Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

Lasa Broscutzo, cat nu ai motor te arata lumea cu degetul ca fiind "simpatizanta", iar cand iti iei motor toata lumea (sau aproape toata) te vede deja ca motociclist/a. Si nu stau lucrurile chiar asa. Nu pentru toti. Unii sunt motociclisti cu sufletul. Eu sunt. Doar pentru ca am si motor acum nu inseamna ca sunt motociclista decat prin faptul ca posed fierul. Atat. So, lasati lumea sa caraie...daca atat stiu sa faca, atunci e problema lor, in nici un caz a mea sau a oricui altcuiva care este considerat un simplu "simpatizant".

 

Din pdv-ul meu poti sa ai si motor si carnet si ce mai vrei tu, notiunea de "motociclist" nominalizeaza un numar foaaaarte mic de oameni, contrar opiniei publice :kiss:

 

:what: si nu ne explici si noua ce inseamna sa fii motociclist? :kiss:

 

:kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Lasa Broscutzo, cat nu ai motor te arata lumea cu degetul ca fiind "simpatizanta", iar cand iti iei motor toata lumea (sau aproape toata) te vede deja ca motociclist/a. Si nu stau lucrurile chiar asa. Nu pentru toti. Unii sunt motociclisti cu sufletul. Eu sunt. Doar pentru ca am si motor acum nu inseamna ca sunt motociclista decat prin faptul ca posed fierul. Atat. So, lasati lumea sa caraie...daca atat stiu sa faca, atunci e problema lor, in nici un caz a mea sau a oricui altcuiva care este considerat un simplu "simpatizant".

 

Din pdv-ul meu poti sa ai si motor si carnet si ce mai vrei tu, notiunea de "motociclist" nominalizeaza un numar foaaaarte mic de oameni, contrar opiniei publice :kiss:

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

:what: si nu ne explici si noua ce inseamna sa fii motociclist? :kiss:

 

:kiss:

 

Doar un cuvant am pentru tine: G U L A S H :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

superba fotografia, modelul si talentul fotografului, sincer sunt ... fara grai ;)

 

oare ce se citeste in privirea modelului?

Se citeste stres :huh: eu mi-am facut poza si eram tare obosita plus ca Monk al meu statea cu ochii pe mine, nu cumva sa fac vreo greseala, si inca un plus, am facut febra musculara de la cadru la aparat ca trebuia sa pun pe timer si sa fug repede sa nu se declanseze inainte sa ma asez in cadru :ok:

 

La chestia cu "sicer sunt...fara grai" ce sa-ti raspund? Multumesc, rar citesc complimente de la tine la adresa cuiva. :cheers:

 

Uite una cu cearcane :huh:

 

 

DSC01297.jpg

Editat de Katy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Welcome. :)

 

Recomandare fara suparare: Schimba-ti si tu avatarul ala de mare angajament cu poza facuta in oglinda! :P

 

PS: Si nu mai merge in adidasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomandare fara suparare: Schimba-ti si tu avatarul ala de mare angajament cu poza facuta in oglinda! :)

Ce ai mai cu avatarul fetei? Trebuie sa fie neaparat o poza pe motor si la avatar? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am nimic. E doar "friendly adice". Stai sa-l tina vreo doua saptamani si sa vezi cum i se umple inboxu cu mesaje de gen : "Ce faci, dragutza? N-avea cine sa-ti faca poza de ti-ai facut-o singura? Hai ca vin io :dddddddddd " . :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin si eu in forta vara aceasta.Ma antrenez de zor cu un BMW F650 GS si sper din tot sufletul sa pot face plimbarile pe care le-am tot visat in ultimii doi ani si pe care nu le-am putut face din cauza problemelor de sanatate.

Deci, vara aceasta va salut cu faru' de BMW si ocazional pasagera pe CBR :P

Salut noile fete motocicliste si pe cele vechi care ma cunosc si abia astept sa ne vedem la o intalnire special feminina :)

 

Poze de la antrenamentul din POLI....

post-5351-1204048268_thumb.jpg

post-5351-1204048309_thumb.jpg

post-5351-1204048330_thumb.jpg

post-5351-1204048359_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am nimic. E doar "friendly adice". Stai sa-l tina vreo doua saptamani si sa vezi cum i se umple inboxu cu mesaje de gen : "Ce faci, dragutza? N-avea cine sa-ti faca poza de ti-ai facut-o singura? Hai ca vin io :dddddddddd " . :)

ce sunteti ma asa rai cu me? asa va purtati cu toti incepatorii de pe forum? :P si referitor la ekipament, nu cred ca voi ati mers mereu cu ekipament complet. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt si eu noua

 

Frumoasa motoreta, cam scumpa insa ata ete. Am vrut sa imi iau si eu una, insa imi doream modelul NSR in 2 timpi, care e mai puternic si are roata spate mai lata. Pacat ca nu se mai fabrica. La Honda modelul asta al tau costa peste 4000 euro, si pe vremea aia era recomandat sa il iau in leasing, ca venea cu taxe...

 

Foarte interesant totusi, cum unii(ca mine si ca multi altii) prefera o tehnologie mai putin "avansata" la capitolul motorete. La 125/250 cmc as prefera motor in 2 timpi, iar o motoreta de 600 cmc o prefer pe carburatie nu pe injectie.

Bine ai venit, succese maxime pe 2 roti, si echipament complet iti doresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa motoreta, cam scumpa insa ata ete. Am vrut sa imi iau si eu una, insa imi doream modelul NSR in 2 timpi, care e mai puternic si are roata spate mai lata. Pacat ca nu se mai fabrica. La Honda modelul asta al tau costa peste 4000 euro, si pe vremea aia era recomandat sa il iau in leasing, ca venea cu taxe...

 

Foarte interesant totusi, cum unii(ca mine si ca multi altii) prefera o tehnologie mai putin "avansata" la capitolul motorete. La 125/250 cmc as prefera motor in 2 timpi, iar o motoreta de 600 cmc o prefer pe carburatie nu pe injectie.

Bine ai venit, succese maxime pe 2 roti, si echipament complet iti doresc.

 

da, da .. si eu prefer bujia cu 2 timpi ca are aprinderea mai relaxata

 

in alta ordine de idei .. cine ne mai inkanta okiu? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cul, s-a umplut forumu de fete care sun pasagere pe motoarele baietilor care au motoare cu care plimba fetele care isi pun poze pe forumul veveve.motosticlism.ro

gata cu vrajeala, jos budigaii, inspectie de rutina.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...