Sari la conținut

Vreau Date Despre Gilera Dna 125


Supapa_Jr
 Share

Postări Recomandate

Vizitator stress_L&P

bai nene

deci dna 180 ii da rusine la S-U-N-E-T la rs de 50 sau 125 la orice ora. probabil nu ai auzit cum suna un dna 180 ca altfel nu imi explic ce nu intelegi.

 

asphalt uscat

 

 

aha.. si tu iti iei troaca pt. sunet? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 year later...

ba din contra...iti zic ca m`am dat cu un dna de 180...si tind sa cred ca face si rs asta nou la demaraj...deci vreau sa zic ca rupe asfaltul...in cateva secunde ai suta....si nu vorbesc din auzite...vorbesc din experienta

Cam 120 merge dak e bun se duce greu in 130...aveam eu o poza cu bordu dar e la fel k cel de 50,180...la demaraj nu`i cine stie ce...eu itzi spun parerea mea k am mers pe unul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 years later...

 

Doamne mah baieti...cum naiba sa prinzi 150 cu runner sau dna?? Poti sa-i faci ce vrei...sa-i scoti limitari, sa-i pui chip pe motor, sa ii gauresti toba, sa slabesti nust cate kile,sa meri pe deal in jos ca 150 tot nu prinzi.

pui set de 150 scoti toate limitarile si roata pe spate cu 1 mai mare eu cred ca merge nu sunt mecanic dar o sa incerc toata operatia asta sa ma conving practic

» Post actualizat in 29 Jan 2016 22:08

destul de interesanta discutia de aici veche dar utila poate ami spuneti si mie cum se face schimbul unde se baga ulei cum se scoate pe unde bag lichid de frana si alte detalii dinastea dar as vrea sa stiu daca stie cineva si daca mai baga cineva in seama topicul. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...
La 13.12.2005 la 0:39, hihi a spus:

 

Un DNA suna ca un scuter (poate e un pic mai zgomotoasa). Iti dai seama ca nelimitata... si nici nu cred ca prinde 130. Totusi, eu sunt de parere ca o aprilia e mult mai buna. Oare va face fata DNAul cand vei avea pasager ?

Face față un scuter de 49 și nu a face un motor de 125 

Ce minte aveți ma jur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...