Sari la conținut

Enduro De Fetite


Postări Recomandate

Achizitionat honda nx din 92, probat doar in trafic momentan, pana acum nota 10, are demaraj, e manevrabil si latra frumos la conservari neatentie.

Despre iesit de pe sosea, povestim impresii cand o sa fie cazul, deocamdata doar asfalt de Bucuresti.

 

La cum au inceput sa sape. racaie peste tot in oras, nu-mi inchipui un alt tip de motor sa faca fata decat un enduro.

Felicitari, sa-l folosesti sanatoasa! :angryfire:

Iti doresc zeci de mii de km de sosea si de aratura cu maximum de distractie! :goodposting:

 

Ceva poze?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 121
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Merci de urari, o sa pun si poze dar n-am facut. Motorul e nou pt mine dar vechi pt altii asa ca il stiti.

 

 

Si intr-adevar, de vineri nu imi vine sa ma mai despart de el.

 

@ ZZZ Era o gluma prost plasata, de Stef, normal ca o sa ne vedem pe la intruniri in masura in care sunt banuti suficienti de gaz. :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si continuarea,desi o sa'mi iau omorul pt ca "Irina: gata

Irina: alealate sa nu le pui

Irina: ca sunt urata" ( desi mie nu mi se pare,ba din contra ... iar erectia mi'e martora ) :

 

 

 

 

P.S.: pe linga pisica mai apare inca un animal care s'a aciuat pe linga casa noastra,l'am numit aici pe stege.

post-4490-1144823798_thumb.jpg

post-4490-1144823812_thumb.jpg

post-4490-1144823829_thumb.jpg

post-4490-1144823841_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Irascibile, mai ai de gand sa stai mult pasager ? :angryfire: Iti cam place in spate :blbl:

 

 

Fara carnet nu pot decat pasager.Si sincer sa fiu imi place in spatele Irinei,merge f bine si nu mi'e frica,n'as prea merge pasager cu altii.Sunt foarte mandru de iubita mea! :goodposting: Nu stiu sigur,dar nu cred ca e asa de usor sa mergi in Bucuresti cu un pasager de 100 kile pe Dominator(poate ma lamureste cineva care stie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu sigur ca se merge f bine prin bucuresti FARA pasager (doar cu conducator de 100 de chile) :goodposting:

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare, cine iese de pe sosea dar mai soft asa, ca de incepatori? Vrea si eu sa merg.

Am vorbit cu Cata M dar m-a respins din gasca, ca cica ei merg la risc, where no man has gone before. :angryfire:

 

DECI? Sau toti va dati tare pe rape?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare, cine iese de pe sosea dar mai soft asa, ca de incepatori? Vrea si eu sa merg.

Am vorbit cu Cata M dar m-a respins din gasca, ca cica ei merg la risc, where no man has gone before. :hurt:

 

DECI? Sau toti va dati tare pe rape?

Hai in we la Azuga.Capritza ma asteapta deja acolo :angryfire: ...

Cat despre plimbari cu vacile, ai rabdare sa se topeasca zapada si mergem pe munte.Stiu multe trasee frumoase numai pe la 2000 m altitudine :eek:

P.S.nu te-am respins din gashka.Pur si simplu ai alt tip de moto si nu poti merge prin rape cu ea.

Daca vii in we acolo, o sa-ti dai seama despre ce vorbesc dupa un drive-test cu aia mica. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Am si eu o intrebare:

 

daca atunci cand stau in picioare ma doare spatele insemana ca e ghidonul prea scurt?

si eu am aceeasi problema, ma rupe spatele dupa o tura. Cred ca fac febra musculara de la tras de motor...mai ramane in noroi, mai il trantesc si tre sa il ridic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...