Sari la conținut

Alegere motor!


popaadrian
 Share

Postări Recomandate

"Se da" cu Q7 si plange ca nu are bani. Tipic manelar.

 

cum zicea cineva mai sus, un naked de 600 are consum 6-7-8, are si putere sa iti duci freza cu mult deasupra limitei legale. Sau de ce nu, pt oras, unu de 250 daca nu ai 90kg... (desi in Q7 nu poti cara dacat o burta mare plina de mici si bere)

Editat de warlock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 98
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

gata copii : permisul la scanat ;)

:friends: :bounce: nu am inteles mai exact ce legatura au pozele alea de cocalar cu topicul asta imi cer scuze daca sa vorbit si nu am fost atent dar e din sistemul imunitar a lui guta :P) :-L on topic tipule cunosc un prieten care vinde o mobra e yamaha R 1 super buna mobra km buni 32000 de mii singurul dezavantaj are cam multi caiuti si nush daca ai avea unde sa ii tii , la numar sunt 200 e tunning dinojet filtre sport K&N kit lant schimbat DID daca e de ceva da-mi un PM si e F eftina

Editat de darkr1d3r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba putza? In primul rand cred ca sunt de 3 ori mai in varsta ca tine, in al doilea rand vorbeste civilizat ca eu nu am voribit asa, in al 3-lea rand daca tot dau banii sa ii dau pe ceva care sa merita ca nu am bani sa schimb motoarele anual, nu am d c sa fug cu el si pur si simplu sa ma duc la munca vara cat lucrez in Constanta, stiu si eu cat presupune intretinerea unui motor si as vrea sa il folosesc fiindca am un Audi Q7 de cand munceam in Canada si imi mananca mult prea mult cat sa umblu cat vreau eu cu el si as vrea ceva mai pentru vreme calda asa ca un motor ar fi tocmai potrivit. In final ai dreptate ,,NUUUU...dc sa citeasca is prosti...ii dor mainile sa tasteze si sa caute pe forum noi suntem prosti k ii bagam in seama..." u oi fi prostu tata daca si u recunosti.

Bai coco , daca iti iei supersport o sa-l folosesti cam 3 luni dupa care o sa-l faci praf si asta cu tot cu tine, nu pentru ca esti incepator ci pentru ca esti si prost si incepator. Auzi tu, tine el super-sport 2 ani. Mirosi a cocalar de la 1300km...

Roiu de pe forumul asta ca nu ne-ai nimerit.

 

el e:

Mititelu.jpg

Editat de Belbody
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba putza? In primul rand cred ca sunt de 3 ori mai in varsta ca tine, in al doilea rand vorbeste civilizat ca eu nu am voribit asa, in al 3-lea rand daca tot dau banii sa ii dau pe ceva care sa merita ca nu am bani sa schimb motoarele anual, nu am d c sa fug cu el si pur si simplu sa ma duc la munca vara cat lucrez in Constanta, stiu si eu cat presupune intretinerea unui motor si as vrea sa il folosesc fiindca am un Audi Q7 de cand munceam in Canada si imi mananca mult prea mult cat sa umblu cat vreau eu cu el si as vrea ceva mai pentru vreme calda asa ca un motor ar fi tocmai potrivit. In final ai dreptate ,,NUUUU...dc sa citeasca is prosti...ii dor mainile sa tasteze si sa caute pe forum noi suntem prosti k ii bagam in seama..." u oi fi prostu tata daca si u recunosti.

 

:friends:

pana la urma cred ca cel mai bine iti iei un motor puternic si mergi si fara casca

sictir! ca esti #$@#

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba putza? In primul rand cred ca sunt de 3 ori mai in varsta ca tine, in al doilea rand vorbeste civilizat ca eu nu am voribit asa, in al 3-lea rand daca tot dau banii sa ii dau pe ceva care sa merita ca nu am bani sa schimb motoarele anual, nu am d c sa fug cu el si pur si simplu sa ma duc la munca vara cat lucrez in Constanta, stiu si eu cat presupune intretinerea unui motor si as vrea sa il folosesc fiindca am un Audi Q7 de cand munceam in Canada si imi mananca mult prea mult cat sa umblu cat vreau eu cu el si as vrea ceva mai pentru vreme calda asa ca un motor ar fi tocmai potrivit. In final ai dreptate ,,NUUUU...dc sa citeasca is prosti...ii dor mainile sa tasteze si sa caute pe forum noi suntem prosti k ii bagam in seama..." u oi fi prostu tata daca si u recunosti.

