Sari la conținut

Rat-motoare


lil debul
 Share

Postări Recomandate

/index.php?...topic=12045&hl=

/index.php?...topic=12580&hl=

/index.php?...topic=17841&hl=

http://www.ratbike.org/

 

mi-a luat 5 minute sa le gasesc aici pe forum... greu mai e sa dai search frate... chiar si la munca poti sa le gasesti usor, fara sa iti intrerupi munca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine,imi pare rau ca am intrebat.Chiar ca sinte-ti exact opusul a ce credeam eu .Ma cac pe el de topic.

 

Relax, nu te enerva si judeca la rece. Oricum sunt altii care au zeci de posturi parazite, nu-i bai unu in plus, dar daca vrei sa invetii C++ iti trebuie mult mai mult atentie.

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sloboz are intrebarea mea cu c++? Ala-i alta mincare de peste.

 

sa vezi cand zareste roby topicul

loool

te-ai facut de o lectie despre viata si respect in cea mai elevata si pura exprimare

+PM evident

bafta multa si rabdare si mai multa:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La topicul acesta unii au raspuns concret iar altii au ales sa raspunda la misto.Celor din prima categorie le multumesc, celor din a doua categorie le doresc sa pateasca la fel,adica sa fie luati in bascalie si cu aere de superioritate. Si sa nu uitam ca vine vara si poate ne intilnim in Etrusco,atunci sa vedem cit de curajosi sint cu caterinca. Imi pare rau ca moderatorul este nevoit sa modereze personalitatea mea, dar nici nu accept sa fiu calcat pe coada de toti pirlitii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La topicul acesta unii au raspuns concret iar altii au ales sa raspunda la misto.Celor din prima categorie le multumesc, celor din a doua categorie le doresc sa pateasca la fel,adica sa fie luati in bascalie si cu aere de superioritate. Si sa nu uitam ca vine vara si poate ne intilnim in Etrusco,atunci sa vedem cit de curajosi sint cu caterinca. Imi pare rau ca moderatorul este nevoit sa modereze personalitatea mea, dar nici nu accept sa fiu calcat pe coada de toti pirlitii.

 

Hormoni baiatu ? N-am fost niciodata in Etrusco, da daca vrei tu o sa vin odata.

Eu ti-am explicat frumos ca daca vrei sa ajungi programator C++ (cum spuneai intr-un alt topic) iti trebuie mai multa atentie si se presupune ca ai putea sa te descurci intr-un amarat de forum web care nu cere multa inteligenta. Imi explici si mie ce vezi caterinca aici ? Intr-adevar nu toti parlitii ajung programatori C++...

 

Cat despre amenintari de astea ori esti kinder ori asculti manele :friends: . Propun sa nu fie sters topicul sa se vada ca si la noi se poate cu de astea, ia vino tu pe noi sa ti-o dau cu dacii mei :friends: .

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La topicul acesta unii au raspuns concret iar altii au ales sa raspunda la misto.Celor din prima categorie le multumesc, celor din a doua categorie le doresc sa pateasca la fel,adica sa fie luati in bascalie si cu aere de superioritate. Si sa nu uitam ca vine vara si poate ne intilnim in Etrusco,atunci sa vedem cit de curajosi sint cu caterinca. Imi pare rau ca moderatorul este nevoit sa modereze personalitatea mea, dar nici nu accept sa fiu calcat pe coada de toti pirlitii.

 

la misto n-a raspuns nimeni... ti s-a zis ca poti da un search pe forum (ceea ce am facut io si ti-am dat 4 link-uri) si gaseai o gramada... ii cunosc pe 'parlitii' de care zici tu si ar fi bine sa-ti masori cuvintele la adresa lor, avand in vedere ca-s oameni de nota 10... vorbim dupa ce vad si cei din DacMotors topicul asta...

 

Parerea mea, prietene, este ca nu prea ai dreptate aici! Nu vad nimic deplasat in raspunsurile celor din acest topic. Ce tot atata nervi? Ok, Dac Motors, Kombat, toti pt unul, dar atitudinea asta "mama, te prind in Etrusco si te smardoiesc" parca nu da bine tot timpul. Cum credeti voi! Succes !

 

Un admirator Dac Motors.

 

nu-i invinui pe cei din DacMotors... omul e eventual prospect... dupa ce citesc si ei topicul, mai vedem...

 

Hormoni baiatu ? N-am fost niciodata in Etrusco, da daca vrei tu o sa vin odata.

Eu ti-am explicat frumos ca daca vrei sa ajungi programator C++ (cum spuneai intr-un alt topic) iti trebuie mai multa atentie si se presupune ca ai putea sa te descurci intr-un amarat de forum web care nu cere multa inteligenta. Imi explici si mie ce vezi caterinca aici ? Intr-adevar nu toti parlitii ajung programatori C++...

 

Cat despre amenintari de astea ori esti kinder ori asculti manele :friends: . Propun sa nu fie sters topicul sa se vada ca si la noi se poate cu de astea, ia vino tu pe noi sa ti-o dau cu dacii mei :friends: .

