Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

maestrilor, rolele este ;) pentru ieshit prin parc shi plimbat. Nu cu motoru. Nu au legatura cu motocicleta.

 

PS : rolele nu au motor cu combustie interna, in caz ca nu stiatzi sunt niste bocanci care , pe talpa au niste rotitze cu rulmenti. :lol:

ai pm de la mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut...am 1.77,75 kg,ce mai...top model... :burnout: pantalonii sunt din cei cu snur,nu mai au snurul,ca le-am pierdut ,dosul buzunarelor din fata e rupt-descusut,deh...d-aia n-am unghii...altfel pantalonii sunt frumusei,si daca li se da un pic atentie,o mai duc ceva ani...serios...si mai am si un rezervor de planeta 5...bun!!!ceva,cumva,cineva?0744565274,marian...primul venit,primul servit...

daca s-ar putea i-as vrea eu . sunt din tulcea si mi-ar prinde bine .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut...am 1.77,75 kg,ce mai...top model... ;) pantalonii sunt din cei cu snur,nu mai au snurul,ca le-am pierdut ,dosul buzunarelor din fata e rupt-descusut,deh...d-aia n-am unghii...altfel pantalonii sunt frumusei,si daca li se da un pic atentie,o mai duc ceva ani...serios...si mai am si un rezervor de planeta 5...bun!!!ceva,cumva,cineva?0744565274,marian...primul venit,primul servit...

 

 

salut!au plecat si pantalonii si rezervorul,la gornet,respectiv constanta... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!au plecat si pantalonii si rezervorul,la gornet,respectiv constanta... :burnout:

 

multumesc de rezervor.nu mai stiam de la cine si ce...

trebuia sa trimiti cu ramburs valoarea transportului.

dc ai nevoie de ceva, si daca pot ajuta o voi face cu placere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o Jawa,modificata cruiser ,este inmatriculata cu numere de galati,are chiar si asigurarea platita pana in februarie

Motorul are nevoie de putina atentie mai exact baterie, cablu de acceleratie si cateva regleje in rest e ok

Singura pretentie pe care o am este sa faceti actele,motorul este in Buzau ,aaaa si o adoua pretenti este sa vi-l transportati :D

Astept pm de la cei interesati

asfalt uscat ;)

 

edit: motocicleta ca an de fabricatie este din 62 ,dar motorul este de jawa TS din 92-93,motorul nu are nevoie de segmentari sau ceva de genu..... :burnout:

Editat de mircescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o Jawa,modificata cruiser ,este inmatriculata cu numere de galati,are chiar si asigurarea platita pana in februarie

Motorul are nevoie de putina atentie mai exact baterie, cablu de acceleratie si cateva regleje in rest e ok

Singura pretentie pe care o am este sa faceti actele,motorul este in Buzau ,aaaa si o adoua pretenti este sa vi-l transportati :D

Astept pm de la cei interesati

asfalt uscat :D

 

edit: motocicleta ca an de fabricatie este din 62 ,dar motorul este de jawa TS din 92-93,motorul nu are nevoie de segmentari sau ceva de genu..... ;)

bravo domnule, cred ca e prima motocicleta pusa la donat pe aici.

NUmai bine :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o Jawa,modificata cruiser ,este inmatriculata cu numere de galati,are chiar si asigurarea platita pana in februarie

Motorul are nevoie de putina atentie mai exact baterie, cablu de acceleratie si cateva regleje in rest e ok

Singura pretentie pe care o am este sa faceti actele,motorul este in Buzau ,aaaa si o adoua pretenti este sa vi-l transportati :yikes:

Astept pm de la cei interesati

asfalt uscat :D

 

edit: motocicleta ca an de fabricatie este din 62 ,dar motorul este de jawa TS din 92-93,motorul nu are nevoie de segmentari sau ceva de genu..... ;)

 

 

 

:D GATA AM LUATOOOOO MERCI TREBE SA :burnout: MULT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.vorbesc in numele unui prieten foarte bun, care zilele astea trebuie sa ridice permisul de conducere.

deocamdata nu are motor si nici posibilitatea sa-si cumpere unul prea curand.am vorbit cu el si tipul chiar e interesat.

 

acu am vazut ca o vrea WHITE RAVEN.daca se razgandeste o vreau eu (pentru un prieten).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da corect vb sambata si vedem cum facem mai departe... ma bate gandu dc e frumos afara sa vin pe ea de acolo... defectiunile pe care le are se pot remedia pe loc, si de baterie fac io rost de pe undeva :burnout: ;) merci !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da corect vb sambata si vedem cum facem mai departe... ma bate gandu dc e frumos afara sa vin pe ea de acolo... defectiunile pe care le are se pot remedia pe loc, si de baterie fac io rost de pe undeva ;) :D merci !!!

 

Ti-am zis ca mai sunt cateva reglaje pe care tre sa le faci,si este posibil sa nu-ti iasa din prima plus ca e si frig o sa-ti trbuiasca hainutze nu gluma.

Si am omis sa-ti spun ca talonul nu ti-l dau decat sa mergi sa o radiezi,vorbim cu proprietarul cand ne intalnim si daca el zice ca este ok... ti-l dau,nu vreau sa ajunga in postura se te caute el pe tine sa faci actele si sa-mi bata mie obrazul dupa

Sa o strici sanatos iti doresc! daca ramai asa de hotarat pana sambata te declar nou proprietar de jawasaki :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am zis ca mai sunt cateva reglaje pe care tre sa le faci,si este posibil sa nu-ti iasa din prima plus ca e si frig o sa-ti trbuiasca hainutze nu gluma.

