Sari la conținut

Un Ceai Cu Arc,


Thomas
 Share

Postări Recomandate

Daca saptamana a fost Ultimul Triumf la Arc, saptamana asta bizoo_n a zis ca e cazul sa fie iar pzoe facute la Arc. Si cum termos aveam doar eu, am zis ca eu aduc ceaiul, el aduce aparatul si ete-asa ne-am strans la inceput doar 3: Semaca , bizoo_n si subsemnatul, ca mai apoi sa apara si Escu pe a lui mare Natasha, apoi ZIDU si inca un GS-ist, dar din pacate nu i-am retinut numele. Ceaiul s-a terminat rpd insa, dansurile din picioare si miscarile neregulate de frig au fost superbe (banuiesc ca bizoo_n a facut pozele clare si nu ies tremurate <la propriu> ) :crack: Dupa 1 ora aproape am luat-o usor pe bulevard in acordurile unei ninsori puternice abia incepute spre casa, admirand atmosfera de "jumate toamna, jumate iarna"

 

Dl. bizoo_n, aveti cuvantul la poze :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asaaaa... vorba lu' Thomas, care intre noi fie vorba, pentru ceaiu din seara asta direct in Rai se duce, POZE!

 

Avem asa:

 

-ceva cadre cu termosul binecuvantat

 

post-3496-1132782825_thumb.jpgpost-3496-1132782848_thumb.jpg

 

 

- niste cadre generale cu fetele si baietii lor

 

post-3496-1132782831_thumb.jpgpost-3496-1132782837_thumb.jpgpost-3496-1132782842_thumb.jpgpost-3496-1132782853_thumb.jpg

post-3496-1132782860_thumb.jpgpost-3496-1132782865_thumb.jpgpost-3496-1132782877_thumb.jpg

 

 

-si una cu o frunza (de tooooamna) pentru fetele de pe forum, sa vada ca si noi si suntem niste sensibile cand e frig

 

post-3496-1132782871_thumb.jpg

 

 

:P

Editat de bizoo_n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La poza cu frunzele cred ca multi si-au pierdut mintile.

Subscriu, SUPERCEAI. Data viitoare vin cu romu'. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superb... Ma bucur ca v-am intalnit

 

Am avut ocazia sa gust si eu din ceaiul lui Thomas, desi frigul si-a infipt coltii lui si in ceasca. Oricum foarte bun :crack:

Eu cu Zidu si cu GS-istul al carui nume nici eu nu il mai retin spre rusinea mea, am mai zabovit nitel apoi am plecat spre Corin.

 

P.S. Bizoo_n, Natasha arata in poza mai bine decat in realitate, sa imi faci si mie o poza pe care sa o trimit la fete pe messenger :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P am ajuns chiar cand se terminase ceaiul :crack: Daca stiam ca exista apaream si eu nitel mai devreme.

Oricum era cat pe ce sa nu vin - la 6 am afla ca nu mai tre sa merg azi undeva - fugit in casa chei+casca+manusi+pantalonii de piele si roiul la arc. Frig al dreaq ieri (am auzit ca au fost -5 in bucuresti).

La intoarcere l-am lasat pe escu la perla sa se duca singur in corin ca eu daca dadeam de cald nu mai ieseam de acolo. Manusile mele au dat chix - pana la obor nu mai simteam deloc degetele iar la mine in zona am mers 300m cu a 2-a ca nu mai puteam sa strang ambreiajul. Acasa am constatat degete rosii cu tendinta de umflare si mancarimi (semn ca ar trebui sa o iert pana imi iau alt gen de manusi, asta e prima etapa de degeratura).

Pe dreaq daca se usuca nitel pe jos iar ies

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si iata si seria a 2-a de poze, ca am ajuns ceva mai tarziu....

ultimii mohicani (doi dintre ei) facand cuie

;)

post-3660-1132849349_thumb.jpg

 

si pe cel de-al treilea

 

post-3660-1132849421_thumb.jpg

 

tot primii doi, in aceeasi ipostaza (sau nu? :P nu imi dau seama ce facea zidu' cu mana aia intinsa spre escu :crack: , ca io ma uitam prin aparat si nu am bagat de seama detaliile ....:lol: )

 

post-3660-1132849475_thumb.jpg

 

si mandrele lor (natasha lui escu cam plangea, ca era cam frig, dar pana la urma..... :baldy: )

 

post-3660-1132849584_thumb.jpg

 

si primii fulgi de zapada, pe saua lui zidu'

 

post-3660-1132849672_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...