Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca am mers cu avionu` pot sa ma bag pe un forum de aviatori?

 

P.S. intrebarea de mai sus este pur si simplu o curiozitate personala si nu are nicio legatura cu acest topic.

 

tu sa taci, ca ai vandut mobra.. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce trebuie sa fie majoritatea rai si sarcastici... :crack: Cati la suta dintre forumisti sunt cu adevarat motociclisti..nu posesori de motoare... :burnout:

Eu personal n-am motor..nu stiu nici o componenta a motorului..si pentru asta nu ma bag sa vb despre ce nu stiu...nu vb pe topicuri de acest gen... :lol:

Poate ca fiind pasagera de moto ma intereseaza si alte aspecte care nu tin de carnetul moto detinut.

De exemplu costume ..accesorii..care ma ajuta in a fi pasager pe moto.Paote vreau sa cunosc fete..din moment ce intru pe "poze cu noi fetele". :wave:

 

Multi dintre forumisti habar n-au sa-si desfaca motoru...si il duc la service...si mai stiu cate o piesa doua..dar pot sa se dea mari si sa urle in gura mare....ca au motor. :lol:

 

Asa ca hai sa traim cu totii.....ca siteul se numeste motociclism...nu posesori de carnet moto si de motor.

Si oricum dupa cate am vazut sunt destui care sunt pasageri..sau momentan nu mai au motor... :crack:

 

Sorry de off-topic...doar raspund ...

Editat de scorpion_girl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu sa taci, ca ai vandut mobra.. :lol:

Decat sa o tin in garaj bucati cum era fiindca m`a palit restaurarea mai bine asa, plus ca m`am lamurit, prefer sa merg decat sa repar [deci n`am stofa de posesor de comunista]

De ce trebuie sa fie majoritatea rai si sarcastici... :crack: Cati la suta dintre forumisti sunt cu adevarat motociclisti..nu posesori de motoare... :burnout:

Eu personal n-am motor..nu stiu nici o componenta a motorului..si pentru asta nu ma bag sa vb despre ce nu stiu...nu vb pe topicuri de acest gen... :lol:

Poate ca fiind pasagera de moto ma intereseaza si alte aspecte care nu tin de carnetul moto detinut.

De exemplu costume ..accesorii..care ma ajuta in a fi pasager pe moto.Paote vreau sa cunosc fete..din moment ce intru pe "poze cu noi fetele". :crack:

 

Multi dintre forumisti habar n-au sa-si desfaca motoru...si il duc la service...si mai stiu cate o piesa doua..dar pot sa se dea mari si sa urle in gura mare....ca au motor. :lol:

 

Asa ca hai sa traim cu totii.....ca siteul se numeste motociclism...nu posesori de carnet moto si de motor.

Si oricum dupa cate am vazut sunt destui care sunt pasageri..sau momentan nu mai au motor... :lol:

 

Sorry de off-topic...doar raspund ...

 

C`mon :)

Am zis doar ca afirmatia mea nu are vreo legatura cu acest topic si poate.. a fost cam nefondata nu ca as recunoaste asta :)

Oricum mi`a placut asta " Asa ca hai sa traim cu totii.....ca siteul se numeste motociclism...nu posesori de carnet moto si de motor "

:wave: uelcom to motociclism.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sunteti ma asa rai cu me? asa va purtati cu toti incepatorii de pe forum? :crack: si referitor la ekipament, nu cred ca voi ati mers mereu cu ekipament complet. :wave:

 

Nu te supara! Orice ti-au zis cei care au postat pana acum, nu ti-a zis nimeni cu raurate, si nici cu "misto". Nu le-o/ne-o lua in nume de rau. :crack: . Rileax a bit! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce trebuie sa fie majoritatea rai si sarcastici... :crack: Cati la suta dintre forumisti sunt cu adevarat motociclisti..nu posesori de motoare... :burnout:

Eu personal n-am motor..nu stiu nici o componenta a motorului..si pentru asta nu ma bag sa vb despre ce nu stiu...nu vb pe topicuri de acest gen... :lol:

Poate ca fiind pasagera de moto ma intereseaza si alte aspecte care nu tin de carnetul moto detinut.

De exemplu costume ..accesorii..care ma ajuta in a fi pasager pe moto.Paote vreau sa cunosc fete..din moment ce intru pe "poze cu noi fetele". :wave:

 

Multi dintre forumisti habar n-au sa-si desfaca motoru...si il duc la service...si mai stiu cate o piesa doua..dar pot sa se dea mari si sa urle in gura mare....ca au motor. :lol:

 

Asa ca hai sa traim cu totii.....ca siteul se numeste motociclism...nu posesori de carnet moto si de motor.