Si am omis sa-ti spun ca talonul nu ti-l dau decat sa mergi sa o radiezi,vorbim cu proprietarul cand ne intalnim si daca el zice ca este ok... ti-l dau,nu vreau sa ajunga in postura se te caute el pe tine sa faci actele si sa-mi bata mie obrazul dupa

Sa o strici sanatos iti doresc! daca ramai asa de hotarat pana sambata te declar nou proprietar de jawasaki :burnout:

 

 

Aha Ok!! deci trebe sa fac si un drum cred ca saptamna viitoare pana in Galati e bine ca am unde sa stau acolo :D , proprietarul este in Bucuresti acum???? de ramas hotarat!!! normal de abia astept sa o vad ;) apropo itp-ul este valabil??? sau trebe sa il fac?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari WHITE RAVEN.

in cazul in care nu poti sa o mai iei, o iau eu ptr prietena.ma descurc cu transport si acte.

asta doar daca nu o ia omu cu prietenul.

 

sper sa o iei sa sa te saturi de km cu ea.... :burnout:

scuze de OFF-TOPIC.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha Ok!! deci trebe sa fac si un drum cred ca saptamna viitoare pana in Galati e bine ca am unde sa stau acolo :D , proprietarul este in Bucuresti acum???? de ramas hotarat!!! normal de abia astept sa o vad ;) apropo itp-ul este valabil??? sau trebe sa il fac?

 

 

Are ITP pana 2007 nu mai stiu ce luna mai parca sau ceva de genu,Sergiu (proprietarul de drept) este in timisoara,dar am vorbit cu el de curand si o sa vina la Galati,o sa vorbim impreuna cu el la tel

 

felicitari WHITE RAVEN.

in cazul in care nu poti sa o mai iei, o iau eu ptr prietena.ma descurc cu transport si acte.

asta doar daca nu o ia omu cu prietenul.

 

sper sa o iei sa sa te saturi de km cu ea.... :burnout:

scuze de OFF-TOPIC.

 

 

Se pare ca Jawasakiul va traii inca o tinerete :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are ITP pana 2007 nu mai stiu ce luna mai parca sau ceva de genu,Sergiu (proprietarul de drept) este in timisoara,dar am vorbit cu el de curand si o sa vina la Galati,o sa vorbim impreuna cu el la tel

Se pare ca Jawasakiul va traii inca o tinerete ;)

 

 

De trait o sa traiasca mult de acu inainte fara probleme... Jawa pana acum nu am avut dar m-am dat cu Jawa lu AXA o data pe la Bucov, si mi-a placut... promit SOLEMN CA NU O SA O VAND, LA RANDUL MEU CAND NU O SA MAI AM NEVOIE DE EA O SA PLECE TOT CA DONATIE ( ASA MI SE PARE CORECT) :D ... O CHESTIE DE GENUL ASTA AM VAZUT INTR-UN FILM CU MOTORISTI..SI MI-A PLACUT..... SUCCES :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mam uitat si eu prin pod la sat si am si eu o gramada de piese de simson nu stiu exact dar am o cutie de viteze o chiuloasa si multe chestii cred ca si un far le dau gratis (donez). dar din pacate nu prea am timp sa umblu pe la posta si ar fi de preferat sa fie cineva din tm care le vrea ca eu nu mai am ce face cu ele :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De trait o sa traiasca mult de acu inainte fara probleme... Jawa pana acum nu am avut dar m-am dat cu Jawa lu AXA o data pe la Bucov, si mi-a placut... promit SOLEMN CA NU O SA O VAND, LA RANDUL MEU CAND NU O SA MAI AM NEVOIE DE EA O SA PLECE TOT CA DONATIE ( ASA MI SE PARE CORECT) :D ... O CHESTIE DE GENUL ASTA AM VAZUT INTR-UN FILM CU MOTORISTI..SI MI-A PLACUT..... SUCCES :burnout:

Jawa asta e super mobra.Sa nu va imaginati un morman de fiare pe care stau gainile ;).Are o istorie bogata (sunt altii pe forum care stiu ceva mai multe decat mine) iar cu donatia ei este o TRADITIE.Felicitari lu' Mircescu ca duce mai departe aceasta traditie, si doar ca o duce mai departe o si "inbunatateste": pana la el se dona la prieteni acu el o pune pe un forum public>felicitari :D

Viitorul posesor va fi mai mult decat incantat.Este o motocicleta unicat as putea spune!

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jawa asta e super mobra.Sa nu va imaginati un morman de fiare pe care stau gainile ;).Are o istorie bogata (sunt altii pe forum care stiu ceva mai multe decat mine) iar cu donatia ei este o TRADITIE.Felicitari lu' Mircescu ca duce mai departe aceasta traditie, si doar ca o duce mai departe o si "inbunatateste": pana la el se dona la prieteni acu el o pune pe un forum public>felicitari :D

Viitorul posesor va fi mai mult decat incantat.Este o motocicleta unicat as putea spune!

Toate cele bune!

 

 

Asa este cum zice Burlaco,o sa spun povestea ei noului proprietar si poate ajunge si pe forum :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut...am 1.77,75 kg,ce mai...top model... :peace: pantalonii sunt din cei cu snur,nu mai au snurul,ca le-am pierdut ,dosul buzunarelor din fata e rupt-descusut,deh...d-aia n-am unghii...altfel pantalonii sunt frumusei,si daca li se da un pic atentie,o mai duc ceva ani...serios...si mai am si un rezervor de planeta 5...bun!!!ceva,cumva,cineva?0744565274,marian...primul venit,primul servit...

salut, mai ai pantalonii? se pot trimite prin posta? multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un atas de Simson are cineva? Am un AWO 425T care era cu atas si omul l-a dat inainte sa vanda motorul propriu-zis... Pacat de un clasic sa-l las fara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...