Sari la conținut

Veteranii,adunarea!


Dan Nastase
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Incepind de azi sint conservar convins...mi s-a expirat asigurarea si pentru alta n-am isaresti sa-mi fac! Vad ca nici vremea nu ne mai ajuta si la oasele deja cariate vreme rea mai lipseste!

Asa ca de miine ma dedic actiunilor caritabile, incep cu o donare matinala de singe pentru un confrate din Hunedoara!

Voua va doresc multa sanatate si asigurari valabile! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu va faceti voi, astia care va plimbati stranepotii :cheers: prin Bucuresti, o intalnire macar lunara daca nu saptamanala?

Va puneti de acord asupra unui bar, azil sau orice alt loc frumos si calduros si va incingeti batraneste la o macaua cu taloane de pensie :D sau orice alta activitate :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-a bucur ca nu sant singur pe aici !!!!!!!!!!!!!! a tine legatura intre noi este cel mai important lucru cred.Sa ne auzim des! sau asfalt mai putin umed! ca vine toamna!

Mesaj completat

da angi ma gandeam eu ca suferi de o grije! daca esti curios pot sa-ti dau nr meu de telefon si sa stabilim o intalnire ce zici?

Mesaj completat

un raspuns ceva ? ANGI???

Mesaj completat

un raspuns ceva ? ANGI???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

da angi ma gandeam eu ca suferi de o grije! daca esti curios pot sa-ti dau nr meu de telefon si sa stabilim o intalnire ce zici?

Mesaj completat

un raspuns ceva ? ANGI???

Mesaj completat

un raspuns ceva ? ANGI???

 

N-am nicio grija! Ideea era ca nu strica o intalnire stabila. Ceva saptamanal sau lunar. Asa va vedeati si voi mai des si puteati stabili "intalnirea de legenda" sau pur si simplu mai schimbati o vorba intre voi. Poate mai veneam si eu sa ne cunoastem mai bine si poate mai invatam si eu una alta, sau poate voi.... Cine stie...

Acum stau si ma intreb ce curiozitate crezi tu ca as putea avea vizavi de tine? De ce boli suferi? Sau ce?

Vad ca m-ai intrebat de doua ori daca raspund. Ce faci, te balbai? Ai emotii?

 

Vad ca nici tu nu ai dispozitia necesara selectarii mesajului dintr-un text in care nu am pus niciun fel de rautate si pur si simplu am vrut sa-l fac mai haios, sau cel putin am incercat. Daca nu mi-a iesit sau n-ai inteles tu si inca vreo doi, asta e.

Daca nu-ti plac "textele" mele, te rog apasa butonul "ignore" in ceea ce ma priveste. Valabil pentru toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VEZI TU ANGI! chiar vreau sa stabilim o intalnire ce este greu de inteles? sa discutam fata in fata ? dar daca nu vrei asta inteleg! deci telefonul meu este disponibil daca vrei! 0721376344 ce zici ?? de o discutie cu un veteran?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VEZI TU ANGI! chiar vreau sa stabilim o intalnire ce este greu de inteles? sa discutam fata in fata ? dar daca nu vrei asta inteleg! deci telefonul meu este disponibil daca vrei! 0721376344 ce zici ?? de o discutie cu un veteran?

 

Eu am un BMW F650GS negru cu nr B-61-CRI. Ne putem intalni miercurea la Arc. Cand mai treci pe acolo te uiti dupa motor. Daca nu sunt inseamna ca n-am terminat munca si mai incerci si saptamana viitoare. De obicei vin la Arc. Imposibil sa nu dai de mine, daca vrei neaparat. Altcandva sa ma vad special cu tine n-am timp.

