Sari la conținut

Cel mai agramat user de pe forum


tiptil1
 Share

Postări Recomandate

ai perfecta dreptate, m-am intalnit cu initiatorul topicului la o intrunire si arata cam asa:

 

up-men-00276.jpg

 

daca arati bine nici nu trebuie sa scrii corect, defapt doar astia naspa le au cu romana :moron: :D :D

Pai mie mi se pare ca arata a arian, are ochi albastri si parul nu foarte inchis la culoare. Nu inteleg ce aveti cu el, ca nu arata a manelist, dar ce-i drept nici a rocker...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ai perfecta dreptate, m-am intalnit cu initiatorul topicului la o intrunire si arata cam asa:

 

up-men-00276.jpg

 

De fapt initiatorul topic-ului fiind chiar dumneata cred ca ai observat figura respectiva in urma unei intalniri de gradul III cu oglinda, una sparta ce-i drept, 'arianul' din poza arata mai serios decat toate clonele tale: tactil, tiptil, tiptil1, O.S.I., guy.til etc si asa mai samd!

 

Mesaj completat

eucredcaartrebuisavapisatipeacestforumincarefaceticoncursdecarearemaimulteposturisisailinchideti

:D))))))))))))))))))))))))))))

 

:moron:

 

ain't it the truth!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar iti place sa pici in penibil mereu? ti-am mai spus ca daca insiri toate nick-urile alea in fiecare post al tau n-o sa primesti niciun premiu! eventual pune-le la semnatura ca sa nu mai faci scurta la mana mereu :moron:

 

Good ideea :D

 

Te anunt ca lucrez impreuna cu reprezentanti ai Ministerului Educatiei si Cercetarii la o diploma de merit dedicata utilizatorilor cu cele mai multe posturi si cred ca daca facem suma celor jdemii de clone o sa ocupi o pozitie fruntasa!

 

De asemenea ai sanse la un atestat profesional de comentator profesionist in meseria de sculer-bârfițel

 

PS. penibil esteti doar matale, bre Dactil, padon, Tastil!

Editat de Vallach
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O chestie pe care am vazut-o chiar si la cei care scriu bine romaneste. Se pare ca s-a uitat acordul, bata-l vina!

 

Cand spui ceva cu :Majoritatea motociclistilor sunt niste magari, este corect. "Majoritatea" nu este subiect. E ca si cum ai inlocui cu "Toti" motociclistii sunt niste magari.

Nu poti spune niciodata: Majoritatea motociclistilor "este" nefericita. Ci doar sunt nefericiti.

 

http://www.noapteaiguanei.ro/tag/acordul-in-limba-romana/

 

Era ceva care ma zgarie pe retina pe forum mai demult, poate mai citeste cate unu si baga la cap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am zis eu, o sa bage si PLM in dex, curand! :lol:

 

Nu, PLM are Tactil la numar :D ..reflecta foarte bine pe unde ii umbla mintea!

Mesaj completat

ministerul educatiei poate iti da si tie putina materie cenusie

 

saracutul de tine, esti tru ca ti-ai pus tactilophobic la profil :D

 

asfalt uscat pe carene :moron:

 

Prietene, pentru ca te-ai bagat unde nu-ti fierbe oala o sa te tin minte asa ca nu mai face pe inteligentu cu mine! Stiu foarte bine ce iti poate pielea si iti repet ca mai bine iti vedeai de bulivaru' Unirii! Comprende?

 

PS. daca te tine FZRu' pana la Cluj te astept oricand la o discutie despre agramatii bunului simt, altfel eu nu calc in Buzau, a ramas cam prea mult gunoi in orasul acela!

Editat de Vallach
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ca sa fiu si on topic: nu mai suport expresia CEVA

 

Ceva leptop? Ceva oferte? Ceva agramati? :moron:

 

@Dan - l-as muta eu pe Pluto, macar acolo poate sa umple planeta de spam fara sa deranjeze pe nimeni

Editat de Vallach
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut eu pe cineva care-mi cauta in gunoi aseara si cum am iesit pe geam a fugit, de asta esti tu asa bine informat in privinta mea, eventual zi-mi pe ce adresa sa ti-l trimit :lol:

 

nu calci in Buzau probabil pt. ca iti este frica, doar i-ai jignit pe toti de la A la Z, inclusiv pe aia care sunt de seama cu parintii tai, nu e cazul sa vorbesti de bun simt, ca nu cunosti termenul :D

 

salutari cu xenonul in ochi :moron:

 

Se numeste Legea Talionului sau plata cu aceeasi moneda domnule! Nu vin in Buzau pentru ca nu am nici un motiv sa o fac si in nici un caz nu am sa iti dovedesc tie sau la gasca lui Papuc nimic. Fii sigur in schimb ca o sa va tin bine minte pe toti implicati.

