Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

Fata pe Afrika Twin. Now that's something! :wave:

 

Spor la obisnuitul cu motorul si welcome!

 

 

Toata stima :cheers:

 

 

muheres cu memoria selectiva! nu ati retinut faptul ca este pasagera? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asta nu inseamna ca n-o incearca sau ca nu o s-o incerce mai departe. Je o incurajez sa o conduca daca are cum. Daca a luat-o fara sa stie in ce se baga, e nasol. Daca a luat-o si o conduce macar in poligon, sau o va conduce candva (asta in ideea ca o ajuta si fizicul), bravo ei, si eu cand ma fac mare vreau Africana, dar nu stiu daca mai cresc, anul asta mi-a mai intrat un centimetru da'... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in spirit de gluma: gardurile daramate din poza lu medeea84 oare cine le-a pus la pamant.

la obiect: de notat faptul ca medeea84 are permis din 2006 si a acumulat imensa suma de 6 (da, sase) mesaje. felicitari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D va multumesc de primire :D ....in somnul meu agitat de dupa schimbul 3 am visat ca ati aruncat cu pietre :cheers: in mine...

.... :wave: sunteti chiar prea de treaba...sincer...i'm wordless :D

Astept cu nerabdare sa ne intalnim cu ocazia unei excursii ca deja a dat coltu ierbii...si da,am precizat ca sunt inca pasagera pentru ca motoarele noastre sunt cam prea mari ptr mine si nu vreau sa constitui un pericol public sau sa ajut la demolarea decorului (din poza postata)...dar asta o sa se schimbe ,in curand :cheers: sper io.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Bedeu: hombre! nu ai citit ca e motocicleta fetei si ca a inceput sa o conduca prin poligon.

 

stii tu ca nu o sa incerce mai departe!!! tu es un verdadero maestro de antisipasion!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit Medeea...Si eu sunt tot pasagera..fara carnet..

Ms pt cei care m-au aparat..iar ca sa raspund....poate cand o sa am bani destui sa-mi iau un motor ok..si cu echipament de la a la z...o sa conduc si un motor...oricum pana acolo mai e....caci fara fonduri....

Deocamdata doar pasagera...cu interes pentru echipamente si alte detalii despre moto :cheers:

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Bedeu: hombre! nu ai citit ca e motocicleta fetei si ca a inceput sa o conduca prin poligon.

 

stii tu ca nu o sa incerce mai departe!!! tu es un verdadero maestro de antisipasion!

 

hai soro ca stii si tu ca e imposibil de stapanit vaka aia de catre o donshoara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si stii tu ca ea nu este o exceptie? :D

 

in acest sens o rugam pe Medeea sa puna o poza cu ea, sa vedem daca are cumva 1,60 si 45 de kile, caz in care o sa iti dau dreptate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper ca iti poti da seama din poza ca am si io 172 de cm inaltime totusi si vreo 60 de kile....dar dupa cum am spus inca de la inceput, nu conduc africana...este totusi mare :D ...ma intreb pentru ce mai discutati in contradictoriu... :D

 

nu era nimic in contradictoriu, tocmai faceam un studiu despre memoria selectiva a femeii :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fetele incercau sa ma incurajeze doar...ceea ce n-au inteles este ca marea mea ambitie nu este sa conduc africana(imi place africana, este ideala pentru excursii in doi, si pentru drumurile din romania, si este foarte confortabila spre deosebire de VTR :D )...eu imi doresc o motocicleta mai mica , si asta doar pentru siguranta mea personala, nu din alte motive...asa ca vrea cineva un VTR firestorm galben :D eftin??

Editat de medeea84
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta pt. ca e pork misogin da' secsi. :D

Oricum, sa-i fie rusine. :lol:

 

maine poimaine te trezesti ca le face celulitice si mai stiu eu cum, nu se face una ca asta zic eu.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine poimaine te trezesti ca le face celulitice si mai stiu eu cum, nu se face una ca asta zic eu.. :D

 

pai nu cred ca mi-ar sta in putere sa le fac eu asa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!! deocamdata sunt pasagera...am carnet cat.B din august anul trecut si la modul la care se circula in Bucuresti ar fi fost o mare tampenie sa-mi iau si A-ul tot atunci...am gandit k mai bine astept putin sa ma obisnuiesc cu traficul,sa ma obisnuiesc cu mersul cu masina si apoi am timp sa imi iau carnetul si pt moto...mai bine mai astept putin decat sa fiu inconstienta si la prima intersectie sa cad...luna aceasta sau maxim luna viitoare voi incepe si eu cursurile pt moto :D si poate la vara o sa intru in randul lumii...pana atunci asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!! deocamdata sunt pasagera...am carnet cat.B din august anul trecut si la modul la care se circula in Bucuresti ar fi fost o mare tampenie sa-mi iau si A-ul tot atunci...am gandit k mai bine astept putin sa ma obisnuiesc cu traficul,sa ma obisnuiesc cu mersul cu masina si apoi am timp sa imi iau carnetul si pt moto...mai bine mai astept putin decat sa fiu inconstienta si la prima intersectie sa cad...luna aceasta sau maxim luna viitoare voi incepe si eu cursurile pt moto :D si poate la vara o sa intru in randul lumii...pana atunci asfalt uscat

 

aha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

v'am si rugat sa nu-mi sariti in cap ca era doar o intrebare...dar voi sunteti veterane si nu puteti sa nu comentati...am inteles...era o intrebare si atat...si dak stateati sa ganditi un pic...dak stau pe forum de 2 ani...nu ma apucam acum sa adun posturi...ca in 2 ani tot aveam ce sa fac, nu? :D si permis am de anu trecut pt k abia atunci am facut 18 ani

 

acum problemele care sunt?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...