 

Bafta.

 

lasa-l mai in pace, ca nu merita... copilul nu e in stare sa inteleaga o chestie simpla... DacMotors nu s-ar baga pentru tampenia unuia care se da prospect (nush daca e sau nu), din cate ii stiu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine sint DAC MOTORS? Eu am zis ca sint din respectivul grup pentru ca da bine. E ceva legat de batai de strada,ca am inteles ca sint nervosi? Si ce e prospect,ca nu inteleg, adica sint prost?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e atitudinea corecta lil debul. Cred ca un limbaj amical era binevenit.

Daca citesti cu atentie exista acest topic sticky la noi facut de moderator exact pentru cazul tau /index.php?showtopic=21649 . Din cite ai vazut exista topicuri cu rat-bike destule (motoare-shobolan?). Cit despre caterinca ce sa zic? Nu cred ca caterinca iti rezolva tie problema si nici concurs de asa ceva nu este aici. Cu Etrusco :friends: :friends: :friends: .

 

PS: Prinzi mai multe mushte cu o lingura de miere decit cu o galeata de k k t.

 

Sarbatori fericite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ori sint eu timpit, ori nu inteleg gravitatea situatiei. Ce are daca mai intreb odata acelasi lucru? Sincer, e ceva legat de spatiul de gazduire pe server sau pur si simplu asa e regula? Poate uneori nu am timp sa caut la infinit, sau poate sint mai nerabdator. Daca e o problema tehnica cu repetatul topicurilor imi cer scuze si cred ca mai bine imi spune cineva de la inceput cum sta treaba si ma conformez promt.

 

Cit despre trasul de sirete cu mine, nu-i problema, dar intii sa bem macar o bere impreuna, ca sa devenim mai intimi. In rest mai subtire cu remarcile deplasate de genul lene, dac motors , vrei c++ da nu gasesti un topic ca ma supar si pling.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SE INTIMPLA DE SA SE DEA RASPUNS IN DOI PERI SAU LA CATERINCA ,DEBUL CAM ARE DREPTATE ,TREBUIA SA DATI LINKURILE SI NU MAI IESEA GARGARA ASTA AICI,DAR IN FINAL OMU SI-A CERUT SCUZE

PT TOATA LUMEA DAC MOTORS NU INSEAMNA NERVI SI MAI ALES PE FORUM,NU CAUTAM SA INTRAM IN CONFLICT CU PROPRIA COMUNITATE DAR UNORA NU LI SE MAI AJUNGE LA NAS SIMPLU FAPT CA AU AVUT SI AU POSIBILITATI MATERIALE MAI CONSISTENTE CA DETIN MOTOARE MAI' SCULA' CA RESTU NU LE DA DREPTUL SA SE DEA MAI SUPERIOR SA CEARA EL STERGERI DE TOPICURI.WARN-URI.BANN CA E MAI VECHI PE STICLA SI LA TASTATURA,FORUMUL TRE SA NE UNEASCA NU SA NE DEZBINE ESTE PT COMUNICARE SI SCHIMB DE INFORMATI,NU PT EXPRIMAREA 'E' ADEVARAT ESTE CA NOI IN DAC SUNTEM MAI UNITI SI NE APARAM MEMBRI ASA CUM AM FACEO PT ORI CARE DINTRE VOI DACA NEVOIA O CERE SI FACEM ASTA INDIFERENT DACA PIERDEM SAU CISTIGAM SAU DE RISC ORI CONSECINTE DECI LASATI RICA ASTA UNDE A AJUNS SI DATI CE CERE OMU DC STITI DC NU E SIMPLU NU POSTATI SI GATA

 

RESPECT SCRIE-N AVATAR

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intru totul de acord cu tine Kombat.......cit despre cei care cred ca toti s-au nascut invatati ce sa zic .....

oare de ce mai facem scola.....oare de ce intrebam cind nu cunoastem.... ce sa zic mai mult.A venit frigul si vremea urita si nu mai avem de facut altceva dechit sa ne luam la cearta (ce comunitate mai e asta ???)

Daca ar citii cineva din afara ei ar zice ca suntem cine stie ce organizatii paramilitare ....TERMINATI CU TIMPENIILE ,VIATA E FRUMOASA ,NOI SA NE_O COMPLICAM SINGURI ???????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SE INTIMPLA DE SA SE DEA RASPUNS IN DOI PERI SAU LA CATERINCA ,DEBUL CAM ARE DREPTATE ,TREBUIA SA DATI LINKURILE SI NU MAI IESEA GARGARA ASTA AICI,DAR IN FINAL OMU SI-A CERUT SCUZE