BAi coclees Dute IN PLM si cautati motor unde vrei tu dar nu mai umple forumul cu tampeniile tale si aberatiile tale Q7 consum mare eu ti-as da un sfat prietenesc inlocuieste acel Q7 cu un drig sau acea mobra cu o bicicleta pt ca ,cocalari ca tine nu merita motoare ca ne fac comunitatea de ras deci JET si nu mai jigni aiurea daca stii ca nu ai o treaba cu motoarele HAI PA SI NU MAI PUNE DEGETUL PE FORUM CA FURI CURENT :friends: :bounce: :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roiu de pe forumul asta ca nu ne-ai nimerit.

 

exact fraiere (asta care vrei sa iti iei supersport)!!! asta e forum de motociclisti cu 2-3 facultati, nu de cocalari ca tine ba cacatule. poate nu te-ai interesat asa de bine dar nu e asa usor sa iti iei supersport (chiar si din '90).

 

1. trebuie sa ceri voie si sa iei semnaturi de la toti care deja au supersport care sa ateste faptul ca nu esti cocalar deloc.

2. trebuie sa iei inainte cel putin 3-4 motoare mai mici (sau maxi-scutere) cu care sa te dai pe circuit cu adevaratii veterani.

3. daca nu ai echipamentul lui batman inseamna ca esti un cocalar imputit si manelist.

4. daca ai fost vreodata pe la vreo terasa NU ai voie sa iti iei supersport.

5. trebuie sa fi FOARTE bogat ca sa iti iei supersport pentru ca sunt extraordinar de scumpe consumabilele. daca nu esti director nu mai visa.i

6. trebuie sa fi foarte smecher daca vrei supersport, pentru ca toti care au supersport ori sunt foarte smecheri, ori sunt niste cocalari imputiti care nu se dau pe circuit cu adevaratii.

7. daca iti iei supersport si nu esti foarte smecher o sa mori oricum.

8. daca ai Q7 esti cocalar, du-te si asculta manele.

9. daca ai X5 esti cocalar, tigan imputit ce esti.

10. daca ai orice masina un pic mai scumpa esti un bou infect si mi-e scarba de tine oricum.

11. daca te gandesti ca masina ta consuma prea mult ori esti un sarac (v. p.5.) ori esti un cocalar sarac. cei care au supersport se pisa pe banii de benzina. (daca are mai mult de o zi trebuie aruncata benzina din rezervor pentru ca e statuta si prinde gust de cazan si infunda filtrele racing).

12. daca iti ie supersport nu ai voie sa porti nicio firma in afara de cele pe care le vezi la motogp.

13. uita-te in oglinda. esti un taran cocalar fmm.

14. ia-ti un mz sau mobra ca n-ai tu bani de supersport taran parvenit cu q7. baga-ne-am (cuvant urat) in tine de bou.

15. daca vrei sa iti iei supersport o sa sara toti agaricii cu supersport pe tine pentru ca nu o sa se mai simta asa speciali (daca ar putea oricine sa isi ia supersport unde ar mai fi smecheria?).

16. daca iti iei supersport pentru ca iti place cum arata esti un infect si n-ai nicio treaba cu pasiunea pentru doua roti. esti un manelist care nici nu stie sa puna genunchiul jos in curba.

 

ce sa mai.... esti un cocalar manelist (pun pariu ca ai lant cu D&G si blugi cavalli) si mai da-te-n sange sa te unga de fraier ca n-ai tu fata de supersport.

din cauza celor ca tine are lumea o parere proasta despre cei ca mine. :P

 

am un scuter piaggio de vanzare daca te-ntereseaza. il dau la bani buni. lasa cbr-ul ca nu stii tu cum e cu astea.

