calea cu un scooter.. nu, n-am intrat in el,... ;) am tras ghidonul in dreapta si am aterizat intr-o masina parcata... SI ma consider norocoasa, am scapat ieftin... doar ca acuma trec mai greu la verificarile la aeroport :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
hih... pove lunga... :) dar bine ca a trecut... pe scurt mam dat peste cap din cauza unui surdo-mut care mi-a taiat calea cu un scooter.. nu, n-am intrat in el,... :P am tras ghidonul in dreapta si am aterizat intr-o masina parcata... SI ma consider norocoasa, am scapat ieftin... doar ca acuma trec mai greu la verificarile la aeroport :)

Jeezaz ... imi pare rau ... ai mai multe suruburi decat motorul meu :D

Chiar sunt necesare atatea suruburi? ... uffff

Insanatosire grabnica !

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Andreea ma numesc, sunt din Curtea de Arges dar locuiesc si circul in orasul zgomotos :D De motociclete m-am indragostit de mai multa vreme, permisul l-am luat in toamna iar motoreta (un CBR de 125) acum 2 luni. :) Ne-am imprietenit repede si mi-e drag de ea de mor. :)

post-47122-1273395918_thumb.jpg post-47122-1273395985_thumb.jpg post-47122-1273396043_thumb.jpg

frumoasa foc :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...