Si oricum dupa cate am vazut sunt destui care sunt pasageri..sau momentan nu mai au motor... :crack:

 

Sorry de off-topic...doar raspund ...

 

hai sa-ti spun ceva...

uite, eu vreau sa invat sa cant la chitara!

am o chitara clasica cam hodorogita...inca n-am scule bune.

la vara vreau sa-mi iau o chitara electrica, un procesor, si-un amplificator...

cica e mai usor sa inveti direct pe electrica+ ca o poti folosi si ca pe acustica.

Spune tu...e normal sa intru eu acum pe forumul chitaristilor din romania si sa zic ca sunt chitarist cu sufletul... cand eu nu stiu decat sa acordez chitara si vreo 2-3 acorduri...?

e normal?...nu! mie mi-ar fi oarecum rusine...

in schimb dupa ce imi iau sculele si invat una-alta de la un pretin...atunci o sa si incep sa postez pe forumul chitaristilor.

 

am cont pe motociclism din 2006...dar am inceput sa postez abia de vara trecuta, cand am inceput scoala de A. pe mobra(la propriu) m-am dat prima oara la 11 ani.

 

putina umilitatea n-ar strica pasagerelor cu lip-gloss, nu ne face un permis si-un motor maio superiori...dar asta e forum de motociclisti, si a avea permis moto, si o mototcicleta(si a o calari desigur) sunt unele din principalele 'conditii' pentru a fi motociclist.

 

nu va mai bateti cu pumnu in piept ca sunteti motociclisti cu sufletul...daca nu ai de gand macar sa-ti iei A-ul si eventual o mobra, macar fi oarecum umil(a) ca nu strica :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Si oricum e un topic de.fete motocicliste.....si poze....

 

Ce cauti u aici? :burnout: :wave:

 

i get in touch with my feminine side.

 

topic de motocicliste...da...si tu ce cauti aici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

i get in touch with my feminine side.

 

topic de motocicliste...da...si tu ce cauti aici?

 

Nu-ti mai bate capul :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-ti mai bate capul :crack:

Raluco mama, acu ma iau de tine!!!Cum era cu aia murdari de motociclism la gura mama? :crack:

 

Asadar, @IcemaN, sa iti spun cum sta treaba!Este un forum public, de motociclism, cum ai spus...de MOTOCICLISM!Tu daca vrei chitara si iti place sa canti da nu stii decat A,G,B pe ea, si ai vrea sa inveti mai multe, nu ti-ar fi foarte util un forum de chitaristi?Mane, sfaturi, sugestii, invataturi si multe altele uneori le gasesti si primesti pe forumuri, si stiu prea bine cum e, pt ca de atunci de cand am intrat pe forumurile de moto am avut foarte multe de invatat, sa nu mai vorbim de momentul in care am inceput sa postez, caci, interactionand cu acesti MOTOCICLISTI, am avut numai lucruri bune de invatat de la ei, dar, numai INTERACTIONAND!Asa ca este foarte normal sa intrii pe forumul chitaristilor, sa spui ca esti pasionat de chitara, si sa ceri cate un sfat!Atata timp cat esti ontopic, nu e nici un deranj, crede-ma, si pana la urma nu un plastic te face pasionat de motociclism...ala te face doar motociclist cu acte in regula!Uite, eu nu-l am...expulzeaza-ma de pe forum, spune-mi ca nu-s motociclist, si spune-mi mie ca n-am ce cauta aici :lol: Nici motor functional n-am la ora asta, si de un an, sunt in pauza de mers pe motor propriu!

 

Asa ca sa lasam replicile de genul "lupul moralist", sa nu uitam de unde am plecat, si sa recunoastem ca forumurile de moto sunt extraordinar de utile pt incepatori sau pasionati care vor sa-si achizitioneze un motor, chiar si pt pasageri :lol: Si pt astia asa zisi avansati...

 

N-am nimic cu tipa, sincer, dar daca a intrat pe un forum moto si s-a prezentat la rubrica dedicata acestui scop, nu cred ca e motiv sa faceti asa...sincer...multi motociclisti cunoscuti, prieteni de-ai nostrii au inceput intai prin a posta si a invata cate ceva, si apoi si-au achizitionat motoare...

