Sari la conținut

Arc 11 Ianuarie 2006


harciogu
 Share

Postări Recomandate

Care nu vine pe moto si in haine de vara e un terci!

 

 

 

 

 

Asteptati disperatilor vara ca e timp de Arc :peace:

 

Ce placere e sa ingheti ca un rahat doar ca sa mergi la Arc ca asa se face ?!?

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu shtiu care e problema Irascibil. :peace: am intrebat. n-am chemat lumea la manifestari, mitinguri sau intalniri. am intrebat pentru a afla opinia celor in masura sa o dea. dar tie nu iti convine.

 

cred ca toata lumea stie ca e frig afara. se vede si se simte. si n-am zis numai de arc ci si de 2 localuri unde au loc intalniri ale motociclistilor.

 

bai ce oameni... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ce placere e sa ingheti ca un rahat doar ca sa mergi la Arc ca asa se face ?!?

Nu o sa intelegi pana cand nu o sa ai permis si motor inmatriculat.

 

P.S. azi am plecat la 11 cu motorul si am ajuns acasa la 11 noaptea. Am trecut si pe la arc :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rusine domnilor.

Sau v-ati facut toti motociclisti de "salon" ?

...am fumat 2 tigari si am luat-o usurel spre casa...

 

:ok: sunt profund dezamagit :peace:

post-2388-1137034348.jpg

Editat de Kuki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptati disperatilor vara ca e timp de Arc :peace:

 

Ce placere e sa ingheti ca un rahat doar ca sa mergi la Arc ca asa se face ?!?

 

Te doare pe tine ceva ? Au venit peste tine la Cina ? Sau care e problema, musiu ?

 

Fiecare face cum doreste si nu cred ca esti in masura sa judeci pe nimeni ca s-a dus miercurea la Arc. Unii sunt mai traditionalisti si cu asta basta.

 

Repet si eu sugestia de mai sus: ia-ti permisul ala nenorocit, da-te cu moto si-ai sa vezi cum o sa fii mereu pe capra ta.

 

Pana atunci, ciocu mic si joc de glezne :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La frigul asta nu ma sui pe moto. Imi place sa asociez motociclismul cu o experienta placuta. E cam frig iar carosabilul este alunecos.

 

Dar va inteleg ca si eu in primul an de motociclist mergeam si pe zapada de placere. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, de acord cu baiazid!

Imi resimt mana doar dupa un sezon in care am mers f putin in toamna sau iarna, ci mai mult vara.

 

Alegerile pe care le faceti va apartin domnilor si eu stiu ca tentatia e mare.

Intr-adevar si mie mi se pare ca ati exagerat iarna asta, poate pt ca a fost si un lot mare de incepatori la sf de sezon.

 

Desi eu consider ca e o bravura care o sa va coste, sper sa nu fie cazul de portocale la spital, dar

ATENTIE CAROSABILUL E INSELATOR, OHA ADERENTA, IAR SOFERII NU VA VAD NICI CAT VARA !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: :D

Ba io zic ca astia cu experienta multa sunt invidiosi! Carosabilul este perfect, afara e cald si bine iar motoarele nu au indicatori de kilometraj pana la 300km/h degeaba. Eu zic sa va dati in continuare, pe gheata, zapada, la -20C. Intr-adevar lumea o sa va salute curajul!

:peace:

tu vorbesti ? care cautai gume cu cuie pt ZZR sa-l faci sa mearga pe gheata si zapada? :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rusine domnilor.

Sau v-ati facut toti motociclisti de "salon" ?

...am fumat 2 tigari si am luat-o usurel spre casa...

 

:ok: sunt profund dezamagit :peace:

post-2388-1137034348.jpg

 

 

FELICITARI! 5 km pe frig,wow,esti mai tare ca Szolt sa mor,jos palaria!

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care'i problema domnu' modelator?!?Iezista font de 7,il folosesc,nu iezista nu'l folosesc.Scoate fontu' asta si o sa fii mai linistit,iar eu mai prost.'ai pa!

 

ai castigat ... iti dedic "my signature"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mamaaaa,acum a inceput cearta si ca s-a mers la Arc...nu mai mergeti fratilor nicaieri.Motive se gasesc,iarna ca-i frig,primavara si toamna ploua,vara e prea cald asa ca mai bine nu s-ar mai tine nici o intalnire/intrunire.

Toata stima celor care au fost.(si au indurat pe langa frig si danganitul la fiecare n minute al clopoteilor primariei).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

You are an fuck't up revolutionar, try to be just fuck't up...

 

 

Multam pt urari,dar ai grija cum folosesti articolul ala:

 

- a pt cuvinte ce incep cu consoane

- an pt cuvinte ce incep cu vocale

 

Asa mi'a zis mie doamna de ienglezna intr'a 6a :peace:

 

Imi cer scuze temerarilor care au fost ieri la Arc pt cuvintele urate si tin sa precizez ca ii respect si ii admir enorm!

Nu ma cert cu nimeni ca a fost la Arc,vorbeam aiurea,n'aveam ce face.

 

 

Li se intimpla foarte des asta retardatilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult nenea ... Stiam si eu ceva engleza,... na ca am stilcit-o pe un topic cu iesitul la Arc, sper sa nu ma vada profa ca am (cuvant urat).

 

Esti zdranga - zdranga nenea Irascibile; cred ca esti singurul care nu are de a face cu subiectul acestui topic dar are 2 posturi succesive...

 

La mai multe!!! poate ajungi din "copil" ... "adult " cu un numar mai consistent de posturi...

 

On topic acum.

 

Pasiunea nu cunoaste limite. Face-ti tot ce va sta in cap ca sa va simtit voi bine.

 

Bravos !!! Poate vin si eu miercurea viitoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult nenea ... Stiam si eu ceva engleza,... na ca am stilcit-o pe un topic cu iesitul la Arc, sper sa nu ma vada profa ca am (cuvant urat).

 

Esti zdranga - zdranga nenea Irascibile; cred ca esti singurul care nu are de a face cu subiectul acestui topic dar are 2 posturi succesive...

 

La mai multe!!! poate ajungi din "copil" ... "adult " cu un numar mai consistent de posturi...

 

On topic acum.

 

Pasiunea nu cunoaste limite. Face-ti tot ce va sta in cap ca sa va simtit voi bine.

 

Bravos !!! Poate vin si eu miercurea viitoare!

 

 

Normal,postez ca sa am cat mai multe,sa ma simt bine.

 

 

 

faceti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sarumana!

Ti'as dedica si io ceva,da' nu'mi vine niik in minte pen'ca's retardat...

 

 

Stii engleza?

:D

 

 

 

 

:peace: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...