 

 

PS- Daca mai sunt si altii care vor programari, va rog folositi PM. Nu are rost sa umplem topicul cu d-astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Dane,salut tuturor veteranilor motociclisti,

Numele meu este Dan.Am urmarit aceasta initiativa pe aprox tot parcursul realizarii ei.Va felicit.Personal,consider ca a fost un succes.Regret ca din cateva motive nu am putut sa particip.Sper ca anul viitor sa fiu printre voi. Spun "anul viitor" pt ca am convingerea ca va deveni traditie.Si pt a fi nemuritoare,pt ca sa dainuie in timp,ar trebui cumva "personalizata".Si cand spun asta ma gandesc ca ar fi bine ( parerea mea ),daca s-ar stabili o data calendaristica in an,o locatie.Cer scuze ca nu am citit toate paginile acestui topic.Poate o si aveti pe agenda ca idee.Dane,de tine si de voi,cei care ati avut aceasta initiativa,depinde o parte din viitorul motocicismului in Romania.Cand esti tanar,te ia valul si nu-ti dai seama cand trece viata.Ce veti face voi acum va fi de folos pt cel putin 50% din terebilistii de azi.Si noi la vremea noastra am fost poate mai nebuni ca ei ( sa conduci Jawa,CZ MZ,IJ,etc,sa dai la padale pana faceai gaura in pantofi,cu soselele de atunci,ziua,noaptea,pe vant,pe ploaie,fara combinezoane,era totusi o nebunie ).Foarte putini se gandesc acum ca vor fi si ei la randul lor veterani.Eu doresc asta pt toti motociclistii.Asa cum ai spus si tu la inceput,spun si eu acum : " Doamne Ajuta " !

Sa auzim de bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca am dat telefonul meu e simplu nu?

 

Pai daca ti-am spus sa ne vedem fata-n fata, e si mai simplu, nu?

 

Si cu asta am incheiat telenovela. Cand vreti sa discutati cu mine, stiti unde sa ma gasiti. Nu mai raspund aici.

Mesaj completat

.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

Observ ca nu doar Doru si Ivan au inteles gresit si au fost ofensati de mesajele mele. Astfel, pentru ca daca "doi imi zic ca sunt beat eu ma duc la culcare", cer scuze tuturor celor care s-au simtit jigniti, ofensati sau nedreptatiti de mesajele mele. Asa cum am mai spus deja, nu am spus nimic cu rautate.

 

Numai bine tuturor.

Editat de Angi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca nu doar Doru si Ivan au inteles gresit si au fost ofensati de mesajele mele. Astfel, pentru ca daca "doi imi zic ca sunt beat eu ma duc la culcare", cer scuze tuturor celor care s-au simtit jigniti, ofensati sau nedreptatiti de mesajele mele. Asa cum am mai spus deja, nu am spus nimic cu rautate.

Numai bine tuturor.

Stai linistit amice, io nu m-am simtit ofensat deloc, doar ca la ironii raspund cu altele mai acide, care la rindul lor is interpretate ca fiind ofensatorii...

Adevarul este ca te-ai avintat pe un teren nu tocmai propice pentru "discutii-discutabile", loc in care majoritatea vorbesc serios...iar cind glumesc o fac in grupul dedicat...

Nu trebuie sa te superi si esti invitatul meu la urmatoarea agapa cu bosorogi pe doua roti! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca nu doar Doru si Ivan au inteles gresit si au fost ofensati de mesajele mele. Astfel, pentru ca daca "doi imi zic ca sunt beat eu ma duc la culcare", cer scuze tuturor celor care s-au simtit jigniti, ofensati sau nedreptatiti de mesajele mele. Asa cum am mai spus deja, nu am spus nimic cu rautate.

 

Numai bine tuturor.

Asta suna cu totul altfel decat mesajul pe care l-am primit personal de la Angi. Este un prim pas spre reconciliere. :cheers: Sper!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu refuz sa cred ca s-a incheiat sezonul. Azi e urat, e drept, dar sigur vor mai fi zile macar acceptabile pentru o tura. Asa ca...asfalt uscat!

 

 

La fel gandesc si eu.Mai am 2 saptamani de asigurare pt BMW,apoi scot cavaleria usoara(Yamaha,cu anvelope mai de toate "potecile",cu asfalt sau fara) si tot mai bag cate una.SA VINA IARNA !

Sa auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, la noi sezonul moto e strins legat de cele 6 luni minime ale asigurarii obligatorii...

Sper sa reusesc sa mai fentez printre picaturi si sa mai trag cite o tura prin padurile apropiate sau pe cimpiile Jiului, locuri unde RCA-ul nu imi foloseste si nici nu-i obligatoriu! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...