 

pentru cei in masura, acest cocalar trebuia BANAT DIRECT :bounce: :-L ;) JOS COCALARII! JOS CONSERVARII! JOS SUV-istii! ....traiasca restul....

 

 

 

mama ce m-am enervat.... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu cu cine tii pana la urma? :-L

parerea mea mai degraba s-ar inchide topicul ca e inutil sa ne batem capul cu cocalarul :bounce: oricum nu va intelege ce inseamna SS ul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cumpara mobra aia de mai jos si iti va da la ea si 9 vieti de rezerva :friends:

post-41516-1235726481_thumb.jpg

Editat de darkr1d3r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e fiecare pentru el aici omule.... eu am un gsxr dar nici nu am cerut parerea inainte sa imi iau.... v-am zis ca am tenisi ck si stau pe beller? :-L

 

parerea mea mai degraba s-ar inchide topicul ca e inutil sa ne batem capul cu cocalarul :friends: oricum nu va intelege ce inseamna SS ul

 

exact, sau mai bine ii luam IP-ul si in loc sa ne batem noi capul, ii rupem lui capul si ii dam foc la Q7 :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e fiecare pentru el aici omule.... eu am un gsxr dar nici nu am cerut parerea inainte sa imi iau.... v-am zis ca am tenisi ck si stau pe beller? ;)

 

 

 

exact, sau mai bine ii luam IP-ul si in loc sa ne batem noi capul, ii rupem lui capul si ii dam foc la Q7 :friends:

eee nici chiar asa dar sa ii luam Q 12 le si sa facem un hotel de 5 stele in el pt oameni strazii ceva util :bounce: dar mai intai recunoaste nu cumva esti tu asta ??!! :-L

post-41516-1235727088_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu'i asculta pe invidiosii astia, motoarele alese de tine sunt ideale ca si cilindree (1000cmc, primele doua motoare). al treilea e prea mic si e numai pentur circuit, n'ai ce face cu el pe strada.

 

oricum, modelele alese sunt cam vechi, recomand un Kawasaki ZX10R sau Yamaha R1, insa sunt cam scumpe. Totusi, daca vinzi roata de rezerva de la Q7 ti le vei permite sigur.

 

na bahtalo, pe ulita, tandagadandandan!

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Q7 e un SUV, care are la baza o masina de teren. Este o masina de teren, dar nimeni nu o foloseste asa. Mi se pare ideala pt a purta porumb cu ea, atata timp cat ai de mers pe ogor unde e teren accidentat. :friends:

IO i-as pune si plug daca as avea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Q7 il am din Malta de la un concurs de inot unde acestea erau premiile primul loc un Q7 si 50 de mii de euro, al doilea un Q7 si 30.000 de euro si locul 3 un Q7 si 10.000 de euro. Inca mai este acest concurs in fiecare an pe 1 august la bazinul Eroj da ce sa va explic. Tot cacanari ramaneti. Nimic de zis sunt si oameni in firea lor dar cam putini si in plus varza in domeniu nu inseamna ca nu stiu sa merg cu el sau nu am cunostinte de intretinere sau siguranta sau cati bani necesita echipamentul sau viteza necesara adaptata la conditiile de mers. Nimic de zis poate mergeti mai bine ca mine si aveti mai multe cunostiinte dar daca tot va laudati conduc de 12 ani sa vina unu cu un motor care merge cu el de 12 ani si eu cu acel mititel Q7 sa vedem daca puteti compara motoarele voastre cu o masina tocmai deaia am preferat pana acum sa nu merg cu un motor si sa nu bag prea multi bani in el nu neaparat ca nu as avea. Nici nu am zis ca imi fac baie in bani dar oricum nu e exagerat de mult unul nou doar ca nu ii vad rostul!!!

guy.til baiat destept s-a prins ca va las sa vorbiti aiurea ca nu am de ce sa ma contrazic cu voi si eu eram asa la 20-25 de ani. Eu am vrut sa vorbesc frumos ca sa nu ma reclamati al protectia animalelor dar... ce sa fac. App IP este 92.70.231.137 dar nu prea aveti ce sa faceti cu el fiindca in primul rand e routabil si se schimba zilnic si in al doilea rand calculatorul asta e server de televiziune si are destule firewall-uri si sisteme de securitate incat sa faceti ceva cu Broute Force sau Blast Hack sau alte vrajeli. Din pacate cu asta ma ocup administrator UNISAT TV asa ca nu prea ma faceti cu amenintari deastea poftiti IP faceti ce vreti cu el!!!