PT TOATA LUMEA DAC MOTORS NU INSEAMNA NERVI SI MAI ALES PE FORUM,NU CAUTAM SA INTRAM IN CONFLICT CU PROPRIA COMUNITATE DAR UNORA NU LI SE MAI AJUNGE LA NAS SIMPLU FAPT CA AU AVUT SI AU POSIBILITATI MATERIALE MAI CONSISTENTE CA DETIN MOTOARE MAI' SCULA' CA RESTU NU LE DA DREPTUL SA SE DEA MAI SUPERIOR SA CEARA EL STERGERI DE TOPICURI.WARN-URI.BANN CA E MAI VECHI PE STICLA SI LA TASTATURA,FORUMUL TRE SA NE UNEASCA NU SA NE DEZBINE ESTE PT COMUNICARE SI SCHIMB DE INFORMATI,NU PT EXPRIMAREA 'E' ADEVARAT ESTE CA NOI IN DAC SUNTEM MAI UNITI SI NE APARAM MEMBRI ASA CUM AM FACEO PT ORI CARE DINTRE VOI DACA NEVOIA O CERE SI FACEM ASTA INDIFERENT DACA PIERDEM SAU CISTIGAM SAU DE RISC ORI CONSECINTE DECI LASATI RICA ASTA UNDE A AJUNS SI DATI CE CERE OMU DC STITI DC NU E SIMPLU NU POSTATI SI GATA

 

RESPECT SCRIE-N AVATAR

:friends:

 

Bai "fratilor" ce nu intelegeti ?

Lil Debul a cerut linkuri spre un anumit subiect. Deasemenea, intr-un topic anterior spunea ca vrea sa invete C++. Pana aici e clar ? Ok, daca venea nea gigi zidarul, sau bunica-miu sau x care nu are treaba cu calculatoarele decat tangential, i se raspundea la obiect, nimeni nu facea bascalie. Mai sunt topicuri de genul asta pe forum.

Dar baiatul asta vrea sa faca PROGRAMARE, C++. Daca nu stiti ce e aia programare nu va bagati; programarea e meseria alora care scriu chestiile alea pe care le folositi voi sa intrati pe forum: windows/linux, iexplorer, firefox. Iar ca viitor programator ar trebui sa stii sa dai o cautare intr-un forum. Asta a si fost remarca/postul meu.

Daca vreodata o sa dea interviu pt. angajare o sa mergeti toti uniti sa-l sustineti ? :baldy:

 

Postul asta nu are NIMIC COMUN CU MOTOCICLISMUL.

Deci nu mai sariti asa ca tanti Mita sa-l aparati pe D-l Goe, ca s-a intimidat de la o remarca. Ce treaba are respectul , "MOTOARE MAI' SCULA" cu topicul asta ?

 

Am postat din pct. de vedere al unui programator, ceea ce intamplator sunt. Te pomeni ca asta micu daca o sa ajunga programator o sa-si ia la bataie team-leaderul ca a avut curajul sa-i spuna ca nu se pricepe :baldy: .

Ia postati de curiozitare un topic asemanator pe un forum de programare, sa vedeti ce p... in c.. isi ia :friends: , nu numai o remarca de asta.

 

Sa-ti recunosti minusurile e greu, intr-adevar, dar daca sunteti mai uniti n-o sa-l ajutati cu nimic in cazul asta.

Daca asta faceti in club, ma inscriu si eu la voi, ca mai am niste "-" care mi-e greu sa le accept :friends: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, este momentul sa respiram adanc shi sa numaram pana la 3.

 

Adevarul este undeva la mijloc. Uni au emis acuzatzii nefondate la adresa DAC MOTORS (nu zic ca nu am contribuit shi noi la aceasta imagine deshi uneori cuvintele noastre au fost restalmacite), unii au folosit cuvinte neadegvate, altzii au "privit de sus". Asta este, suntem oameni.

 

@rontz, cunoshti multzi din DAC MOTORS shi invers dar dorintza mea este sa nu mai faci supozitzii la adresa membrilor clubului.

 

.

Ce treaba are respectul , "MOTOARE MAI' SCULA" cu topicul asta ?

 

Am postat din pct. de vedere al unui programator, ceea ce intamplator sunt. Te pomeni ca asta micu daca o sa ajunga programator o sa-si ia la bataie team-leaderul ca a avut curajul sa-i spuna ca nu se pricepe .

 

Hai sa discutam de respect cand il shi oferim. Prin postul tau nu faci decat sa jigneshti mai mult.

 

Suntem in ajun sfintei sarbatori de Craciun, hai sa incheiem discutzia shi sa meditam la lucrurile cu adevarat importante.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFF TOPIC : Cinstit si obiectiv afirm: Iar Âşi a nu Âştiu câta oară se ajunge la discuții de cacao...Dacă nu ai chef sa raspunzi la o solicitare pur Âşi simplu nu raspunzi, nu te apuci precum babele din zonele rurare sa provoci discutzii "Radio Sanț" de tip OFF TOPIC...iar in legatura cu deductiile logice prind abilitatile de programator c++ ale implicatilor cred ca trebuiau postate pe topicul ce avea aceasta tema :friends: NU AICI!!!

 

P.S. Mai exista si P.M. asta pt cunoscatori.... :friends:

Editat de wolf4mwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...