 

Raluco, cu cine sa nu-si bata capul?Ai uitat povestea cu simpatizantii, se pare :burnout: Cat despre moda si lip gloss d-ala, hai sa fim seriosi, ca am vazut tona de inculti si manelisti pe forumu asta si pe motoare, mai recent, asa ca n-are rost sa ne luam de asta :lol:

 

Sustin ideea ca un forum public este extraordinar de util oricarei persoane care are legatura cu acel subiect de care se leaga forumu!Eu cunosc asta foarte bine, si, @IcemaN, chiar iti recomand sa te inscrii pe forumuri de chitara si sa ceri sfaturi si indicatii :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orlando,

 

Ar trebui sa ma cunosti mai bine de atat inainte sa sari cu gura pe mine. I-am spus sa nu-si mai bata capul pentru ca pur si simplu nu are sens, este intr-adevar un forum moto. Nu tin minte sa-i fi spus fetii "Marsh de-aici ca esti o simpatizanta". Nu am uitat absolut nimic, nici de unde am plecat nici etichete puse de ingustii la minte care s-au murdarit de motociclism la gura.

 

Dar repet, ar trebui sa ma intrebi si pe mine inainte sa sari cu "ai uitat de simpatizanti", imi pare rau ca n-ai facut-o si te-ai grabit sa "assume things". Sorry ca n-ai inteles, chiar nu tin partea celor motociclisti sau a celor ne-motociclisti. Poate intr-un an de zile isi ia fata motor, dupa o prezenta pe forum, si le inchide gura. Daca ramane doar pasagera, spaga ei, nu stie ce pierde.

 

Dar o zic din nou: nu inteleg de ce va bateti capul sa aratati cu degetul pasagerii si "simpatizantii" ca neavand ce cauta pe forum moto. Forumul are scop principal de informare. Pentru toate categoriile de oameni. Cine sunteti voi sa decideti cine merita un user aici si cine nu? E motociclism.ro, nu Oxford University.

 

Asta ziceam, Orl-ule :wave: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Poate ca fiind pasagera de moto ma intereseaza si alte aspecte care nu tin de carnetul moto detinut."

 

ai incercat sa faci scoala? sa dai de permis? sau ai de gand sa ramai pasagera? te intreb pt k...asa a cam sunat...e pura curiozitate ...acum sa nu-mi sariti si mie-n cap :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Poate ca fiind pasagera de moto ma intereseaza si alte aspecte care nu tin de carnetul moto detinut."

 

ai incercat sa faci scoala? sa dai de permis? sau ai de gand sa ramai pasagera? te intreb pt k...asa a cam sunat...e pura curiozitate ...acum sa nu-mi sariti si mie-n cap :wave:

 

Spiriduso, si care ar fi problema ta daca fetei ii place sa fie doar pasagera?

Ah.. scuza-ma, vroiai sa mai adaugi un post si nu stiai cum.

Citeste mai jos, macar pe fata o intereseaza sa se echipeze si sa mearga corespunzator pe moto, nu ca alte pasagere etalandu-si tanga la vedere.

 

Poate ca fiind pasagera de moto ma intereseaza si alte aspecte care nu tin de carnetul moto detinut.

De exemplu costume ..accesorii..care ma ajuta in a fi pasager pe moto. Paote vreau sa cunosc fete..din moment ce intru pe "poze cu noi fetele". :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spiriduso, tu de cati ani umbli pe forumuri? Io te tin minte de vreo doi cel putin. Carnetul abia l-ai luat spre finele lui 2007. Poate si ea are de gand sa-si ia, sa faca si sa dreaga. Dar nu acum acum. Eu m-am inscris tot de vreo doi ani, cu multe intentii.

 

Uitati-va ma si-n ograda voastra inainte sa macanitzi ca a sunat nu-stiu-cum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: ma numesc Andreea si:

-am carnet cat A din 2006 (noiembrie, mai precis....am prins ultimul examen din an :wave: )

-am si o motocicleta, a carei posesoare cu acte in regula sunt din anul 2007 (honda africa twin)

....totusi nu am condus niciodata motorul, cu exceptia poligonului, in schimb prestez bine ca pasagera pe motorul meu :lol: pe care il conduce si il "detine"cu sufletul prietenul meu (din cauza lui mi-am luat carnetul si am umblat de nebuna sa inmatriculez "africana")-se intelege ca tot el este adevaratul motociclist, cu adevarat pasionat si ca eu sunt o "victima colaterala" :crack: )

In conclusion: ca sa "te" fii motociclista nu numai ca-ti trebuie carnet cat A si motor ....dar motorul mai trebuie sa fie pe marimea ta :lol: (ca eu d-aia nu conduc, nu ajung cu picerele jos la africana :crack: )

....pana cand o sa-mi iau motor pe marimea mea, va salut din pozitia mea umila de simpatizanta infocata :lol: sau motociclista ?

Editat de medeea84
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fata pe Afrika Twin. Now that's something! :cheers:

 

Spor la obisnuitul cu motorul si welcome!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata stima :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...