 

In cazul in care nu ai observat nu am inghitit batjocura voastra de la bun inceput si eu nu uit pe cei ce si-au permis sa se bage in viata mea si sa o discute pe un forum public, PUNCT!

 

Btw, put your xenon where the sun don't shine, it may be of better use that way!

 

PS. si daca tot esti curios tovarase, tu cu mana ta ai pus pe forum poze cu motorul prin urmare era foarte simplu sa vad ce numar ai, spre deosebire de tine nu am barfit in fata portii sa aflu informatii cu care sa te atac pe forum! Gluma e gluma dar ce ati facut voi nu e amuzant deloc si dupa cum am spus anterior reflecta foarte clar ce fel de oameni esteti, meh.. agramaticeste vorbind desigur!

Mesaj completat

In conditiile in care tu esti initiatorul acestui topic poti solicita moderatorilor sa il inchida, altfel o sa continuam in spiritul in care sunteti voi obisnuiti sa o faceti! Si nu uita, te astept oricand la o discutie sa lamurim disputa.. ne intalnim la mijlocul drumului daca doresti, dar nu la Kronstadt Bikers, reprezentantul lor buzoian nu imi inspira incredere :D

Mesaj completat

Imi cer scuze restul utilizatorilor pentru faptul ca nu am reusit sa imi stapanesc nemultumirea fata de anumite persoane de pe acest forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu imi cer scuze forumistilor ca Vulvach ma urmareste peste tot pe forum in speranta ca reuseste sa ma enerveze, nu-i reuseste, se basica, injura si primeste warn:D

 

pentru amatorii de OTV, totul a inceput de aici, puteti sa cititi sa vedeti ce debiteaza Vulvach si cum motociclistii rai din Buzau l-au mazilit pe nedrept (varianta oficiala ar fi ca s-a autoexiliat :moron: )

 

Ca si atunci iti spun acum 'nu mai umbla cu sorcova!'

 

Totul NU a inceput atunci ci cand Cristineo cu ajutorul tau si al lui Norsemann a facut topicul in care m-ati insultat si ati postat informatii cu caracter personal despre mine fara acordul meu!

Mesaj completat

Vallach, cu postul asta: /index.php?...t&p=2596113 TU ai inceput cu atacurile la persoana si offtopic. A trecut doar o saptamina de la ultimul warn pe care l-ai primit pt. jigniri gratuite. Ce zici? Ii dai inainte asa?

 

Ma bucur ca ti-am atras atentia. O sa intreb si eu ceva:

 

Ce masuri se iau impotriva celor ce posteaza informatii despre un anume user, nume, telefon, poze fara acordul acestuia?

 

Ce pot face eu ca si un utilizator, nu moderator sau admin sau GOD, sa ma apar de reavointa unor astfel de persoane?

 

Sper ca intelegi de ce am ceva cu Tactil si de ce ne ciondanim cum dam unul de altul pe forum!

Mesaj completat

 

pana acum am 20% warn si ambele primite pentru ca l-am 'insultat' pe dnu Tactilescu spunandu-i o data JERK si a doua oara PACALICI! Mda, foarte grele insultele, comparat cu ce au facut el si colegii lui in topicul destinat special sa ma injoseasca. Oare ce warn a primit fiecare pentru asa sau au primit macar? Eu unul as fi impartit ban-uri permanente pe user si IP pentru astfel de atacuri si postare de informatii cu caracter personal fara acordul proprietarului. Tu ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti recomand sa-l actionezi in instanta, sunt sigur ca daca spusele tale se dovedesc adevarate vei avea castig de cauza. Sper sa formulezi o pledoarie cel putin interesanta, ceva de genul:

 

plangere-orange-1.png

 

Succes :D

 

Alternativa este sa te smiorcai in continuare pe forum, la fiecare post al meu si sa spui ce rai e oamenii atunci cand iti bati salamul de ei.

 

:moron:

 

Cum, nu ai pus poza aia cu copii care plang? Sunt dezamagit..

 

hai zat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca ti-am atras atentia. O sa intreb si eu ceva:

 

Ce masuri se iau impotriva celor ce posteaza informatii despre un anume user, nume, telefon, poze fara acordul acestuia?

 

Ce pot face eu ca si un utilizator, nu moderator sau admin sau GOD, sa ma apar de reavointa unor astfel de persoane?

http://www.dataprotection.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca persoana care a facut publice datele, e doar o cunostinta a celui despre care s-a scris, nu va fi tras de nimeni la raspundere. :moron:

 

Persoana care a facut publice datele nu este o cunostina, precum nici Tactil nu este o cunostinta! Informatiile au fost obtinute de la terte parti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce masuri se iau impotriva celor ce posteaza informatii despre un anume user, nume, telefon, poze fara acordul acestuia?