Editat de popaadrian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Q7 il am din Malta de la un concurs de inot unde acestea erau premiile primul loc un Q7 si 50 de mii de euro, al doilea un Q7 si 30.000 de euro si locul 3 un Q7 si 10.000 de euro. Inca mai este acest concurs in fiecare an pe 1 august la bazinul Eroj da ce sa va explic. Tot cacanari ramaneti. Nimic de zis sunt si oameni in firea lor dar cam putini si in plus varza in domeniu nu inseamna ca nu stiu sa merg cu el sau nu am cunostinte de intretinere sau siguranta sau cati bani necesita echipamentul sau viteza necesara adaptata la conditiile de mers. Nimic de zis poate mergeti mai bine ca mine si aveti mai multe cunostiinte dar daca tot va laudati conduc de 12 ani sa vina unu cu un motor care merge cu el de 12 ani si eu cu acel mititel

OOO felicitarile mele auzi nu ai vrea sa vii sa te angajezi la mine pe timp de vara am nevoie de cineva care sa imi fugareasca pestii prin IAZ ca au cam prins la burta si am nevoie de un inotator "hexpirintat" ca tine :cheers: fiule spor si noroc la Q uuri tot inainte dar ce am o mare dilema tzaranul de mai sus din acele poze esti tu ? pt ca daca esti tu imi retrag toate vorbele spuse de rau fatza de tine pt ca am vb singur si nu am stiut de la bun inceput alfabetul prostiei tale scris pe fatza :rolleyes: hai fir intins si te astept la vara

post-41516-1235938065_thumb.jpg

Editat de darkr1d3r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Q7 il am din Malta de la un concurs de inot unde acestea erau premiile primul loc un Q7 si 50 de mii de euro, al doilea un Q7 si 30.000 de euro si locul 3 un Q7 si 10.000 de euro. Inca mai este acest concurs in fiecare an pe 1 august la bazinul Eroj da ce sa va explic. Tot cacanari ramaneti. Nimic de zis sunt si oameni in firea lor dar cam putini si in plus varza in domeniu nu inseamna ca nu stiu sa merg cu el sau nu am cunostinte de intretinere sau siguranta sau cati bani necesita echipamentul sau viteza necesara adaptata la conditiile de mers. Nimic de zis poate mergeti mai bine ca mine si aveti mai multe cunostiinte dar daca tot va laudati conduc de 12 ani sa vina unu cu un motor care merge cu el de 12 ani si eu cu acel mititel Q7 sa vedem daca puteti compara motoarele voastre cu o masina tocmai deaia am preferat pana acum sa nu merg cu un motor si sa nu bag prea multi bani in el nu neaparat ca nu as avea. Nici nu am zis ca imi fac baie in bani dar oricum nu e exagerat de mult unul nou doar ca nu ii vad rostul!!!

guy.til baiat destept s-a prins ca va las sa vorbiti aiurea ca nu am de ce sa ma contrazic cu voi si eu eram asa la 20-25 de ani. Eu am vrut sa vorbesc frumos ca sa nu ma reclamati al protectia animalelor dar... ce sa fac. App IP este 92.70.231.137 dar nu prea aveti ce sa faceti cu el fiindca in primul rand e routabil si se schimba zilnic si in al doilea rand calculatorul asta e server de televiziune si are destule firewall-uri si sisteme de securitate incat sa faceti ceva cu Broute Force sau Blast Hack sau alte vrajeli. Din pacate cu asta ma ocup administrator UNISAT TV asa ca nu prea ma faceti cu amenintari deastea poftiti IP faceti ce vreti cu el!!!

 

 

mai bine vinzi q7 care vine din malta sau canada si iti iei un pasat si un motor, ambele noi.

 

daca vrei mobra care sa consume putin iti poti lua ceva cu injectie si motor pana in 600

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...