Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

Salut.

La adaugare categorie la permis auto, faci din nou poza si toate alea ?

Sau iti retine permisul si modifica datele pe el fara sa faci poze iarasi si ce mai era acolo ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut.

La adaugare categorie la permis auto, faci din nou poza si toate alea ?

Sau iti retine permisul si modifica datele pe el fara sa faci poze iarasi si ce mai era acolo ?

alt permis cu poza noua ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am postat si ma jos pe topicul cu si despre garaje insa am zis sa imi incerc norocul si aici.

 

Caut si eu un garaj pentru un prieten care vrea sa se apuce de motociclism insa este conditionat de gasirea unui garaj in zona Ciurchi (Doi Baieti) sau Metalurgie (Gradinari) ca si alternativa mai departata. Omul plateste chirie si e serios :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iaca am si eu una. incerc marea cu degetu', da' na.

caut o firma care cica s-ar numi Elproma si ar fi vis-a-vis de Siraj. cica taie cu laser.

am cautat la fata locului, pe net, nimic. cel care mi-a zis de ea stia de la un prieten care i-a zis demult si-si aminteste doar vag, nu poate sa ma ajute mai mult.

accept si ceva similar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aluminiu de 8 mm sablat si anodizat.

faza e ca nu vreau sa arate a treaba facuta cu dalta si barosu'.

___________________________

 

mare minune alegerile astea.

azi se asfalta drumul spre Ciurea si chiar au facut treaba extrem de repede.

 

vreau sa fie alegeri in fiecare an.

Editat de CalinD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o casca Lazer Vertigo care imi place si ma inteleg bine cu ea insa la drum lung am observat ca intra putin aer pe la viziera in partea de sus, in ambele colturi. Initial am zis sa incerc sa ingros marginea de sus cu un strat de banda izoler (nu ar intra in campul vizual) insa am zis mai bine sa intreb, poate stiti vreo varianta mai buna.

P.S. Nu schimb casca, cel putin nu deocamdata. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o casca Lazer Vertigo care imi place si ma inteleg bine cu ea insa la drum lung am observat ca intra putin aer pe la viziera in partea de sus, in ambele colturi. Initial am zis sa incerc sa ingros marginea de sus cu un strat de banda izoler (nu ar intra in campul vizual) insa am zis mai bine sa intreb, poate stiti vreo varianta mai buna.

P.S. Nu schimb casca, cel putin nu deocamdata. :)

 

Am vazut casti cu viziera lipita cu silicon, tocmai din aceeasi cauza ...

Acum serios vorbind ... nu prea ai ce sa ii faci, daca-s proaste de noi asta e, iar la marea majoritate care nu-s proaste de noi se coace chederul in timp si ciuciu etansare si din cate stiu nu gasesti cheder ca sa il schimbi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Cine ma poate ajuta cu un redresor de acumulatoare moto pentru cateva ore?

sau

Salut. Cine ma poate ajuta cu o incarcare de acumulator moto?

Editat de skvj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar e oleaca on-topic treaba, da-mi permit, ca e deschis de mine topicul.

a ajuns si la mine un pliant din ala care explica ce si cum e cu ruperea asta (la propriu) prin oras.

ok, e frumos, chiar imi pare bine ca se misca ceva-n Iasul asta.

da' totusi nu pricep o treaba. de ce calea de rulare din Copou nu a fost adusa la nivelul sinei de tramvai? am fost obligat sa trec pe banda doi din cauza unor lucrari si nu e deloc misto senzatia. pe ploaie nu-mi e greu sa-mi imaginez o cazatura.

chiar sint curios daca o sa ramina asa.

Editat de CalinD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"am auzit" ca da

 

poate avem noroc si pune la nivel, altfel cand ploua.....

 

cum sa ramana asa frate? da de ce nu pune si gard direct, sa separe tramvaiu de banda de circulatie,cum e cu linia aia in Bucuresti? WTF?

 

Pe Copou,daca prinzi autobuz in fata, nu ai cum sa treci nici daca VREA sa te lase.... de masini...e la voia soferului daca vrea sa traga putin dreapta....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De luni ma inscriu si eu la auto car driver, e bun instructoru de-acolo? Am inteles ca numele lui e Cristi si scoala o voi face pe un xt.

comic avataru :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...