 

Ce pot face eu ca si un utilizator, nu moderator sau admin sau GOD, sa ma apar de reavointa unor astfel de persoane?

 

- exmatriculare, scaderea notei la purtare, chemarea parintilor la scoala

 

- trebuie sa vorbesti cu diriginta sau cu directorul unitatii scolare unde inveti, sau sa faci o petitie online

 

Alternativ, ca solutie la problemele tale, nu te mai lua cu golanii... da-le senvisurile, tigarile si banii si treci mai departe. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde daca datele personale facute publice au fost obtinute de cel care le-a facut publice, in calitate de operator de date cu caracter personal sau daca a obtinut datele divulgate, de la un astfel de operator.

Daca persoana care a facut publice datele, e doar o cunostinta a celui despre care s-a scris, nu va fi tras de nimeni la raspundere. :cheers:

au fost publicate pe un sait care nu este operator de date...nu persoana este trasa la raspundere, ci forumul, ca a permis acest lucru, mai ales ca este si persoana juridica :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu daca te duci la film si te piÂşi in sala de cinema, amenda o ia cinematograful, nu? Ca ti-a permis sa intri acolo si sa te piÂşi pe spectatori.

"Mai ales" ca sala respectiva de cinema este si "persoana juridica". :cheers:

Ver$$atule, ia si mai citeste inainte sa emiti opinii "avizate".

 

http://www.dataprotection.ro/servlet/ViewDocument?id=35

Art. 2: Domeniu de aplicare
(1)Prezenta lege se aplică prelucrărilor de date cu caracter personal, efectuate, în tot sau în parte, prin mijloace automate, precum Âşi prelucrării prin alte mijloace decât cele automate a datelor cu caracter personal care fac parte dintr-un sistem de evidență sau care sunt destinate să fie incluse într-un asemenea sistem.
(2)Prezenta lege se aplică:
a)prelucrărilor de date cu caracter personal, efectuate în cadrul activităților desfăÂşurate de operatori stabiliți în România;
b)prelucrărilor de date cu caracter personal, efectuate în cadrul activităților desfăÂşurate de misiunile diplomatice sau de oficiile consulare ale României;
c)prelucrărilor de date cu caracter personal, efectuate în cadrul activităților desfăÂşurate de operatori care nu sunt stabiliți în România, prin utilizarea de mijloace de orice natură situate pe teritoriul României, cu excepția cazului în care aceste mijloace nu sunt utilizate decât în scopul tranzitării pe teritoriul României a datelor cu caracter personal care fac obiectul prelucrărilor respective.

$$$$-ule, am citit, de aceea am postat. tu ai citit si inteles ce am scris? exemplul cu filmul e pueril, sper ca realizezi, n-as vrea sa cred ca dai si vina pe copii atunci cand faci rau :laugh:

 

 

p.s. mai baga un ochi aici si mai ales aici

 

Un exemplu de disclaimer foarte bun pentru CMR...

 

Cat despre REGULAMENT, eu tot nu am reusit sa-l citesc, poate primesc si eu link de la cineva care-l si aplica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot ai dat un link de la avocatul poporului ar trebui sa afli ca aceasta institutie nu mai are in atributii supravegherea prelucrarii datelor cu caracter personal inca din anul 2005 in urma Legii 102/2005. :laugh:

http://www.dataprotection.ro/servlet/ViewDocument?id=39

faptul ca nu $tiam, ma di$culpa in prima ta afirmatie. :cheers:

 

 

Exemplu' 2:Unde incadrezi forumul in cele 2 criterii mai sus enumerate?

E un sait, nu un forum. forumul, din ce mai stiu eu, apara interesele membrilor si incearca sa creeze o comunitate, nu s-o dezbine. Forumul are un Regulament public, citit si acceptat de toti userii. Forumul isi asuma toate emanatiile userilor, fara exceptie. Forumul are ca scop creearea unei directii, in functie de orientarile/intentiile initiatorilor. Ai dreptate, nu se incadreaza niciunde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faptul că am divulgat că el (el n.r. Vulvach) se plimba defapt cu mobra de 125 a prietenei lui Âşi că prietena i-a vândut mobra, iar el pe regionala bz ne socotea la fiecare kilometrii făcuti, când defapt era pieton, se consideră date cu caracter personal? :cheers: :laugh: :P

n-am stat sa citesc toate maimutarelile...daca e doar asa, sigur posturile se pot folosi ca probe in instanta :huh:

Editat de verssatu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca esti de acord ca nu se incadreaza in definitia operatorului de date cu caracter personal sper ca esti si de acord ca nu va fi sanctionata "persoana juridica", care administreaza forumul, pt. faptul ca un iuzer pune niste date personale ale altuia. :laugh:

da, sunt de acord. insa stiu ca ce se publica pe internet poate si folosit ca proba in instanta, in eventualitatea unui proces.

cu regulamentul cum ramane...? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...